zapalenie pęcherza Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Witam wszystkich!
    Współżyliśmy z mężuśkiem 7 dc (bez jakichkolwiek objawów płodności), za to w tym miesiącu 1. śluz pojawił się już 10 dc, a płodny 13. 1 wyższa temp. była 15 dc. Niby nie powinnam być w ciąży, ale tyle naczytałam się tutaj o żywotnych plemnikach, że zaczynam się zastanawiać. Dzisiaj 24 dc a już gdzieś od tygodnia bolą mie piersi (zwykle jest tak na tydzień przed miesiączką). Czy to mozliwe, że jakiś plamniczek doczekał owulacji? Wiem, wiem, nie jesteście wróżkami, ale już piszę dlaczego się martwię. Otóż często zdarzaja mi się infekcje pęcherza moczowego. I właśnie dzisiaj rano poczułam, że znowu jest coś nie tak i wiele się nie zastanawiając, jak zwykle od razu wzięłam furagin. A teraz siedzę w pracy i myślę, czy dobrze zrobiłam - w końcu nie wolno brać furaginu w pierwszych 3 miesiącach ciąży. A jak doszło do zapłodnienia, to co? Czy bardzo furagin zaszkodzi ewentualemu tygodniowemu maluszkowi?
    Pozdrawiam i dziękuję z góry za odpowiedzi. :)

--
    Leniwy - człowiek, który nie udaje, że pracuje.
    (A.Allais)
    • Szanse na ciążę są znikome, a niewyleczone zapalenie pęcherza może przynieść w
      efekcie więcej szkód.
      --
      Aniołek 5tc 13.10.2005 [*]
      Wszystko można człowiekowi zabrać, a niczego nie straci, bo ma miłość.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.