Ośrodek Zdrowia w Radzym...

Radzymin i okolice

założyciel: szifox

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • dzisiaj oblężenie od samego rana
    co jest jest, że trzeba od godziny 5 stać w kolejce aby do specjalisty się zapisać
    • 20.04.12, 12:50 Odpowiedz
      A czy jest jakiś przymus żeby korzystać z tej przychodni?

Nie ma, można się zapisać do dowolnej przychodni i skorzystać z dowolnego specjalisty w kraju.

--
      Polacy są wspaniałym narodem i bezwartościowym społeczeństwem.
      Cyprian Kamil Norwid
      • 20.04.12, 13:25 Odpowiedz
        A czy każdego stać na to żeby jeździć po przychodniach? Nie. Poza tym sporo ludzi, szczególnie starszych zna specjalistów do których chodzi i nie musi od nowa przestawiać swojej historii choroby.

Niektórzy stali od 3 z tego co słyszałam. Dyrektor był wręcz wściekły kiedy zszedł na dół, a w głównym wejściu do przychodni ludzie wrzeszczeli na siebie, panie prowadzące zapisy nie panowały nad sytuacją i dopiero po 10 zrobiło się luźniej...

Ja szczerze powiedziawszy na widok kolejki przed przychodnią miałam mieszane uczucia i jedyne co przyszło mi na myśl to: zbiorowa eutanazja.

• 20.04.12, 14:27 Odpowiedz
        Panie flancowany
        Pan w ogóle życia nie zna
        chętnie się z Panem spotkam i porozmawiam osobiście
        i Pana ten argument, że można się do dowolnej przychodni zapisać jest śmiesznysmile
        • 20.04.12, 14:31 Odpowiedz
          Z nieznajomymi się nie umawiam. tongue_out

Mama mi nie pozwala. big_grin

PS. Osobiście chodzę do przychodni w Markach i tam nie ma takich problemów z zapisywaniem się do lekarza.

--
          Cyprian Kamil Norwid
        • 20.04.12, 15:38 Odpowiedz
          Pan flancowany to ogólnie bardzo kontrowersyjna postac.... Pamiętam jego wywody jak była ogólnopolska akcja blokowania stacji paliw w związku z podwyżkami cen paliw. Temat był poruszony na tym forum a Pan flancowany dodał jak zawsze swoje.....
          • 20.04.12, 16:41 Odpowiedz
            Zgadzam się że to dziwna postać. Dlaczego ktoś ma jechać do przychodni do innego miasta skoro ma ją u siebie. Wina leży po stronie tych którzy pozwalają na budowę takich osiedli bez zaplecza socjalnego. Kiedyś nie było problemu zapisać dziecka do pediatry i o 9 były numerki. A teraz za swoje własne pieniądze trzeba koczować pod drzwiami od 5 rano.
            • 20.04.12, 17:00 Odpowiedz
              Szczerze mówiąc nie słyszałem jeszcze aby w Polsce prywatny inwestor zbudował państwową przychodnie dla mieszkańców swojego osiedla.
              Radzymińska przychodnia była przez lata źle zarządzana, podobnie jak większość publicznych zakładów opieki zdrowotnej. Powinna zostać jak najszybciej skomercjalizowana, świadczyłaby usługi na podstawie kontraktu z NFZ, a oprócz tego mogłaby pozyskiwać dodatkowe środki z coraz większego sektora prywatnego. Nie bez znaczenia w przypadku prywatnych ZOZów jest też jakość zarządzania, pilnuje się jakości, kosztów i warunków leczenia.
            • 20.04.12, 17:48 Odpowiedz
              Co sie porobiło
              Nowy Dyrektor w Przychodni a porządku i tak nie ma
              jak zapisują do specjalisty na październik
              to mocno chory do tego czasu może już zejść
          • 20.04.12, 16:43 Odpowiedz
            radzyminiak2 napisał:
            > Pan flancowany to ogólnie bardzo kontrowersyjna postac....

Cóż kontrowersyjnego jest w mej skromnej osobie?

> Pamiętam jego wywody jak była ogólnopolska akcja
            > blokowania stacji paliw w związku z podwyżkami cen paliw.
            > Temat był poruszony na tym forum a Pan flancowany dodał
            > jak zawsze swoje.....

Zawsze wyrażam swoje zdanie, nigdy czyjegoś.
            A że kogoś prawda w oczy kole, to już nie moja wina.

--
            Cyprian Kamil Norwid
        • 20.04.12, 17:04 Odpowiedz
          Kolego, masz rację. W naszym ośrodku jest tak źle, że nie chce mi się tam iść, pomimo, że właśnie jest chory. Unikam, jak ognia. Moim zdaniem powinni tego zabronić, zaorać, sprywatyzować, zrobić kilka mniejszych.

Z ludźmi jest, jak z samochodami, im starsi, tym częściej trzeba przegląd robić. A tu dostęp do podstawowych badań profiliktycznych utrudniony, to i się ich robi. Taki sposobem kostucha za wegła cały czas szczerzy kły.

Tyle lat na to płacę i tyle lat nic z tego nie mam, jak już muszę, to pójdę do prywatnego. A tym, których nie stać serdecznie współczuję.

Szpital też bym zlikwidował (lepiej utrzymywać jeden w Wołominie).

Na pociechę: podobno w niegdyś socjalistycznej Szwecji, Francji, ludzie mają takie same problemy. Moim zdaniem firmy farmaceutyczne drenują budżety Państw, naciągają na niepotrzebne szczepionki, sprzedają produkty drogie, mniej trwałe, z zaplanowaną bezużytecznością. Uzależniły Państwa od siebie. Wygrywają przetargi płacąc łapówki tym samym ludziom.

Co do Flancowatego: On nie jest z Radzymina, a z tej części Łak, która się chce przepisać do gminy Nieporęt. Ale ekspert to od spraw Radzymina, że hej. Lubi sobie pogadać o sprawach, które go nie dotyczą, np. 738, czy sklepy w Radzyminie. A tu trzeba być konsekwentnym i na forum Nieporętu się udzielać. Mnie to nie przeszkadza, tylko trzeba na to brać poprawkę.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.