Dodaj do ulubionych

Nowa bryka szefa Poli - Eko?

• croolick 08.05.07, 22:44
    p.e.k.o napisał:

> Po co Ci czterodrzwiówka? ;)

zawsze lubilem samochody czterodzwiowe/pieciodrzwowe samochody i wiekszosc moich samochodow wlasnie tyle drzwi miala, wiesz jak sie ma przyjaciol i rodzine to co najmniej cztery drzwi sa niezbedne :-)
    --
    Always look on the bright side of life
    Niezależny Portal Żar
    zary.zagan.org/
  • p.e.k.o 09.05.07, 07:31
    croolick napisał:

> zawsze lubilem samochody czterodzwiowe

W takim razie bryka by Ci pasowała, nawet nazwa :)

> wiesz jak sie ma przyjaciol i rodzine to co najmniej cztery drzwi sa
    > niezbedne :-)

Wiesz, ja nie muszę wozić przyjaciół tylko po to, żeby aż tyle drzwi używać :-)
    Mój samochodzik jest trzyosobowy, tak jak moja rodzina właśnie.

--
    BLUEBOX.zary.com.pl
    WOJNA.zary.com.pl
    WOODSTOCK.zary.com.pl
  • dziennikarz1980 08.05.07, 11:38
    he he croolick - tym razem nici z Twojej teorii :) Bynajmniej nie jest to autko nikogo z poli-eco - poza tym jak zobaczysz więcej aukcji tego użytkownika tonie tylko maseratka tam znajdziesz ;P
  • croolick 08.05.07, 22:48
    dziennikarz1980 napisał:

> poza tym jak zobaczysz więcej aukcji tego użytkownika tonie tylko maseratka
    > tam znajdziesz ;P

e tam, pan S. zawsze zostawia samochody w ktorych zapelnila sie popielniczka (a propos przyjrzales sie jasnej kierownicy - widac, ze namietny palacz prowadzil) u handlarza. A kto inny moglby sobie w powiecie zaganskim kupic taki woz? Jersak lubi tylko Panzerwageny aus Deutschland (do czegos, co nie ma gwiazdy brzydzi sie wsiadac) a samochody pana S. zawsze mialy zaganska rejestracje.
    --
    Always look on the bright side of life
    Niezależny Portal Żar
    zary.zagan.org/
  • riki29 08.05.07, 23:10
    mialam kiedys nieprzyjemnosc pracowac u tego pana.To burak i cham a auta maja
    tylko przedluzac chyba brak jego meskosci.ale nie martwcie sie wy przynajmniej
    spokojnie mozecie spac a on ciagle sie oglada za siebie.
    --
    "Od kiedy przeczytałam o skutkach nałogowego picia alkoholu, definitywnie
    zerwałam z czytaniem"
  • dziennikarz1980 11.05.07, 15:06
    Jak na lokalnego patriotę to jednak nie doceniasz przedsiębiorów powiatowych. Szukaj dalej :) Pozdrawiam :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka