Dodaj do ulubionych

Melia Sharm Ras Nasrani

18.09.10, 21:00
Szukam sobie cały czas hotelu na zimę i w ofercie przybudówki Triady (Skyclubu) natknąłem się na ten nowy hotel. Położony jest koło hotelu Melia Sinai, a więc według znawców z tego forum rafa powinna być więcej niż OK,więc o nią nawet nie pytam. Otwarty prawdopodobnie w tym roku ale z zagranicznych forów wynikało, że część pokoi chyba już udostępniali dla gości Melia Sinai od jakiegoś czasu.

Czy ktoś zdążył już może być w tym hotelu, albo przynajmniej w którymś z sąsiednich i jest w stanie powiedzieć przede wszystkim to czy budowa hotelu się już zakończyła (czy też jak czasem bywa sprzedają pobyt w ośrodku na pół uruchomionym na pół w budowie) - pytanie dotyczy np.basenu podgrzewanego, przynajmniej początkowej roślinności, zagospodarowania plaży ? Ze starych wątków wynika, ze tu chyba była kiedyś plaża publiczna.

Czy ten nowy hotel ze starym stanowi jeden kompleks i można korzystać z infrastruktury (w tym restauracji) obydwu ???
Obserwuj wątek
    • beee5 Re: Melia Sharm Ras Nasrani 25.09.10, 22:38
      My wybieramy się do tego hotelu 27 października z dzieckiem. Więc wtedy coś może napiszę wink
      Z tego co powiedzieli nam w biurze z infrastruktury tego sąsiedniego hotelu można korzystać za dodatkową opłatą.
      Z opisów jednak wynika że hotel jest super. Wszystko nowe. Hotel 5* w trakcie kategoryzacji.
      • czytelnik22 Re: Melia Sharm Ras Nasrani 30.09.10, 21:18
        Beee5 poproszę w takim razie o napisanie w tym wątku relacji po powrocie. Ten hotel obok - Melia Sinai to już starszy obiekt, chyba nie ma specjalnie żadnej ciekawej infrastruktury, z której warto by korzystać za opłatą - w szczególności chyba ani ten ani inny hotel w sąsiedztwie nie ma zjeżdżalni dla dzieciaków (no ale trudno - ładna rafa ma pierwszeństwo). Beee5 piszesz, że jedziesz z dzieckiem, a mnie interesowałoby też jak kwaterowane są rodziny z 2 dzieci (może takie z Wami będą) Czytałem że niektóre hotele w Sharm robią problemy z dwoma dostawkami, a może raczej biura sprzedają 2 dostawki a w hotelu nie zamawiają odpowiedniego pokoju (i nie mówię tu o pokojach rodzinnych ale o ilości samych dostawek).

Jak wynika z mapy
        wikimapia.org/#lat=27.9641767&lon=34.4088793&z=16&l=28&m=b&search=melia%20sharm
        kierując się na lewo wzdłuż osiedla mieszkaniowego, następnie drogą koło Savity, Hiltona i Concorde El Salam można dojść pieszo po około 2-3 km do nowego centrum Soho Square ze sklepami, knajpami, koncertami, grającymi fontannami itp. a przede wszystkim darmowym wifii (żeby np. za free zadzwonić ze skype z komórki).
        www.soho-sharm.com/
        Gdyby chciało wam się robić takie wycieczki napiszcie czy faktycznie jest takie przejście, czy po drodze gdzieś nie jest to zagrodzone.

• beee5 Re: Melia Sharm Ras Nasrani 12.11.10, 16:08
            No i wczoraj nad ranem wróciliśmy z Melia Sharm - było wspaniale wink
            Hotel nowy - kolejny jego etap jest w budowie ale obiekt w którym byliśmy funkcjonuje niezależnie. Do naszej dyspozycji było mnóstwo ok 6-7 różnych basenów o różnych kształtach i głębokościach (w tym ogromny brodzik dla maluchów). Dla maluchów był też Kids Club prowadzony przez super animatorki. Hotel jest pięknie położony (widok na wyspę Tiran). NIe było najmniejszych problemów z leżakami czy to przy basenach czy na plaży. Jedzenia dużo - bardzo smaczne i urozmaicone - każdy znajdzie coś dla siebie. Oprócz dań a'la szwedzki stół jest jeszcze tzw. live cooking gdzie przygotowują np. spagetti z wybranymi składnikami, owoce morza, ryby etc.
            Hotel ma wszystko nowe - duże przestronne pokoje z klimą, lodówką i tv lcd i przepiękne lobby - nie można sie wręcz napatrzeć. Spa nie zlokalizowałam, ale sama atmosfera bya jak w spa. Siłownia za darmo, rano streching, aqua aerobic, taniec brzucha, joga. Obsłudze zależy na zadowoleniu gości i wszystkie nasze potrzeby były zaspokajane. Ludzie mili i uczynni. Z tego co dowiedziałam się od rezydenta Sky Club - Szerifa biuro ma tam tylko 10 pokoi - na razie. W czasie pobytu hotel daje vouchery na skorzystanie z lunchu i kolacji w restauracjach a'la carte włoskiej i grillowej - polecam.
            Moje ogólne wrażenie jest takie, że jesli będę się jeszcze wybierać do Sharm to tylko do tego hotelu. Jeśli ktoś chce się jeszcze coś dowiedzieć to chętnie odpowiem.
            • prehnit Re: Melia Sharm Ras Nasrani 12.11.10, 18:55
              Proszę napisz coś o plaży i rafie. Czy jest możliwość wejścia do wody z brzegu czy tylko z pomostu ?Jak jest z prądami i wiatrami ?. Nigdzie nie można znaleźć zdjęć z tego hotelu oprócz katalogowych. Dlatego proszę jeśli możesz, prześlij mi kilka, szczególnie chodzi o plażę.Mój mail intro10@interia.pl
              • beee5 Re: Melia Sharm Ras Nasrani 15.11.10, 22:31
                Plaza jest przy hotelu, schodzi się po schodkach. Plaża jest zagospodarowana, ma swój bar (baseny też mają bar) jest dużo leżaków i parasoli. Hotel ma swój długi pomost, ale są miejsca piaszczyste gdzie można spokojnie wejść z brzegu z dzieckiem, w pewnym momencie dnia (do południa) pojawiała się nawet piaszczysta mini wysepka- na której bawiły się dzieci.
                Co do wiatru - w ciągu naszego całego pobytu (15 dni) były może 2 dni kiedy wiatr był silny (no i w związku z tym były prądy w wodzie). Ale jeśli ktoś się wybiera do Egiptu w chłodniejszej połowie roku to musi się liczyć z tym że będzie wiało. Z odczuć moich - było tak ciepło (ok 34 stopnie) że wiatr łagodził wręcz ten skwar. Woda w morzu b. ciepła. Cieplejsza niż w basenach.
            • granika Re: Melia Sharm Ras Nasrani 12.11.10, 21:55
              Wybieram się do tego hotelu z biurem Sky Club dopiero w sierpniu 2011 roku. Twoje informacje są bardzo pomocne , za które bardzo dziękuję. Napisz jeszcze czy do Naama Bay i starego Sharmu jeździ bezpłatny bus hotelowy i czy przynoszą raz dziennie butelkę wody? Byłabym wdzięczna za parę zdjęć z hotelu.Mój mail granika@onet.eu.
            • walet Re: Melia Sharm Ras Nasrani 12.11.10, 23:05
              Rozumiem,ze te 6-7 basenów to łącznie z tymi z hotelu Melia Sinai , tak?
              A na rafę wchodzi się starym pomostem Melia Sinai? Czy tez Melia Sharm ma własny?
              A co słychać w sąsiednim hotelu po lewej ? Miał tam powstać Corinthia Beach Resort ,
              czy już otwarty ? Czy ostatni (na północy) hotel na Ras Nasrani - Coral Sea Imperial - nadal w remoncie ?

• beee5 Re: Melia Sharm Ras Nasrani 15.11.10, 22:43
                Melia Sinai ma swój pomost i baseny. Pisałam o basench tylko w Melia Sharm. Po lewej stronie buduje sie kolejny etap hotelu, o czym też pisałam. Co do innych hoteli to niestety nie mam wiedzy. Pozdr,
            • czytelnik22 Re: Melia Sharm Ras Nasrani 13.11.10, 21:53
              Dzięki piękne za relacje.

To teraz pytania.

- jak z wiatrami przy tym hotelu, zejściem z pomostu na rafę (jeśli macie jakieś porównanie to jak oceniacie tą rafę, bo gdzieś czytałem, że ktoś oceniał ją niżej niż np. tą przy faranie lub fanarze ;
              - czy było dojście pieszo do soho square o którym pisałem wcześniej;
              - czy w recepcji jest darmowe wifi - tak pisali włosi na tripadvisor (czy jest tylko w wyższej opcji all);
              - jak z napojami w ramach all (czy są tylko dystrybutory czy soki z kartonów też w barach);
              - hotel oceniasz po pierwszej wizycie w Egipcie czy byłaś już wcześniej,
              - czy są darmowe shuttle busy do naama i old marketu jeśli nie to ile stąd kosztuje taxi lub bus.
              • beee5 Re: Melia Sharm Ras Nasrani 15.11.10, 22:50
                Hej,
                Na częśc pytań odpisalam już w innych postach. Rafa średnia, nie najgorsza ale widzieliśmy ładniejsze. Generalnie ładne rafy były trochę dalej. Soho niestety nie zlokalizowaliśmy: - )ale były inne atrakcje w Nabq. Wifi w lobby za darmo (chyba z jakims limitem czasowym). Napoje jakie chcesz. Kartonikowe też. Z kartonów wewali tez do dystrybutorów. Woda butelkowana rozdawana gdzie chcesz i ile chcesz. Tak jak wczesniej pisalam - to moj najlepszy hotel do tej pory. Pozdr,
                  • beee5 Re: Melia Sharm Ras Nasrani 20.11.10, 20:50
                    Sklepy to nawet w hotelu są (jeden z biżuterią srebrną i złotą, drugi z "pamiątkami", trzeci z ciuchami, koszulkami i akcesoriami plażowymi no i sklepik spożywczo -kosmetyczny + bankomat. W sąsiednim hotlelu Meila Sinai też są sklepy. Z tym że na "grubsze' zakupy jeździliśmy do Naama Bay albo Nabq (w Nabq jest chyba trochę drożej, ale znowu bardziej "ekskluzywnie").Pozdr,
        • malik12345 Re: Melia Sharm Ras Nasrani 04.10.10, 13:18
          właśnie wróciłem z Sharmu gdzie bylismy z żona i 2 dzieci 8 letnich.Wykupiony mielismy pokój 2+2.W recepcji podczas przydzielania pokoi powiedziałem że 2+2 to troszke ciasne , że może jakis pokój rodzinny.Z uśmiechem wepchnełem 10$ w paszport i miałem ładny duzy pokój rodzinny
          • prehnit Re: Melia Sharm Ras Nasrani 20.10.10, 20:05
            Mam pytanie do malik12345..... jak wygląda plaża w tym hotelu, jest szeroka ?, leżaków wystarcza ? oraz czy kąpiel jest możliwa również z brzegu czy tylko z pomostu. Napisz coś więcej info na temat tego hotelu, bo na forach opinii prawie żadnych i zdjęć. Jeśli możesz to bardzo bym Cię prosił o kilka fotek.

Z góry dziękuje smile
            • czytelnik22 jeszcze kilka pytań 17.01.11, 19:19
              W związku z tym, że termin wyjazdu zbliża się, a może ktoś jeszcze wrócił, szczególnie ostatnio, powtórzę jeszcze kilka pytań:

1) czy jest obecnie otwarta plaża żeby posnurkować, manager hotelu odpisał mi na maila, że niby tak ale jest to sprzeczne z informacjami z innych wątków i forów ale dotyczących innych plaż w Sharm; jeśli plaża przy hotelu ma jakies ograniczenia czy dostępne są rafy na północy Ras Nasrani za baronami (bez dostepu do otwartego morza)
              2) jak jest z WIFI w lobby ostatnio biura zaczęły podawać, ze jest 15 minut dziennie w zwykłym all , trochę mało żeby zadzwonić - ile kosztuje wykupienie nielimitowanego WIFI ???

Może ktoś korzystał, bo na to pytanie mi niestety odpowiedzi z hotelu nie udzielili.

względnie czytałem, że jest WIFI w pobliskim Baronie (czy tam jest zabezpieczony hasłem ???)

3) czy ktoś doszedł pieszo do SOHO SQUARE , plażą Ras Bob lub wzdłuż osiedla, czy nie ma jakiś płotów lub innych przeszkód ???

4) jak wygląda kwaterowanie 2 plus 2 nasze biura sprzedają pokój z dwoma dostawkami a ze stron hotelu wynika, ze dostawiają maksymalnie jedną a drugie dziecko razem z rodzicami ???
              5) jak wygląda sprawa z darmowymi hotelowymi busikami do nama i old marketu (tu są też sprzeczne informacje) , względnie gdzie trzeba podejść do busików lub taxi publicznych ???
              • beakinka70 Re: jeszcze kilka pytań 17.01.11, 20:17
                Będę wdzięczna jeśli sam napiszesz kilka słów o tym hotelu już po powrocie smile
                Mam rezerwację na lipiec. W Sky Club nie ma możliwości zrobienia rezerwacji 2+2 a na ich stronie jest wyraźna informacja o tym, że maksymalnie można zakwaterować 2+1 lub 3 osoby.
                Sama więc jestem ciekawa jak to zostanie rozwiązane.
                Miłego pobytu życzę i wielu wrażeń.
                ps. z jakim BP jedziesz?
                • czytelnik22 Re: jeszcze kilka pytań 17.01.11, 21:18
                  > ps. z jakim BP jedziesz?

Właśnie ze sky clubu , sprawdziłem i faktycznie teraz przyjmuje rezerwacje na 2 plus 1, no ale ja mam na 2 plus 2. Jak to rozwiążą zobaczymy, mam nadzieję że nie próbą przenosin do innego hotelu.
                  • rogerek3 Re: jeszcze kilka pytań 21.01.11, 15:21
                    rowniez jedziemy do tego hotelu w poniedzialek wczoraj dzwonilismy dowiedziec sie jak wyglada sprawa ze snorkowaniem i obsluga powiedziala ze plaza jest calkowicie otwarta ale zobaczymy jak to bedzie w praktyce .....
                    • beakinka70 Re: jeszcze kilka pytań 22.01.11, 14:57
                      To udanego urlopu życzę smile
                      Jeśli będziesz mógł podziel się wrażeniami po powrocie.
                      Mnie np. bardzo interesuje co oferują w Centrum Sportów Wodnych, które podobno jest na terenie hotelu.
                      Czy jest parasailing ( nazywają to trochę inaczej) albo loty motolotnią ( gdzieś ostatnio o tym czytałam). W ubiegłym roku nastawiłam się na parasailing ale przejazd taksówką i poszukiwania kosztowały nas tyle czasu i pieniędzy, że mojemu mężowi odechciało się lotów i pozostał na łodzi. Może w tym roku byłoby z tym mniej problemów smile
                      Pozdrawiam
                      • beakinka70 Re: i jak? 08.04.11, 21:08
                        Jak pytania, to wielu chętnych do zadawania.
                        Jak się już wróciło, to brak chęci do poinformowania innychsad
                        Może ktoś był w ostatnim czasie?
              • beakinka70 Re: Melia Sharm Ras Nasrani 01.05.11, 14:28
                Widziałam wątek Justyny (?) dotyczący Melia na forum wakacje.pl i informacje o wprowadzanych co chwilę zmianach w ofercie All Inclusive.
                Napisałam tam swoją opinię na ten temat.
                Co o tym sądzicie?
                Pozdrawiam
                • justysia9991 Re: Melia Sharm Ras Nasrani 04.05.11, 11:24
                  Hej! Aż boję się jechać ale mam nadzieję że już nic się nie zmieni. Do 25 maja tak dużo nie zostało ale chyba nikt nie wraca bo już dawno nie było żadnej opinii z tego hotelu.Może jutro coś będzie bo powroty że SK są w środy Pozdrawiam
                      • rogerek3 Re: Melia Sharm Ras Nasrani 06.05.11, 10:45
                        my bylismy wlasnie podczas tej niby wojny bo w hotelu bylo mega bezpiecznie i nawet fajnie na koniec 20 ososb nam to sie bardzo podobalo ogolnie odczucia mega napewno tam wrocimy , obsluga wspaniala jedznie rowniez nawet porownujac do meksyku 5 gwiazdek wszystko w meli wygladalo lepiej co nas bardzo zaskoczylo big_grin

kto tam pojedzie moge zagwarantowac ze napewno wroci zadowolony !!!
                        • beakinka70 Re: Melia Sharm Ras Nasrani 06.05.11, 18:04
                          Witam,
                          no miałeś po powrocie napisać coś więcej smile
                          Może napiszesz coś więcej ?
                          Czy dużo budynków jest z dala od basenów?
                          Jak wyżywienie? Czy dużo owoców?
                          No i tak ogólnie. A może gdzieś jakieś zdjęcia wrzucisz. Wciąż jest niedosyt jesli chodzi o ten hotel.
                          Mnie jeszcze interesuje jak animacje, wieczorne Show i muzyka na żywo, jak to wygląda.
                          Pozdrawiam
                          • rogerek3 Re: Melia Sharm Ras Nasrani 07.05.11, 11:29
                            jesli chodzi o animacje to cos tam bylo ale bez szalu poniewaz bylo bardzo malo ludzi , budyni sa bardzo blisko basenow a jest ich sporo jesli chodzi o jedzenie miesa ryby krewetki naprawde wybor jest mega i czujesz sie tam jak w resauracji a nie w stolowce z owocami tez nie bylo problemow jak i rowniez roznego typu salatki owocowe prosze sprawdzic zdjecia na tripadvaisor tam jest duzo wiecej , pozdrawiam
                        • beakinka70 Re: Melia Sharm Ras Nasrani 07.05.11, 16:37
                          Ha ha to ja się zaczynam bać...
                          10 kg to już nie przelewki, ale faktycznie można mieć pewność, że jedzenie smaczne smile
                          Czy możesz napisać, czy w hotelu odbierają jakiś polski program tv?
                          Nie chodzi o to, żebym chciała tam siedzieć przed telewizorem ale dobrze wiedzieć co się w kraju dzieje.
                          Pozdrawiam
                          • rogerek3 Re: Melia Sharm Ras Nasrani 07.05.11, 18:43
                            tak jakas polonia chyba byla ale my ogladalismy tylko na zywo al Jazire bo tam byly zamieszki i walki od rana do wieczora jesli ma pani jeszcze jakies nurtujace pytanka to prosze napisac na gg bedzie mi latwiej i szybciej odpisac nr 8009849 , pozdrawiam
                  • beakinka70 Re: Melia Sharm Ras Nasrani 10.05.11, 14:30
                    To macie prawie cały dzień do tyłu...
                    Nie za fajnie, sprawdzałam mój lot, na razie jest bez zmian.
                    Może tylko Warszawę zmienili? Podejrzewam, że powrót macie też o późniejszej godzinie, bo samolot przylatuje z Sharm do Warszawy i wraca.
                    • beakinka70 Re: Melia Sharm Ras Nasrani 10.05.11, 14:35
                      Nie wiem czy macie gwarancję najniższej ceny - właśnie sprawdziłam cenę wyjazdu z Warszawy w Waszym terminie. Jest niższa niż moja z listopada.
                      Lecę z Gdańska i już wtedy rezerwowaliśmy 3 ostatnie miejsca więc wiedziałam, że nie wyskoczy już żaden tańszy last, ale może Wam obniżą cenę.
                        • beakinka70 Re: Melia Sharm Ras Nasrani 10.05.11, 16:13
                          Jest coś takiego jak gwarancja niezmienności ceny - czyli, że Biuro nie podniesie Ci ceny jeśli np. wzrośnie kurs Euro. Ale w momencie kiedy ja rezerwowałam było coś takiego jak gwarancja najniższej ceny. Jeśli po dokonaniu zakupu znajdziesz taką samą wycieczkę taniej Biuro zwraca Ci różnicę. Ale właśnie doczytałam, że dotyczy cen wprowadzonych na 8 tygodni przed wylotem. Czyli w praktyce pewnie nie ma takich sytuacji.
                          Pozdrawiam
                          • justysia9991 Re: Melia Sharm Ras Nasrani 12.05.11, 11:36
                            My w Skay Clubie mamy tylko gwarancję niezmienności ceny inne biura mogą mieć najniższej ceny ale tak jak zauważyłaś 8 tygodni czyli nie w praktyce .My wylatujemy 25 maja więc się dużo cena nie zmieniła straciliśmy tylko ok 300 zł Ale w Wezyrze jest o wiele taniej i to dużo Pozdrawiam
                            • beakinka70 Re: Melia Sharm Ras Nasrani 12.05.11, 15:33
                              Gwarancja najniższej ceny była dostępna w Sky tylko przy rezerwacji w listopadzie, jeśli masz katalog to na jednej z pierwszych stron jest opis.
                              Faktycznie, w praktyce to chyba nie działa smile
                              I szczerze mówiąc, mimo wszystko nie zamieniłabym Biura na inne. W ubiegłym roku jako jedyne Biuro w hotelu w którym byliśmy miało własnego animatora, lepsze od innych ubezpieczenie w wypadku choroby i z tego co się orientuję, ma zawsze "te lepsze" pokoje w hotelach.
                              Pozdrawiam
                                • colcik1 Re: Melia Sharm Ras Nasrani 24.05.11, 13:40
                                  witam,
                                  wiecie może jak wygląda sprawa z wodą (butelkowa dostarczana do pokoju czy trzeba samemu napełniać), jak w końcu jest z tym sejfem, bezpłatny w pokoju czy nie?
                                  czy rozbudowa hotelu nie jest uciążliwa? jak z hałasem?
                                  mocno zastanawiam się nad tym hotelem
                                  • justysia9991 Re: Melia Sharm Ras Nasrani 28.06.11, 14:40
                                    colcik1 napisała:

> witam,
                                    > wiecie może jak wygląda sprawa z wodą (butelkowa dostarczana do pokoju czy trz
                                    > eba samemu napełniać), jak w końcu jest z tym sejfem, bezpłatny w pokoju czy ni
                                    > e?
                                    > czy rozbudowa hotelu nie jest uciążliwa? jak z hałasem?
                                    > mocno zastanawiam się nad tym hotelem
                                    Hej woda jest butelkowana sejf bezpłatny hałasu nie ma masz dużo informacji na forum wakacje.pl <http://forum.wakacje.pl/read.php?37,1316750,1336660#msg-1336660>
                                    • justysia9991 Re: Melia Sharm Ras Nasrani 28.06.11, 14:44
                                      justysia9991 napisała:
                                      wakacje pl forum Melia Sharm Sharm el Sheik

> colcik1 napisała:
                                      >
                                      > > witam,
                                      > > wiecie może jak wygląda sprawa z wodą (butelkowa dostarczana do pokoju c
                                      > zy trz
                                      > > eba samemu napełniać), jak w końcu jest z tym sejfem, bezpłatny w pokoju
                                      > czy ni
                                      > > e?
                                      > > czy rozbudowa hotelu nie jest uciążliwa? jak z hałasem?
                                      > > mocno zastanawiam się nad tym hotelem
                                      > Hej woda jest butelkowana sejf bezpłatny hałasu nie ma masz dużo informacji n
                                      > a forum wakacje.pl <forum.wakacje.pl/read.php?37,13
                                      > 16750,1336660#msg-1336660>
                                    • mag_da12 Re: Melia Sharm Ras Nasrani 04.07.11, 13:28
                                      Właśnie wróciłem z Melia Sharm.
                                      Wodę mineralną butelkowaną (0,5 litra) wydają we wszystkich barach bez ograniczeń.
                                      Sejf w pokoju (elektroniczny) darmowy. W recepcji nie wiem.
                                      Rozbudowa w tym czasie jest chyba wstrzymana bo nie widać żeby coś robili, tak że cicho i spokojnie.
                                      • dbm10 Re: Melia Sharm Ras Nasrani 25.02.12, 12:24
                                        Będę w tym hotelu w czerwcu z dwójką maluchów. Czy w ostatni dzień odcinają opaski, czy można korzystać z wyżywienia do wyjazdu? Niektóre hotele tak robią i jeśli samolot jest wieczorem, to od godz. 12.00 nie można korzystać z barów?
                                        Będąc z dziećmi jest to kłopotliwe. Pozdrawiam
                                          • ewcia3427 Re: Melia Sharm Ras Nasrani 21.03.12, 00:26
                                            hej .
                                            mam pytanie odnośnie hotelu melia sharm. czy są tam zjeżdżalnie przy basenach? bo informację katalogowe z niektórych biur i portali turystycznych są sprzeczne.....
                                            bardzo bym była wdzięczna za odpowiedz
                                            pzdr.
                                            • colcik1 Re: Melia Sharm Ras Nasrani 27.03.12, 11:17
                                              nie ma tam takich typowych zjeżdżalni...3 baseny (2 duże, 1 malutki) położone są kaskadowo i woda się z nich przelewa takimi niby zjeżdżalniami, którymi są połączone. Nie wiem jak to nazwać i opisać. Wyobraź sobie dwa oczka wodne, jedno wyżej, drugie niżej, pomiędzy nimi kładziesz szeroką dechę i po niej zjeżdżasz z oczka położonego wyżej do tego znajdującego się niżej...tak jakoś to wygląda, tylko oczywiście nie jest to decha, a integralna część basenu. Podaj maila, wyślę fotkę.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka