Dodaj do ulubionych

Nowy moderator naszego forum

12.06.14, 23:59
Ostatnio bardzo widać na forum jak bardzo niektórzy ludzie pobłądzili i przez to zupełnie przestali rozumieć wypowiedzi innych ludzi. Uważam że na każdym forum powinien być obecny kapłan który by pełnił funkcje moderatora forum. Kondycja naszego społeczeńśtwa a ludzi z Zielonki to już całkiem jest taka, że prędzej czy później pobłądzą. Będą sobie lepić bożki jakieś wymyślone i zaspokajać doczesne zachcianki. Każda wspólnota katolicka bez wyjątku powinna być pod opieką kapłana aby on mógł pokierować nią albo zaproponować ciekawe tematy do dyskusji na czym wszyscy skorzystają.
Obserwuj wątek
    • po-wiatowy Re: Nowy moderator naszego forum 13.06.14, 07:16
      falanga_zielonka napisał(a):

> Ostatnio bardzo widać na forum jak bardzo niektórzy ludzie pobłądzili i przez t
      > o zupełnie przestali rozumieć wypowiedzi innych ludzi. Uważam że na każdym foru
      > m powinien być obecny kapłan który by pełnił funkcje moderatora forum. Kondycja
      > naszego społeczeńśtwa a ludzi z Zielonki to już całkiem jest taka, że prędzej
      > czy później pobłądzą. Będą sobie lepić bożki jakieś wymyślone i zaspokajać docz
      > esne zachcianki. Każda wspólnota katolicka bez wyjątku powinna być pod opieką k
      > apłana aby on mógł pokierować nią albo zaproponować ciekawe tematy do dyskusji
      > na czym wszyscy skorzystają.

Chyba miałeś na myśli kapelana.
      Jak już PiS wygra wybory ogólnokrajowe ( !!! ) to każda instytucja, zawód i grupa społeczna będzie miała swojego kapelana ( oczywiście opłacanego z budżetu Państwa czyli przez nas wszystkich ).
      • marek_k84 Re: Nowy moderator naszego forum 13.06.14, 18:01
        jeśli wygra to będzie mogło w miarę siły głosów zrobić to co zechce w ramach Konstytucji. Z jej zmianą włącznie. To jest demookracja...
        Ale nie wygra. Nawet nie chce wygrać. Jarek już sprawdził, że lepiej bez odppwiedzialności żadnej pluć, szczuć i brać kasę z podatków niż pracować. Dwa lata go zmęczyły. Tuż przed samymi wyborami wywinie takie CÓŚ, że wszyscy sobie te dwa lata czrnej komuny przypomną. I tradycjni tylko twardy mocherek odda im swe dusze. 20-30%.
    • marek_k84 Re: Nowy moderator naszego forum 13.06.14, 17:54
      jestem za! Każda wspólnota! Nie tyllo katolicka. Mamy przecież i innych wyznawców: prawosławni, Żydzi, muzułmanie, buddyści, krisznowcy i inni. Ateiści też. No i konwertyci! Każdemu moderatora. Każdego prawda jest jedynie prawdziwa.
      Zróbmy casting
      • falanga_zielonka Re: Nowy moderator naszego forum 13.06.14, 23:37
        Żarty sobie robisz z poważnych rzeczy. Wogóle nie śmieszne tylko smutne. Musze ci wypisać po kolei, żebyś następnym razem bzdur nie wrzucał tu na forum.

prawosławni - odłam bez znaczenia
        żydzi - może gdyby się nawrócili
        muzułmanie - chcesz mieć to co mają niemcy?
        buddyści - buddyzm to nie religia
        krisznowcy - patrz wyżej
        inni - Polska jest krajem POLAKÓW a nie jakichś innych
        ateiści - WYNOCHA
        katolicy - prawie 100% POLAKÓW i dlatego powinni mieć zapewnioego moderatora
        • marek_k84 Re: Nowy moderator naszego forum 14.06.14, 06:26
          te „prawie 100%” to zawiera złodziei, morderców, domowych bokserów, łapowników, whborców PO, PIS, PSL, SLD, SP, TR, NP, narodowców i w dupie ma dekalog. Żydzi byli przed katolikami i to Jezus odszedł od wiary ojców. Kto więec bardziej wymaga nawrócenia?
          Znajdź definicję religii potem zbieraj głos.
          • falanga_zielonka Re: Nowy moderator naszego forum 15.06.14, 00:17
            Gdyby nasza religia nie była najlepsza to nie była na całym świecie wszędzie przyjęta. Tylko w niektórych miejscach są jakieś inne religie, a u nas to widać nawet jak są misje w afryce że bardziej pomagamy niż inni i mamy większe środki na to. Inne religie jakoś groszem nie sypną tak chętnie. A że ludzie są u nas głupi to inna sprawa. Głosują na zło bo nei chodzą do kościoła i odeszli od szczytnych ideałów. W ogóle wszystkich ludzi trzeba trzymać krótko za pysk i dlatego mądrzy ludzie głosują na PiS bo on jest najlepszy z możliwych i gwarantuje że kościół ma duży pozytywny wpływ na decyzje urzędników. Ludzie po jakimś czasie zrozumieją że to dla ich dobra i się uspokoją.
        • pgajewski79 Re: Nowy moderator naszego forum 16.06.14, 08:14
          Jak to czytam to wydaje mi się, że pojęcie wiary mylisz z fanatyzmem :( a do tego obcy Ci jest np. rozdział 22 Ewangelii Mateusza i przykazanie drugie w nim zawarte... Wg. mnie jesli Bóg faktycznie istnieje to jest on jeden i ten sam dla wszystkich wymienionych przez Ciebie religii natomiast różnymi drogami jedynie się do niego dochodzi... Jesli poczytasz Biblię uważnie, o ile w ogóle w domu takową książkę posiadasz to znajdziesz tam cytaty chociażby z Tory, zatem jesli ktoś tu powinien pomyśleć o nawróceniu to pomyśl o sobie, tylko wcześniej zastanów się dobrze - z czego na co... Pozdrawiam i pozostawiam pod rozwagę.
            • pgajewski79 Re: Nowy moderator naszego forum 16.06.14, 17:44
              marek_k84, o co Ci chodzi? :)

falanga_zielonka napisał:
              Żarty sobie robisz z poważnych rzeczy. Wogóle nie śmieszne tylko smutne. Musze ci wypisać po kolei, żebyś następnym razem bzdur nie wrzucał tu na forum.

prawosławni - odłam bez znaczenia
              żydzi - może gdyby się nawrócili
              muzułmanie - chcesz mieć to co mają niemcy?
              buddyści - buddyzm to nie religia
              krisznowcy - patrz wyżej
              inni - Polska jest krajem POLAKÓW a nie jakichś innych
              ateiści - WYNOCHA
              katolicy - prawie 100% POLAKÓW i dlatego powinni mieć zapewnioego moderatora

Ja odpisałem:
              Jak to czytam to wydaje mi się, że pojęcie wiary mylisz z fanatyzmem :( a do tego obcy Ci jest np. rozdział 22 Ewangelii Mateusza i przykazanie drugie w nim zawarte... Wg. mnie jesli Bóg faktycznie istnieje to jest on jeden i ten sam dla wszystkich wymienionych przez Ciebie religii natomiast różnymi drogami jedynie się do niego dochodzi... Jeśli poczytasz Biblię uważnie, o ile w ogóle w domu takową książkę posiadasz to znajdziesz tam cytaty chociażby z Tory, zatem jeśli ktoś tu powinien pomyśleć o nawróceniu to pomyśl o sobie, tylko wcześniej zastanów się dobrze - z czego na co... Pozdrawiam i pozostawiam pod rozwagę.

Czy masz trudności ze zrozumieniem czegoś? :)
                • marek_k84 Re: Nowy moderator naszego forum 16.06.14, 20:29
                  po-wiatowy napisał:

> Nie kłóćcie się ludziska !!
                  > Wygląda że gracie do jednej bramki :)

Nie gram do żadnej bramki. Nienawidzę talibaństwa w każdej z jego form. Ani Czarnego, ani czerwonego, ani nawet ortodoksyjnie neutralnego :)
              • marek_k84 Re: Nowy moderator naszego forum 16.06.14, 20:28
                pgajewski79 napisał(a):

> marek_k84, o co Ci chodzi? :)
                >
                ....
                > Czy masz trudności ze zrozumieniem czegoś? :)

ups... Sorry. Faktycznie to ja nie zrozumiałem. Myślałem, ze to komentarz do mojego posta...
                Zwracam honor, a sobie uwagę...
                  • pgajewski79 Re: Nowy moderator naszego forum 19.06.14, 07:35
                    Mam pomysł, może dzisiaj podczas procesji rozdamy wszystkim forumowiczom "pagiery" żebyś miał pewność, iż regularnie odmawiają różaniec, a w przypadku gdy dodadzą na forum jakichś bluźnierczy wpis będziesz mógł wyegzekwować od nich jakąś dodatkową pokutę, co Ty na to? Zamiast szukać jakiegoś nowego moderatora z ramienia kościoła weź sprawy w swoje ręce, bo kto to zrobi lepiej niż Ty?
                  • po-wiatowy Re: Nowy moderator naszego forum 19.06.14, 10:35

> Odwracacie uwage od problemu którym jest brak moderatora z ramienia kościoła co
                    > daje skutek taki że wszscy sie kłócą i nie wiedzą już sami o co. Wstyd.

OOo, Falanga się pokazała. Stęskniłem się trochę, chorowałeś ??

Temu forum brakuje etatowego błazna.
                    Jak na razie masz bardzo duże szanse, jesteś pierwszym i jedynym kandydatem.
                      • po-wiatowy Re: Nowy moderator naszego forum 19.06.14, 15:22

> Nazywaj mnie jak chcesz. To typowe dla sił ciemności, które odciągają ludzi od
                        > struktur naszego kościoła i spychają w odmęty potępienia.

Teraz się uśmiałem serdecznie :DD

Twoje wpisy mają taki klimat jak powieść fantasy !
                      • karo-777 Re: Nowy moderator naszego forum 19.06.14, 18:36
                        falanga szkoda czasu na dyskusje z rynsztokowym piewcą swoich chorych przemyśleń.
                        po-wiatowy idż posprzątaj pomnik bolszewików i zobacz czy czegoś nie namalowali.Jak coś będzie nie tak to będziesz miał powód złożyć kolejny donos do prokuratury.
                              • po-wiatowy Re: Nowy moderator naszego forum 22.06.14, 11:10

> W polsce nie ma takiej religii.

Ale niedługo zapewne już będzie !
                                Cyt w wikipedii " W lipcu 2012 roku, polscy pastafarianie spełnili wszystkie formalne wymogi i rozpoczęli procedurę rejestracji swojego kościoła w oficjalnym spisie kościołów i innych związków wyznaniowych[8], składając w tym celu wniosek do ministra administracji i cyfryzacji, który rozpatrując sprawę, powołał biegłych religioznawców[9].

W sporządzonej przez prof. dr. hab. Kazimierza Banka oraz dr. Piotra Czarneckiego z Instytutu Religioznawstwa Uniwersytetu Jagiellońskiego ekspertyzie biegli zastrzegli, że nie można dać jednoznacznej odpowiedzi na pytanie: czy ruch można zaliczyć do systemu wierzeń jakim jest religia, ze względu na to że w religioznawstwie istnieje wiele jej definicji[10][11].

W opinii polskich religioznawców Kościół Latającego Potwora Spaghetti może być uznany za wspólnotę religijną w zakresie indywidualnym i prywatnym, natomiast nie może zostać uznany za wspólnotę religijną w zakresie urzędowym[11]. Ekspertyza nie jest wiążąca dla Ministerstwa[10].

W marcu 2013 minister administracji i cyfryzacji, Michał Boni, odmówił wpisu do Rejestru kościołów i innych związków wyznaniowych Kościoła Latającego Potwora Spaghetti. W uzasadnieniu decyzji minister stwierdził, że Kościół Latającego Potwora Spaghetti nie został stworzony w celu wyznawania i szerzenia wiary religijnej i tym samym nie spełnia wymogów ustawy[12][1].

Przedstawiciele Kościoła zapowiedzieli odwołanie od decyzji, a także skargi do Sądu Administracyjnego w Warszawie, Naczelnego Sądu Administracyjnego i Trybunału Praw Człowieka[13]. 8 kwietnia 2014 Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie wyrokiem uchylił decyzje Ministra Administracji i Cyfryzacji, Michała Boniego z 2013 roku [2]. Następca Boniego na stanowisku ministra administracji i cyfryzacji, Rafał Trzaskowski zapowiedział możliwość zmiany decyzji ministerstwa[14] na korzystną dla pastafarian. "

Mamy chyba w kraju wolność wyznania ?
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka