Dodaj do ulubionych

powrot plodnosci po porodzie-24dni sluzu plodnego?

18.11.13, 21:46
Witam,
Jestem nowa na forum :) npr praktykuje z powodzeniem juz 6 lat, 7 mcy temu urodzilam 2gie dziecko. I wlasnie pojawil sie problem, ponad 3 tyg temu odczulam sliskosc, pojawil sie sluz plodny, wiec z radoscia czekalam na owulacje...tylko, ze temperatura ani drgnie, ciagle w okolicach 36,51, a sluz ani mysli znikac. Czy komus sie zdarzyla podobna sytuacja? Jak dlugo to moze jeszcze potrwac?Chyba nie moge przyjac sluzu plodnego jako cechy stalej sluzu? Dodam, ze szyjka wysoko, miekka i otwarta.
Z gory dziekuje za pomoc.
Edytor zaawansowany
  • 19.11.13, 11:58
    tak się może zdarzyć, sama miałam po kilkanaście dni bj
    --
    My oraz Starsza i
    Młody
  • 19.11.13, 12:20
    i jak to sie konczylo? pojawial sie i znikal czy po takim "maratonie bj" w koncu przychodzila owulacja?
  • 19.11.13, 14:48
    po najdłuższym dostałam @
    --
    My oraz Starsza i
    Młody
  • 19.11.13, 22:10
    a z wlasnego doswiadczenia (a wiem, ze je masz, bo pamietam cie z forum lmm sprzed paru lat :) doradzasz wtrzymac sie z wspolzyciem jesli sluz zniknie, w sytuacji gdy chcemy odlozyc nastepna ciaze na pozniej?Mam wrazenie, ze od 2 dni nie ma juz sluzu, ale szyjka jest miekka i wysoko. Pamietasz w jakich odstepach czasu pojawialy ci sie te "sluzowe maratony"?dzieki za pomoc
  • 20.11.13, 10:12
    u mnie było tak, ze prawie wcale nie można było doliczyć do 4 dnia bez śluzu, poza tym nie ufam regule śluzu, to tylko niepłodność względna, z innego forum znam przypadek zajścia w ciążę gdy było sucho
    --
    My oraz Starsza i
    Młody
  • 20.11.13, 11:34
    Jak chcesz odłożyć następną ciążę na później, to możesz współżyć dopiero po owulacji, jak będziesz miała pewność, że temperatura się trzyma na wyższym poziomie.
  • 20.11.13, 13:49
    dzieki dziewczyny!
  • 11.12.13, 11:46
    czyli po porodzie, jeśli chce się uniknąć ciąży, trzeba powstrzymać się od współżycia do kiedy? Do pierwszej miesiączki? Do pojawienia się śluzu? Czy temperaturę trzeba mierzyć od razu po porodzie?
  • 19.11.13, 21:15
    Po prostu jajniki już są gotowe do owulacji, tylko nie mogą się zdecydować. Pozostaje mierzyć dalej temperaturę, bo jeżeli w końcu nastąpi owulacja, to tylko w ten sposób to stwierdzisz.
  • 19.11.13, 22:15
    horpyna4 napisała:

> Po prostu jajniki już są gotowe do owulacji, tylko nie mogą się zdecydować. Poz
    > ostaje mierzyć dalej temperaturę, bo jeżeli w końcu nastąpi owulacja, to tylko
    > w ten sposób to stwierdzisz.
    takie mam wlasnie wrazenie, domyslam sie, ze sam powrot plodnosci wiaze sie z wprowadzeniam stalch pokarmow, i tym, ze w nocy maly juz budzil sie tylko 1 lub 2 na jedzenie, natomiast teraz od 2 tyg budzi sie co 2 godz i nie sposob go uspokoic niczym innym :/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.