• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Śluz płodny przez 8 dni Dodaj do ulubionych

• 05.03.08, 12:21
    Witam,
    Zauważyłam, że już drugi miesiąc z rzędu mam bardzo długą fazę śluzową, nie jest to mikroskopija ilość śluzu, który ciężko zinterpretować, ale bardzo ładny, ciągnący się szklisty śluz. I tak się zastanawiam czy to normalne, że on występuje tak długo? Gdzieś na forum natrafiłam na info, że jak śluz płodny utrzymuje się zbyt długo to trzeba się zgłosić do lekarza, może mi któraś z Was wyjaśnić dlaczego?
    Link do wykresu:
    www.fertilityfriend.com/home/1ce4bf
    Edytor zaawansowany
    • 05.03.08, 19:50
      Masz długie cykle więc wydaje mi się, że 8 dni śluzu płodnego nie jest jakoś
      bardzo długo. Ja mam cykle 27-29 dni i śluz BJ utrzymuje się przez co najmniej 5
      dni. Moja ginekolog widziała moje cykle i nie mówiła ze jest to coś niepokojącego.
      • 06.03.08, 01:16
        Utrzymywanie się śluzu płodnego nie ma nic wspólnego z długością cykli a tylko i
        wyłącznie z hormonami.
        8 dni to jest specjalnie długo, bo ostępy od normy się zdarzają. Zarówno 4 jak i
        8 dni wydają się być w porządku.Standardowo (czyt. książkowo) jest ok 6-7 dni ze
        śluzem wysoce płodnym.
        Jakość śluzu jest cechą osobniczą, zależy od wielu czynników (hormony, dieta).
        Tylko się cieszyć :-)
        --
        NPR - wykresy

Młode
        • 06.03.08, 04:25
          Zamiast: "8 dni to jest specjalnie długo" powinno być: "8 dni to NIE jest
          specjalnie długo"
          --
          NPR - wykresy

Młode
          • 06.03.08, 09:29
            Dziewczyny dzięki za wyjąsnienie, twraz już wiem, że taka moja uroda :)

Nglka jak się czujesz? Młode już się rusza? Ja po poronieniu staram się znowu, może nawet w tym cyklu się udało.
            Miałyśmy zbliżone terminy, trzymam nadal kciuki aby wszystko przebiegło pomyślnie.
            • 06.03.08, 23:45
              :-) Pytanie o samopoczucie pominę, bo nie polepszyło mi się wcale a to już
              praktycznie 16 tc. Za to chyba w rekompensacie pierwsze ruchy zaczęłam czuć w 13
              tygodniu (jakby motyle wewnątrz), potem przekształciło się w uderzenia rybiego
              ogona a dziś poczułam rzeczywisty ruch (przepłynęło sobie z prawej na lewą stronę).
              Życzę sukcesu i zdrowej ciąży, na szczęście wiele poronień nie powtarza się w
              kolejnych ciążach.
              --
              NPR - wykresy

Młode
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.