Dodaj do ulubionych

śluz podczas owulacji

16.08.06, 21:08
22 dzień cyklu, podwyższona temperatura 4 dzień (37.2), ból jajników, to
wszystko wskazywałoby na owulacje tylko ze śluz ciągle biały i lepki.
Czy ktoś wie dlaczego tak się dzieje? Czy istnieje jakas szansa zajśc w ciąże
przy takim śluzie?
--
Moje serduszko
Edytor zaawansowany
  • 16.08.06, 22:19
    Czwarty dzień podwyższonej temperatury i biały, lepki śluz wskazują na
    niepłodność poowulacyjną. Śluz płodny jest raczej przezroczysty i rozciągliwy,
    nawet lejący się (jak białko jaja).
  • 16.08.06, 22:24
    Wygląda na to, że już po owulacji. Ale chyba masz na myśli to, że nie
    zaobserwowałaś wcześniej, tzn. przed skokiem temperatury, śluzu typu płodnego?
    To może mieć kilka przyczyn, m. in. i taką, że było go niewiele (ale do zajścia
    w ciążę może wystarczyć) i go przegapiłaś. Może też oznaczać jakieś problemy
    hormonalne, ale niekoniecznie. Nic więcej mi nie przychodzi do głowy, za mało
    danych.
    --
    „Godzina nauki w życiu nowoczesnego apostoła jest godziną modlitwy.” (św.
    Josemaría Escrivá, Droga, 335).
  • 16.08.06, 23:27
    dzięki za odpowiedzi, chodziło mi właśnie o to że niezaobserwowałam śluzu typu
    płodnego, a tymczasem juz po owulacji. Sama nie wiem, może faktycznie było go
    tak mało że przgapiłam :(

--
    Moje serduszko
  • 17.08.06, 14:33
    To się zdarza, ale może spróbuj obserwować śluz bezpośrednio na szyjce macicy?
    Jeśli jeszcze tego nie robisz, rzecz jasna. Czasem w przypadku, gdy śluzu jest
    niewiele, można go obserwować tylko tam, ale za to wystarczająco długo przed
    owulacją.
    --
    „Godzina nauki w życiu nowoczesnego apostoła jest godziną modlitwy.” (św.
    Josemaría Escrivá, Droga, 335).
  • 26.08.06, 18:46
    wczoraj zrbiłam test i wyszły 2 kreski, miałas racje: tego sluzu wystarczyło
    do zapłodnienia:), naprawdę prowadziłam uwazną obserwację, badając śluz na
    szyjce macicy i nie wygladał na typowo płodny, juz spisałam ten cykl na straty
    ale cuda się zdarzają !!!
    --
    Moje serduszko

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.