Dodaj do ulubionych

hotel Empire *** Hurgada

20.06.10, 12:20
Witam, martwią mnie trochę *** Empire w Hurgadzie. Czy ktoś był?Proszę o opinie.
Edytor zaawansowany
  • beti-539 22.06.10, 17:49
    Ja jade 17 lipca własnie do tego hotelu ...zobaczymy jak bedzie ,sa rozne opinie
    na temat hotelu .
  • raver1 23.06.10, 18:04
    Zawsze możesz sprawdzić opinie na www.wakacje.pl a jest ich sporo.Ja
    byłem w tym hotelu 2 razy.Pierwszy raz w 10.2009 i drugi
    teraz.Wróciłem w ostatni piątek.Hotel jest ok i jak najbardziej
    polecam.Jestem pewny,że mój następny wyjazd do Egiptu będzie
    ponownie do Hurghady i hotelu Empire.
  • emdzej-77 27.06.10, 14:02
    Witam . Byłam w tym hotelu - co prawda 6 lat temu - ale miło wspominam . Hotel
    wielki , pokoje schludne , meble - pewnie lata 70-te ,lodówka ( nie działała ale
    po zgłoszeniu bardzo szybko wymieniono na sprawną ) , czysto . Spore patio z
    basenem , obok duża restauracja i b. dobre - jak na Egipt -jedzenie - zwłaszcza
    zgubne ciasteczka na deser smile) Plaża kameralna - trzeba dojść .Pozdrawiam
  • jul_l 28.06.10, 09:45
    Witam serdecznie
    Byliśmy w hotelu Empire i wróciliśmy bardzo zadowoleni. Hotel jest skromny, ale
    czysty, a jedzenie bardzo smaczne. Do plaży jest bardzo blisko i można spokojnie
    z wszystkiego korzystać. Pokoje są różne (w zależności, jak się trafi). My
    mieliśmy bardzo fajny pokoik w budynku głównym na 2 piętrze z widokiem na ulice,
    ale nie było wcale zbyt głośno. Jest to hotel dla osób, które nie wymagają
    ogromnych luksusów, chcą po prostu wypocząć a nie siedzieć cały dzień w pokoju
    hotelowym. Myślę, że wrócicie zadowoleni. Ja wybrałabym ten hotel ponownie.
  • xagona 30.06.10, 00:02
    Hotel ma najwyższe i najbardziej obiektywne oceny wśród hoteli 38 i wielu 4*.
    Tutaj masz foty i opinie...naprawdę złe opinie o tym hotelu to jak szukanie igły
    w stogu siana. najlepszy wybór w tej kategorii. Zwłaszcza, że korzystasz z dwóch
    hoteli.
  • xagona 30.06.10, 00:12
    linki się nie wkleiły więc jeszcze raz. Masz tysiące opinii i zdumiewającą
    średnią, którą mało jaki hotel 4* ma a co dopiero 3*...

pl.tripadvisor.com/Hotel_Review-g297549-d631182-Reviews-Triton_Empire_Hotel-Hurghada_Red_Sea_and_Sinai.html
    www.holidaycheck.pl/hotel-opinie_Hotel+Triton+Empire-ch_hb-hid_41068.html
    www.oceniacz.pl/hotel/610/triton-empire-hotel/opinie
  • puma70 09.07.10, 14:58
    Witam jakie są orientacyjne ceny napoi w tym hotelu , czy na jego
    teren można wnosić napoje zakupione poza nim ??
  • dinah_35 17.07.10, 20:03
    niezapominajkabajka napisała:

> Witam, martwią mnie trochę *** Empire w Hurgadzie. Czy ktoś był?Proszę o opinie
    > .

Bardzo skromny i przeciętny hotel w Daharze.
    Następnym razem jak pojadę do Hurghady, zapewne wybiorę jakiś lepszy hotel w Sekalli
  • dziartom 02.08.10, 10:02
    Polecam Empire Hotel w Daharze, starej części Hurghady. Polecam z pełną
    odpowiedzialnością, ponieważ sama wróciłam stamtąd parę dni temu. Jest to hotel 3,5
    gwiazdkowy, ale każdy uważa, że zasługuje na więcej. Co prawda złotych klamek
    nie ma w pokojach, ale jest bardzo schludny i co najważniejsze - czysty! Jest to
    jeden hotel z sieci "The Three Corners". Do tej sieci należy również "Emipre
    Beach Hotel" położony ok. 100m dalej. Empire nie posiada dostępu do plaży, ale
    ma dwa baseny i dodatkowo każdy może korzystać z basenów i plaży przy "Empire
    Beach". Ja codziennie korzystałam z atrakcji właśnie w tym hotelu, mimo że byłam
    zakwaterowana w Empirze. Wśród tych atrakcji wymienię animacje: aerobik w
    wodzie, aerobik "na sucho", stretching, lekcje arabskiego, water polo, taniec
    brzucha, piłka siatkowa, darts i inne. Z AI drinki w barze przy basenie,
    przekąski (pizze, hoddogi, hamburgery itp) oraz obiad. Natomiast śniadanie i
    kolacje trzeba jeść już w Empirze (jeśli tam jest sie zakwaterowanym). W Empirze
    każdego wieczora muzyka na żywo, a przed hotelem znajduje się kilka klubów.
    Osobiście polecam Cacao gdzie jest swietna atmosfera. Młodzi ludzie, muzyka na
    żywo w poniedziałki i czwartki. Fajkę sobie można zapalić za 8 funtów egipskich.
    Jesli chodzi o położenie to hotel znajduje się w centrum Daharu, najstarszej
    dzielnicy Hurghady. W związku z tym można tu zobaczyć typową zabudowę arabską.
    Jest bardziej brudno - w porównaniu do Sakali (nowej części Hurghady) ale jak
    dla mnie stanowiło to atrakcję turystyczną (najważniejsze że hotel był czysty).
    Na pobliskim bazarze można miło spędzić czas targując się spokojnie ze
    sklepikarzami. Mały tam ruch wiec i bardziej wyluzowani. I nie ma co się ich
    obawiać, ponieważ są bardzo sympatyczni i nie są nachalni. Skoro 95% egipskiej
    gospodarki opiera się na turystyce to nie mogą sobie pozwolić na jakieś akty
    agresji wobec turystów. Jest wręcz przeciwnie (oczywiście oddalanie się od
    centrum już na własną odpowiedzialność). W Sakali, w porównaniu do Daharu, jest
    bardzo dużo turystów, w szczególności Rosjanów. Rosjanie zostawiają w sklepach
    bardzo dużo pieniędzy więc my Polacy nawet już tam tak miło nie jesteśmy
    widzeni. Nie ma tam już takiego fajnego klimatu, nie da się zabardzo targować
    "bo i tak przyjdzie Rusek i kupi, więc po co spuszczać z ceny??!!" Jest tam
    bardzo duży ruch uliczny i turystyczny. Mi osobiście bardziej się podobało w
    Daharze. Dlatego polecam tą część miasta. Jeśli chodzi o hotel to jedzenia jest
    nie do przejedzenia, nie słyszałam zęby kogoś dopadła zemsta faraona wiec jest
    naprawdę czysty. Jest bardzo duzo ludzi, a najwięcej Polaków. Ja sie z tego
    bardzo cieszyłam, ponieważ spotakałam fajnych ludzi i razem stworzyliśmy paczkę,
    w której trzymaliśmy się już do końca. Podejrzewam, że gdbym trafiła w Sakali do
    jakiegoś 4 lub 5 gwiadkowego hotelu to nie bawiłabym sie tak dobrze. Proszę nie
    odebrać tego jako ksenofobizm, ale po prostu uważam, że z Rosjaninami czy
    kimkolwiek nie dogadałabym się tak dobrze - różnice kulturowe i bariery
    językowe. Tak więc naprawdę polecam ten hotel. Po plaży wieczorem muzyka na żywo
    do 23.00 a pózniej na dyskoteki. Oczywiście na pewno znajdziecie wiele fajnych
    dyskotek w Sakali, mnie tam nie było nocą. Ja pisze tylko ze swojej perspektywy.
    Można swoje napoje wnosić bez problemu, nawet na posiłki jeśli kotoś ma tylko
    opcję HB.
    Polecam naprawdę ten hotel.
  • mania-1983 02.08.10, 12:28
    Byłam tam w 2 połowie czerwca tego roku.
  • rrrita 05.08.10, 12:15
    Mam pytanie w jakim zakresie można korzystać z Hotelu Empire Beach jak się jest
    gościem Empire Triton, pytałam w biurze Rainbow ale nie wiedzą, raczej
    sugerowali, że tylko z plaży, i jeszce pytanie czy zależy to od tego czy ma się
    all, dzięki za odp
  • dziartom 09.08.10, 09:00
    Mając opcję AI korzysta się za darmo z ręczników, lobby baru, przekąsek i obiadu
    na plaży, a byłam zakwaterowana w Empire. Rafa jest nawet spora, woda
    lazurowa-czysta i śliczna, a żadnej plamy ropy nie widziałam. Wróciłam z tego
    hotelu 30 lipca.
  • olgakrzyska 08.08.10, 12:50
    czy możecie napisać coś więcej o plaży, z której korzysta się będąc
    w Empire? czy jest czysta i szeroka? czy ręczniki na plaży są płatne
    (bo w opisach hotelu są jakieś sprzeczne informacje). I
    najważniejsze, czy woda jest czysta? - gdzieś czytałam, że pojawia
    się tam ropa ze statków/łodzi turystycznych.
  • dinah_35 08.08.10, 18:37
    olgakrzyska napisała:

> czy możecie napisać coś więcej o plaży, z której korzysta się będąc
    > w Empire? czy jest czysta i szeroka? czy ręczniki na plaży są płatne
    > (bo w opisach hotelu są jakieś sprzeczne informacje). I
    > najważniejsze, czy woda jest czysta? - gdzieś czytałam, że pojawia
    > się tam ropa ze statków/łodzi turystycznych.

Ja byłam tam 2 lata temu.
    Do plaży trzeba trochę dojść, gdyż jest ona w innym hotelu który nazywa się
    Empire Beach.Plaża jest mała, w miarę czysta była 2 lata temu, przy brzegu
    kamienie. Ręczniki były ale brudne, więc braliśmy swoje.
  • dziartom 14.08.10, 21:53
    Ok, masz rację... masz prawo do własnego zdania i jeżeli Cię uraziłam to
    przepraszam. Piszesz, że byłaś dwa lata temu, i o tych brudnych ręcznikach. Ja
    byłam tam w lipcu i naprawdę tam było czysto, więc może coś się zmieniło.
    Żadnych brudnych ręczników nie zauważyłam, a co reszty też nie mam żadnych
    zastrzeżeń.

• beti539 08.08.10, 18:48
    Jest tam po prostu zajebiscie .wrocilam 30 lipca ,wracam tam za rok
  • dinah_35 11.08.10, 16:53
    beti539 napisała:

> Jest tam po prostu zajebiscie .wrocilam 30 lipca ,wracam tam za rok

a ja na pewno nie wrócę do Empire !!!!!
  • dziartom 11.08.10, 19:59
    Jeżeli ktoś pisze, że nie wróci do Empire, tylko pewnie dlatego, że marzą mu się
    luksusy. Niestety Polacy to taka nacja, że za małe pieniądze myśli, że będzie
    miał jaccuzi w pokoju a kelnerzy będą skakać wokół niego. Tam niestety tak nie
    ma, ale hotel jest bardzo przyzwoity, dużo się dzieje, jest czysty, jedzenia
    dużo i jest dobre. Pokoje są o różnym standardzie, od zwykłych po apartamenty.
    Jest to bardzo dobry standard jak na tą cenę. Najlepszy hotel z ***
    gwiazdkowych. Jest extra! A jeśli ktoś chce, żeby im podawano drinki do basenu
    lub na leżak to niech wybiera hotel 5*!!!
  • dinah_35 14.08.10, 16:08
    dziartom napisała:

> Jeżeli ktoś pisze, że nie wróci do Empire, tylko pewnie dlatego, że marzą mu si
    > ę
    > luksusy. Niestety Polacy to taka nacja, że za małe pieniądze myśli, że będzie
    > miał jaccuzi w pokoju a kelnerzy będą skakać wokół niego. Tam niestety tak nie
    > ma, ale hotel jest bardzo przyzwoity, dużo się dzieje, jest czysty, jedzenia
    > dużo i jest dobre. Pokoje są o różnym standardzie, od zwykłych po apartamenty.
    > Jest to bardzo dobry standard jak na tą cenę. Najlepszy hotel z ***
    > gwiazdkowych. Jest extra! A jeśli ktoś chce, żeby im podawano drinki do basenu
    > lub na leżak to niech wybiera hotel 5*!!!

I tutaj się bardzo mylisz...nie jechałam tam z myślą o wygodzie i jacuzzi w
    pokoju ...traktowałam ten hotel tylko i wyłącznie jako bazę do noclegów, gdyż
    większość czasu spędziliśmy na zwiedzaniu Egiptu / nie wyobrażam sobie być w
    Egipcie i nie widzieć podstawowych zabytków tego kraju /.
    Jednak spędziliśmy w nim trochę czasu, i widziałam co tam się dzieje zatem mam
    prawo do własnego zdania,którego nie zmienię.
  • dziartom 14.08.10, 21:54
    Ok, masz rację... masz prawo do własnego zdania i jeżeli Cię uraziłam to
    przepraszam. Piszesz, że byłaś dwa lata temu, i o tych brudnych ręcznikach. Ja
    byłam tam w lipcu i naprawdę tam było czysto, więc może coś się zmieniło.
    Żadnych brudnych ręczników nie zauważyłam, a co reszty też nie mam żadnych
    zastrzeżeń.
  • olgakrzyska 14.08.10, 23:03
    Pod koniec września ja wyrażę swoją opinię nt. tego hotelu smile klamka zapadła, ale myślę, że będzie dobrze zwłaszcza, że planuję tam spędzić praktycznie niecały tydzień. Dziartom może byłaś zakwaterowana w budynku A dlatego masz lepsze doświadczenia niż inni.
  • magda6543 16.08.10, 08:46
    Hotel czysty ,spędziliśmy tam tylko dwie noce.Obsługa miła.Bez
    opcjii all korzystaliśmy z ręczników na plaży / dostaliśmy karty na
    ręczniki w recepcji/.Gorzej na stołówce, do której trzeba stać w
    kolejce a później "upolować" wolny stolik.
  • mammbaa11 17.08.10, 08:08
    Było cudownie jak na 3* hotel
    codziennie sprzątane, jedzenia [można powiedzieć w 3 i jeszcze troche ;]
    mieliśmy wersję All i najlepsze jest to że można było iść po picie kiedy sie
    tylko chce
    co do hotelu nic nie mam obsługa super

jeśli chodzi o sprawę jak dojść do Empire Beach
    to troche temat schodzi już na Sporty Ekstremalne XD
    jak przejść przez ulice

ale było super te animacje na plaży i wgl.
    no coś wspaniałego tych wakacji nie da sie zapomnieć big_grin

pozdrawiam ;D
  • mammbaa11 17.08.10, 08:16
    i co do ręczników też nic nie mam big_grin
    ja miałam czyste - wiadomo jak przyjdzie sie później to nie bd takie same jak rano

a pokój miałam ogromny z widokiem na basen
    na balkonie - sauna
    nie dało sie wysiedzieć
    ale klima była i sejf lodówka
    nic nie było popsute

ja też myślałam że jak na 3* hotel to nie bd zbytnio
    ale śmiało można mu dać 4*
  • spanki 19.08.10, 18:32
    A ja mam pytanie o basen/y. Na zdjęciach widziałam tylko 1 malutki
    basen. Na tyle pokoi to chyba zbyt mało? Akurat należę do tych co
    rano lubią posiedzieć na plaży, po południu na basenie. I jeszcze
    jedno pytanie - ile czasu zajmuje dojśćie do plaży i czy jest tam
    rafa koralowa?
  • spanki 19.08.10, 18:37
    Właśnie dojrzałam że pytanie o rafę już było.

Czy Empire i Triton Empire to to samo?
  • xagona 20.08.10, 00:47
    Wystarczy poszukać....
    wszystko masz opisane!
    forum.gazeta.pl/forum/w,51391,114118311,114118311,Empire_w_Hurghadzie_ile_ich_w_koncu_jest_.html
    Na necie setki zdjęć z 4 basenami, a nie jednym malutkim! Nie wiem skąd masz
    info o 1 basenie..
  • dinah_35 21.08.10, 13:53
    Tak, to to samo pełna nazwa tego hotelu to : Hotel Triton Empire.
  • mammbaa11 09.09.10, 15:57
    w empire sa 3 baseny
    2 na dworze i 1 na pierwszym piętrze

i w są na plaży w empire beach

big_grin na prawde super
    na plaże może z 5 min

nie pytajcie tylko jeździe naprawdę WARTO !
    chętnie bym tam wróciła ;]
    pzdr.
  • mammbaa11 09.09.10, 15:58
    mammbaa11 napisała:

> w empire sa 3 baseny
    > 2 na dworze i 1 na pierwszym piętrze
    >
    > i w są na plaży w empire beach
    > POPRAWKA 2 na plaży hehe
    > big_grin na prawde super
    > na plaże może z 5 min
    >
    > nie pytajcie tylko jeździe naprawdę WARTO !
    > chętnie bym tam wróciła ;]
    > pzdr.
  • julcia_bleble 07.10.10, 14:10
    Wrocilam 5 dni temu i polecam! Hotel 3 gwiazdkowy , ale prosze sie nie zrazac. Wszystko bylo w najlepszym porzadku. Pokoje czyste, jedzonko bardzo dobre no i urozmaicone. Obsluga skacze jak moze nad kazdym. Bardzo pozytywnie. Nie naleze do klientow "Ę" "Ą" dlatego tez ten hotel polecam osobom "normalnym" tj takim ktorym nie zalezy na zlotych klamkach czy marmurowych posadzkach. Atmosfera w hotelu bardzo przyjazna, pokoje przestronne. Nie bylo ani jednej rzeczy do ktorej moglabym sie przyczepic. Duzo ludzi z tego co zdarzylam zaobserwowac jezdzi juz po kilka razy do tego hotelu i ja sama mysle wybiore sie tam w przyszlym roku. smile naprawde polecam!!
  • aqua_frigida 23.10.10, 14:51
    wczoraj wróciłam z tygodniowego pobytu w Empire.
    Polecam ten hotel. Czysty, opcja All dobra. Jedzenia sporo i smaczne. W opcji All - 1 butelka wody dziennie, do obioru w Lobby barze. W recepcji dostępny opis opcji All w języku polskim. Obsługa nie jest natrętna. Hotel, moim zdaniem mocne 3*, chociaż egipskie - dałabym mu 4*.
    --
    Nie musimy niszczyć przeszłości. Już minęła. (John Cage)
  • olgakrzyska 24.10.10, 19:53
    jeżeli tak wyglądają hotele 4* w Egipcie to ja dziękuję... 3* to się mogę zgodzić... czy mocne to kwestia biura z którym się jedzie, bo oferowane pokoje są naprawdę różne.
  • aqua_frigida 26.10.10, 19:15
    Najprościej polecieć z bp, które oferuje dobre pokoje. smile
    Ja nie narzekałam.
    Hotel naprawdę jest czysty, żadnych insektów.
    Fakt, nie ma złotych klamek, marmurowych blatów i etc. smile

pozdrawiam
    --
    Nie musimy niszczyć przeszłości. Już minęła. (John Cage)
  • julcia_bleble 16.11.10, 20:52
    Zgadzam sie, hotel nie ma zlotych klamek ani brylantowych zyrandoli czy posadzek. Jest to hotel dla "normalnych" ludzi, ktorzy nie planuja siedzenia w pokoju 24/h ani biadolenia ze nikt im nie usluguje, albo ze sa za duze kolejki. Chce ktos mega wygod niech wybiera luksusy przez duze L. Hotel jest naprawde ok. Czysto, schludnie. Nie jets to hotel nowy, bo jest on juz starszawy, ale w niczym mu to nie przeszkadza. Zgadzam sie, w jednej czesci pokoje sa w gorszym standardzie, ale to juz trzeba sie pytac biura podrozy co i jak. Jedzenie bardzo dobre, nic nigdy nie brakowalo nikomu, jedzenia full, nie do przejedzenia, tak samo z napojami czy drinkami. Baseny na terenie hotelu male, ale dla mnie w sam raz. Nie potrzebuje nie wiadomo jakiego wielkiego basenu.. Wieczorki animacyjne organizowane przez hotel oceniam bardzo dobrze.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.