Dodaj do ulubionych

NOWA LINIA AUTOBUSOWA RADZYMIN- METRO MARYMONT

27.12.11, 13:17

Drodzy podróżnicy!!!!

Od nowego roku rusza nowa linia autobusowa na trasie: Os. Viktora Radzymin - Metro Marymont Warszawa. Obowiązkuje wszytskie ulgi szkolne oraz studenckie. Szczegółowy rozkład na stronie: www.damar.rod.biz.pl oraz pod nr. 509 159 839
mail: biuro-damar@wp.pl

Edytor zaawansowany
  • kchacinski 27.12.11, 13:35
    Bardzo ciekawa linia.
    Kolejna alternatywa dla dojeżdżających do północnej Warszawy.
    Na przystanku Żerań można ponadto przesiąść się do SKM, która wkrótce będzie jeździła na Służewiec.
    Trzymam kciuki za inicjatywę.
  • aniuta65 02.01.12, 09:40
    Witam, bardzo proszę o napisanie tu na forum o ktorej autobus wyjezdza z Radzymina i z Marymontu. Nie potrzeba pisać o ktorej godzinie będzie pozniej na poszczegolnych przystankach . Mysle ze takie podstawowy rozkład kazdego zainteresuje. Sama tez chciałabym sprawdzić czy autobus będzie mi pasował.Nie wiem czy dobrze odczytuje z Radzymina odjazd godz.4.50 ,6.55,14.10 - z Marymontu 6.40 ,9.05, 16.45.
  • aghni666 02.01.12, 11:33
    a mi się wydaje że dobry jest rozkład tak jak jest napisany czyli na poszczególnych przystankach, nie każdy może chce jechać do metra Marymont tylko przesiąść się gdzie indzie i wtedy może mniej więcej wiedzieć o której godz. będzie przesiadka
    i źle rozczytujesz rozkład w drogę powrotną, musisz patrzyć od dołu ramki do góry
  • aniuta65 02.01.12, 14:02
    Rozumiem o czym myślisz. Mi zalezy na tym aby teraz chwilowo był ten rozkład napisany choć w takiej najprostszej wersji. Właściciel linii obiecał ze poda ten rozkład bardziej czytelnie ze wszystkimi przystankami. Wydaje mi sie ze narazie warto aby była chocby wersja skrocona. Pokazywałam ostatnio ten rozkład znajomym ktorzy byliby zainteresowani tym dojazem. Jednak jest problem z odczytaniem godzin. Jak widać ja sama nie jestem pewna jak odczytać odjazdy z Marymontu. Szczegolnie starsi są przyzwyczajeni do takiego uproszczonego rozkładu a nie szukania w tabelce i domyslania sie czy ta godzina odpowiada odjazdowi z Radzymina czy z Marymontu. Pozdrawiam
  • liberalnyantyliberal 27.12.11, 13:46
    Jakie będą ceny biletów na tej trasie?
    Zainteresowało mnie jeszcze jedno: odcinek M1-Metro Marymont pokonacie w godzinach szczytu w 12 minut? Nie ma tu żadnego błędu?
    Nie wiem jak uważają inni, ale wyznaczacie chyba nową jakość obsługi podróznych przez prywatnych przewoźników: podajecie ogólnodostępny rozkład jazdy, regulamin, honorujecie ulgi - trzymam kciuki za powodzenie Waszego przedsięwzięcia smile
  • flancowany 27.12.11, 17:29
    Pomysł fajny, ale obawiam się że rozkład jest nieprzemyślany.

--
    Polacy są wspaniałym narodem i bezwartościowym społeczeństwem.
    Cyprian Kamil Norwid
  • reymonta9999 27.12.11, 18:44
    Można prosić o przedstawienie cennika?
  • aniuta65 28.12.11, 12:32
    Przydałby się kurs okolo godziny 18-19 z Warszawy. Sporo osob teraz pracuje do godz.17 czy 18. Wydaje mi się ze pomysł dobry .Dobra alternatywa dla ZTM. Jezeli będzie kurs po 18 napewno bede korzystać. Trzymam kciuki aby linia się utrzymała i godziny odjazdów dostosowały się do naszych potrzeb.
  • kchacinski 28.12.11, 12:53
    Jest to pierwsza linia, która oficjalnie dowozi Radzyminaków do metra smile
    Godne pochwały.
  • natalka_la 28.12.11, 13:32
    Drodzy,

Bardzo dziękuje za wasze pozytywne opinie. Ciesze się że jest zainteresowanie. Jeśli macie jakieś sugestie co do godzin w jakich autobus powinien kursować to prosze piszcie. wasze uwagi są dla mnie cenne. Jeśli macie jakieś pytanie to śmiało dzwońcie: 509 159 839 lub wysyłajcie maile: biuro-damar@wp.pl. No i oczywiscie zapraszam do korzystania z naszych przejazdów. Linia rusza 10.01.2012.

Pozdrawiam
  • aniuta65 28.12.11, 13:54
    Moze tez warto aby był kurs z Radzymina dla osob jadących na 2 zmianę do pracy. Prosiłabym aby napisać taki przejrzysty rozkład tzn.Odjazd z Radzymina o godz. np. 7.00 , 11.00 itd - odjazd z Marymontu o godz.7.00 , 11.00, chodzi o to aby osoby starsze nie miały problemu. Zajrzałam na Państwa stronę w necie i testowałam rozkład na rodzicach. Niestety był problem z ustaleniem godzin odjazdu. Trzymam kciuki i pozdrawiam
  • natalka_la 28.12.11, 15:42
    ok. dziękuje za uwagę. jest ona słuszna. postaram sie uprościć rozkład.

pozdrawiam
  • radzymin_123 29.12.11, 08:31
    I znow wolny rynek zwyciezyl z socjalizmem.
    Widzicie panstwo, macie wplyw na budowe rozkladu jazdy i trase i to bez doplaty. Placa tylko Ci ktorzy jezdza. Zaden liberal sie juz nie bedzie czepial.
    Ciekawe ile wczesniej powstawalyby takie inicjatywy gdyby nie wprowadzono ZTM na sile?
    Byc moze mielibysmy juz siec liniii prywatnych.
    Wiem, wiem zaraz ktos powie, ze to wszystko dzieki ZTM bo bylo tak beznadziejne ze wymusilo konkurencje wink
  • flancowany 29.12.11, 08:47
    radzymin_123 napisała:
    > I znow wolny rynek zwyciezyl z socjalizmem.

Nie odbył się jeszcze ani jeden kurs a Ty już odtrąbiłeś zwycięstwo. Całkiem jak w socjalizmie. wink

W zakresie komunikacji zbiorowej zwycięstwo "prywaciarzy" nad ZTM nie jest na razie możliwe w Radzyminie. I to z winy samych "prywaciarzy". Póki się nie zorganizują i nie zagwarantują stałych rozkładów jazdy, regularnych kursów także o nierentownych porach ZTM będzie potrzebne. Już nie wspomnę o takiej oczywistości jak bilety miesięczne i uznawanie zniżek. A o taki drobiazgach jak stan techniczny autobusów to już nie warto wspominać.

--
    Cyprian Kamil Norwid
  • radzymin_123 29.12.11, 09:26
    No niestety w socjalizmie wszystko trwa kilka razy dluzej.
    Gdyby nie ta kloda pod nogi w postaci ZTM byloby szybciej. A skoro jezdzi "taniej" bo wszyscy doplacaja to jak maja pojawic sie prywatne linie? Na szczescie jezdzi dlugo i niewygodnie dlatego zaczynaja sie pojawiac.
    A co do stanu technicznego pojazdow to dlatego wlasnie nie jezdze Ikarusami. Jesli chodzi o komfort podróżowania to tez wole dalekobiezne prywatne.
    Mam nadzieje, ze prywaciarze w koncu wypra ten drogi bubel.
    Czego sobie i Wam zycze.
  • kchacinski 29.12.11, 09:34
    radzymin_123
    o wyższości kapitalizmu nad socjalizmem nie musisz raczej nikogo przekonywać.

Osobiście uważam, że gdyby nie ZTM, prywatni przewoźnicy pasażerów traktowaliby jak bydło, a nie jak klienta.
    Niektórzy z nich do dostrzegają (przykład tego wątku) i jeśli zrobią to wszyscy albo niemal wszyscy nie będziemy potrzebować ZTM smile

Pytanie brzmi - czemu to musi tyle trwać.
  • radzymin_123 29.12.11, 10:06
    Jakie bydlo? O czym Ty piszesz?
    Kiedy wychodze, za chwile podjezdza autobus.
    Jade wygodnie, godnie (czytaj dresow, bezdomnych, pijanych, agresorow i innych) i szybko.
    A dlaczego to tyle trwa, napisalem. Bo tacy jak Ty bardzo chcieli jezdzic niewygodnie, "tanio" i wolno ale co najwazniejsze na karte miejska. Bo bez karty nie ma jazdy.
  • flancowany 29.12.11, 14:40
    radzymin_123 napisała:
    > Jade wygodnie, godnie (czytaj dresow, bezdomnych, pijanych, agresorow i innych)
    > i szybko.

Szanowna Pani już chyba zaczęła sylwestrową imprezę?

--
    Cyprian Kamil Norwid
  • radzymin_123 29.12.11, 10:10
    I prosze nie piszcie, ze jest taniej bo w wspolnej kasie pieniadze sie skonczyly i ktos za to zaplaci i bedziemy to my wszyscy. Tak wiec karta miejska moze i jest tansza ale i tak do niej doplacicie.
  • natalka_la 29.12.11, 11:46
    Oj, cóż za burzliwa dyskusja się wywiązała. Ale to dobrze, ciesze się że ludzie reagują i jasno wyrażają swoje potrzeby. Zaintrygoiwał mnie pomysłm biletu miesięcznego. Jeżeli będą chętni i stali pasażerowie to z przyjemością wprowadzę taką możliwość. A co myślą inni?? Czekam na komentarze.
    Pozdrawiam!
  • flancowany 29.12.11, 15:50
    1. Jaka będzie cena biletu Radzymin - Metro Marymont?
    2. Czy sprawdzali Państwo jaka jest szansa na punktualny przejazd autobusu wyruszającego o 6:55?
    3. Jaką trasą pojedzie autobus w okolicach CH Marki? Przystanek Wiejska znajduje się pod wiaduktami trasy S8 po minięciu wjazdu na S8. Czy autobus będzie przejeżdżał przez CH Marki?

--
    Cyprian Kamil Norwid
  • aghni666 29.12.11, 20:49
    pierwsze jaki koszt autobusu tej trasy by był
    drugie, to ten 1 autobus o 4.50 czy nie mógłby być tak ze 20 minut wcześniej, czyli o 4.30?
    myślę że wiele osób z chęcią by się do niego przesiadło z ztm, właśnie na ten, bo wiele osób przez to że ztm jedzie wolno nie wyrabia się do pracy na 6 rano
  • una-mesa 30.12.11, 08:18
    Dla mnie przydatny będzie autobus, który dojedzie na 7.40 do Warszawy, a odbierze mnie ze stacji Metro Marymont o 16.20
  • kchacinski 30.12.11, 10:07
    @flancowany

Na zjeździe z Piłsudskiego w Markach na S-8 będzie zlokalizowana nowa zatoka przystankowa - tuż obok wiaduktu, więc to raczej problem tymczasowy.
  • natalka_la 30.12.11, 10:53

Witam wszytskich zainteresowanych,

Od nowego roku ceny biletów Radzymin - W-wa u wszytskich przewoźników zdrożeją i będą kosztowały 5 zł. Taki też koszt biletu będzie na mojej lini autobusowej. Z tym, że wprowadzam opcje 20% zniżki dla uczniów i studentów (4zł) na bilet miesieczny (zgodnie z ustawa zniżka dla studentów i uczniów nie przysługuje na bilety jednorazowe). Bardzo dziękuje za wszytskie wasze sugestie co do godzin jazdy. Informuje, że narazie jest to wstępny rozkład i będzie on dostosowany do Państwa potrzeb w miare wzrostu zainteresowania linią, takze zachęcam do korzystania z moich usług i puszczenie tej wiadomosci w świat smile Kurs powrotny z Warszawy o godz 18:00, zgodnie z Państwa sugestią zostanie zrealizowany, niestety formanlości związane z ze zmianą rozkładu zabierają dużo czasu, takze proszę się na bierząco dowiadywać oraz wchodzic na nasza stronę (www.damar.rod.biz.pl) w celu sprawdzania aktualizacji rozkladu.
    Przy okazaji załączam wszytskim gorące życzenia noworoczne smile
    pozdrawiam
  • natalka_la 30.12.11, 10:56
    Co do zgodności czasowej przejazdu, to chciałabym poinformować, że trasa została przetestowana i napewno przejazd naszą linią jest zdecydowanie szybszy niż ZTM. Takze odnosząc się do sugestii P. aghni666, autobus o 4.50 pozowli Pani na spokojne dotarcie do pracy na godz. 6:00. Zapraszam do osobistego przekonania się smile
    pozdrawiam
  • aniuta65 30.12.11, 11:39
    Jeszcze moja sugestia dot. autobusu o godz. 18.00. Wydaje mi sie ze kurs powinien być 18.20-18.30 . Sporo osob kończy o 18.00 prace i potrzebny jest czas na dotarcie na Marymont. Moze wypowie się jeszcze ktos kto korzystałby z autobusu po godz. 18. Pozdrawiam
  • radek44 05.01.12, 05:57
    proponuję godzinę 18,30-19
  • aghni666 30.12.11, 11:47
    natalka nie będę wypowiadać się za innych ale w moim przypadku ten kurs o 4.50 nic mi nie daje, ponieważ pracuję w ursusie, i przy przesiadce o 5.20 na trasie toruńskiej nie dojadę do pracy na 6 rano. ale wiadomo dla jednej osoby rozkładu nie zmienicie choć wiem ze wiele osób które aktualnie jeżdżą tym pierwszym ztm ma problem z przesiadką do następnego autobusu
    kiedyś jak nie było ztm, był autobus prywatny o 4.30 i nim każdy spokojnie dojechał, niestety odkąd jest ztm tego prywatnego już nie ma
  • vern15 02.01.12, 21:03
    Według sprawdzonych informacji uzyskanych w urzędzie który wydaje zezwolenia na regularne przewozy osób dany przewoźnik nie posiada odpowiedniego zezwolenia.Według mnie jest przewoźnikiem niewiarygodnym który wykonuje tak odpowiedzialną komunikację nie zgodnie z prawem.
    Drugą ważną sprawą są ceny biletów. Kłamstwem jest że wszyscy przewoźnicy podnieśli ceny biletów jednorazowych.
  • mancerayder 02.01.12, 21:53
    Linia jeszcze nie ruszyła więc o jakiej nielegalności piszesz smile
    I do Warszawy i wracaj\ac zapłaciłem 5 zł.

Nie głupio Ci kierowco autobusów kryjący się pod nickiem fuj.
    Napisz o której jeździsz to będę Cię omijać szerokim łukiem.
  • marta_kar 03.01.12, 09:14
    Wczoraj płaciłam 4zł jadąc i wracając z Warszawy.Dziś już 5zł ale jechałam innym autobusem.
  • natalka_la 03.01.12, 09:19
    Przypominam że linia rusza od 10.01.2012 smile zapraszam!
  • karolkaka 03.01.12, 10:22
    Zdecydowanie brakuje mi kursu ok.7.40-7.50 i powrotu ok.18-tej.
    pozdrawiam!
  • natalka_la 03.01.12, 09:18
    Co za oszczerstwo!!! vern15 lepiej sparwdz dobrze informacje zamiast rozsiewać takie kłamstwa. Jeśli boisz się konkurencji to trudno, takie życie, ale ja Ci nie robie czarnego PR i sobie też tego nie życzę!!!!no niestety nie da się przed ludzmi ukryć podwyżki cen, skoro sami korzystają z komunikacji, takze sam się kolego ośmieszyłeś smile
    Dziękuje Mancerayder za wstawiennictwo smile
  • dorciaca 03.01.12, 10:31
    Witam,

Jeżdżę o 8:04 do W-wy i wracam o 21 do Radzymina za 4zł. Czasem zdarza mi się jechać o innej godzinie ale do tej pory max. cena jaką zapłaciłam to 4,5.

Pozdrawiam
    D.
  • vern15 04.01.12, 20:20
    Jeśli ja się ośmieszam a ty kolego jesteś wiarygodnym przewoźnikiem to proszę cię o nie wprowadzanie w błąd pasażerów że nowa linia z os.victoria rusza od nowego roku 2012r.Świadczy o tym podany na twojej stronie (damar.rod.biz.pl) rozkład jazdy.
    Wyżej wymieniony rozkład jest tylko projektem do uzyskania zezwolenia.Ja jako pasażer czekam na uruchomienie 10.1.2012 w/w lini obym drugi raz się nie zawiódł.
    Pozdrawiam i życzę sukcesów.
  • natalka_la 05.01.12, 09:12
    vern15 zapraszam Cię uprzejkmnie do skorzystania z moich usług od 10.01.2012, wtedy mam nadzieje, że nasza linia przypadnie Ci do gustu smile
    pozdrawiam Cię
  • krewetkapotajsku 05.01.12, 08:22
    Czy linia już działa??? Jestem bardzo ciekawa. Wczoraj jechałam linia 738 która kursuje tylko 2 razy na godzinę. O 16.20 pod Arsenałem ledwo mogłam wejść do autobusu tyle ludzi jechało. Dodam że jestem w ciąży. Godzinę stałam w tłoku aż do ostatniego przystanku.
    Za bilet ZTM zapłaciłam 5,9zł - strefa 1+2
    Wolała bym nawet dopłacić i jechać komfortowo.
    pozdrawiam
  • natalka_la 05.01.12, 09:09
    Witam wszytskich,

Potwierdzam, że linia rusza od 10.01.2012 r., zamieszczona informacja dot. działania linii od nowego roku była związana z oczekekiwaniem na wydanie wszystkich potrzebnych zezwolen przez urzędy, dlatego przekazałem info., że od nowego roku aby nie strzelkać na ślepo datami i nie przesuwać terminu w nieskończoność. Informacja miała charakter informacyjny. Takze zapraszam od 10.01.2012 r.

pozdrawiam
  • aniuta65 05.01.12, 09:50
    Ja jeszcze odnosnie odjazdu z Marymontu czy sa tylko te kursy ranne i potem o 16 czy sa jeszcze inne. Obawiam sie ze ten kurs po 14 z Radzymina moze byc niewypałem. Był czas ze jezdziłam o tej porze. Mlodziez zdecydowanie jezdzi MZA. Dorosłych za duzo nie ma i okres pomiędzy autobusami mza wypelnia Wyszkow. Osob do Warszawy jest bardzo mało. Natomiast kurs okolo godz. 11-12 -12.30 byłby w porzadku bo sporo osob jezdzi na druga zmiane do pracy.
  • natalka_la 05.01.12, 11:37
    Witam,

Na razie godziny jazdy autobusu są takie jak na stronie: www.damar.rod.biz.pl, ale jak już mówiłem jest to rozkład wstępny. dziękuje za uwagi i postaram się go jak najszybciej dostosować do Państwa potrzeb.
    Pozdrawiam!
  • aniuta65 05.01.12, 12:48
    Przepraszam ze wciaz o coś pytam. Rozmawiam ze znajomymi ktorzy sami pracują w Warszawie lub dzieci chodza do warszawskich szkol , studiują. Sa zainteresowani tą linia jest jedno ale. Kursow jest mało. Mlodziez jezdzi w roznych porach , nie tylko ma zajęcia od godz.8.00. Szczegolnie dot.studentow. Ten sam problem powrot. godz.16 to za mało. Slysze ze nawet z Politechniki sa chętni aby jezdzić Pana autobusem ale zajęcia kończą po 18. Przy obecnym rozkładzie to biletow miesięcznych nikt nie kupi. Narazie czekamy na start trzymamy kciuki aby się powiodło i rozkład rozszerzył się o więcej kursow z Radzymina i Marymontu.
  • aniuta65 09.01.12, 11:01
    Rozumiem ze rozkład nie uległ zmianie . Z Radzymina kursy 4.50 , 6.55, 14.10 a z Marymontu 5.55 , 8.20, 16.00.
  • natalka_la 09.01.12, 12:14
    rozkład jest zgodny z zamieszczonym na stronie.
    pozdrawiam
  • aniuta65 10.01.12, 19:54
    Jaki czas przejazdu? Niestety narazie sama sprawdzić nie mogę. Pozdrawiam
  • natalka_la 11.01.12, 15:17
    Witam Wszytskich zainteresowanych!

Uprzejmnie przypomianam że od wczoraj linia zaczęła kursować. Narazie jest nie wielu pasażerów ale mam nadzieje, że z czasem wasza liczba się zwiększy. Pasażerów już korzystających z naszych usług prosiłbym o opinie i uwagi. Co do czasu przejazdu to trzymam się w rozkładzie, istnieje oczywiscie możliwość opóźnien w zalezności od natężenia ruchu, ale narazie nie miało to miejsca.
    Pozdrawiam i do zobaczenia na trasie
  • natalka_la 17.01.12, 09:40
    .
  • natalka_la 19.01.12, 15:45
    Szanowni Państwo,

W związku z małym zainteresowaniem, linia Radzymin- Warszawa Metro Marymont zostaje zlikwidowana z dniem dzisiejszym.

pozdrawiam
    natalka_la
  • aghni666 19.01.12, 18:00
    no tak, przy tych godz. można było się spodziewać że mały ruch będzie, ludzie pisali tu ze te godz. są niezbyt dobre
  • aniuta65 19.01.12, 18:30
    No niestety godziny nie są odpowiednie . A miało być tak pięknie.
  • sibeliuss 26.01.12, 10:01
    Poza tym na rozruch takiej inicjatywy potrzeba ok. 2-3 miesięcy. Pomysłodawca myślał, że już pierwszego dnia autobus będzie zatłoczony.
    --
    W życiu wszystko jest pożyczone
  • znyx 26.01.12, 08:34
    natalka_la napisał:

>
    > Drodzy podróżnicy!!!!
    >
    > Od nowego roku rusza nowa linia autobusowa na trasie: Os. Viktora Radzymin - Me
    > tro Marymont Warszawa. Obowiązkuje wszytskie ulgi szkolne oraz studenckie. Szcz
    > egółowy rozkład na stronie: www.damar.rod.biz.pl oraz pod nr. 509 159 839
    > mail: biuro-damar@wp.pl

Niestety dzisiejszy kurs o 7:02 z przystanku Czartoryskiej w kierunku Warszawy chyba się nie odbył. Czekałem do 7:20 i autobusu brak.
    Jeśli ktoś planuje podróż to nie polecam tak niepewnego przewoźnika.
  • aghni666 26.01.12, 09:35
    znyx naprawdę tak trudno cofnąć się 2 czy 3 posty wyżej ? jest napisane że linia już nie jeździ z powodu małego zainteresowania
  • sibeliuss 26.01.12, 10:00
    Ciężko tak przejechać się i pozdejmować rozkłady z przystanków?
    --
    W życiu wszystko jest pożyczone
  • mancerayder 26.01.12, 12:49
    Muszę przyznać że przewoźnik nie podszedł do tematu biznesowo. Nie da się wypromować linii w tydzień. Nie ma biznesów które zaczynają zarabiać od razu. Żeby osiągnąć breaking point trzeba trochę poczekać.
  • aniuta65 26.01.12, 14:50
    Zgadzam sie ta opinią. Wiele razy pisano aby rozkład dopasować do potrzeb. Jezeli kurs np. byłby okolo godziny 6.30 z Radzymina sporo osob by miało czas aby dojechać dalej metrem na godz. 8 do pracy lub szkoły. To samo dotyczy powrotu godz.16.00 to zbyt pozno na uczniow i zbyt wczesnie dla wracających z pracy.
  • znyx 27.01.12, 08:12
    Na stronie w internecie nadal widnieje rozkład.
    Nie wchodziłem na forum tylko od razu sprawdziłem na stronie www.
  • flancowany 27.01.12, 09:15
    Rzetelność informacji na stronach UMiG budzi dużą wątpliwość.

--
    Cyprian Kamil Norwid

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka