Dodaj do ulubionych

Grand Plaza Sharm czy Sunrise Tirana Aquapark ???

06.05.12, 13:13
Doradzcie proszę który z hoteli z tematu lepszy, z ciekawszym ALL IN i piękniejszą rafą, nie wiem na co się zdecydować a opinie w necie jak zawsze i dobre i złe, no chyba,że ktoś może podpowiedzieć jakiś inny hotel o podobnym standardzie (4* ALL IN) szukamy opcji na wrzesień, para bez dzieciaków smile (szukamy na 2 tyg max 3000zł na os)
Edytor zaawansowany
  • aleksandrajx 06.05.12, 18:52
    Byłam w Grand plazie 2 lata temu. Pobyt zaliczam do udanych. Zaletą GP jest lokalizacja tuż przy plaży. Wejście do morza z pomostu, gdzie woda ma ok. 13m, ale za to można podziwiać rafe. Można też wejść od brzegu, jest mały obszar gdzie nie ma rafy. Na terenie hotelu 2 duże baseny. Byliśmy zadowoleni z opcji all - są dostępne 2 restauracje, przy czym na śniadanie codziennie to samo, obiady i kolacje różniły się. Bylismy zadowoleni z jedzenia w hotelu, jednak teraz po kilku pobytach w Egipcie mam porównanie z innymi hotelami, w których jedzenie było lepsze. Teren hotelu zadbany, ciekawe wieczorne animacje. Po wyjściu z hotelu ciąg sklepików. Obsługa rewelacyjna. Pokoje bardzo duże - nam trafił się obok basenu blisko plaży. Mogę polecić ten hotelsmile
  • saderan0 06.05.12, 19:30
    Aleksandra dzięki za odpowiedź, jakie inne hotele możesz polecić ?
  • aleksandrajx 06.05.12, 20:35
    Pyramisa sahl hashish i Sunrise royal makadi ale to już w Hurghadziesmile
  • saderan0 06.05.12, 21:11
    aleksandrajx napisała:

> Pyramisa sahl hashish i Sunrise royal makadi ale to już w Hurghadziesmile

Pyramisa odpada ze względu na cenę - ok 4000zł na os a to trochę dużo a Sunrise znalazlem tylko w ofercie Viva Club i nie ma wylotów z Gdańska uncertain hotel wygląda świetnie
  • aleksandrajx 06.05.12, 21:19
    Sunrise był świetny, dlatego po spędzeniu tam urlopu w lipcu ponownie wybralam się tam w grudniusmile
  • saderan0 06.05.12, 21:26
    Napisz proszę czy jest rafa przy hotelu?
  • saderan0 06.05.12, 19:32
    Wybór hoteli jest tak duży,że nie wiemy na co się zdecydować smile W których hotelach miałaś lepszy ALL IN, jedzenie ?
  • 45s11 06.05.12, 20:14
    Polecam See Life ,lub See Beach - obok Sunrise Tirana Aquapark - też przy samej plaży.
    Są to 3 hotele /Life,Garden i Beach / i można korzystać ze wszystkich restauracji .
    Najlepszą kuchnię - moim zdaniem - ma Life i duże pokoje z cichą klimą. Wybrałem go po przeczytaniu świetnych recenzji na Holiday Check i nie zawiodłem się. W innych hotelach rzadko
    podawano krewetki , a w nim prawie codziennie.Dominuje tu kuchnia francuska.
    300 metrów na prawo jest świetne miejsce z rafą koralową i wejściem od brzegu po bialutkim
    piasku, gdzie spotykałem często żółwie.
  • saderan0 06.05.12, 20:54
    A jak See Beach? Spedzales tam urlop? Pytam bo jest tańszy ok 500-600zł za osobę na 2 tyg. Mieszkając w See Beach można się stołować w Sea Life? Goście mają w tych 3 obiektach takie same opaski?
  • saderan0 06.05.12, 20:58
    nazywa się Tropicana Sea Beach, to ten hotel obok Sea Beach? smile
  • 45s11 06.05.12, 21:23
    Sorry !!!!!!!!!!!! Zapomniałem....
    Nie Sea Beach , tylko Sea Club...W Clubie są nowsze pokoje ,piękne lobby z marmurów i to wszystko.
    W każdym hotelu jest inna opaska , ale można korzystać z całej infrastruktury 3 hoteli.
    Do nas w Sea Life przychodziło dużo ludzi z pozostałych 2 hoteli , bo lepsze jedzenie i duża restauracja. Tylko raz byliśmy w restauracji Sea Club , ale ciasno i straszna akustyka nie sprzyjała delektowaniu się posiłkami.
  • saderan0 06.05.12, 22:33
    dzięki, byłeś może w Sunrise Aquapark?
  • 45s11 06.05.12, 22:58
    Pisałem o rafie dostępnej przy brzegu - 300 metrów na prawo .
    Rafa czołowa -przepiękna jest dostępna z pomostu o dług. 100 metrów, ale to głębia 20 metrowa. W Sunrise Aquapark nie byłem ,ale on nie jest bezpośrednio przy plaży.
  • a.m-skurska 18.05.12, 19:38
    aleksandrajx napisała:

> Byłam w Grand plazie 2 lata temu. Pobyt zaliczam do udanych. Zaletą GP jest lok
    > alizacja tuż przy plaży. Wejście do morza z pomostu, gdzie woda ma ok. 13m, ale
    > za to można podziwiać rafe. Można też wejść od brzegu, jest mały obszar gdzie
    > nie ma rafy. Na terenie hotelu 2 duże baseny. Byliśmy zadowoleni z opcji all -
    > są dostępne 2 restauracje, przy czym na śniadanie codziennie to samo, obiady i
    > kolacje różniły się. Bylismy zadowoleni z jedzenia w hotelu, jednak teraz po ki
    > lku pobytach w Egipcie mam porównanie z innymi hotelami, w których jedzenie był
    > o lepsze. Teren hotelu zadbany, ciekawe wieczorne animacje. Po wyjściu z hotelu
    > ciąg sklepików. Obsługa rewelacyjna. Pokoje bardzo duże - nam trafił się obok
    > basenu blisko plaży. Mogę polecić ten hotelsmile
    napisz jaki mieliście numer pokoju w której części? gdzie są pokoje superior?
  • aleksandrajx 19.05.12, 10:17
    Mieliśmy pokój z widokiem na basen na 1 piętrze (czyli wystarczyło wyjść z pokoju, zejść po schodach i było się na basenie) . Pokój był również blisko restauracji. Byliśmy z bp sun&fun. Z tego co mówili w recepcji z bp itaka lokowali w oddalonej części hotelu. Raz nawet wybraliśmy się tam na spacer i wszędzie strasznie daleko...zaraz po przyjeździe daliśmy 20$ w paszport. Z pokoju byliśmy bardzo zadowoleni - przestronna łazienka, dużo miejsca w środku. Nie pamiętam już numeru pokoju bo wyjazd do GP był 2 lata temu. W razie innych pytań chętnie odpowiemsmile
  • a.m-skurska 19.05.12, 13:29
    a jesteś w stanie przybliżyć na mapie z google earth w której części warto?
    kurcze raz miałam firsta i niby super pokój a dostaliśmy w tak dalekiej części bez widoków na morze ogród czy basen tylko okna innego pokoju z tarasem
    dlatego teraz chcę mieć komfort i wrazie jak wręczą klucze wiedzieć że od razu proszę o zmianę

nie orientujesz się gdzie są pokoje superior?
    z tego co czytam na forach obcojęzycznych najlepsze są pokoje od 1000 do 3000 tylko gdzie one są i czy to nie są suity
  • amicco 20.05.12, 01:31
    Do a.m-skurska piszesz że bywaliście w róznych hotelach napisz,który podobał i odpowiadał wam najbardziej ,to może być cenna uwaga.
    Pozdrawiam.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka