Dodaj do ulubionych

Pediatra prywatnie

04.11.11, 08:49
witam,
pytanie jaki jest średni koszt wizyty prywatnej u pediatry? Chodzi o usługę w domu pacjenta ( z dojazdem) jak i w gabinecie pediatry. Którzy prywatni pediatrzy są godni polecenia w Radzyminie lub okolicach, poniewaz korzystanie z opieki Centrum medycznego w Radzyminie graniczy z cudem.
Edytor zaawansowany
  • foksik01 04.11.11, 21:24
    W Radzyminie polecam doktor Figurską, na ul Norwida 5. Wizyta w gabinecie ok 80 zł, w domu pacjenta 100 zł. Nigdy nie odmówiła przyjęcia chorego dziecka, dla każdego ma tyle czasu ile potrzeba. W Markach natomiast doktor Szymków, na ul Malinowej 8. Nie dojeżdża do pacjentów, a wizyty kosztują ok 50 zł i mniej. Konkretna, pomocna i godna polecenia.
  • marta.zbych 04.11.11, 22:35
    Nad "konkretna" bym polemizowała. Dla mnie ona właśnie jest niezdecydowana a ja nie lubię takich lekarzy
  • necia27 05.11.11, 16:07
    A ja polecę Marka Kubika z Wołomina,wizyta domowa 100zł.My korzystamy i nie zawiodłam się jeszcze na doktorze.
  • karolkaka 11.11.11, 11:57
    Niestety, muszę potwierdzić - mam podobne, negatywne odczucia co do dr Figurskiej. Choć oczywiście nie musi być tak samo w przypadkach innych pacjentów.
    Najwyraźniej nie mam szczęścia - dr Obudzińska, o której również słyszeliśmy dobre opinie, jest na tyle ciężko dostępna, że jeździmy do Legionowa (90 zł)
  • rob_gre 10.11.11, 09:29
    dzięki za pomoc. znalazłem jeszcze doktor Obudzińską, ale nie wiem jak z kosztami i fachowością?
  • julmac 10.11.11, 09:42
    moje dzieci leczy dr Obudzińska, ja osobiście jestem bardzo zadowolona, nigdy nie zdarzyło mi żeby wydała złą diagnozę, kosztów nie pamiętam dokładnie ale chyba 80 zł albo 70 zł za wizytę domową (tylko takie są możliwe i tylko w Radzyminie o ile dobrze pamiętam), jedyne do czego mogę się przyczepić to to że w weekend nie przyjmuje i jak dziecko się rozchoruje to jadę do Kobyłki, a z drugiej strony to nie ma co się dziwić że też chce mieć weekend wolny.
  • alojw 10.11.11, 15:00
    Podpisuję się rękami i nogami pod dr Obudzińską. Koszt wizyty domowej 80 zł, ale nie są to pieniądze wyrzucone w błoto. Co do weekendów. Nam zdarzyło się, że była u nas w sobotę jak zaszła taka konieczność, ale to chyba tylko dla bardzo stałych pacjentów. Jak do tej pory nie miałam lepszego pediatry, a przerobiłam wielu.
  • blue.robin 26.11.11, 12:50
    Witam, dzisiaj na prywatenj wizycie była u nas Pani Figurska Mariola. Zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Bardzo podoba mi się jej zdystansowanie podejście, podziwiam ogromną wiedzę i cenie to, że myśli nie tylko o nowonarodzonym dzieciątku, ale pamięta też o zdrowiu jego matki. Za nic nie krytykuje tylko delikatnie doradza, i z wielkim zrozumieniem podchodzi do młodych, jeszcze wystraszonych rodziców. Polecam wszystkim tego lekarza.
  • alojw 26.11.11, 20:49
    Nie wiem jak traktuje dr Figurska prywatnie, ale państwowo to ciężko ją nazwać dobrym pediatrą. Dla półroczniaka pytała się czy zyrtec ma być w tabletkach czy kropelkachsmile Do dwulatka miała pretensje, że się nie daje zbadać. Także ja tej lekarz nie polecam nikomu.
  • 3-miki99 26.11.11, 22:08
    Ja też tej lekarz nie polecam, prywatnie do rany przyłóż ale państwowo szybko i do przodu, aby pozbyć się z gabinetu, zdawkowe odpowiedzi na zadawane pytania, dla mnie mało żetelna i nie umiejąca podejść do dziecka
  • amanna1 14.02.17, 17:30
    Może ktoś z Was się orientuje czy dr. Cybulska przyjmuje gdzieś prywatnie?
  • bastille 10.03.17, 00:04
    amanna1 napisała:

> Może ktoś z Was się orientuje czy dr. Cybulska przyjmuje gdzieś prywatnie?

niestety, ale nie przyjmuje.

--
    "Wybaczmy praworęcznym, bo nie wiedzą, co czynią"
    <ggigus>
    :o)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.