Dodaj do ulubionych

Nowy obywatel Zielonki ??

20.10.14, 15:09
WYSZYŃSKI Piotr Władysław zam. Zielonka, wiek: 51

żródło wybory2014.pkw.gov.pl/pl/gminy/view/143404

To wyborczy sposób na demografie czy tylko poświadczenie nieprawdy ??
Obserwuj wątek
    • jakubczakmarek Re: Nowy obywatel Zielonki ?? 20.10.14, 15:45
      Pan Wyszyński jest członkiem Rady Sołeckiej w Ossowie ( wolomin.bip.net.pl/?a=4364)
      Zgodnie z paragrafem 21 statutu Ossowa ? Kandydatem na Sołtysa lub członka Rady Sołeckiej może być tylko mieszkaniec tego Sołectwa, mający czynne prawo wyborcze.
    • jakubczakmarek Re: Nowy obywatel Zielonki ?? 24.10.14, 11:24
      No i nasz nowy obywatel zareagował. Najpierw dziękuje za marketing jego, a potem jak zwykle wskazuje ignorancje prawna tutaj piszących. Sam oczywiście pisze bzdury. W świetle art. 25 k.c. miejscem zamieszkania osoby fizycznej jest miejscowość, w której osoba ta przebywa z zamiarem stałego pobytu, a samo zameldowanie nie przesądza o miejscu zamieszkania. Oczywiście nasuwa się pytanie jak zdefiniować zamiar stałego pobytu? Zgodnie z orzecznictwem przyjmuje się, że zamiar taki wynika z zachowania danej osoby polegającego na ześrodkowaniu swojej aktywności życiowej w określonej miejscowości. Tak, więc nie można zamieszkiwać w dwóch miejscach jednocześnie. To w obszarze prawnym. W obszarze moralnym, podawanie w wyborach miejsca zamieszkania miejscowości, w której się staruje a nie miejscowości zamieszkania, jest nieuczciwe wobec konkurentów i wobec mieszkańców. A przy okazji jak nowy obywatel Zielonki reaguje na wpisy na forum, to niech opublikuje na swojej stronie forum i na swoje opublikuje PIT ze swoim adresem, z którego będzie wynikało, ze płaci podatki w Zielonce.
    • piorek Re: Nowy obywatel Zielonki ?? 24.10.14, 20:05

Niedługo obowiązek meldunkowy ma zostać zniesiony i takie dyskusje staną się jałowe. Problem w kontekście kampanii wyborczej uważam za trochę "na siłę". Piotrowi nie można odmówić wieloletniego związku z Zielonką społecznie i zawodowo, a to że mieszka kilka km od jej granic niczego nie zmienia. Dyskutujmy lepiej o programach i osobowości kandydatów. Piszę to mimo, że Jeden Powiat wystawił konkurenta dla mnie w moim okręgu.
      • karo-777 Re: Nowy obywatel Zielonki ?? 24.10.14, 20:30
        ,, Piotrowi nie można odmówić wieloletniego związku z Zielonką społecznie i zawodowo"

<<< ta ,,społeczność" skończyła się wraz z przegrana w wyborach p. Łossana i utratą stanowiska w UM no i ,,zawodowo " to krzywdy nie miał

,,a to że mieszka kilka km od jej granic niczego nie zmienia."

<<< a właśnie że zmienia niech napisze w swoich propagandówkach ,ze jest mieszkańcem Ossowa i kandyduje na Burmistrza Zielonki a nie wprowadza w błąd wyborców ... meldunek Mnie mało interesuje bo można się zameldować przed wyborami( a po wyborach się wymeldować) a z tego co słyszałem to ten pan ma takie możliwości
      • milyzorro Re: Nowy obywatel Zielonki ?? 24.10.14, 20:46
        piorek napisał:

>
        > Niedługo obowiązek meldunkowy ma zostać zniesiony i takie dyskusje staną się ja
        > łowe.

W 2016r , a do tego czasu obowiązują przepisy które Pan Wyszyński lekko mówiąc nagina pod kampanię wyborczą ( moim zdaniem zupełnie bez sensu , nikt nie zabrania startować na burmistrza nie będąc mieszkańcem Zieloonki )

Problem w kontekście kampanii wyborczej uważam za trochę "na siłę". Piotr
        > owi nie można odmówić wieloletniego związku z Zielonką społecznie i zawodowo, a
        > to że mieszka kilka km od jej granic niczego nie zmienia. Dyskutujmy lepiej o
        > programach i osobowości kandydatów. Piszę to mimo, że Jeden Powiat wystawił kon
        > kurenta dla mnie w moim okręgu.

Jak by Pan Wyszyński nie traktował prawa wybiórczo , zarzucając tylko innym że są przestępcami ( przesadzony język i odpowiednie obrazki bez podawania kontekstu ) to by się nikt nie czepiał.
        Faktem jest że łamie obowiązek meldunkowy ( anachronizm , ale ciągle obowiązujący )

• jakubczakmarek Re: Nowy obywatel Zielonki ?? 24.10.14, 22:13
        Dlaczego na siłę. to dyskusja o wartościach, W programach mozna dużo napisac. A osobowsci nie pozwalasz ocenic. Dla nie ktorych moze mało ważna. O ile wiem to obywatel ostanio mocno anagażował sie społecznie w Ossowie - protesty, zmiana soltysa, członkowstwo w radzie sołeckiej, itd. To co z jego zaangażowaniem w Ossowie, Mieszkanów Ososowa też wprowadził w bład.
        • karo-777 Re: Nowy obywatel Zielonki ?? 25.10.14, 10:24
          jakubczakmarek napisał(a):

> Dlaczego na siłę. to dyskusja o wartościach, W programach mozna dużo napisac. A
          > osobowsci nie pozwalasz ocenic. Dla nie ktorych moze mało ważna. O ile wiem to
          > obywatel ostanio mocno anagażował sie społecznie w Ossowie - protesty, zmiana
          > soltysa, członkowstwo w radzie sołeckiej, itd. To co z jego zaangażowaniem w Os
          > sowie, Mieszkanów Ososowa też wprowadził w bład.

Już na tym forum we wcześniejszych wpisach jak sobie przypominam proponowano obywatelowi żeby kandydował na stanowisko sołtysa Ossowa i realizował się ,,społecznie " i zawodowo w miejscu w którym zamieszkuje czyli Ossowie a od samorządu Zielonki trzymał się z daleka.
    • milyzorro Re: Nowy obywatel Zielonki ?? 25.10.14, 12:14
      Serdecznie dziękuję - forum gazeta.pl/zielonka......
      Wysłane przez piotrwyszynski.pl w sob., 10/25/2014 - 00:11

Kilka dni temu poprosiłem znajomego, który zawodowo zajmuje się marketingiem politycznym, kreowaniem wizerunku, osobistym PR tzw.spindoktor o ocenę tego co dzieje się w przestrzeni internetowej
      w Zielonce. Prosiłem Go także o ocene tego co dzieje się na forum gazeta.pl/zielonka. I usłyszałem, że powinienem być wdzięczny za nieustająca kampanię Wyszyńskiego na gazeta.pl/zielonka.
      Powinienem podziękować internautom, którzy w swoim zamyśle "atakują i deskredytują Wyszyńskiego", a tak na prawdę prowadzą Mu skutecznie kampanię wyborcza na tym forum. Wszelkie zaczepki, ataki,
      kontrowersje itp. tylko sprzyjają kandydatowi na Burmistrza Miasta Zielonka, a zupełnie tego nieświadomi przeciwnicy min posługujący się nickami: "karo - 777, milyzorro, sultanbrunei
      czy lech_ zielenkiewicz albo jakubkczakmarek" paradoksalnie promują i "nabijają punkty" w wyścigu wyborczym Piotrowi Wyszyńskiemu. Czyli potwierdza się opisywana wcześniej zasada nie
      ważne co piszą byle pisali. To dla mnie miła niespodzianka. No i raz jeszcze powtórzę oby tak dalej "trzymajcie formę i tempo", a po pozytywnym rozstrzygnięciu wyborczym będę pamiętał,
      że to także zasługa internautów z gazetowego forum Zielonka./pw/

To zgodnie z sugestią spindoktora będzie dużo i po nazwisku ( postaram się nie przekręcić )

Podziękowania przyjmuję i obiecuję więcej starań.
      Obserwując od kilku lat Pana działania mam wrażenie że to jedna wielka kreacja wizerunku i osobisty PR.To co na szczeblu krajowym i w świecie celebrytów zdaje egzamin czyli zasada
      "nie ważne co i jak o tobie mówią byle dużo i nazwiska nie przekręcili " raczej nie sprawdza się w społecznościach lokalnych . To "jaki koń jest każdy widzi "
      i żadne sztuczki marketingowe tego nie zmienią. Miałem nadzieję że po poprzednich wyborach Pan to zrozumiał. Może czas zmienić podręcznik od PR bo ten się trochę zestarzał i metody też.
      W poprzednich wyborach Pana strategia marketingu politycznego doprowadziła do klęski wyborczej Pana Adama Łossana. Trzeba było być bardzo zdolnym żeby coś co było do wygrania w pierwszej turze
      przerodzić w totalną klęskę ku wielkiemu zdziwieniu G.Dudzika który został burmistrzem nie robiąc nic w tym kierunku.
      Kandydat na burmistrza to nie tylko piękne hasła, ckliwe filmiki,odpowiednie krawaty i koszule i programy wyborcze które niestety w demokracji są spisem życzeń aby wszyscy byli
      piękni , zdrowi i bogaci. To przede wszystkim osobowość i dotychczasowe osiągnięcia kandydata bo to da się łatwo zweryfikować.
      Pan od kliku lat jako jedyny budzi duże kontrowersje w społeczności Zielonki. Nikomu nie niszczą plakatów ( mam tylko nadzieję że to nie w ramach kreowania wizerunku),
      nie bazgrają po elewacji i nie rozpisują się na forach. Mnie taki "plastikowy" kandydat nie przekonuje.
          • karo-777 Re: Nowy obywatel Zielonki ?? 25.10.14, 15:46
            lech_zielenkiewicz napisał:
            W tym przypadku dla Pana Wyszyńskiego jako orędownika pełnej jawności życia publicznego, zamieszczenie na swojej stronie net PIT-u z informacją gdzie rozlicza swoje podatki i gdzie mieszka, może być honorowym rozwiązaniem.

Kiedy kandydat opublikuje informacje i prześle na forum o których mowa powyżej??
            Jest jakiś problem????
            • sultanbrunei Re: Nowy obywatel Zielonki ?? 25.10.14, 16:17
              Ależ proszę dać dla zespołu spindoctorów i PR-wców oraz całej masy wybitnych specjalistów dla określenia najkorzystniejszej lokalizacji rozliczenia Pitu i zamieszania kandydatowi. Wszak nie zawsze oczywiste jest rzeczywiste.
                • karo-777 Re: Nowy obywatel Zielonki ?? 29.10.14, 07:19
                  heniex123 napisał(a):

> jest coś w tym dziwnego ? pierwszy PISu-aa-rrrr w okolicy mieszka w Ząbkach a s
                  > taruje w na prezydenta Warszawy :
                  >
                  > forum.gazeta.pl/forum/w,97,155294978,155294978,Kandydat_PiS_na_prezydenta_stolicy.html

I co może twierdzi ,że jest mieszkańcem Warszawy????
                  • heniex123 Re: Nowy obywatel Zielonki ?? 29.10.14, 08:15
                    > heniex123 napisał(a):
                    >
                    > > jest coś w tym dziwnego ? pierwszy PISu-aa-rrrr w okolicy mieszka w Ząbka
                    > ch a s
                    > > taruje w na prezydenta Warszawy :
                    > >
                    > > rel="nofollow">forum.gazeta.pl/forum/w,97,155294978,155294978,Kandydat_PiS_na_prezydenta_stolicy.html
                    >
                    >
                    > I co może twierdzi ,że jest mieszkańcem Warszawy????

Twierdził że piorytetem miał być Wołomin (Ząbki) a tu się okazało że jednak Warszawa ?
                    • dabrowa51 Re: Nowy obywatel Zielonki ?? 29.10.14, 10:01
                      Nie rozumiem problemu .... jak występował jako przedstawiciel powiatu wołomińskiego, to reprezentował interesy powiatu. Jeżeli startuje na prezydenta Warszawy, to nie będzie w kampanii wyborczej przedstawiał wizji rozwoju Wołomina i okolic, ale Warszawy, to oczywiste. Chyba nie oczekujesz od kandydata z Lipki Dużej, że startując w wyborach np na prezydenta Polski będzie przedstawiał program rozwoju dla tej przysłowiowej Lipki Dużej. Chodzi tylko o to, by nie udawał kogoś kim nie jest, by na czas kampanii nie przemeldowywał się do stolicy, jak w tym przypadku do Zielonki ... na potrzeby tejże kampanii.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka