Dodaj do ulubionych

Vectra naciągaczem?

14.09.10, 00:01
to chyba nie jest powód do chwały?
www.sfora.biz/Ta-kablowka-naciagala-swoich-klientow-a23626
--
Alfred Nobel jest uważany za wynalazcę dynamitu tylko dlatego, że poprzednich wynalazców nie udało się zidentyfikować
Edytor zaawansowany
  • cameel.m 14.09.10, 18:40
    No to kiedy podwyżka abonamentu ?
    --
    Pesymista widzi ciemny tunel, Optymista światełko w tunelu, Realista światła pociągu...MASZYNISTA widzi trzech debili na torach!!!
  • debest3 14.09.10, 20:21
    eee...nie,nie będzie podwyżki abonamentu.Vectra ma cwańszy sposób,zmniejszy ilość programów.Poza tym z tym przekrętem odnośnie obniżenia opłaty proporcjonalnie do długości czasu trwania awarii zetknąłem sie osobiście.
    --
    Super optymista - gość, który na cmentarzu zamiast krzyży widzi same plusy.
  • p.e.k.o 14.09.10, 20:45
    debest3 napisał:

> eee...nie,nie będzie podwyżki abonamentu.Vectra ma cwańszy sposób,zmniejszy
    > ilość programów.

Ale po co narzekać? Vectra nie ma w Żarach monopolu na dostarczanie telewizji. Przecież, jak się nie podoba, to można powiedzieć papa.

--
    ŻARY - tak wygląda moje miasto
  • debest3 15.09.10, 10:00
    p.e.k.o napisał:

> debest3 napisał:
    >
    > > eee...nie,nie będzie podwyżki abonamentu.Vectra ma cwańszy sposób,zmniejs
    > zy
    > > ilość programów.
    >
    > Ale po co narzekać?

ano z prostego powodu , jak sie za coś płaci to można krytykować.

--
    Alfred Nobel jest uważany za wynalazcę dynamitu tylko dlatego, że poprzednich wynalazców nie udało się zidentyfikować
  • p.e.k.o 15.09.10, 12:34
    debest3 napisał:

> ano z prostego powodu , jak sie za coś płaci to można krytykować.

Ależ można, można krytykować... można też ciagle płacić za coś, co nie daje satysfakcji i poczucia dobrze wydanych pieniędzy.

--
    ŻARY - tak wygląda moje miasto
  • janwer 21.09.10, 12:33
    > debest3 napisał:
    > Ależ można, można krytykować... można też ciagle płacić za coś, co nie daje sat
    > ysfakcji i poczucia dobrze wydanych pieniędzy.

Żeby wypowiedzieć swoje zdanie na temat firmy nie trzeba być jej klientem.

Ja polecam moje rozwiązanie. 11 lat żyję bez telewizora.

--
    Jan Werbiński
    www.janwer.com
    www.fredry.net
  • m.darek 24.09.10, 09:41
    debest3 napisał:

> to chyba nie jest powód do chwały?

Powodem do chwały jest niepłacenie , bo tylko idiota płaci za usługi i towary .

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.