• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

śluz podczas owulacji

• 16.08.06, 21:08
    22 dzień cyklu, podwyższona temperatura 4 dzień (37.2), ból jajników, to
    wszystko wskazywałoby na owulacje tylko ze śluz ciągle biały i lepki.
    Czy ktoś wie dlaczego tak się dzieje? Czy istnieje jakas szansa zajśc w ciąże
    przy takim śluzie?
    --
    Moje serduszko
    Edytor zaawansowany
    • 16.08.06, 22:19
      Czwarty dzień podwyższonej temperatury i biały, lepki śluz wskazują na
      niepłodność poowulacyjną. Śluz płodny jest raczej przezroczysty i rozciągliwy,
      nawet lejący się (jak białko jaja).
    • 16.08.06, 22:24
      Wygląda na to, że już po owulacji. Ale chyba masz na myśli to, że nie
      zaobserwowałaś wcześniej, tzn. przed skokiem temperatury, śluzu typu płodnego?
      To może mieć kilka przyczyn, m. in. i taką, że było go niewiele (ale do zajścia
      w ciążę może wystarczyć) i go przegapiłaś. Może też oznaczać jakieś problemy
      hormonalne, ale niekoniecznie. Nic więcej mi nie przychodzi do głowy, za mało
      danych.
      --
      „Godzina nauki w życiu nowoczesnego apostoła jest godziną modlitwy.” (św.
      Josemaría Escrivá, Droga, 335).
      • 16.08.06, 23:27
        dzięki za odpowiedzi, chodziło mi właśnie o to że niezaobserwowałam śluzu typu
        płodnego, a tymczasem juz po owulacji. Sama nie wiem, może faktycznie było go
        tak mało że przgapiłam :(

--
        Moje serduszko
        • 17.08.06, 14:33
          To się zdarza, ale może spróbuj obserwować śluz bezpośrednio na szyjce macicy?
          Jeśli jeszcze tego nie robisz, rzecz jasna. Czasem w przypadku, gdy śluzu jest
          niewiele, można go obserwować tylko tam, ale za to wystarczająco długo przed
          owulacją.
          --
          „Godzina nauki w życiu nowoczesnego apostoła jest godziną modlitwy.” (św.
          Josemaría Escrivá, Droga, 335).
    • 26.08.06, 18:46
      wczoraj zrbiłam test i wyszły 2 kreski, miałas racje: tego sluzu wystarczyło
      do zapłodnienia:), naprawdę prowadziłam uwazną obserwację, badając śluz na
      szyjce macicy i nie wygladał na typowo płodny, juz spisałam ten cykl na straty
      ale cuda się zdarzają !!!
      --
      Moje serduszko
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.