Dodaj do ulubionych

Golden Shores...

07.04.11, 10:18
Czy ktoś z szanownych forumowiczów był tam ostatnio ? Interesuje mnie wszystko co jest z nim związane... Mam wyjazd z rodziną i znajomymi za 3 tyg. i mocno jesteśmy zainteresowani faktami z pierwszej ręki smile.
Bardzo serdecznie z góry dziękuje za jakiekolwiek informacje.
Edytor zaawansowany
  • arabela27 07.04.11, 13:34
    hej - zależy co cie konkretnie interesuje. Hotel uważam , że jak na 4 gwiazdki jest ok. Pokoje codziennie sprzątane, zmieniane ręczniki. Restauracja i jedzenie tez ok, ponieważ właścicielem jest Włoch więc jedzenie jest dość zróżnicowane - Pokoje lepiej rezerwować przy małym basenie bo przy dużym jest /była zbyt głośna muzyka - przy małych dzieciach będzie to upierdliwe bo potrafią do 22 walić muzą jak są jakieś pokazy. W hotelu głównie włosi i trochę ruskich. Mimo opcji All dostaniecie złote opaski a Włosi mają czerwone i ich all jest bogatsze tzn. drinki, lody kawa herbata itd. Ale ja np. codziennie brałam do śniadania i kolacji dziecku herbatę i nigdy się nikt nie czepiał.
    Położenie hotelu ok 5 min spacerkiem od centrum EL Merkato (nie wiem jak to się Pisze) ale warto się tam przejść.
    Co do plaży albo busikiem - jedzie ok 3 min. albo spacerkiem ok 8 min. Idzie się do hotelu Aloha i przez hotel dochodzi się do plaży. Na terenie plaży jest snack bar więc można zawsze coś przekąsić (napoje, frytki , pizza itd.)
    Leżaków pełno więc nie było problemu ale plaża na pewno nie jest dla dzieci - jest pomost i zejście do wody o głębk. ok 15-20 m. A przy brzegu jakieś 3 m plaży z wodą do kolan i od razu zaczyna się rafa. Dla mojego dziecka i tak największą atrakcja były kolorowe rybki które podpływały do nóg ale nie było mowy o kapieli.
    Jak będziesz miał pytania to pisz
  • tomf47 07.04.11, 15:14
    Bardzo dziękuję za odpisanie - jakże bogate i treściwe... czytaliśmy już je z rodziną kilka razy smile Na prawdę THX!

Zdziwiło i zastanowiło nas tylko: "Mimo opcji All dostaniecie złote opaski a Włosi mają czerwone i ich all jest bogatsze tzn. drinki, lody kawa herbata itd..." Czy aby na pewno nie ma tego (lody, kawy) w opcji all normalnej (rozumiem, że innej od Włoskiej). Nie spotkaliśmy się jeszcze nigdy z brakiem kawy, lodow, czy alkoholów w allinclusive... trochę nas to zaniepokoiło. A może chodzi tylko o drinki z tzw. parasolkami, różnokolorowe ? Bo nam w sumie zależy tylko na piwku i jakimś dżinie z tonikiem lub colą... Mamy nadzieję, że takie coś dostaniemy w naszym all ???
  • erloy3 07.04.11, 16:16
    Może tamci mieli Ultra All Inclusive i dlatego inne opaski?
    Co do toniku... na przełomie stycznia/lutego byłem w Shores Amphoras (wszystkie Shores leżą obok siebie i należą do tego samego właściciela) i właśnie toniku nie było. Tzn. był ale dodatkowo płatny. Tak że z drinków to raczej coś z colą, fantą czy czymś podobnym
  • tomf47 07.04.11, 18:30
    No to spoko smile piwko i coś mocniejszego z cola - wystarczy w zupełności smile Tylko niepokoi mnie ta kawa i herbata ??? Allinclusive bez nich ? Jakoś nie chce mi się wierzyć smile
  • erloy3 07.04.11, 20:55
    No u nas była i kawa i herbata więc to raczej jakaś pomyłka. Płatne były tylko w jednym barze na przeciwko recepcji, w reszcie za darmo
  • jacek779 07.04.11, 13:36
    Byłem w ubiegłym roku. Jak dla mnie hotel ok, jedzenie jak na Egipt- dobre, rafa świetna, przy hotelu Shores Aloha.
  • arabela27 07.04.11, 22:38
    co do opasek to nie jest pomyłka i nie chodzi tu o ultra all incl. i właśnie chodzi o te nazwijmy to m.in.lepsze drinki. Dla nas było coś podobnego do Ginu, jakaś podróba Johny walk. i coś jeszcze podawane w papierowym kubku coca coli - czytaj Pan wlewa "coś" do kubka i daje Ci abyś uzupełnił sobie colą lub fantą etc. piwko było. Z tą kawą i herbatą coś z pewnością było bo widząc Włochów już z daleka nieśli im kawę a nam tradycyjnie napoje gazowane. Animacje w j. włoskim kiepskie i tylko do Włochów zagadują do Naszego dziecka nigdy nikt nie zagadał i nawet śmialiśmy się, że głupią piłkę do siatkówki "basenową" dawali tylko Włochom. Zgadzam się co do rafy, że jest piękna ale tym razem nie wybrałam już tego hotelu właśnie ze względu na plażę a właściwie jej brak.
  • tomf47 08.04.11, 09:02
    Ogromnie dziękuję za wszystkie odpowiedzi ! Co do drinków "uboższych" - to trudno nic na to nie poradzimy... chociaż może jakiś dolarek czy pięć troche pomoże... Zależy jak często będą barmani się zmieniać... co do plaży - to w sumie tylko rafa nas interesuje... bo dla córki basen będzie wystarczający... smile
    Miło, że są tacy wspaniali ludzie - którzy normalnie odpisują swoje odczucia. Jeszcze raz w imieniu swoim, rodziny i znajomych - DZIĘKUJĘ smile
    Oczywiście gdyby coś komuś się przypomniało - czekamy na opis wink
  • deoand 08.04.11, 12:28
    Hej.
    Z pierwszej reki info to trudno powiedzieć bo ja byłem we wrześniu ub . roku ale hotel pewno stoi tam gdzie stał . Ale kilka uwag - hotel jest w systemie pawilonowym więc bagazowy niesie bagaże -stąd warto mieć jakie drobne dolary albo Euro - to samo tyczy sie sprzątajacego pokój . Uwaga - nalęzy dobrze przeczytać instrukcje obsługi sejfu ponieważ jak sie pomylisz i mechanizm za wczesnie sie uruchomi to zmusic recepcje do naprawy jest bardzo trudno - ciągle zapominają !!
    Polacy dostaja z reguły pokoje w pawilonach na uboczu niezależnie od tego czy dadzą cos tam do paszportu czy nie ... Plus jest taki , że nie hałasuja animatorzy przy głównym basenie - po włosku oczywiście .
    Kawa to chyba jest w określonych godzinach przy basenie przy restauracji

W hotelu jest a przynajmniej był taki gośc , który załatwiał takie prywatne taksówki do Naama Bay za 25 funtów a normalna taxi chciała 30-35 funtów egipskich . Uwaga spiewaja na początku 80 funtów !!

Wychodząc z recepcji w prawo jest takie markecik do zaopatrzenia sie w wodę butelkową a w lewo idzie sie do takiego centum handlowego Alf Aila - jakos tak , wcześniej jest nowoczesne centrum włoskie Il Mesagero ??

pzdr deoand
  • web-11 08.04.11, 13:31
    Witam, w ubiegłym roku byłem w Shores Aloha czyli hotel tej samej sieci znajdujący się obok. Tam zresztą będziecie mieli plażę. Naprawdę polecam, nie ma się czego czepiać. A co do opasek to włosi mieli inne bo nie mieli alkoholu w opcji wink Pozdrawiam.
  • 8888ashley8888 08.04.11, 17:31
    Również lecę tam smile ale dopiero w lipcu, czy na plaży jest wystarczająca ilość leżaków?? Plaża dla dwóch hoteli?
  • mr_x 08.04.11, 20:03
    ... i to jest najbardziej smutne. Zamiast pisać pierdoły i domysły, piszmy to czego jesteśmy pewni, a wszystkim będzie łatwiej smile

Opis All:
    - kawa i herbata jest do śniadania, a potem na małym basenie w termosach
    - włosi nie piją kawy z termosa (podobnie jak i ja) więc zamawiają z ekspresu,
    zamówić każdy sobie może, kawę kwitujemy podpisem. Rozliczenie przy wyjeździe,
    ponieważ jest to zespół hoteli bezgotówkowych.
    - lody z zamrażarek przy basenach płatne dla wszystkich nacji jednakowo,
    czasem do kolacji wystawiany jest rollbar i wtedy są kulfki za free
    - na plaży nie ma alco. , jest woda,fanta,sprite z dystrybutora
    - przy basenach dla wszystkich jednakowo: whisky (podróba red label), gin, rum, wódka
    (FINELANDIA - tak to nie błąd), wszystkie smakują tak samo... jak bimber.
    Chociaż niektórzy twierdzą że z Colą da się pić wink

Jedzenia dużo: dominująca kuchnia włoska. Ekstra kącik makaronowy, na śniadania w tym kąciku omlety.
    Obiad i kolacja bardzo podobne: wybór dań, mięsa, ryby, na kolację dodatkowo grill, makarony,sałatki itp.

Plaża: cały SSH to klif, tutaj (w Aloha) nawet nie taki wysoki ~3m.
    Do plaży szybciej na piechotę niż busem, ale co kto lubi.

Animacje: jak ktoś chce w coś pograć, pobawić się i przede wszystkim zna jakikolwiek
    język obcy to problemów mieć nie będzie. Animatorzy chodzą i tylko patrzą aby kogoś porwać do zabaw. Podobnie jak pan fotograf robiący cieniutkie zdjęcia i wciskający je w holu przy recepcji.
    Wszyscy: animatorzy, kelnerzy, uwielbiają dzieci do których nieustannie ktoś żartuje.

Czystość hotelu bez zarzutu. Sejf w szafie z czytelną instrukcją jak go zaprogramować i zmienić hasło. Blisko do centrum IL Mercato (na lewo od hotelu i 5 minut drogi, spacerem), gdzie można zjeść, napić się, pospacerować, kupić coś w sklepie z regularnymi cenami (polecam): tu nikt nie jest nachalny (jest bardziej europejsko).
    Kolejna uliczka to bazary wzdłuż Alf Leila wa leila i tam już jest typowo arabsko.
    Kolejne 20 minut spaceru dalej (kierunek port) OLD Market, ale nie jest on wcale 'old'... zwykły bazar z piękną restauracją wykutą w skale, ładnie podświetloną nocą (warto zobaczyć).

2 razy na dzień (wieczorem) jeździ darmowy BUS do Naama Bay (na miejscu czas wolny 2h) i powrót. Desant na parkingu głównym.

W hotelu nikt przy basenie nie dostanie napoju w szklance (standard bezpieczeństwa rodem z europy). Tekturowe kubeczki koncernu CocaCola muszą wystarczyć smile
  • 8888ashley8888 08.04.11, 20:18
    dzięki za porady smile Jedzenie smaczne ogólnie? Faraon się nie przyczepił? Czy jest kantor na miejscu i bez problemu można wymieniać gotówkę? Czy lepiej zrobić to już na lotnisku?
  • gtsphinx 08.04.11, 23:06
    Kolega mr_x dobrze napisał więć nie słuchaj innych że animacje po włosku.

ja byłem w styczniu od 19 do 27 i ....
    i Cóż hotel jest super pod kazdym wzgledem. Obsługa przemiła. Za dolara
    dziennie pokojowy wręcz nadskakuje przy nas big_grin
    Jedzenie super może po kilku dniach się wydawać że troche monottone ale
    naprawde jest z czego wybierać. Przed główną restauracją jest w porze
    kolacji grill. Podają tam mieso ryby owoce morza zaleznie od dnia. Zespol
    animacyjny i same animacje super. Nie trzeba byc alfą i omegą by bez
    znajomosci jezykow zalapac o co chodzi. Sa smieszne skecze i prawie zawsze
    wybieraja ludzi roznych narodowosci do zabawy. Animacje zaczynaja sie o 22 i
    trwaja do okolo polnocy. Czesto po animacjach animatorzy organizuja
    wycieczki do klubow np hard rock cafe na dyskoteke albo do pashy ale nie
    oplaca sie to bo cala zabawa trwa 2 godziny piwo i napoje drogie a sama
    dyskoteka 15$ od osoby. Po za tym w ciagu dnia animatorzy wymyslaja rozne
    zabawy quizy zawody i prowadza aqua aerobic streching itp. Jest silownia
    czesc urzadzen pod dachem a czesc na powietrzu. Przy duzym basenie nie ma
    jedzonka jest alkohol napoje i lody natomiast przy malym sa przekaski ale
    nic specjalnego. Polecam na przekaski isc na plaze przez hotel Aloha shores
    bo wlasnie tedy jest dojscie do plazy. Tutaj jest swietna pizza jako
    dodatkowy posilek bo przynajmniej ser jest miekki a nie jak w Golden shores
    przy malym basenie twardy tongue_out. Obok hotelu jest tor gokartowy 120LE czyli 60
    zl za 8 min ale tor fajny wink. Sa tez sklepy ale na zakupy typu papierosy
    napoje i w ogole to polecam sklep "METRO" jest przy drodze do Fantazji .
    Cóż nie wiem co jeszcze pisac moge podac linki
    gtsphinx.fotosik.pl/albumy/812394.html - moje zdjecia hotelu i
    okolic + przydatne mapki w głownym folderze zdjec wink
    www.youtube.com/user/gtsphinx?feature=mhum - kilka moich filmow
    z hotelu

Pozdrawiam
  • mr_x 09.04.11, 22:07
    1. Przy samej recepcji jest kantor (kursy bankowe).
    Tam też zdecydowanie najlepiej wymienić każdą walutę: USD/EUR.
    Żadnych prowizji, wydają do piastra!

2. Żadnych nieprzyjemności żołądkowych nie było, na ulotkach pisało iż woda w hotelu jest mocno filtrowana (w tym lód). My piliśmy i jedliśmy wszystko, dziecko też i nic nikomu nie było.

3. Można się zapisywać na obiady lub kolacje do restauracji w Aloha i Amphoras ale my nie skorzystaliśmy. Jak rozmawiałem z obsługą i animatorami to mówili, że wszędzie standard podobny, a w Golden Shores było naprawdę ok. Jedzenie dobre, ale jak dla mnie mało doprawione. Jednak ogólnie pewnie to i zaleta, bo wszyscy takie zjedzą (diabetycy, dzieci),
    a dosolić i dopieprzyć sobie zawsze można, zagryzając świeżą (słoną) oliwką, a potem słodkim również świeżym daktylem smile

4. Moja dygresja, gdyby nie dziecko to nie wiem czy chciałoby mi się wracać do hotelu na obiad:
    na zakąskach na plaży: pizza i frytki można spokojnie przeżyć do kolacji wink
  • deoand 09.04.11, 23:27
    Golden Shore nie leży przy plaży a korzysta się z plazy Golden Aloha o czym było juz mówione i albo idzie sie pieszo albo jedzie busikiem .
    Do golden Amphoras nie chcieli za bardzo wpuszczac bo to chyba 5* a aloha i shore to 4 *

Z tą rafą to ja nie wiem czy tak jest różowo - faktycznie rafa jest ale bardzo płytka i kilkumetrowa a dalej głębia .

Jak to jest to pokazuje zdjęcie - tam gdzie niebieskie to juz głebia a to co z przodu to rafa

fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/2534294,2,3,Sharm-i-Ziemia-Swieta-053.html
  • 8888ashley8888 19.05.11, 10:10
    Dzięki za wszystkie opiniesmile
    Napiszcie proszę gdzie i kiedy trzeba się umawiać na Kolację w Alexandrii oraz na darmowe busiki do naama bay? Czy może lepiej samemu sobie zorganizować transport?
    CZy ktoś z Was był w licpu- sierpniu? Jakie w tym czasie jest obłożenie w hotelu?
  • deoand 19.05.11, 10:44
    Busiki to w recepcji ale również w hallu głownym jest taki gośc , który oferuje prywatny transport do Naama Bay - taki samochód kosztował 20 funtów egipskich a powrót normalna taxi utargowałem do 30 funtów egipskich . Jeden śpiewał 80 funtów !

Ja byłem na początku września - ogólnie jest gorąco ale w Egipcie to nie nowośc .
  • 8888ashley8888 19.05.11, 12:56
    Ale taka opłata to za cały samochód? czy od osoby? smile
    Bo chyba nie opłaca się w 1-2 osoby jechać takim taxi?
    Zarezerwowałam już shores na lipiec i nie wiem czy to był dobry wybór, ale okaże się dopiero na miejscu. Niestety nie wykupiłam niezmienności ceny.. i teraz bardzo żałuję. Czy ktoś wie może czy sky club szykuje jakieś dopłaty?
  • deoand 19.05.11, 20:15
    Nie... za samochód sie płaci a nie od osoby= ile was pojedzie to wasza sprawa tzn do 4 osób .. Tylko w Maroku w Mercedesa beczkę / starego / wsiadało z 6 osób- tu w Egipcie są normalne auta ... Zresztą ja jechałem tylko z zona ale nie wydaje mi sie aby napakowali do taxi więcej niz u nas czyli 4 osoby ... choc kto wie u Arabów wszystko mozliwe .

O dopłatach nie powiem ale pamiętaj , że plaże masz w Aloha Shores jakieś 400 m . Do plazy idzie się pieszo bo w dół a wraca hotelowym buskikiem -bo pod górę , który odjeżdza o pełnych godzinach tzn 15 18 17 i chyba 16 ale głowy nie dam
  • deoand 19.05.11, 20:17
    Errata - Miało być 15 , 16 , 17 , i chyba 18 godzina
  • 8888ashley8888 20.05.11, 09:34
    Zastanawiam się czy warto dać coś w paszport w shores? Czy dopiero jak nam się nie spodoba zagadać do bagażowego? Czy obsługa jest miła i czy na każdym kroku wołają bakszysz... ? Nie mam ochoty chodzić na terenie basenu oraz plaży z kasą..
    Na jakie wycieczki warto się wybrać? Jerozolima na 1 dzień warta swojej ceny, a może nie ma sensu gonić, bo wszystko jest na szybko?
    Przepraszam za te wszystkie pytania, ale nie wiem jak powinnam się nastawić, ponieważ to mój 1 wyjazd do Egiptu wink
  • deoand 20.05.11, 10:44
    Niestety w dawaniu bakszyszu za pokoje nie jestem biegły ale tym razem dałem chyba 1o Euro i dostałem pokój z widokiem na ulice oczywiście czyli i tak mniej ciekawy ale z balkonem i blisko stołówki a jak wracałem to nie dałem nic / bo byłem z alfa Star na objeździe i wracało sie po objeździe z powrotem do hotelu ale oczywiście do innego juz pokoju /i dostałem pokój na końcu hotelu za głównym basenem bez balkonu ... czy ja wiem - ten pierwszy chyba był lepszy .

Wszystko zależy ile masz kasy i na jak długo jedziesz na tydzień czy na dwa ...
    Jeśli na dwa to ja bym do tej Jerozolimy pojechał i do Kairu tez a na górę Mojżesza - to czy ja wiem - ogólnie to jeden ze standartów Synaju ... Trzy wycieczki na dwa tygodnie - starczy albo dwie

ale to oczywiście moje typy ...

Specjalnie jechac do Izraela to czy ja wiem ale będąc niedaleko to warto .
    Kair mozna zobaczyć z Hurghady też
  • 8888ashley8888 20.05.11, 11:58
    Jadę na 2 tyg smile
    więc myślę, że Jerozolima powinna być dobrym wyborem, chociaż słyszałam, że wycieczka jest męcząca.
    Jeszcze pytania odnośnie Golden Shores.
    Czy można spożywać swoj alkohol na terenie hotelu?
    I czy w hotelu można zakupić piwo? smile
  • deoand 20.05.11, 14:57
    Wycieczka to męcząca musi byc - jak każda gdy trzeba rano wstać -jechać autobusem ze 400 km i potem jeszcze pochodzic po Jerozolimie i wrócic .. Ale to zawsze jest koszt czegos zobaczenia - a warto !!!

Alkohol jak masz własny to sobie możesz pic w pokoju czy -na tarasie - oczywiście w Egipcie alkoholu nie kupisz . Tylko nie opij sie za bardzo i chodź pijana po hotelu ..Tam nie widziałem pijanego a trudno przypuszczać aby Włosi czy Polacy nie wypili sobie - ale w ramach kultury .
    Natomiast z piwem było tak , że jak ci kelner przyniósł w plastikowym kubku to było ono w ramach all a jak chciałes w butelce to kazali płacic - więc logicznie myśląc pewno mozna kupić w restauracji . Jak dasz bakszysz to wszystko załatwisz ... Odrębnego sklepu z piwem oczywiście nie ma !!!

Ja nie kupowałem bo miałem po wypiciu piwa i drinka kłopoty z sercem i po prostu ..nie piłem ze strachu - mówi sie trudno .
  • li1210 21.05.11, 17:56
    UWAGA Golden Shores zamknięty .,ci co mają wykupiony pobyt kwaterowani są w Aloha Shores.Byłam tam 2 tygodnie/wróciłam w środę/.Nie ma znaczenia z jakiego biura masz wykupiony pobyt -zagraniczni goście też -wszyscy są kwaterowani w Aloha.Byłam pod Golden Shores -zamknięty.W Aloha uwaga na komary w łazience i pokojach też-zabrać środki.Wszyscy byliśmy pogryzieni.Wody nie wydają ,nie można też nalewać z dużych butli do mniejszych ,bo obsługa zabrania.Najtaniej wodę kupisz jak wyjdziesz z hotelu idziesz prosto 200m i w lewo ,tam są sklepiki i apteka z dobrymi cenami.Nie kupuj nic w sklepie i w aptece wychodząc z hotelu na prawo /tam za wodę płacili nawet 10 dolców ,za antinal też 10 dol.Może to się komuś przyda.Hotel Ok.Pozdrawiam -udanego pobytu.
  • 8888ashley8888 21.05.11, 19:42
    Jak to zamknięty? Dlaczego? Co się stało?
    Mam wykupiony pobyt w lipcu .. i zaczynam się martwić...
  • 8888ashley8888 22.05.11, 15:43
    Chciałam sie jeszcze dowiedzieć jak wygląda kolacja ala carte w goldenie?smile
  • deoand 23.05.11, 19:29
    W Golden Shores raczej nie było za duzo Polaków - ja nie korzystałem z kolacji ala carte ale chyba chodzi o to , że za taką kolacje się płaci ??????? jesli tak to jest pewno w takiej restauracyjce przy duzym basenie ..

Ja jestem skapy i nie korzystam z dodatkowo płatnych rzeczy jak nie musze ...

Opieram to na tym , ze ktos mi powiedział a chodziło o trunki i nie w Golden , że do 23 godziny trunki były darmowe a później płatne a la carte więc analogicznie winno byc a kolacja ale moge się mylić oczywiście !!!!!!
  • 8888ashley8888 23.05.11, 20:48
    Nie chodzi o płatną kolację. W sensie ta restauracja owszem jest płatna, ale według mojego organizatora - 1 kolacja na pobyt jest w cenie hotelu. Więc może już ktoś skorzystał z takiego wejścia? smile
  • li1210 25.05.11, 23:03
    Dlatego jest zamknięty ,bo jest bardzo mało turystów i żeby zmniejszyć koszty to wszyscy są kwaterowani w Aloha.Mnie se wydaje,że lepiej bo plaża jest na miejscu a to naprwdę dobry hotel. Zresztą jest bardzo dużo hoteli zamkniętych.Pojedziesz do Naba Bay to pustki to samo w Old Market/przepraszam za pisownię-/To nie jest ten sam Egipt.W Nana Bay wyczuwa się niezadowolenie wśród sprzedawców ,nawet "małą agresję" brak kasy ,brak turystów.Ceny z sufitu-rezydent nam powiedział,że tam zakupy teraz można zrobić w carrefour.Bardziej egipski klimaty i fajniejsze ceny w old market -tam są duże zmiany na +.Bardziej "przyjażni" ludzie .Miłego pobytu.My byliśmy z Alfa Star wszystko było ok.Widać ,że pracownikom hotelu bardzo zależy na turystach.Miłego pobytu.
  • 8888ashley8888 25.05.11, 23:10
    Hm... A powiedz mi jeszcze jakie jest obłożenie w Aloha? Dużo turystów w tym hotelu?? smile z tych 2 hoteli? Zastanawiam się czy ten stan utrzyma się także w lipcu??
  • 8888ashley8888 05.06.11, 09:50
    SHores golden nadal zamknięty! Czy był ktoś w ALOHA ostatnio? I może napisać jak wygląda sytuacja z oblężeniem tam?
  • minerwa_1 26.05.11, 22:01
    Golden jest nieczynny od końca stycznia. Ja mialam w lutym rezerwacje na Golden, a wsadzili mnie do Amphoras. Oczywiscie nie zaluje, bo Amphoras to hotel o klase wyzszy, tuz obok Goldena i z tej samej grupy hoteli. I Wy tez sie nie martwcie, nie stracicie na tym interesie. smile

Ogólnie teraz jest tak, że płaci się jak za Golden, a dostaje się usługi jak w Aloha albo Amphoras (te hotele są obok siebie). Więc w sumie frajerem jest ktoś kto zdecyduje się na rezerwację po cenie Amphoras-owej smile
  • 8888ashley8888 27.05.11, 09:28
    Właśnie chciałabym trafić do Aloha albo Amphory smile ale nie wiem czy czasem w lipcu, kiedy ruch jest spory - golden będzie wciąż zamknięty. Jeśli otworzą goldena- to pewnie jest zaniedbany, brak stałej obsługi... I tego właśnie się obawiam.
  • li1210 28.05.11, 22:48
    Ja byłam w Aloha 04.05-18.05 przedłużyli nam pobyt.W tym czasie przypuszczam ,że hotel był wykorzystany 60max70%.Są dwie duże jadalnie,siedzieliśmy po 2 osoby przy stoliku -nigdy nie było kolejek .Na plaży pełno wolnych leżaków ,materacy-nowe itp.W hotelu 70% -to Polacy.Byłam obok Goldena i bardzo zdziwiłam się ,że ten hotel ma tak dobre opinie/dlatego do niego jechałam/.Hotel wieczorem wyglądał marnie ,nie chciałabym w nim mieszkać./obskurny -brudny , wybite szyby/.Odległość do plaży znaczna 20min pieszo w takim upale to mało ciekawe,ale z opisu wynika że dowożono busem.Nam mówiono,że Golden jest w remoncie .Jak byłam było kilka hoteli zamkniętych .Mogę podpowiedzieć w Aloha -dostępna herbata tylko czarna -ich udająca liptona /brak owocowej ,zielonej ,miętowej itp/ ,kawa -bardo kiepska Rano z wielkich garów-termosów-śniadaniowa ,a potem przy basenie popłuczyny z termosów .Można zabrać z domu -woda gorąca dostępna /w jadalni i przy basenie -ja kawę i herbatę kupowałam w sklepie /W hotelu jest espresso -nie wiem ile kosztuje.Napoje z saturatorów - chodziła plotka,że od tych napoi dostawało się rozwolnienia/bez gorączki -bez bólu brzucha/-ale mówię ,że to tylko przypuszczenia.Jeżeli jeszcze coś Was interesuje chętnie odpowiem-życzę relaksu.
  • 8888ashley8888 29.05.11, 23:14
    szczerze mówiąc.. żałuję, że wybrałam goldena, ponieważ skoro jest zamknięty - jakość usług w lipcu będzie mało zadowalająca - brak stałej obsługi, brud, zaniedbanie całego hotelu, brak dobrego kucharza.. i dyscypliny, żeby wszystko było ok.. dochodzenie do faktycznego stanu .. będzie trwało z pewnością kilka miesięcy. Jestem pewna, że w czerwcu już otworzą goldena, ponieważ z pewnością będzie pełno turystów bo to szczyt sezonu... Żałuję... że wybrałam ten hotel.. ale teraz niestety nie mogę nic zrobić..

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka