Dodaj do ulubionych

Sindbad, Hurghada

01.05.12, 11:14
Byłem 30.03-07.04.12r. Zaznaczam - nie wybrzydzam, ale: hotel zdecydowanie przereklamowany, dostaliśmy pokoje w suterenach. Po łapowce 13 - 30 USD na drugi dzień ulokowali na 5 piętrze. Do tego czasu pogryzły nas insekty, kupienie Off=8 USD. Widoki, pogoda piekne, no bo jakie mają byc ? Hotel moloch. Jedzenie poniżej średniej, tzn. zjadliwe ale bez wyboru. B.malo warzyw. Śniadania niezmienne: jajka na 4 sposoby, parówki i fasola. Obrzydzili mi na dlugo. Mam porównanie z Turcją, Tunezją. Grecka rest. tematyczna po przyjęciu zamówienia podaje produkty z rest.na dole, tyle, że ułożone na talerzu. B.dobre animacje dla dzieci i doroslych. Internet w hotelu 4 USD/godz., a 100 metrow od hotelu w kafejce na ulicy niecałe 1,5 USD. Dla mnie hotel uczciwe 3,5 gwiazdki. Łazienki zniszczone, prysznic w klapkach, obsługa leniwa. Najleprzy przykład, że trzeba chodzić i prosić o głupi papier toalet. Pewnie, że to nic. Trzeba się cieszyć z pobytu w Egipcie smile Ale z tymi zachwytami nad hotelem.... Może i był nowoczesny - 10 lat temu. B.dobrze spisał się organizator-Alfa Star - dobra opieka na każdym kroku. Podsumowując - polecam hotele nowe, kameralne. Nie ma czym sie chwalić, ze hotel ma 600 pokoi. No, chyba, że ktoś lubi ciągłe zamieszanie, brak naczyń na stołowce (bo nie restauracji). Raz można zobaczyć, ale znajomym nie polecam.
Obserwuj wątek
  • iska000 Re: Sindbad, Hurghada 06.05.12, 18:07
   no to mam załamke........
   wybieramy się tam 29.06
   liczymy na udany urlop, byliśmy już w Egipcie w hotelu LA Pacha, byliśmy bardzo zadowoleni
   proszę o sugestie w jakiej części lepsze pokoje, czy jakaś część była remontowana i ma lepszy standard, jak z czystością w pokojach i w łazience
   pozdrawiam Iza
   • amator333 Re: Sindbad, Hurghada 06.05.12, 18:46
    Spokojnie, bedzie dobrze wink Proponuje od razu poświęcic 10 USD i z uroczym uśmiechem (damskim !) poprosic 4-5 pietro z widokiem na baseny albo aqua park. Co do warunkow, no cóż-jak to mowia w łazience sie ne mieszka..klapki obowiazkowe, pokoje znośne. Jedzenie faktycznie slabe (maly wybór, wszystko w jednym smaku, brak owocow morza), ale można sie najeść. Dziwne, ze tak malo swiezych warzyw. Sniadania b.ubogie. Polecam kolacje w restauracji na zewnatrz, tam gdzie animacje. Mozna samemu wybrac i kucharz przyrzadzi, np kalmary, tym bardziej, ze posweci sie kolejnego dolca-to i zdjecie z kucharzem za ladą. Polecam częć hotelu za promenadą-plaża, leżaki, bary, restauracja, dyskoteka. Z wycieczek Kair i Luksor b. meczaca i no i droga. Polecam safari-całodzienne. AlfaStar ma pakiety: 3 wycieczki wychodzi taniej. Duzym plusem to, ze mieszka sie w zasadzie w miescie, mozna na dlugie spacery. Wezcie duzo 1-dolarowek. Glowna atrakcja-oswojone pelikany przy gl.wejsciu. Pozdrawiam i milego wypoczynku. Aha na alkoholu jak zwykle oszukuja. Proponuje zopatrzyc sie na lotnisku przed wylotem. Polski alkohol najlepszy wink
    • katowice.23 Re: Sindbad, Hurghada 14.07.12, 23:27
     To może być dobry przykład jak się nie wykiwać.

     1. Zainteresowała mnie ta oferta więc zamiast bezmyślnie kliknąć i zapłacić myślimy.
     2. Sprawdzamy kto jest organizatorem, a kto pośrednikiem czyli Grupon pośrednik fly.pl organizator? Nie ze strony gruponu i oferty fly.pl wynika że: "Organizator imprezy turystycznej: Mati World Polska Sp. z o.o."
     3. Szukamy info o Mati World Polska Sp. z o.o. dziwne nie znajdujemy w rejestrze www.turystyka.gov.pl/CRZ.aspx takiego biura, za to możemy znaleźć info o :

     MATI WORLD 32-091 Michałowice - nie działa Decyzja Marszałka Woj.Małopolskiego z 26.03.2008r. w spr. wykreślenia na wniosek przedsiębiorcy

     MATI WORLD Sp. z o.o 32-091 Michałowice - nie działa Decyzja Marszałka Woj.Małopolskiego z 06.07.2009r. w spr. wykreślenia na wniosek przedsiębiorcy

     MATI WORLD HOLIDAYS Sp. z o.o. Hajducka 6 41-500 Chorzów działa data wydania zaświadczenia 29-03-2010, gwarancja 254 448,00zł ważna do 28-02-2013r.

     4. Sprawdzamy na fly.pl niestety nie ma firmy MATI WORLD HOLIDAYS Sp. z o.o. wśród "starannie wyselekcjonowanych biur podróży" dziwne.

     5. Dobra jak jesteśmy na tej stronie fly.pl to rzuca się w oczy znaczek "Rzetelna Firma" no to klik - cóż przeniosło nas na podstronę O Nas i na dole mamy odnośnik. Wszystko ok
     "Od 07-07-2010 r. nieprzerwanie uczestniczymy w programie Rzetelna Firma i udostępniamy szereg informacji świadczących o naszej wiarygodności. Na życzenie naszych kontrahentów i klientów udostępniamy informacje rejestrowe, dane o osobach decyzyjnych w firmie oraz uzyskanych osiągnięciach.
     Fly.pl Sp. z o.o. prowadzi internetowe biuro podróży pod domenami www.fly.pl , www.urlop.pl, www.allewakacje.pl, www.wycieczki.gazeta.pl oferując starannie dobraną ofertę wiodących organizatorów podróży, linii lotniczych oraz hoteli. Spółka prowadzi działalność od połowy 2007 roku. Cechą wyróżniającą www.fly.pl oraz wyżej wymienionych serwisów partnerskich jest zastosowanie technologii, dzięki której Klienci dokonują rezerwacji większości ofert w trybie on-line, czyli w czasie rzeczywistym. Dzięki temu kupujący ma pewność, że wybrana oferta jest dostępna w cenie, terminie i standardzie, jakie wybrał."
     Wszystko Ok jeśli chodzi o Fly, ale to pośrednik więc

     6. Znajdujemy stronę MATI WORLD HOLIDAYS Sp. z o.o. www.matiworld.pl/ szukamy dokumentów zaświadczenie o wpisie jest, ubezpieczenie jest potwierdza się 254 448,00zł, O dziwo jest KRS co tam ciekawego ano kapitał zakładowy 50 tys. zł i dwóch wspólników wszystko ok.

     7. Mamy znaczek Rzetelna Firma na stronie matiworld.pl klikamy
     "nformujemy, iż firma
     MATI WORLD HOLIDAYS Sp. z o.o. Chorzów NIP: 9452118118
     przystąpiła do Programu Rzetelna Firma, jednak na chwilę obecną nie spełnia warunków uczestnictwa w programie."
     No cóż dziwne, ale może to drukarz lub coś w tym stylu,.... dobra sprawdźmy jeszcze czy wymarzony hotel Sindbad Aqua Park jest na stronie i po ile jest Jest po 2299zł/os/tydz. na gruponie po 1699zł/os/tydz.

     8. Szukamy po Forach internetowych cóż klasyka jednym skrócili pobyt innym nikt nic nie odpowiedział, nie za dużo informacji, na forum wakacje.pl świeży wpis że jest następne w kolejce, hm... może konkurencja???

     9. Włączamy logiczne myślenie gwarancja 254 448,00 na gruponie poszły już 132 oferty po 1700zł to już jest 224 400zł z jednej oferty a przecież jeszcze coś musieli sprzedać, czyli lipa z gwarancji w razie W, biuro działa od 2010 roku, nie za dużo wiadomości o nich i jeszcze w razie W kupuje w gruponie usługę pośrednika Fly.pl dla wakacji organizowanych przez MATI WORLD HOLIDAYS Sp. z o.o. Po ostatniej aferze z Alba Tours omijam z daleka takie oferty.

     Ale to tylko moje obserwacje, mimo wszystko życzę udanych wakacji tym 132 posiadaczom Grupona na wakacje w Egipcie. Ja nie skorzystam.
     forum.gazeta.pl/forum/w,19,137426043,137434079,Re_Fly_pl_Ktora_jest_obecnie_na_Gruponie_jest.html
  • iska000 Re: Sindbad, Hurghada 06.05.12, 18:08
   amator333 napisał(a):

   > Byłem 30.03-07.04.12r. Zaznaczam - nie wybrzydzam, ale: hotel zdecydowanie prze
   > reklamowany, dostaliśmy pokoje w suterenach. Po łapowce 13 - 30 USD na drugi dz
   > ień ulokowali na 5 piętrze. Do tego czasu pogryzły nas insekty, kupienie Off=8
   > USD. Widoki, pogoda piekne, no bo jakie mają byc ? Hotel moloch. Jedzenie poniż
   > ej średniej, tzn. zjadliwe ale bez wyboru. B.malo warzyw. Śniadania niezmienne:
   > jajka na 4 sposoby, parówki i fasola. Obrzydzili mi na dlugo. Mam porównanie z
   > Turcją, Tunezją. Grecka rest. tematyczna po przyjęciu zamówienia podaje produk
   > ty z rest.na dole, tyle, że ułożone na talerzu. B.dobre animacje dla dzieci i d
   > oroslych. Internet w hotelu 4 USD/godz., a 100 metrow od hotelu w kafejce na ul
   > icy niecałe 1,5 USD. Dla mnie hotel uczciwe 3,5 gwiazdki. Łazienki zniszczone,
   > prysznic w klapkach, obsługa leniwa. Najleprzy przykład, że trzeba chodzić i pr
   > osić o głupi papier toalet. Pewnie, że to nic. Trzeba się cieszyć z pobytu w Eg
   > ipcie smile Ale z tymi zachwytami nad hotelem.... Może i był nowoczesny - 10 lat t
   > emu. B.dobrze spisał się organizator-Alfa Star - dobra opieka na każdym kroku.
   > Podsumowując - polecam hotele nowe, kameralne. Nie ma czym sie chwalić, ze hote
   > l ma 600 pokoi. No, chyba, że ktoś lubi ciągłe zamieszanie, brak naczyń na stoł
   > owce (bo nie restauracji). Raz można zobaczyć, ale znajomym nie polecam.


   no to mam załamke........
   wybieramy się tam 29.06
   liczymy na udany urlop, byliśmy już w Egipcie w hotelu LA Pacha, byliśmy bardzo zadowoleni
   proszę o sugestie w jakiej części lepsze pokoje, czy jakaś część była remontowana i ma lepszy standard, jak z czystością w pokojach i w łazience
   pozdrawiam Iza
   • iska000 Re: Sindbad, Hurghada 19.07.12, 21:08
    witam
    jak obiecałam tak czynię
    byłam w sindbadzie aqua od 29.06. do 14.07.2012
    fakt jest że jak się czyta bzdurne wypowiedzi moich przedmówców to można sobie nieźle urlop obrzydzić
    ale do rzeczy
    byłam, zobaczyłam i przekonałam się:
    hotel owszem moloch- ale o tym akurat wiedziałam rezerwując wczasy,
    jedzenie b.dobre, b.duży wybór
    -śniadanie: pieczywo różnorakie, francuskie bułeczki chyba z 7 rodzaji, tosty, jajka, naleśniki, omlety, parówki, sałatki, dżemy, miód, sery białe i żółte, budyń, sałatka owocowa, daktyle, pomarańcze (chciałabym się przekonać co jedzą w domu ci co tak narzekają że źle, monotonnie itp.), stolików nie brakowało ani czystych sztućców
    -obiad i kolacja kurczak, ryba, wołowina, indyk, kalmary spaghetti, sałatki, zapiekanki, frytki, ryż, ziemniaki na kilka sposobów, winogrona,pomarańcze, banany, melon, arbuz, desery--ciasta różniaste
    CZY TO MAŁY WYBÓR?
    pokoje jak i hotel bardzo czyste,sprzątane na bieżąco, może hotel niej jest najnowszy ale bardzo zadbany
    okolica piękną, mnóstwo basenów, AQUA PARK SUPER
    normalne 4*
    hotel położony przy promenadzie- mnóstwo sklepików, kafejek itp. jest gdzie spacerować
    pozdrawiam i polecam
    chętnie tam wrócę
    Iza
    p.s. w razie pytań chętnie odpowiem

    • amator333 Re: Sindbad, Hurghada 20.07.12, 15:05
     Witam.
     Polecam naukę czytania ze zrozumieniem. Dlaczego cudze opinie, czasem subiektywne, czasem obiektywne nazywasz bzdurnymi ?
     - to, że część naszej grupy dostała w Sindbadzie pokoje w suterenie z robactwem a po zapłaceniu łapówki dostaliśmy na 5 piętrze - to jest fakt.
     - ja przedkładam jakość jedzenia nad ilość. Dużo nie znaczy smacznie. To, że nie tylko mi spora część nie smakowała - to moja subiektywna ocena. Mogę ją mieć ? Mam porównanie z innymi wyjazdami.
     - to, że musieliśmy prosić o sprzątanie ( a było to co 2 dni bo nie sprzątali ) - to fakt.
     - to, że brakowało sztućców i był bałagan na stołówce - to fakt.
     - nikomu nie odradzałem wyjazdu. Napisałem, że byłem, zobaczyłem i wystarczy. W sumie było b.miło.
     Być może było to spowodowane tym, że byliśmy przed sezonem. Wiadomo, że w środku sezonu wszystko jest dopieszczone.
     Szanuj inne opinie, bo moja wcale nie była złośliwa ani upierdliwa. Ile gości hotelu, tyle opinii.
     Gdybyś doczytała do końca to zauważyłabyś, że napisałem też co jest fajne: promenada, animacje, plaża, dyskoteka, widoki itd, itp. Dla mnie 3* i przyjmuję do wiadomości Twoje 4*, chociaż widoki i okolica nie powinny mieć wpływu na ocenę hotelu. Byłem w lepszych hotelach 3*. Właśnie wróciłem z Albeny w Bułgarii 3* (polecam) i mam proste porównanie na korzyść Bułgarii (w tym przypadku oczywiście).
     Pozdrawiam. Chętnie jeszcze raz pojadę do Hurghady ale nie do Sindbada.
     • iska000 Re: Sindbad, Hurghada 20.07.12, 19:12
      witam
      cóż mogę powiedzieć, a właściwie napisać
      nie mieliśmy problemu ze sprzątaniem- było codziennie, świeże ręczniki, co 2 dni wymiana pościeli
      sztućców na jadalni nie brakowało, stoliki sprzątane i nakrywane na bieżąco

      nie wątpię że znajdą się tacy co im nie będzie smakowało - polecam Hiszpanie, Portugalię, ewentualnie schabowego w Mielnie smile
      też mam porównanie
      w hotelu poznaliśmy Polaka, który stwierdził że następnym razem kupuje wersję bez wyżywienia i będzie przez 2 tygodnie jadał w KFC, Mc Donaldzie i Pizzy Hut- życzę powodzenia i zastanawiam się po co przyjechał do Egiptu
      niektórych ludzi nigdy nie zrozumię......
      cóż mimo wszystko zostaje przy swojej opini i hotel serdecznie polecam
      było super
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka