Dodaj do ulubionych

TVP1 i redaktor Jaworowicz w Zielonce

30.08.11, 12:17
w czwartek, 1 września, godzina 9.00, ul. Mazurska 13. Sprawa dotyczy warsztatu samochodowego i nowego przedszkola.
--
Wybory 2011. Kaczyński ogłosił hasło PiS: "Polacy zasługują na więcej" (obietnic?)
Edytor zaawansowany
  • baseciq 30.08.11, 13:49
    Na żywo, czy będą nagrywać do jakiegoś programu?
    --
    www.zsnw.waw.pl
    gg:45908
  • sportif 30.08.11, 13:58
    będzie nagrywać
    --
    Wybory 2011. Kaczyński ogłosił hasło PiS: "Polacy zasługują na więcej" (obietnic)
  • zawsze.katinka 30.08.11, 20:51
    Jejku, jaka szkoda ze mnie nie będzie. Zrobilabym wszystko, żeby przewieźć Panią Elżbietę po wertepach na Bankowce...a może ktoś uprzejmy pokaże ekipie skrót do Rembertowa?

P.S. Po dluzszej przerwie, pozdrawiam miło forumowiczow:)
    --
    Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się ją dzieli.

Albert Schweitzer
  • kierka12 31.08.11, 21:13
    Witam, a co to za konflikt warsztatu samochodowego i nowego przedszkola.
    --
  • sportif 31.08.11, 21:47
    długa historia, kiedyś było to poruszane na tym forum, ale nie mogę tego znaleźć
    --
    Wybory 2011. Kaczyński ogłosił hasło PiS: "Polacy zasługują na więcej" (obietnic)
  • zamieszkanka 01.09.11, 21:39
    Czy wiadomo kiedy emisja ?
  • piotrwyszynski2010 01.09.11, 22:30
    Właściciel warsztatu samochodowego na prowadzenie którego ma zezwolenie od kilkunastu lat zaczał prowdzić niedozwoloną działalność lakierniczą. Na tą działalność nie ma zezwolenia. Jak powstało przedszkole to zajęto się tym problemem ze względu na bezpieczeństwo zdrowotne dzieci. Właściciel postanowil walczyć wszelkimi metodami nawet do tego stopnia, że próbował udowadniać, że włascicielka przedszkola jest chora psychicznie. Zbierał podpisy i pisał petycje, a teraz sprawa zajeła sie TVP. I tutaj okazało się, że wściekły właściciel bo przecież on był pierwszy, a nie przedszkole i dzieci sam sobie narobił biedy bo okazało się, że jego działalność lakiernicza jest bezprawna. Na prowadzenie lakierni trzeba miec specjalne zezwolenie i może byc prowadzona w określonym miejscu i warunkach.
  • zamieszkanka 01.09.11, 23:07
    Nie zmienia to faktu, że właścicielka przedszkola to także cwana bestia.
    Wcześniej prowadziła przedszkole w wynajmowanym lokalu na ul. Wesołej.
  • sportif 01.09.11, 23:27
    właściciel warsztatu poszedł Dąbkowskiej na rękę i wyraził zgodę na budowę na granicy działki. Baba jest konfliktowa, wytruła byłemu mężowi gołębie - bo latały i srały na przedszkole = sprawa w sądzie. Jej zięć (ochroniarz) pobił byłego męża (tego od gołębi) - sprawa w sądzie.
    Na budowę przedszkola dostali kasę z Unii. Na górze w budynku, w trzech pokojach mieszka cała rodzina - Unia się na to nie zgodzi. Będą musieli oddać kasę. Catering - jest zamawiane tyle dań ile dzieci w przedszkolu, przy okazji tym jedzeniem posila się cała rodzinka. cdn
    --
  • piotrwyszynski2010 02.09.11, 12:33
    Łatwo jest na anonimowym forum pisać w ten sposób, ciekawy jestem czy publicznie np. przed kamerą też taką opinię wyrazili by forumowicze, ale mniejsza z tym sprawa dotyczy tylko jednej kwesti i nie należy szukać niezdrowej sensacji: czy właściciel warsztatu ma pozwolenie na prowadzenie lakierni czy nie i nic więcej. Jeśli prowadzi warsztat lakierniczy i wszystko jest zgodnie z prawem i ma pozwolenie to nie ma się o co martwić, a próba skierowania sprawy na zupełnie inne tory sugeruje, że chyba nie do końca jest wszystko ok z tym zezwoleniem na prowadzenie lakierni. I o to tu chodzi, a nie o jakieś gołębie, jedzenie, catering, mieszkanie czy dotacje unijne to są tematy zastępcze, które mają zdeskredytować dyrektorkę Przedszkola, bo np. może uda się doprowadzić tym sposobem do likwidacji przedszkola czyli oponenta lakierni, który śmiał ten fakt zgłosić organom kontrolnym.
    Jeżeli gość nie łamie prawa to wszystko jest ok, bo działalność przedszkola jest legalna, a jeżeli są nieprawidłowości to są od tego odpowiednie organa kontrolne związane z oświatą i nie widzę problemu by tam zgłosić nieprawidłowości związane z działalnościa tej placówki.
    Właściciel próbuje zrzucić problem na przedszkole, bo one domaga się respektowania prawa i bardzo słusznie. Jestem przekonany, że podczas wizyty TVP właściciel pokazał dokumenty, że może prowadzić w tym miejscu lakiernię, jeśli ich nie ma i robi to nielegalnie to reszta nie ma znaczenia kim jest pani dyrektor i co robi.
  • polaris_aknoleiz 02.09.11, 12:45
    Tak dla Was to zawsze nic nie miało znaczenia, tylko własne kieszenie
  • sportif 02.09.11, 18:32
    wujek google wypluł taką oto treść:

"redakcja naszego portalu postanowiła narazie zawieśić udział w sesjach Rady Miasta i przekazywanie realcji ( filmowych także) ze względu na wspomniany poziom obrad, a także na chamskie i obraźliwe zachowanie publiczności w stosunku do właściciela portalu www.zielonka2014.pl"

normalnie aż mi się szkoda zrobiło tego naczelnego redaktorka magazynu śledczego pt. zielonka2014

--
    Wybory 2011. Kłamczyński ogłosił hasło: "Polacy zasługują na więcej" (obietnic?)
  • agata_zamiata 02.09.11, 14:04
    A czy przedszkole jest na granicy działki blacharza? Tam jest conajmniej przepisowe 4 m od granicy, to raczej ten blaszak blacharza stoi mniej niz pół metra od siatki.
    Chyba jednak "baba" nie wytruła tych gołębi, bo dalej latają i srają gdzie popadnie. A może Pani Jaworowicz również pokaże w swoim programie te śmieci , które ściąga z okolicy i na swojej posesji tworzy prywatne wysypisko Pan Gołębiarz ? Bo niedługo szczury po okolicy będą latały duże jak koty ...

Nie rozumiem - kto zaprosił Jaworowicz? Blacharz vel lakiernik czy przedszkole, bo jeśli lakiernik to chyba ukręcił sobie bat na własne plecy......
    We wszystkich urzędach już przegrał sprawy i kazali mu zamknąć nielegalną działalność lakierni i teraz nie może przeboleć swojej kleski.
  • piotrwyszynski2010 02.09.11, 16:23
    do agata_zamiata: to szanowna internautka miała czuja panią Jaworowicz zaprosił Blacharze vel lakiernik i racja jest, że ukręcił na siebie bata. Przykre jest, że ludzie potrafią mieć w sobie tyle nienawiści i złości. Współczuje przedszkolakom, rodzicom i pani dyrektor, na która Bogu ducha winną wylewają "pomyje", również na tym forum. Ten pan przekroczył już wszelkie granice przyzwoitości tylko po to by dalej nielegalnie prowadzić lakiernię w myśl zasady po trupach do celu. Ale teraz sam sie ugotował jak pokażą to w TVP.
  • zamieszkanka 02.09.11, 20:43
    Panie Wyszyński. Czytam to co Pan wypisuje i mam nieodparte wrażenie, że to Pana dobra znajoma więc warto ja "wspomóc". Mam nadzieję, że rodzice, którzy mają "jaja" nie oddadzą dziecka do tego przedszkola. Ta Pani jest znana z tego, że jest wredna i chamska. Kto ją zna wie o czym mówię.

Nie wnikam czy lakiernik ma pozwolenie czy nie. Ważne jest, że zgodził się na przedszkole a ta teraz szuka "sprawiedliwości".

Żenada !!!!!!!!!!!!!!
  • piotrwyszynski2010 02.09.11, 21:48
    Nie wiem kto prowadzi to przedszkole nawet nie wiem gdzie ono jest. Tyle mam wspólnego z tą Panią co z Tobą. Sprawa jest jasna od samego początku facet łamie prawo, a właściciel przedszkola domaga sie respektowania praw i nie ma znaczenia czy to jest pani Kowalska czy Nowak czy jest dobra czy zła. Tylko tyle i aż tyle. To nie jest prywatny folwark, gdzie można sobie robić co się chce, a prawo nie obowiązuje bo tak sobie wymyślił właściciel warsztatu. Jeżeli prawo zakazuje w tym miejscu prowadzenie lakierni to nie wolno tego robić. Wszelka inne argumenty i inwektywy pod adresem pani dyrektor czy osób, które uważają inaczej niż pan lakiernik są bezproduktywne. Ciekawe jestem co byś zrobiła zamieszkanko gdy Tobie pod nosem w ogródku gdzie bawiłyby się Twoje dzieci funkcjonowała lakiernie samochodów bez zezwolenia. Myslę, że wszystko jest juz jasne. Pan lakiernik musi respektowac prawo i czy chce czy nie będzie musiał sie do niego dostosować. Tak jak napisała wczesniej internautka wszędzie przegrał bo prawo mu tego zabrania .Jak chce lakierować samochody to niech znajdzie do tego odpowiednie miejsce w strefie przemysłowej zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego.
  • dabrowa51 02.09.11, 22:31
    Czy ta pani nie była wcześniej, za "łossanerii" kierowniczką przedszkola publicznego przy ul.Staszica?.
  • boskimessi 02.09.11, 22:53
    ja bym np. nie otwierał przedszkola w sąsiedztwie żadnego warsztatu samochodowego. Wszędzie gdzie są samochody, jest zagrożenie. Czy pani Dyrektor i dzieciom, nie przeszkadzał huk klepania blachy? Dopiero zaczął przeszkadzać smród lakierów?
    Lakiernię trzeba stawiać w strefie przemysłowej, a blacharnię gdzie? w strefie ogrodów działkowych????
    Kto otwiera przedszkole obok warsztatu????, kto na to pozwala? A może blacharz, który tam był od zawsze, powinien się wynieść?
  • zamieszkanka 02.09.11, 23:49
    Tak, ta Pani była dyrektorką na Staszica --- stąd moje ogromne zdziwienie, że p.Wyszyński Pani nie zna !!!!!!!!!!!

Boski ... zgadzam się z Tobą. Kto o zdrowym umyśle otwiera przedszkole przez płot z warsztatem samochodowym - a właścicielka doskonale wiedziała, że tam jest także lakiernia.

"Podziwiam" rodziców tych biednych dzieci ... potem będą lamenty i szlochy, że astma, że problemy skórne i różne alergie ... szkoda słów na ludzką głupotę.

Pani chciała tanio i z dużym zyskiem. Wątek był bardzo szczegółowo rozwijany jakies pół roku temu na tym forum. Począwszy od jedzenia po opiekę i fachowość personelu. Nie ma sensu tego przytaczać.

Szkoda tylko, że facet prawdopodobnie będzie musiał zamknąć tą działalność.
    Z tego co mówili znajomi to warsztat był tam zanim na dobre rozbudowało się osiedle.

Wg mnie ludzie widzieli gdzie stawiają domy.
    a tak apropos "Łossanerii"
    Były burmistrz Łossan nie był złym człowiekiem ... miał tylko kiepskich doradców !!!!
  • polaris_aknoleiz 03.09.11, 15:01
    Mamy odpowiedź. To stara zakamuflowana łossaneria. Pan Wyszyński broni, zasłania się prawem - że niby to nie prywatny folwark. Dziwne, że mówi to osoba, która robiła z Zielonki prywatny folwark przez tyle lat.....

zamieszkanka zgadzam się z Tobą. Adam Łossan nie był złym burmistrzem. Otoczył się tylko kiepską ekipą, zaczynając od radnych, kończąc na v-ce burmistrzu, skarbinku, i sekretarzu oraz Jego Eminencji Rzecznika Miasta Zielonka.
    Szkoda bo niestety nie zmieniliśmy burmistrza ani kadry na nic lepszego - obecna filozofia rządzenia: oszczędzanie na czym tylko się da (oprócz kieszeni własnych)
    Widzieliście program Dni Zielonki ? Jakaś żenada. ale o tym w nowym wątku.

R.S
  • laura.4 03.09.11, 16:35
    Czytając niektóre komentarze można dojść do wniosku, że część wypowiadających się osób zakończyła edukację na etapie przedszkola. Uważają, że kto był pierwszy, ten ma rację. W Polsce jak również w Zielonce obowiązuje prawo, które powinno być przestrzegane. Czy realizując jakąkolwiek inwestycję powinniśmy się kierować planem zagospodarowania przestrzennego czy samowolą sąsiada? Ciekawa jestem kto zgodził by się dobrowolnie na zatruwanie swojej rodziny tylko dlatego, że sąsiad "był pierwszy".
  • sportif 24.09.11, 20:38
    w najbliższy wtorek będzie nagrywana dalsza część programu w studio TVP.
    --
    Kaczyński o premierze: Donald "nic nie mogę" Tusk
  • sportif 06.10.11, 16:24
    reportaż dzisiaj TVP1 o 21.55
    --
    Zobacz, ile zapłacisz za wyborcze obietnice polityków:
    wyborcza.biz/biznes/1,100896,10388324,Zobacz__ile_zaplacisz_za_wyborcze_obietnice_politykow.html
  • sportif 06.10.11, 23:12
    jak widać po programie panie na kawie się nie dogadały, bo co kilka dni pani Dąbkowska przysyła do warsztatu Straż Miejską. Czy Straż Miejska wielokrotnie musi być angażowana w sąsiedzkie spory - gdy w tym czasie zakapturzeni nożownicy wyrywają staruszkom torebki koło SP2?
    --
    wyborcza.biz/biznes/1,100896,10388324,Zobacz__ile_zaplacisz_za_wyborcze_obietnice_politykow.html
  • zamieszkanka 07.10.11, 11:20
    ... a ja nadal jestem za właścicielami warsztatu !!!!!!!!!!!!

Baba z przedszkola widać, że wielka cwaniara. Nie znoszę takich ludzi.

Na pytanie Jaworowiczowej o to " czy przed budową przedszkola nie wiedziała, że obok jest warsztat z lakiernią " zaczęła się gubić w zeznaniach ... działkę ma od ponad 30 lat i od czasu powstania warsztatu nigdy na niej nie była. Nie wiedziała o lakierni !!! Żałosne.
    Podobno działkę sprzątała jej córcia.
    To co ? Nie rozmawiała z nią o sąsiadach ? Ręce opadają !!!

Mam nadzieję, że warsztat zacznie normalnie funkcjonować bo żal mi ludzi, którzy go stracili z powodu zachłannej baby z przedszkola.

Z właścicielami warsztatu była rodzina, znajomi i przyjaciele.

Tamta była sama - to najlepszy dowód na .......
  • agata_zamiata 07.10.11, 12:43
    Rodzina , przyjaciele?
    Jak właścicielka warsztatu zaprosiła Panią Jaworowicz, to wiedziała kiedy przyjedzie.
    My - rodzice dzieci uczęszczajacych do tego przedszkola, nic o tym nie wiedzieliśmy, bo też byśmy przyszli.
    Moim zdaniem program był typowo pod publiczkę, właścicielka warsztatu opłakująca syna może robic duże wrażenie na forum publicznym. A kto był ze strony warsztatu? Sąsiad gołębiarz i ex-mąż, bo też mu czapka na głowie gore, bo też należałoby mu sie dobrać do skóry za bałagan i smród od setek gołębi, a moze wrzaskliwa Pani ze spożywczego 300 m dalej, a niby co ona moze wiedzieć o tym, czy lakier śmierdzi czy nie?
    Dlaczego nie spytał nikt sąsiadów, czy im warsztat nie przeszkadza, sorry - nie chodzi o warsztat, ale o lakiernię - NIELEGALNĄ SAMOWOLĘ BUDOWLANĄ.

To właścicielka warsztatu moim zdaniem wypadła żałośnie : czy architekt projektujacy jej ten niby budynek gospodarczy złożył wniosek o pozwolenie na budowę, czy własciciel działki?
    Jeśli plan zagospodarowania przestrzennego nie przewidywał w tej lokalizacji budynków warsztatowych, uciążliwych dla sąsiedztwa, to co zrobili? Ano złożyli wniosek o pozwolenie na budowę budynku gospodarczego. Oszustwo droga Pani!
    Dobrze wiedzieliscie, ze na warsztat nie dostaniecie pozwolenia. A teraz gra Pani oszukaną przez architekta? czy urzędnika, który wydał Pani pozwolenie na budowę? Do kogo ma Pani teraz pretensję? No do przedszkola, bo wreszczie ktoś miał na to czas i chciało mu się chcieć, no i się za Panią wziął. A że kobieta przedsiębiorcza i przebojowa, to sąsiadka uderza w lamenty, bo to robi wrażenie.

Jeśli Pani na forum publicznym deklarowała, że złożyła pismo do urzędu, że nie będzie lakierować samochodów, tylko będzie warsztat, to dlaczego Pani dalej to robi?
    Myśli Pani, że nikt tego nie czuje? Ma rację właścicielka przedszkola, że nasyła straż miejską.

A Pani z przedszkola, to też moim zdaniem dała plamę, tym , że niby nie wiedziała, że obok jest warsztat i lakiernia....

• dabrowa51 07.10.11, 14:14
    Właścicielka przedszkola do kryształowych też nie należy. Ciekawe,co o niej,jako o dyrektor publicznego przedszkola mogą powiedzieć byli współpracownicy i rodzice...
  • zamieszkanka 07.10.11, 19:35
    ... no właśnie nic dobrego !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

To o czymś świadczy !!!!

Poza tym żałosny Pan W., który publicznie na forum krzyczał, że nie zna osobiście owej Pani.
    Jak to możliwe jak przez tyle lat była dyrektorem i miała wiele znajomości w Urzędzie Miasta ?

Na odległość śmierdzi tu znajomościami !!!!!!!
  • malon1916 07.10.11, 19:42
    Znam tę panią jak była dyrektorem przedszkola publicznego na ul.Staszica cwana to ona jest jest oraz skuteczna aż do bólu jeśli chodzi o jej pozycje oraz finanse. Swoją drogą wystawić taką posesję z pensji nauczycielskiej ??????ciekawe bo podobno nauczyciele słabo zarabiają.
  • qchcia1 07.10.11, 23:47
    Niwe mam pojęcia co sądzą o p.Dąbkowskiej jej byli współpracownicy, ale na miejscu rodziców, którzy rozważają zapisanie swojej pociechy do tego przedszkola po obejżeniu reportażu miałabym duuuże wątpliwości. Wydaje mi się, że nie chciałabym żeby moje dziecko miało na codzień kontakt z osobą, która mówi "tu pisze" zamiast "tu jest napisane"... i np jii zamiast "i" itd, itd....
  • mika_007 07.10.11, 21:52
    agata_zamiata napisała:

> Dlaczego nie spytał nikt sąsiadów, czy im warsztat nie przeszkadza, sorry - nie
    > chodzi o warsztat, ale o lakiernię - NIELEGALNĄ SAMOWOLĘ BUDOWLANĄ.

jeśli była nielegalna to przez 30 lat ktoś z urzedu już dawno powinien był wydać decyzję o rozbiórce

bajki w stylu "nie byłam nie widziałam,że tam jest lakiernia" niech sobie wsadzi w kieszeń

poza tym na TEJ SAMEJ ulicy jest drugi mechanik i też lakieruje
    jeśli plan zagospodarowania nie przewiduje takiej działalności gospodarczej to jemu też powinni zamknąć zakład

tytułowa lakiernia jest do d.upy (korzystałam niestety) ale wierzyć się nie chce,że ktoś płacący podatki i działający ponad ćwierćwieku nagle okazuje się,że robił to nielegalnie
    w naszych papierologicznych czasach?

a,że burdel mają w zielonkowskich papierach to wiadomo nie od dziś
    niejednokrotnie miałam okazję się przekonać
    wcale mnie nie dziwi,że co innego stoi a oni co innego mają jak nawet kabli nie potrafią nanieść,a różnice w wielkośiach działek są co plany to inne
    przekombinować w nich-żaden problem

prawda zawsze leży gdzieś po środku
    za grosz nie wierzę w nieskalaną uczciwość właścicielki przedszkola
  • real.mimi 07.10.11, 20:07
    zamieszkanka napisała:

> ... a ja nadal jestem za właścicielami warsztatu !!!!!!!!!!!!
    >
    > Baba z przedszkola widać, że wielka cwaniara. Nie znoszę takich ludzi.
    >
    > Na pytanie Jaworowiczowej o to " czy przed budową przedszkola nie wiedziała, że
    > obok jest warsztat z lakiernią " zaczęła się gubić w zeznaniach ... działkę ma
    > od ponad 30 lat i od czasu powstania warsztatu nigdy na niej nie była. Nie wie
    > działa o lakierni !!! Żałosne.
    > Podobno działkę sprzątała jej córcia.
    > To co ? Nie rozmawiała z nią o sąsiadach ? Ręce opadają !!!
    >
    > Mam nadzieję, że warsztat zacznie normalnie funkcjonować bo żal mi ludzi, którz
    > y go stracili z powodu zachłannej baby z przedszkola.
    >
    > Z właścicielami warsztatu była rodzina, znajomi i przyjaciele.
    >
    > Tamta była sama - to najlepszy dowód na .......

nie będę drugi raz pisać bo mogłabym podpisać się pod Twoimi słowami
    Szkoda mi tych ludzi z warsztatu,przez tyle lat nikt do nich się nie czepiał a tu taka sąsiadeczka cwaniactwo wprost wyziera z niej
    dobre nie wiedziała że tam taki zakład istnieje ...hehe
    a jak budowała przedszkole to co nie czuła ...nie przeszkadzało jej ???
  • malon1916 08.10.11, 01:43
    widze ,że większośc wypowiadających się na tym forum jest za ludżmi ,którzy posiadali działający warsztat przez wiele lat , a pani od przedszkola oczywiście dostała pozwolenie w 2009 roku jak kto był burmistrzem ...Łossan a kamerzysta z Ossowa też wtedy działał w UM czyli prosty układ..... wcześniej piastowała państwową posadke dyrektora przedszkola publicznego na ul .Staszica i odeszła na emeryture.
    Żeby było równo : jak komuś zamknęła biznes działający przez wiele lat dzięki układom to jak ktoś zna osoby , które posyłają swoje dzieci do tego przedszkola to niech ich namówi aby przeniesli dzieciaki do innych prywatnych przedszkoli w Zielonce i tak naturalnie biznes wybudowany ma innych krzywdzie sie ograniczy lub sie zamknie.

• sportif 07.10.11, 22:26
    jest coś o czym tu jeszcze nie pisano i nie było w telewizji a dotyczy właścicieli warsztatu. Dzieci tego syna co zginął w wypadku, bliźniaki - oboje mają zespół Downa, mąż (ten co chciał się wieszać) ma amputowaną nogę. Jak widać sytuacja tam nie jest komfortowa i jeszcze muszą się użerać z tą bezczelną babą zza miedzy...
    --
  • beatad19 08.10.11, 09:10
    Jest również coś, czego nie pokazano w reportażu, mimo dostarczenia Pani Jaworowicz.
    Ale nie jest to aż tak ciekawe i wzruszajace, jak łzy naszej sąsiadki lub osierocone trojaczki (a nie bliźniaki - Panie sportif).
    To COŚ to atrapa filtrów , które są głównym powodem konfliktu.
    WSZYSTKIM zainteresowanym, jak wyglądają filtry , które są zainstalowane w tym warsztacie, a którymi się właściciele warsztatu i lakierni nie pochwalili (no bo to by ich pogrążyło już całkowicie) przyślemu na e-mail.
    Kto chętny zobaczyć?

• mieszkanieczielonki 08.10.11, 15:23
    Tylko ignoranci prawni nie wiedzą, że pozwolenia na jakąkolwiek budowę zawsze wydaje starosta a nigdy burmistrz, więc nie dawajmy upustu swoim bezzasadnym frustracjom
  • malon1916 08.10.11, 17:04
    Poprzedni Burmistrz i poprzedni Starosta byli z tej samej opcji politycznej więc lobbing całkiem możliwy każdy ignorant o tym wie
  • sultanbrunei 09.10.11, 19:56
    Wg mnie sytuacja powinna być odwrotna, czyli właściciele warsztatu powinni żądać zamknięnia prywatnego przedszkola !!! parkujący byle gdzie rodzice, rozwrzeszczane dzieciaki, to bardziej upierdliwe od lakierni samochodowej. Takie warsztaty to sól tej ziemi, w Zielonce i tym podobnych miejscowościach prawie na co drugim podwórku są podobne warsztaty i wiele z nich nie ma wszystkiego jak należy. I do póki nie trafi się takiego wrednego sąsiada wszystko się jakoś kręci, bo i urząd patrzy przede wszystkim czy płacisz należne podatki. Ciekawe czy "prywatne " przedszkole tak ma wszystko jak należy.
  • zamieszkanka 09.10.11, 21:33
    Dziwnym trafem nikt nie wspomina o jednym ciekawym fakcie z życia pani Dyrektor.
    Owa pani otrzymała dofinansowanie z Uni Europejskiej na przedszkole a nie na częściowe zamieszkiwanie budynku. Z tego co sie orientuję ona i jej córcia z mężem mieszkają na górze.

Może ktoś od tych wniosków unijnych powinien się zainteresować jak sa realizowane założenia dofinansowania !!!!!!!!!!!
  • marek_k84 10.10.11, 15:07
    dziwnym trafem większość zapomina, że nie jest istotne kto jest cacy, a kto be.
    Istotny jest stan prawny i tylko on może determinować ocenę sytuacji.
    W innym przypadku mamy przykład filozofii Kali'ego

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka