• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Samotni w Paryżu. Dodaj do ulubionych

• 07.03.10, 18:06
    Szukam osób, które, tak jak ja, czują się trochę samotne w stolicy Francji i którym samotne odkrywanie Paryża nie przynosi już satysfakcji...
    Mam 24 lata, mnóstwo wolnego czasu i mnóstwo zapału do poznania każdego zakątka tego miasta :)
    Edytor zaawansowany
    • 12.03.10, 18:14
      Hej jestem Monika, w Paryżu jestem od jakiegos czasu i niestety
      nikogo tu nie znam. Całe dnie siedzę sama w domu ponieważ moj facet
      do poźna pracuje, z samej nie chce mi się nigdzie wychodzić. Także
      mogły byśmy się poznać, pozdrawiam.
      • 14.03.10, 09:51
        Cze Monika, fajnie, że odpisałaś na mojego posta. Wysłałam Ci wczoraj wiadomość prywatną, ale w sumie teraz to już nie jestem pewna, czy Ci ją faktycznie wysłałam czy nie :P
        Napisz mi proszę na skrzynkę (parisienne2010@gazeta.pl), to może uzgodnimy jakieś wspólne wyjście...
        Pozdrawiam
        E.
    • 26.03.10, 14:37
      Hej,
      niedługo wyjeżdżam do Paryża jako au pair i mam zamiar spędzić tam co najmniej
      najbliższy rok. Tak jak Ty mam 24 lata, na pewno będę miała mnóstwo czasu dla
      siebie i chętnie poznam kogoś, kto jest chce wspólnie odkrywać to miasto. Co
      prawda miałam okazję nieco poznać miasto i znam tam już kilka osób, ale chętnie
      spotkam się z rodakiem. Jeśli masz ochotę - odezwij się. Mój email to:
      mousseauchocolat85@hotmail.com
      • 06.05.10, 22:28
        hej, jestes juz w Paryżu? ja bede tam jako au pair od konca czerwca
        i również zamierzam tam spędzić najbliższy rok:) jak będziesz miała
        ochote może udałoby nam się poznać. Justyna
    • 27.03.10, 17:34
      Czesc, jestem francuzem polskiego pochodzenia. Uczylem sie jezyka polskiego
      jak obcy jezyk. Znam Paryz i region paryski. Szukam wymiany rozmowy po polsku
      (dla mnie) / po francusku (po angielsku lub po hiszpansku jest takze mozliwe)
      dla ciebie jesli zechcesz.
      Antoine
      • 27.03.10, 17:47
        tony.rynky napisał:

> Czesc, jestem francuzem polskiego pochodzenia. Uczylem sie jezyka polskiego
        > jak obcy jezyk. Znam Paryz i region paryski. Szukam wymiany rozmowy po
        polsku
        > (dla mnie) / po francusku (po angielsku lub po hiszpansku jest takze
        mozliwe)
        > dla ciebie jesli zechcesz.
        > oto moj email: tony.rynky@gazeta.pl
        > Antoine
        • 27.03.10, 17:48
          tony.rynky napisał:

tony.rynky napisał:

Czesc, jestem francuzem polskiego pochodzenia. Uczylem sie jezyka polskiego
          jak obcy jezyk. Znam Paryz i region paryski. Szukam wymiany rozmowy po polsku
          (dla mnie) / po francusku (po angielsku lub po hiszpansku jest takze mozliwe)
          dla ciebie jesli zechcesz.
          oto moj email: tony.rynky@gazeta.pl
          Antoine
    • 12.11.13, 17:45
      szukam jacka lukanusa podobno mieszka niedaleko paryza czy moze go znasz?
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.