Dodaj do ulubionych

Plotki z bazarku 8

06.07.17, 13:57
Słyszałem że syndyk oferował miastu siędzibę SK banku przy kolejowej, ale UM nie jest zainteresowany. Uważam, że dobra lokalizacja byłaby na siedzibę gminy Zielonka.
Edytor zaawansowany
  • 06.07.17, 17:58
    Na siedzibę gminy to tak,ale nasz UM Zielonka mieści się w budynku o powierzchni dwa razy większej.
  • 21.07.17, 00:36
    Trochę szkoda, dobra lokalizacja na jakąś miejską instytucję. Jeszcze większa szkoda, że taka piękna przedwojenna kamienica zwana "Dom Kostrzewy" podczas remontu została tak oszpecona. Nowa elewacja nie zachowała nic z pierwotnej konstrukcji budynku z kolumnami :(
  • 21.07.17, 17:40
    Kupno tego obiektu to raczej byłaby niegospodarność ze strony władz miasta.Za te pieniądze , a na pewno nie są małe , można wybudować prosty budynek w stylu naszego obecnego UM. Przeznaczyć wystarczy jakąś działkę z zasobów miasta , mam tu na myśli np. teren dawnego koszarowca , lokalizacja nie najgorsza i dużo miejsca na parking . Budynek banku jest za mały , nie ma miejsc parkingowych w okolicy , po zaparkowaniu samochodów pracowników interesanci nie będą mieli szans na zaparkowanie.
  • 22.07.17, 18:14
    A mi się coś ubzdurało, czy budynek SK Banku to właśnie nie jest dawny ratusz?
  • 22.07.17, 19:36
    Ratusz był na przeciwko tam gdzie teraz jest muzeum,w budynku banku była kiedyś poczta a na górze centrala telefoniczna.
  • 14.08.17, 09:28
    Urząd Miasta w tym miejscu? Bardziej fatalnej lokalizacji wymyśleć nie można! Ruchliwa ulica i KOMPLETNY brak miejsc parkingowych.Kolejowa byłaby ciągle zakorkowana z powodu pojazdów usiłujących zaparkować pod Urzędem!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.