Dodaj do ulubionych

szkoly jezykowe w Paryzu

11.09.06, 16:05
Witam wszystkich i prosze o namiary na jakies niedrogie szkoly jezykowe w
Paryzu ( niekoniecznie szkoly francuskiego) nie znam tu jeszcze nikogo a
samej ciezko szukac wiec moze ktos z was moglby cos doradzic, z gory
dziekuje ;)
Edytor zaawansowany
  • kamila_paryz_75 11.09.06, 18:35
    juz jakiemus chlopakowi pisalam ja i nietylko ja tydzien temu o szkoach, jesli
    niedrogie to przez merostwo ale musisz sie pospieszyc bo niektore szkoly juz
    maja zajecia a reszta szkol to 2 tys euro za rok szkoly. noi jesli jestges sama
    i nieznas nikogo to chcetnie z toba pogawedze bo w sumie to ja sie obijam noi
    zero planow na dlugi czas.wiec mozemy gadac i gadac :):):) pozdarwiam jak cos
    to podam ci gg lub msn-a. pozdrawiam:)
  • abela3 12.09.06, 09:46
    dzieki za odpowiedz, z checia pogawedze po polsku. w paryzu jestem od tygodnia
    i nie znam tu nikogo a czasu wolnego mam duzo. niestety nie mam tu zalozonego
    gg ani msn'a ale czekam na maila!
    pozdrawiam!
  • granulka01 07.10.06, 18:03
    hej,
    jestem od kilku dni w Paryzu i tez szukam szkoly jezykowej. Wyslalam zgloszenie
    na kursy organizowane przez mzrostwo, oczywiscie na poczatku wrzesnia, ale nie
    odezwali sie :((. Teraz szukam innych kursow i w miedzyczasie ucze sie sama.
    Na razie mam tez sporo czasu wolnego, wiec jesli umawialybyscie sie na jakies
    ploty to chetnie sie przylacze,
    pozdrowka
    Ania
  • aniar_rrr 27.10.06, 04:48
    ja polecam Ecole Nazareth - kurs poczatkujacy kosztuje 980euro - zajecia zaczely sie od wrzesnia, ale
    nei sa ludzie daleko. Mila atmosfera, male grupy ranne, troche wieksze grupy wieczorne dla tych, co
    pracuja (wtorki i czwartki)

tel 0 662 69 13 83 do p. dyr
  • miss_lavender 07.10.06, 20:33
    Co do kursow w merostwie, to slyszalam, ze calkiem fajne sa, wiec mozesz sprobowac. Z tego co sie orientuje, to sa dwie sesje : pierwsza sie zaczyna we wrzesniu, a druga w lutym i moze na sesje wrzesniowa juz nie ma miejsc, dlatego sie nie odzywaja. Najlepiej zadzwon albo sie przejdz do merostwa, bo moze mail zginal w gaszczu. Pamietam, ze na www.paris.fr jest wszystko dokladnie opisane, wiec poszukaj.

A co do pogawedzenia po polsku, to ja tez sie pisze. Dajcie znac na priva :-)

Milego wieczoru
  • cachemire 08.10.06, 01:34
    www.cfilc.fr/
    Sprobuj tutaj, sama korzystalam i bylam zadowolona. Szkola nie jest droga,
    najtansza jaka znalazlam. Oprocz kursu jezyka francuskiego, szkola oferuje kurs
    hiszpanskiego, angielskiego, arabskiego. Na poczatku mojego pobytu korzystalam
    z kursu organizowanego przez merostwo, ale nie bylam zadowolona ze wzgledu na
    bardzo niski poziom grupy.
    www.france-langue.fr/fr/, tu tez mozesz zajrzec. Tez mialam okazje miec
    zajecia w tej szkole,ale bylam srednio zadowolona. Wszystko zalezy od osoby
    prowadzacej zajecia, od poziomu grupy i wlasnej motywacji.
  • granulka01 08.10.06, 23:09
    cachemire, dzieki wielkie za namiar na szkoly. Mysle, ze skorzystam z tej
    pierwszej- cfilc. Faktycznie nie jest droga, a jesli jeszcze sprawdzona to
    super. Choc oczywiscie, tak jak napisalas, duzo zalezy od nauczyciela itp.. Co
    do motywacji, to mysle , ze mam silna;) , a poza tym praca w grupie mnie
    mobilizuje, wiec wole szkole, niz kursy prywatne.
    Ale przedtem, moze rzeczywiscie popytam jeszcze w merostwie. Na ich stronie
    intern. i w katalogu jest wprawdzie napisane, zeby sie nie kontaktowac, zadnych
    numerow telefonow nie podaja.. w ogole jakies takie surowe zasady tam sa..
    Sprobowac nie zaszkodzi...
    Najchetniej zaczelabym ta szkole jutro , ale wlasnie mnie dopadlo przeziebienie
    wiec chyba odpuszcze i zaczne od przyszlego tygodnia.
    No dobra, ale nie nudze.
    Co do spotkania to, jak pisalam, bardzo chetnie. Moze w nastepny weekend?
  • aniar_rrr 27.10.06, 04:50
    ja polecam Ecole Nazareth - kurs poczatkujacy kosztuje 980euro - zajecia zaczely sie od wrzesnia, ale
    nei sa ludzie daleko. Mila atmosfera, male grupy ranne, troche wieksze grupy wieczorne dla tych, co
    pracuja (wtorki i czwartki)

tel 0 662 69 13 83 do p. dyr

Ja tez osobiscie chetnie bym sie spotkala na jakies ploteczki, co wy na to? ;))

Szkoly na Marie sa do D**py tyle wam powiem - nic nie ucza a mieszaja w glowach.
  • aniar_rrr 27.10.06, 04:52
    aniar_rrr napisała:

> ja polecam Ecole Nazareth

Aha, jest to szkola dla polakow! (polscy nauczyciele i studenci)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka