Dodaj do ulubionych

PRALNIA CHEMICZNA RADZYMIN

25.07.14, 14:14
Czy wiecie że w Radzyminie na ul. Stary Rynek 23 wejście od ul. Zduńskiej jest nowo otwarta pralnia chemiczna ?
Podobno to najtańsza i najlepsza pralnia w Radzyminie ?
Czy piorą chemicznie i czy jest magiel ?
Słyszałem że można uprać dywan ?
Pralnia znajduje się w sklepie Szatoland gdzie można kupić katalogową nową odzież za bardzo przystepną cenę.Czy to prawda ?
Pozdrawiam i czekam na odpowiedz
Edytor zaawansowany
  • 29.07.14, 23:24
    Zapraszam do mnie na myjnię z każdym brudnym dywanem...........
    BOLO Ręczna Myjnia Samochodowa
    ul.Komunalna 8
    tel.604-438-100
    Pozdrawiam
  • 13.10.17, 17:01
    Witajcie.
    Chciałam przestrzec mieszkanców osiedla Centrum Park w Radzyminie czyli Armii Krajowej 4,6,8,10 a przedewszystkim panie mężatki jak ja. Do budynku Armii Krajowej 8 na parterze wprowadziła sie prostytutka tak zwana TIRÓWKA i dziwka na telefon. Ma okolo 175 cm wzrostu czarne krucze włosy w wieku okolo 30-35 lat wysolaryzowana .Z tego co sie dowiedziałam to wynajmuje ona mieszkanie od strony altan smieciowych. Będąc na placu zabaw widuje ją czasem jak sie pręży na tarasie i ogródku. Ta latawica podrywała mojego męża, zapewne tez i innych meższczyzn w sklepie i na ulicy. Nie rozumie jak mozna wynajmowac mieszkanie takiej osobie, trzeba by pogonic te latawice z naszego osiedla.
    Nastepnym razem napisze numer mieszkania krore wynajmuje.

PANIE UWARZAJCIE NA SWOICH MEZSZCZYZN !!!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.