Dodaj do ulubionych

Omijajcie Titanica szerokim łukiem

31.12.10, 17:00
w Hurghadzie ten Titanic oczywiście

koniecznie trzymajcie sie od niego z daleka w dniach 7- 14 stycznia.
Kto sobie zabukował w nim pobyt w tych dniach niech zmieni hotel, odwoła rezerwację.

nie sądzę abyście byli w stanie wytrzymać towarzystwo kilkudziesięciu maniaków tongue_out

Ewa
--
Być wolnym to: móc nie kłamać!
JEDYNY PRAWDZIWY Camel Travel !!
moje gg 5468279
Edytor zaawansowany
  • feilundbogen 31.12.10, 19:21
    ooo to super bo my tam akurat lecimy smile i też jestem egiptomaniaczką pozdrawiam
  • aeki 01.01.11, 09:39
    dlaczego ??
    --
    "Patrzcie, co bajka o Jezusie Chrystusie dla nas zrobiła". Papież Leon X.
  • kasian00 02.01.11, 20:36
    Czyli którego? Resort, Beach czy Palace?
  • korolowa0 02.01.11, 21:11
    i my lecimy 7.01 do beach&spa..... smile

• camelka-krk 03.01.11, 14:28
    Nie bardzo rozumiem co autor miał na myśli pisząc omijajcie ? rezygnujcie?

• janan2 03.01.11, 14:40
    Wielbładziczka malutka coś nie pojęła?Proste.Szykuje się zlocik i biba.Przewalcują jak nic,no bo sami swoi.Okres jakoś dla Ciebie (krk to rzym-kat wyzn.)jakiś nie po drodze.No bo to prawosławne-jednak.Ale dobre i to.Więc się nie wybieraj,nie zdzierżysz tempa i fantazji zabraknie.Pomogło?Bez urazy,sorry.Nie znasz jeszcze humoresek?
  • camelka-krk 03.01.11, 15:08
    janan2 napisał:

> Wielbładziczka malutka coś nie pojęła?Proste.Szykuje się zlocik i biba.Przewalc
    > ują jak nic,no bo sami swoi.Okres jakoś dla Ciebie (krk to rzym-kat wyzn.)jakiś
    > nie po drodze.No bo to prawosławne-jednak.Ale dobre i to.Więc się nie wybieraj
    > ,nie zdzierżysz tempa i fantazji zabraknie.Pomogło?Bez urazy,sorry.Nie znasz je
    > szcze humoresek?

Wiesz co chyba ty coś nie pojmujesz malutki janan'ku bo to nie zlocik tylko tak sie złożyło że dużo grupą chcemy sobie wypocząć , ot tak poprostu smile
    Szumu wokół tego nie trzeba robić bo tez jesteśmy ludźmi smile

nie ma się czego bać!
  • sloneczna44 03.01.11, 15:17
    zlocik to ma janan ale chyba we łbie. co brałas kobieto bo pieprzysz jak potłuczona? nie jestes w temacie to go omiń a nie bredź!!
  • janan2 03.01.11, 15:17
    Jak zwał,tak zwał.Na jedno wychodzi.Nie można już niczym potrzepać jak pies szmatą z radochy?Tak sobie?Malutki czy większy,mniejsza o to.Nie zapomnijcie zaprosić deo czy tam WP.Przerabiali.Ale ta zmiana z dużej na malutką,nie przystoi!Ale do przodu,z humorkiem o-le.
  • sloneczna44 03.01.11, 15:21
    trzepnąc to by trzabyło ale toba bo zażarłas sie jakiegos dziadostwa i ci sie bokiełbasiło w czubie
  • janan2 03.01.11, 15:25
    Orna!Jeszcze cię trzyma?To już uzależnienie.Klawiaturze też coś wlałeS.No bo sądząc ze słownictwa też się jej język plącze.O le.
  • sloneczna44 03.01.11, 15:51
    na dobry początek roku proponuję dobrego lekarza od głowki! ale takiego naprawde dobrego bo te dolegliwośc byle kto nie wyleczy!! i pisz po polsku bo nie kazdy zna twój jezyk !
  • janan2 03.01.11, 16:19
    Znaczy bełkot.Nie każdy pojmie,zależy co zażywa i czy pod kontrolą czy bez.No i czego nażre się do syta...Ja stale ambulatoryjnie he he.W przeciwieństwie do ciebie nie muszą mnie wypuszczać na krótkotrwałą przepustkę.Ile tak dają na święta?No "coby" klamki były?No i za ile lub za co.Dobrze by wiedzieć,tak na wszelki wypadek.No bo jakby mi się pogorszyło?Albo niech Alla(ch) nie dopuści,wtórny analfabetyzm? Ja pierdzielę!Mnie to jak nic grozi! Dobrze by wiedzieć. Zdradz sekret co i jak.No bo przyznam z niechęcią ,zaledwie po trzech klasach parafialnej szkółki jestem.Na dokładkę molestowany byłem,więc nie czas był na naukę.Raczej co innego trzeba było pilnować.O jeny,jeny! jaki ja nieszczęśliwy.Dobrze przynajmniej pogadać z "yntelegyntnym" na zasadzie mówił dziad do obrazu ,a obraz ani razu.O le.
  • irhana 04.01.11, 18:47
    Faktycznie trzeba omijać, dzięki za dobrą radę ...
  • slygado 03.01.11, 14:41
    hehe Ewa, czyżbyś chciała do nas dołączyć i liczysz, ze ktoś zrezygnuje big_grin

Pozdro dla Wszystkich Titanicowców wizytujących ten hotel w tym czasie big_grin
  • korolowa0 03.01.11, 15:17
    ale który Titanic?????? nic mnie tak nie cieszy jak dobra ekipa na wyjeździe! smile

• slygado 03.01.11, 21:12
    Titanic Beach w HRG wink Start 07/01 big_grin Zapraszamy wink
  • korolowa0 03.01.11, 22:03
    wylot z Wwy?

ile Was będzie ? wink
    nas 4 i zamierzamy fajnie wypocząć i się pobawić smile
  • slygado 04.01.11, 15:44
    wylot z WAW - 23 osoby smile

--
    Szukasz Wakacji? Chcesz odpocząć ? Pisz Śmiało - chętnie pomogę smile
    lodz@ostatniemiejsca.pl
    gg: 7182332
  • korolowa0 04.01.11, 16:25
    przedział wiekowy? wink

no to super, będzie z kim pograć, wypić, pogadać smile
  • janan2 04.01.11, 19:04
    >przedział wiekowy?wink

Coś między Lapickim a Fedorowiczem.Jeden mało wydolny,drugi owszem.Zylasty,więc!?Wiek nie ma znaczenia.Istotne wpisowe,kastowe,no i sponsor uciech wszelkich.W dwie bile też można pograć,reszta chyba wspomnienie.Jakby co to się pisze,za 10 lat powiedzmy.Spełnię kryteria.
  • slygado 04.01.11, 20:45
    Zastanawiam się, czy Ci nie szkoda czasu na wpisy, których nikt nie czyta i które każdy ignoruje...
    ...w dodatku w temacie, który Ciebie nie dotyczy ! Może po prostu daj sobie spokój i odejdź w pokoju smile

Z pozdrowieniami.
    Sylwester smile

--
    lodz@ostatniemiejsca.pl
  • colin1974 04.01.11, 21:09
    A my tej zimy zdradzamy Egipt na rzecz Gran Canari ,jakaś chwilowa odmiana ale już w czerwcu wracamy po raz już kolejny tym razem Inerotel Aquamarine -pozdro dla Egiptomaniaków i udanej imprezki !!!
  • slygado 04.01.11, 21:42
    Iberotel MNIAMMM..... Mój ulubiony hotel smile
    Za każdym razem się nim zachwycam smile

Jak będziecie szukali najlepszej oferty to dajcie znać - pomogę ją znaleźć wink

--
    lodz@ostatniemiejsca.pl
  • ostatniemiejsca.pl.jaworzno 05.01.11, 06:55
    Iberotel po prostu bajka, bardzo dobry wybórsmile noi jak dobrze pamiętam cene tez masz rewelacja smile

--
    Udane Wakacje, Najniższe Cenki i 100% Zadowolenia Tylko u Nas!
    jaworzno@ostatniemiejsca.pl
    gg 2988055
    Zapraszam smile
  • colin1974 05.01.11, 09:34
    Cena najniższa w ostatnich czterech latach za Egipt jaką płaciłem 6200 zł za 2+1 w drugiej połowie czerwca all na dwa tygodnie ale rezerwowałem już we wrześniu .
  • ostatniemiejsca.pl.jaworzno 05.01.11, 09:56
    ja leciałam w grudniu na lasta wiec tez miałam super cene za ten hotel ale w sezonie będzie napewno drogi bo ludzie go "pokochali" smile zwłaszcza skandynawowie go oblegają.
    --
    Udane Wakacje, Najniższe Cenki i 100% Zadowolenia Tylko u Nas!
    jaworzno@ostatniemiejsca.pl
    gg 2988055
    Zapraszam smile
  • slygado 05.01.11, 21:42
    Oj jak ja go pokochałem big_grin
    Rewelacyjny hotelik - dla mnie 10/10
    Co do ceny to faktycznie może być drogo w sezonie, bo planowane jest do tego czasu otwarcie ostatniej części, więc hotel będzie kompletny!

Jak ktoś nie kupi na firsta to na lato może słono zapłacić smile

Ostatnio widziałem w promocji za 1899pln na tydzień smile
    Tylko nie wiem czy Wam powiedzieć na kiedy i u kogo big_grin

--
    lodz@ostatniemiejsca.pl
  • korolowa0 16.01.11, 10:44
    eh, mogłam się Was posłuchać smile

w ogolę mi się Titanic nie podoba, a jedzenie jest okropne, za to ten wychwalany tutaj aquamarine super, choc tylko po nim spacerowałam ( nie wiem jak jedzenie )
  • slygado 16.01.11, 13:22
    Eeeee myślę, że nie można narzekać smile
    Mamy do użytku dwa kompleksy i kupując pobyt w Beach korzystamy z nowego Palace smile
    Śpimy w starszej części i spędzamy czas w nowej - układ idealny wink

Jedzenie to faktycznie był najsłabszy punkt programu, ale mieliśmy pecha do głównego kucharza sad W ostatnich dniach była zmiana i pojawił się na tym stanowisku Anglik, który poprawił jakoś podawanych potraw.

W ostatnim dniu rozmawiałem z dyrektorem hotelu - był ciekaw opinii agentów z Polski wink
    Sprawa z jedzeniem trochę go zmartwiła i powiedział, że postara się to poprawić jak najszybciej będzie to możliwe smile
    Zapewne trafiliśmy na złą ekipę w kuchni, gdyż wcześniejsze komentarze były raczej pochlebne...

Co do Aquamarine - po raz kolejny napiszę - MEGA MIEJSCE smile
    A jedzonko wrrrrr... aż mi ślinka pociekła jak sobie o nim pomyślałem big_grin
    Duży wybór, rewelacyjnie przyrządzone - super!!!

POLECAM WSZYSTKIM!!
    Jak będziecie mieli jakieś pytania, albo chcieli sprawdzić ceny na wybrany hotel to piszcie na emaila poniżej smile

Pozdrowienia, Sylwester smile
    EMAIL: lodz@ostatniemiejsca.pl

--
    EMAIL: lodz@ostatniemiejsca.pl
    GG: 7182332
    KOM: 503-025-161
  • korolowa0 16.01.11, 13:33
    no to mieliśmy pecha rzeczywiście, u mnie nawet antinal poszedł w ruch co nigdy wcześniej się nie zdarzyło, a byłam raz w jakimś 3* hotelu i żadnych żołądkowych kłopotów nie było.

Co do części palace, myślę, że nie równi się ona aż tak bardzo od beach, ten sam układ basenów, to samo jedzenia, takie same bary, generalnie za duży moloch, brak kameralności i to jedzenie ..brrrrrrr

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.