Dodaj do ulubionych

three corners sunny beach

20.02.13, 20:39
Witam może ktoś był ostatnio w tym hotelu bo info na jego temat na forum jest dosyć stare? Serdecznie dziękuję za odpowiedzi! Jedziemy tam 2+2 w Maju 2013
Edytor zaawansowany
  • kingasa40 20.02.13, 22:03
    Witam,

byłam w tym hotelu 2 tygodnie temu. Wróciłam bardzo zadowolona!! Hotel był zgodny z opisem. Jedynie nie byłam zadowolona z organizatora czyli Bee Free(Reinbow) porażka w podawaniu godzin wylotu i przylotu. Wylot miał być o 8.30 z Katowic a zgodnie z umową dowiedzieliśmy się dzień wcześniej, że wylot jest o 19,20. Powrót miał być wylot z Hurgady o 13.30 a wylot był o 8,00. Problem polegał na tym, że firmy Alfa Star i Neckerman wcześniej powiadomiły o tym swoich klientów - wcześniej to znaczy od razu a Bee Free nie wiedziało o dokładnej dacie wylotu..

Ale jeśli chodzi o samo miejsce to było fajnie smile

Pozdrawiam
  • selinakonsultantka 20.02.13, 23:13
    Jadę do tego hotelu pod koniec czerwca. Czytałam różne opinie (w większości bardzo dobre), więcej znalazłam na forum rosyjskim smile Ogólnie mam wrażenie, że Rosjanie lepiej oceniają ten hotel wink. Jedyne, co mnie martwi, to plaża i morze. Podobno do wody lepiej wchodzić z pomostu. Czy rzeczywiście podczas odpływu plaża jest błotnista? Rok temu byłam w Hilton Long Beach i jak był odpływ, to normalnie dało się chodzić, a teraz czytam, że jest miękko i błoto a nie piach.
    Druga rzecz to występy. Czy były codziennie? I czy były zróżnicowane, czy w kółko to samo?
  • k780109 21.02.13, 07:43
    My wracamy 14,06 to postaram się na gorąco zdać relację
  • kingasa40 21.02.13, 21:06
    Ogólne wrażenia są bardzo pozytywne.

Oczywiście jak to w Egipcie "obowiązuje" bakszysz. Zaczyna się już na lotnisku, potem w autobusie w drodze do hotelu no i bagażowy przy zanoszeniu bagaży do pokoju też się miło uśmiecha.
    W recepcji jest Egipcjanin ale na przeciwko jest stolik przy którym siedzi Polka Pani Eva, która zawsze we wszystkim chętnie pomoże.

Pokoje mieliśmy sprzątane codziennie. W pokoju mieliśmy lodówkę, klimę. Codziennie dostawaliśmy wodę 0,65l na osobę.

Posiłki są w pobliskiej restauracji. Wybór jedzenia był duży no chyba, że ktoś jest niejadkiem tak jak ja to za dużo nie zjadł. Nam nie smakowało ich mięso- według nas było twarde.

Panowie w restauracji zwinnie sprzątali brudne naczynia. Zimne napoje do obiadu i kolacji typu Pepsi, Spite, Mirinda były w 1 l oryginalnie zamkniętych butelkach a piwo i wino z automatu.

Nie wiem czy jedziecie z dziećmi i czy intereuje Was program zajęć dla dzieci? My byliśmy z 10-latkiem i był zachwycony.

Animatorzy cały czas coś organizują dla dorosłych. jest bezpłatny duży minigolf (kije do pobrania w poliskim barze - zostawa się kartę do pokoju w zastaw).

Jeśli ma Pani jakies pytania to proszę pisać.

Pozdrawiam
  • k780109 22.02.13, 17:34
    Super opis wielkie dzięki !!! Jeździliście może na fakultety ? Jedziemy z 10 i 12 latkami więc mam nadzieje że im się spodoba ! Rosjanie to nie problem bo cyrylica znana nam jeszcze z podstawówki więc joby polecąsmile
  • kingasa40 21.02.13, 21:12
    do morza faktycznie lepiej wchodzić z pomostu po drabince ale tylko dlatego, że jest bardzo długo płytko. I można spkojnie iśc do końca pomostu około 50-80 metrów a potem już jest głęboko. Na końcu stoją łodzie, gdzie można brać lekcje nurkowania i są różne rejsy. Czy podczas odpływu plaża jest błotnista- nie wiem nie zauważyła. występy są codziennie dla dzieci o 19.30 (codziennie takie same ale chodzi o to aby dzieci znały teksty piosenek) potem film dla dzieci do 20.45. O 21.oo jest albo fakir albo dyskoteka albo karaoke, raczej codziennie są inne atrakcje występy są chyba 2 w tygodniu.

Co do Rosjan...to my mieliśmy sąsiadów obok bardzo głośnych, pomimo próśb różnych turystów nie było nic ciszej, prośby Pani Evy(polskiej manager) też za wiele nie pomogły. Widać ich tam wyraźnie.

Pozdrawiam

Pozdrawiam
  • selinakonsultantka 22.02.13, 17:44
    Dziękuję za opis. Pani Ewa jest wychwalana na wszystkich forach, rosyjskich też smile Jeszcze chciałam zapytać o jeden z basenów, chyba pierwszy od strony wejścia. Podobno przy nim nigdy nie ma ludzi. Dlaczego? Nie wolno się kąpać, czy co?
    I czy nie było problemu w łazience, bo nie ma zasłony prysznicowej i woda się leje na całą podłogę?
  • karolcia_00 24.04.13, 23:02
    Selinakonsultantka smile my też koniec czerwca, a dokładniej od 20-tego (na 2tyg.) z W-wy. Mam pytanie do tych co już byli: czy warto wsadzić do paszportu 10$, by mieć lepszy pokój?
  • k780109 21.02.13, 07:40
    Dzięki za szybką odpowiedz my jedziemy z sun & fun. Z tymi wylotami to zawsze problem ! Ale jeśli chodzi o warunki pobytu to po wpisie sądzę że było ok. A jeździliście na fakultety z lokalnymi firmami? Co warto tam kupić ? Może jakieś porady dotyczące zakwaterowania czy obsługi hotelowej smile
  • pabloo30 22.02.13, 19:36
    witam, my jedziemy 1-8 marca z sun&fun, jedzie ktoś może w tym terminie??

mam pytanie czy w okolicy jest jakiś sklepik, apteka?? czy trzeba do hurghady się udać w tym celu.
    Z góry dzieki za odpowiedz
    Pozdrawiam
  • k780109 24.02.13, 20:27
    Witam jak wrócicie proszę o aktualne info !!!! Pozdrawiam miłych wakacji!!
  • kingasa40 24.02.13, 21:25
    W tym pierwszym basenie faktycznie się nikt nie kąpał ale myślę, że to dlatego, że była tam terz bardzo zimna woda. W innych dwóch basenach była woda podgrzewana w sportowym była zimna ale nie aż tak jak w tym przy rstauracji.

Może trzeba podpytać Panią Evę - ale to mogą zrobić Ci który teraz tam jadą smile

Na wycieczki tym razem nie jeździliśmy więc nie wiem jak jest na wyjazdach z tymi organizatorami Wcześniej byliśmy na safarii, na rejsie statkiem i byliśmy zadowoleni ale to było 2-3 lata temu.
  • pabloo30 11.03.13, 22:28
    witam, w sobote wróciliśmy i jesteśmy zadowoleni,
    jesli chodzi o hotel to ogolnie niezly, my mielismy 2 pietro i radze jak dadza wam parter to wymiencie na 1 lub 2 pietro bo zdecydowanie mniej komarówsmile
    jesli chodzi o kuchnie to jedzenie ok chociaz jesli chodzi o miesko to kiespko przyprawione (szczególnie wołowina, kurczak z grilla juz lepszy), rybki niezle, sporo ciast i slodkosci
    niezla kawa polecam caffe lattesmile
    napoje original pepsi, pepsi light, 7 up, mirinda, tonic z 1litrowych butelek a nie z automatu!! baseny super!! 1szy przy restaraucji głównej nieogrzewany i z tego powodu nikt sie nie kapal, oprocz tego nie ma lezakow wiec raczej robi za ozdobe, basen srodkowy podgrzewany ale woda dosyc chlodna ale przyjemna, bardzo duzy wiec mozna poplywac w spokoju, 3ci basen ze zjezdzalniami to juz herbata super wodasmile
    jest co robic: lotki, siatka, kule, pingpong, piłka wodna, snurkowanie przy pomoscie jak najbadziej mozliwe,
    codziennie dyskoteki o 22.00 do 1.00 repertuar mieszany (hitem oczywiscie weekend "ona tańczy dla mnie"
    bylismy na 2 wycieczkach od rezydentki: 30$ snurkowanie plus giftun, 45$ super safari (quady, begi, safari jeepem po pustyni, wielbłady, pokazy fakira), podobalo nam sie safari godne polecenia!!! inne wycieczki(kair 70$, luksor 75$)
    jezdzilismy do hurghady koszt 16$ w dwie strony (wbrew opisom do centrum hurghady ok 15-20km)!!!! w pierwsza strone wiezie gratis pozniej sie umawiasz w wyznaczonym miejscu na jakas godzine odwozi Cie i dopiero kasuje kase po wszystkimsmile
    codzienne napiwki po 1$ gwarantuja czysciutki pokoj
    codziennie 2 butelki wody 0,66litra na pokój
    sklepiki dosyc drogie ale trzeba sie ostro targowac (np. duzy recznik koszt 200funtow, kupilem za 80funtow)
    super kurs funta oficjanie 1$=6,75funta, w bankomacie w hotelu sie wymienia po tym kursie, ale koncowki nie wyplaca bo traktuje to jak prowizje
    w hurghadzie w kantorze wymienialismy po kursie nawet 7 funtow za 1 dolara!!!! blisko mcdonald na sheraton roadsmile
    wszelka pomoc otrzymacie od pani Evy ,ktora odpowiada za Guest Relations i wszystko moze zalatwicsmile
    pozdrawiam i zycze milych wakacji
    jak macie pytania to smialo na wszystkie odpowiemsmile
  • eryk-555 12.03.13, 09:46
    Napisz jak z bezpieczeństwem w Hurghadzie.Tubylcy są bardziej nachalni i zaczepni?
  • pabloo30 12.03.13, 10:57
    jeśli chodzi o nachalność to tacy byli, są i będą, zachodza Ci droge i zapraszaja do sklepu krzyczać taniej niż w Biedrońce, u nas wszystko za darmo, kur..., adam malysz itpsmile
    najlepszy sposob to nie wchodzic w dyskusje i nie zwracac na nich uwagi za reke nie złapiąsmile
    jesli chodzi o bezpieczeństwo to nie ma czego sie obawiać, predzej mogą Cie przejechac bo tam nie ma przejsc dla pieszych i masz wrazenie ze jak przechodzic prez ulice to chca Cie zabic!!smile
    my chodzilismy nawet po bocznych uliczkach i nikt nas nie zaczepial, tam za napad na turyste grozi wieloletnie wiezienie lub kara smierci, wiec predzej Cie pobija w Mikolajkach albo w Mielnie!!!!!!
  • k780109 13.03.13, 16:48
    Witam dziękujemy za opisanie pobytu i hotelu !!! Czy ten transport taxi to koszt za osobę czy za całe auto ? Nie ma żadnych autobusów hotelowych? Czy przy pomoście hotelowym można wykupić nurkowanie z butlą ? Warto zabrać coś szczególnego z Polski (balony cukierki a może wódeczkęsmile dla miejscowych? Jak wygląda prysznic bo na forach strasznie narzekają że łazienka cała zalana a Rosjanie nawet polecają zabrać zasłonę ze sobą?
  • pabloo30 14.03.13, 20:47
    za cala taxi 16$, stoja po drugiej strony ulicy naprzeciwko hotelusmile
    autobus hotelowy jest ale tylko ok 20 i wracasz 23 wiec na miejscu ok 1-1,5H koszt 20 funtów (rezerwacja w recepcji)
    mozna wykupic nurkowanie z butla gdyz jest diving centre (za barem przy plazy)
    cukierki mozna wziasc na safari dla dzieci beduinow, wodka jak najbardziej na strefie warto sporo kupic gdyz nikt nie sprawdza i lepiej smakuje niz wodeczka z all inclusivesmile
    prysznic troszke smieszny bo faktycznie nie ma zasłony jest po prostu wnęka ale bardzo duża wiec mozna kąpać sie nawet we dwoje, nic nie zalewa bo jest próg miedzy prysznicem a pozostałą czescia (szybko sie przyzwyczaisztongue_out)
    pozdrawiam
  • vega0707 07.04.13, 19:18
    Lecę 03-17/05 z Wrocławia

Mam pytanie odnośnie wejścia do morza. W związku, że będę z 2-letnim dzieckiem interesuje mnie jakie to wejście jest? Czy jest nasypany piasek, czy można się pokaleczyć o korale? Czy w ogóle obuwie ochronne jest konieczne?
    --
    firegods.amstaff@gmail.com
  • k780109 08.05.13, 20:27
    Daj znać jak było!!!
  • k780109 24.04.13, 14:43
    Ktoś ostatnio był w tym hotelu ? Prosimy o wpisy!
  • karolcia_00 25.04.13, 07:50
    Selinakonsultantka smile my też koniec czerwca, a dokładniej od 20-tego (na 2tyg.) z W-wy. Mam pytanie do tych co już byli: czy warto wsadzić do paszportu 10$, by mieć lepszy pokój?
  • karolcia_00 08.05.13, 12:57
    Podbijam - bo cisza...
  • k780109 08.05.13, 13:54
    Witam kiedy się wybierasz do tego hotelu? My jedziemy 31.05 właśnie nawiązaliśmy kontakt z lokalnym biurem oferującym fakultety www.hurghada.enterpol.pl/wycieczki.php może ktoś coś ma na ich temat do dodania ? Mam nadzieję ,że będą OK smile
  • mariolkaaa1985 29.05.13, 10:51
    Witam serdeczniesmile My też wybieramy się z narzeczonym 31.05.2013 na tydzień z Warszawy do tego hotelusmile bardzo jestem ciekawa jak będzie, bo ost nasz wypad do Sharm nie należał do najlepszych ale dajemy Egiptowi 2 szansetongue_out dziękuje za cenne informacje i polecenie biura na wycieczki fakultatywnesmile k780109 wy też lecicie z Warszawy? z jakim biurem?smile
  • k780109 08.05.13, 13:57
    A sory już doczytałem kiedy jedziecie my wracamy 14 06 postaramy się na gorąco zdać relacje!
  • karolcia_00 08.05.13, 18:49
    dzięki śliczne! w takim razie czekam i życzę udanych wakacji smile
  • karolcia_00 08.05.13, 18:50
    a propos wycieczek - ja znalazłam takie cosik smile forum.wakacje.pl/read.php?312243,1436277
  • k780109 08.05.13, 20:20
    Super porównamy!!
  • mariolkaaa1985 29.05.13, 11:01
    Witam serdeczniesmile My też wybieramy się z narzeczonym 31.05.2013 na tydzień z Warszawy do tego hotelusmile bardzo jestem ciekawa jak będzie, bo ost nasz wypad do Sharm nie należał do najlepszych ale dajemy Egiptowi 2 szansetongue_out dziękuje za cenne informacje i polecenie biura na wycieczki fakultatywnesmile k780109 wy też lecicie z Warszawy? z jakim biurem?smile
  • mariolkaaa1985 29.05.13, 11:02
    Witam serdeczniesmile My też wybieramy się z narzeczonym 31.05.2013 na tydzień z Warszawy do tego hotelusmilebardzo jestem ciekawa jak będzie, bo ost nasz wypad do Sharm nie należał do najlepszych ale dajemy Egiptowi 2 szansesmile dziękuje za cenne informacje i polecenie biura na wycieczki fakultatywnesmilek780109 wy też lecicie z Warszawy? z jakim biurem?smile
  • k780109 29.05.13, 12:32
    Witam my lecimy z Wrocławia 8.30 właśnie dostaliśmy potwierdzenie godzin wylotu z SUN FUN do zobaczenia !!! Oby ten wyjazd się Wam udał! My zdecydowaliśmy się na wycieczki z www.hurghada.enterpol.pl/wycieczki Do zobaczenia!
  • vega0707 30.05.13, 17:22
    Super Majówka w TTC Sunny Beach

Urlop spędzałam między 3 a 17 maja w towarzystwie mamy i 2-letniej córeczki.
    Polecam hotel rodzinom z dziećmi, parom, grupom znajomych, singlom....w zasadzie wszystkim, którzy szukają wypoczynku, wytchnienia, oderwania się od codzienności, no może z wyjątkiem osób szukających romantyzmu.
    Hotel oddalony od lotniska 30 min. jazdy autobusem, podobnie od centrum Hurghady.
    W koło pustynia i 2 hotele w budowie.
    Pokoje czyste, odpowiedniej wielkości. Korzystałam z dwóch, gdyż w pierwszym klima nie była satysfakcjonująca. Standard przyzwoity.
    Wyżywienie bardzo dobre, urozmaicone w dużych ilościach. A jak coś się kończyło to zaraz było dołożone. Nigdy nie byłyśmy głodne, a większości dań i tak się nie popróbowało, gdyż organizm ma ograniczone możliwości.
    Napoje i trunki urozmaicone, dobre. Choć trunkom faktycznie nieco mocy brakowało, ale w tym klimacie to chyba nawet dobrze.
    Posiłki i napoje przygotowana na bazie wody mineralnej, tak więc o potencjalnej "zemście" w czasie naszego pobytu nie było słychać.
    W pokojach co dzień uzupełniany zapas wody mineralnej.
    Obsługa, jak dla mnie, w całokształcie to najcenniejszy punkt hotelu. Uprzejma, nie nachalna, o bakszyszu mowy nie było, uśmiechnięta, zawsze chętna do podjęcia rozmowy. To samo mogę napisać osobach, które działają w okolicach basenu, plaży. Super.
    Poprzednim razem byłam w SSH 5 lat temu i prze natręctwo stwierdziłam, że prędko do Egiptu nie wrócę. Po pobycie w Sunny Beach mam ochotę wrócić i do Egiptu i do hotelu najlepiej jeszcze jesienią.
    Atrakcje i animatorzy. Każdy znajdzie coś dla siebie, grupa animatorów od 10.00 zaprasza gości do zabawy. Robią kawał dobrej roboty i tak do późnych godzin nocnych. Pozdrawiam Aalene z Ukrainy smile Ahmed, Margot, Yo-Yo, Mike Super smile
    Pozdrawiam również Sherifa z baru przy basenie. Dobry chłopak, zawsze butelkę Ouzo(m) trzymał dla nas w lodówce. Raed z baru przy plaży. Oj jest kogo wspominać.
    Czuje się w obowiązku wspomnieć o nieocenionej Pani Ewie. Dusza człowiek. Każdy problem, każda sprawa zgłoszona do Pani Ewy zwieńczona jest sukcesem. A nie ukrywam, że miałyśmy kilka perypetii.

......żal było wyjeżdżać.

--
  • k780109 05.06.13, 08:30
    Witajcie właśnie teraz jesteśmy w Egipcie!! Jeśli ktoś ma jakieś pytania to zapraszam !! Hotel śmiało możecie wybierać chyba że zależy wam na centrum Hurghady to nie polecam bo daleko !
  • aniter 05.06.13, 10:01
    Trochę nie na temat. Z jakiej sieci masz internet. Czy możesz zmierzyć prędkość z tej strony www.speedtest.net/. Wielkie dzieki za odpowiedź.
  • k780109 06.06.13, 09:34
    Cześć internet w hotelu 250mb na pobyt bardzo słaby im dalej od lobby wifi słabiutkie . My mamy wypożyczony modem za 10 dolarów 3 giga od przemiłej p Ani u której wykupiliśmy wycieczki www.hurghada.enterpol.pl/wycieczki. właśnie o 12 jedziemy na saharę Pozdrawiamy
  • k780109 10.06.13, 07:21
    Witam ponownie proponuję zabrać środki przeciwko komarom oraz po ukąszeniu!! Pomimo rozpylania środków przeciwko komarom przez hotel sa one bardzo dokuczliwe w nocy ! Pozamykane okna dzrzwi i włączona klima a jednak na 3 piętrze co noc nas jakiś pokąsał!
  • k780109 10.06.13, 07:24
    Przetestowałem pobieranie3.75 wysyłanie 1.56Mb/s sieć vodafone
  • karolcia_00 10.06.13, 16:40
    Czy w tym hotelu we wszystkich restauracjach obowiązuje dress code? Czy panowie na kolację muszą być ubrani w długie spodnie?
  • k780109 11.06.13, 09:53
    witam tylko w restauracji głównej obowiązuje dress code Jednak dotyczy to przede wszystkim panów. Osobiście widziałem jak zwrócono uwage panu kóry przyszedl w koszulce na ramiączkach a tak poza tym któtkie spodenki koszulka z krótkim rękawem i sandały jest ok ! Panie raczej nie w strojach kąpielowych ! W barze przy plarzy pełen luz W restauracji włoskiej płatnej dress code jak w głównej . W niej limit dzienny na osobe 40 Funtów 10 dzieci margerita koszt 45 funtów Pozdrawiam
  • karolcia_00 11.06.13, 11:23
    dzięki bardzo! to tak jak wszędzie smile czasem faceci muszą zakładać długie spodnie - dlatego dopytywałam. A czy na terenie hotelu jest siłownia? SPA?
  • k780109 11.06.13, 15:10
    Siłowni i spa nie widziałem ale jakieś tam zabiegi kosmetyczne oferują . Generalnie getto na środku pustyni jak ktoś nie chce wychodzić z hotelu raczej wszystko ma na miejscu . A w basenie dziecinnym namiastka biczy wodnych z fontanny .
  • selinakonsultantka 11.06.13, 15:13
    A jak wygląda plaża i morze? Rzeczywiście taki syf, jak piszą? Nie da się wchodzić do wody z plaży tylko z pomostu i daleko? Czy w piachu da się bawić, czy raczej to takie ubite klepisko? wink
  • k780109 11.06.13, 20:11
    Plaża do leżakowania może być jeśli chodzi o brodzenie w wodzie to tylko w butach ale jak jest przypływ. Pomost służy glównie do zejścia do snurkowania rafa jest ale słaba w dobre dni widać jednak sporo rybek i innych stworzeń. Piasek to raczej nie jest a raczej drobny żwirek. Warto zainwestować w maski i rurki woda bardzo slona ale za to super ciepła.
  • selinakonsultantka 12.06.13, 20:33
    Dzięki. A jeszcze chciałam zapytać o łazienkę - czy brak zasłony prysznicowej nie jest uciążliwe i nie powoduje potopu w łazience? Rosjanie na forach piszą, że zabierają swoje zasłonki wink I czy są jakieś kosmetyki - szampon, żel pod prysznic itp. Jeśli tak, to czy donoszą, jak się skończą?
  • k780109 14.06.13, 11:42
    Łazienka ok zaslonki nie trzeba chyba że odpływ się zatka to wtedy się przez próg przelewa ! Mydło w płynie cały czas na bieżąco uzupełniane 2 pojemniki jeden pod prysznicem drugi przy umywalce. Reczniki zmieniane codziennie ! Właśnie wróciliśmy do kraju jak odsapnę to napiszę więcej na temat pobytu!
  • selinakonsultantka 26.06.13, 11:43
    Jak możesz, to napisz jeszcze o wrażeniach. Ja lecę za 4 dni smile
  • k780109 26.06.13, 16:03
    Witam wreszcie trochę czasu!
    Jeśli chodzi o hotel to wszystko w najlepszym porządku można go spokojnie polecić !
    Ogród baseny i zjeżdżalnie super.
    Bary przy plaży i basenie w miarę czyste obsługa biega i zbiera puste naczynia (jak coś zostawisz na później może za chwile zniknąć) W restauracji głównej tak samo napiwków nikt nie wymusza i nie wyciąga ręki, zwyczajowy dolarek za sprzątanie nie powodował jakiś super efektów 3 razy w ciągu pobytu zwierzaczki i kwiatek z ręczników .
    Pamiętać należy o przechowywaniu w darmowym sejfie pieniędzy gdyż ludziom 2 pokoje obok zostało wyciągnięte 50 dol z pliku pieniędzy trzymanych w torbie reszta dla niepoznaki została!
    W restauracji głównej podczas kolacji należy rozglądać się czy przy okalającym pomoście nie stoi grill ,gdyż co wieczór są dania z różnych państw i pojawia sie w wieczór Amerykański. Szalu nie ma ale skrzydełka i nóżki z grilla przy ich monotonnym jedzeniu smakują! Co dziennie jajka gotowane, sadzone ,naleśniki,frytki 2 rodzaje wędlin , sery żółte, sałatki,płatki na mleku. W barze przy plaży obiad od 12.30 i jak tam coś nie podejdzie można przebrać się i zdążyć na obiad w restauracji gł. Kawa ,herbata dostępna z ekspresów obsługiwanych samemu lub w barze przez kelnera woda,pepsi,fanta sprite,7up, ice tee tak jak kawa(brak coli), soki rozrabiane wodą w barach.
    Plaża nie powala opalać się można jednak jeśli ktoś chce się pluskać to na końcu pomostu ok 300m od plaży . Widoki w czasie gdy woda jest przejrzysta niezapomniane ! Obowiązkowo rurka i maska oraz buty do pływania, masa jeżowców ale i one mają swój uroksmile Ogólnie bezpiecznie jeśli ktoś chce leniuchować i nie opuszczać hotelu super miejsce.
    Jeśli ktoś szuka zabawy na mieście to ten hotel sie nie nadaje gdyż bus hotelowy wyjeżdża o 20.30 do centrum dociera o 21 i już o 23 jest powrót(płatne 3 dol za os)! Fakt że wcześniej miasto jest wymarłe i ożywa po zmroku ale na każdym kroku wiszą na tobie tubylcy nierzadko wulgarnie krzycząc za tobą(po polsku) gdy nic nie kupisz. Należy szukać sklepów z naklejonymi cenami, kartki pocztowe kupujcie tylko ze znaczkami bo dokupić ciężko ( Nie wierzcie, że na lotnisku w drodze powrotnej coś kupicie bo cen też nie ma a produkty 2-3 X droższe) Polecamy herbatkę z hibiskusa , magnesy na lodówkę ładne i b tanie!
    Klątwa faraona dorwała tylko dorosłych i tu polecamy kupić w aptece jak najszybciej Antinal koszt 5 funtów w aptece na mieście w hotelu nawet 10-20 dol jest to nasz nifuroksazyd w dawce 200mg , jak już się zacznie to nic nie pomoże smile od 0.00 do 5.00 pobyt w łazience i pierwszy posiłek to dopiero lekki obiad w dniu następnymsmile
    Polecamy wyjazd na pustynię super safari bardzo fajne przeżycie i tu polecamy zabrać jakieś drobne zabaweczki lub flamastry dla dzieci beduińskich. Po przejażdżce na wielbłądzie czekają na jakieś podarki. Odradza się słodycze ze względu na próchnicę jednak wiadomo że tego się nie uniknie bo patrząc na te dzieci aż się serce kraje ! Wypad na wyspę trochę męczący ze względu na 2h podróż busem do innego hotelu. Widoki i kolor wody niezapomniany !
    Oczywiście wielkim atutem w tym hotelu jest pani Ewa która siedzi po lewej stronie przed recepcją i zajmuje sie polskimi turystami jak coś trzeba załatwić to przez p Ewę.
    Polecamy tez restaurację włoską która jest płatna ale goście mają codzienny limit 40 funtów na osobe dzieci 10 . Margerita i Wegetariańska super koszt najtańszej 45 funtów dopłaca się różnicę + parę groszy dolicza kelner za obsługę.
    Pozdrawiam wszystkich którzy wcześniej podzielili się wrażeniami i proszę o podtrzymywanie wątku dla innych którzy pojadą po nas smile Wiem że ciężko jest się zebrać do pisania ale dla wielu może być to pomocne Przepraszam za ewentualne błędy oraz chaos ale mam nadzieję ,że komuś się to przyda
    W razie pytań piszcie postaram się odpowiedzieć , jeśli ktoś by chciał to mogę podesłać parę zdjęć albo podpowiedzieć co lubi Ania z biura w którym wykupiliśmy wycieczki smile podaje adres k780109@interia.pl
  • selinakonsultantka 27.06.13, 21:22
    Dzięki za tak długi opis. Jak jeszcze coś sobie przypomnę, to będę pytać smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka