Dodaj do ulubionych

ubecka mkultra z demobilu w rękach wariata ?

07.04.06, 17:11
Obserwuj wątek
    • mo.ul.der3 ubecka mkultra z demobilu w rękach wariata ? 07.04.06, 17:49
      dlaczego wariaci z głosu radiowego ubeckiego nie oficjalnego bo oficjalnie jest
      to tylko przestepstwo i zbrodnia potencjalnie abstrakcyjna pole.gaj.ąca na
      niszczeniu psychiki ..w real tine słychać głos pedała dominująsego nad
      głosami "teartu" ub "kocha nas" bo szpieg zarejestrował ukłag liter na które
      jest "wrażliwy"
      .. obłedność głosów i osobowości prezentowana na ich "forum" które jest też
      atakiem typu 'stary komuch dał "zabawki" z demobilu od kumpli komuchów starych
      .. rozszerzenie komputery gadające ..o czym ? elementarnej hierarhi ..dobro i
      zło ..oni sami nie wiedzą co to znaczy bo by musieli wiedzieć co robią..
      motyw początkowy to że to forum czyli ja zabiłem ich czyli pytam sie kto i
      dlaczego ? wtedy milczenie ..bo to tylko ubecka 'manipulacja'..za
      t.rudne ..b.rudne ? czerwone 'żyletki'
      'nożowe? bezpieczniki i blokówki? k.rzywe jak 'curwinów' herbu słońce ? gdzie
      ubek w 'białej' nysce mówi "czy pani jeszcze używa tego korzonka" ? ..
      ..dlaczego ich głosy są obłedne ? .. wariacka mowa o tym że soft zepsuty u nich
      ..naprawiają ..bo oni sami niewiedzą dlaczego "napadli" na człowieka jeżeli
      teraz niepotrafia uzasadnić okupacji mojego pokoju "najnowsza technika
      wojskową" dla wywierania wpływu na moją świadomość dlatego że umysł ubeka nie
      dorósł do miejsca które zajmuje i jest tylko namiastką mojej świadomośći
      jest tylko przestepcą "bezczelnym" ..torrturuja mnie polem energretycznym które
      jest niby jakimś de.bilem sterowane ...psychicznie buforują swoje sumienia
      zespołową wyższą świadomością ..to tylko manipulacja ..oni są niewolnikami
      kogo ? kto i dlaczego ?... potrafią "mówić" w sposób jakby byli ograniczeni ...
      jakby jedni "pompowali" pseudo logikę będąc zablokowani w kilku emocjach
      ..a inne osobniki zablokowani w logice prezentowali pseudo emocjonalność...
      ..upraszczając ten obraz ubecji ..są oni jakby przeszkoleni w bundeswerze po
      czym wysłani na rubieże wszchodnie jako kontrwywiad mówiący "ruski"...
      ..ci którzy nicnie wiedza o świecie ..mają wiele wątków ukrytych w ich mowie
      typu wypierdolciny dążących by z bólu zapomniał organizm ich monotoniczne
      ukryte "rozkaz i polecenie" ...sądzę że oni mogą być jakby mózgami polaków
      spreparowanymi z "skonfigurowanymi" jako żołnierze pozbawieni jak mówią swoich
      ciał ..i że niby tylko ja im mówię jak świat wygląda ..to głos demoniczny
      którty podał sie że niby jako dom.bek sufit
      tzn "sperma" ..tzn "pedał" ..txzn "diabeł" ..króremu zabiłem żonę p.j..
      a on jest "operatorem maszyny do naprowadzania na ciało" ...czy "diabeł"
      posiada mózg ? czy "diabeł" posiada umiejetność programowania komputerów i
      niewidzialnych "żołnierzy" nieświadomie "pracujących" dla "bundesfery" ..
      ..skąd mogą pochodzić mózgi jako komputery pływające w 'glukolicie' ?
      ile ludzi zagineło ?
      kiedy EU dolary będą we wsi dla "polecenie" kiedy po szczęce i zębie za darmo
      i tv t.r.wanie ...potem "plebiscytowa" jak 84r a w 96r "to nie jestem ja" ?
      • mo.ul.der3 czy policja ssie kasę od de.bili ? 07.04.06, 19:49
        czy policja zwariowała za eurodolary ? ..dziwne głosy rano o 7.00 jakby ktoś w
        adm czytał co myślałem mówiłem pisałem
        kiedy jakaś 'głos' akustycznie kierowany jako z adm mówiła
        "załatwimy ci spadek ameryki"...
        ..napewno ? a co to znaczy ameryka ?...
        gazeta "ameryka" ? ..obrazki .."si.adamy" .."czerwony roz.kraczony" ..jak
        lidel ? "dzwon".."bell".."wodospad"..?...może pry.sz.nic i słuch.awka ?
        ....przed wczoraj szedłem przez biało.ogon ..NY ?..rodzina.. 2005 01 ubek
        mówił dola.rów "trumna" ..dzisiaj tylko wypiera asocjacjami myśli moje gnojąc
        mnie biciem i drwinami debila ..przed wczoraj szedłem przez biało.ogon ..radio
        ubek "szczeknął" coś psycho.czarnego ..zaatakował moją świadomość ...
        kto ?.."bundeswera" ?... razem z psem lidelem ?..pytam się ..co mówisz ?
        chałA ? "raichem" ze studni ?..twoja wypierdolcina przedtem ..kopalnia
        węgla..studnia..butelka ? to ich ideologia syfu diabeł bicie faszyzm w co
        wierzą co im da siłę ? nie o rozum im chodzi nic konkretnego ..jakby i m mózgi
        ktoś wyrzeźbił.. szatanizm ..oni nie wiedzą co to zło co to jest światło ..kto
        za nich odpowiada ?
        jaki ciemny urząd w polsce ..ciemne zakamarki ?..
        "tunel"...może pod mostem ul.chorzowska ? jak "skiba" pod
        mielczarskiego ? ..wiśniowa ? ..most i chorzów ul.szpitalna ?
        .. jest ciśnienie kasy pompowane z "niewidzialnej bundeswery" do prl ?
        komedie są grane tam gdzie jak zwykle nie stwierdzono obecności niemieckiego
        agenta ponieważ wszyscy jacy byli to folksdojcze w oknach...bo ich nie
        ma ..to "duchy" ..to ub 'de.port.owani' ..tylko przy kim ?...kwp ?.
        jak np 9x pani domb.kowa robiaca na balkonie za p.j. chwilowo zajetą jako
        pani "ch.mur.ka"idąca po wizę ? po paszport do wusw ? do radio kielce ? może
        tylko stuki w sufit ? kowadło ? tylko mi szumi w
        uszach ..dlaczego ....real.time..głos de.bila "wygrał"..kto ? ubek co gra na
        swoim boisku sam szmacianką i jest sobie sędzią ?..ja ? .."w jaki
        sposób" ?..... ha ha ? ..mur ...? ubecy w tesco zaczepili sie na tym co w domu
        pomyślałem że mam swój mur niebieski przeciw ich murowi ub ceglanemu....? "sam
        wydam swoje pieniądze"..bo co ? .."ruski".. ja polak ...a ty co ? kwp to
        bundeswera ?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka