Dodaj do ulubionych

Albatros Palace jakies nowe wiesci?

09.05.14, 11:47
Czy ktos z forumowiczow byl lub wrocil z tego hotelu w ostatnim polroczu(a moze jacys znajomi) Glownie chodzi mi o to czy jakosc uslug oferowanych przez hotel jest nadal na takim samym poziomie jak 4 lata temu?
Edytor zaawansowany
  • white_swan 09.05.14, 19:57
    Od 5 lat jest to mój ukochany hotel. Jeżdżę tam 2-3 razy w roku i nic na gorsze się nie zmienia smile
  • moniawi1 11.05.14, 16:37
    O,to swietnie nie za duzo tych wiadomosci ale zawsze cos.A moze znasz aktulna cene doplaty za pokoj na widok na basen i czy to prawda ze w pokojach nie ma juz czajnikow,jedziemy z malym dzieckiem i rano musi zjesc kaszke i nie widzi nam sie zabierac z warszawy.Dzieki
  • noso2000 11.05.14, 20:08
    uff dobrze slyszec ze ejst ok kupilsmy na Lipiec oferte do tego hotelu za super smieszna cene z Exim na 2 tyg smile
  • white_swan 11.05.14, 21:52
    Nie ma czajników, ale to nie był dla nas problem , wrzątek jest cały czas dostępny w restauracjach i barach. W lodówce oprócz wody jest też cola, fanta , sprite za free i codziennie jest uzupełniania. Nie ma już kart na ręczniki basenowe, są przynoszone do pokoju.
    Nie ma już baru/restauracji przy basenie, jest za to na plaży. Ale bar w basenie nadal jest.
    Jest nowy klub dla dzieci, a amfiteatr już szykuje się na mistrzostwa świata wink
    Są świeże soki z owoców obok kawiarni też za darmo. I jest nowa restauracja meksykańska.
    Pokój z 'widokiem' kosztuje 100$ za dwa tyg. Jak zrobi się dobre pierwsze wrażenie, to pokój na parterze z widokiem na basen można dostać gratis. Ja za pokój płaciłam tylko raz, od następnego pobytu cały czas miałam już za darmo i nie musiałam czekać na rozpoczęcie doby hotelowej.
  • moniawi1 13.05.14, 15:17
    Dzieki super wiesci,szkoda ze nie ma tego baru przy basenie wedlug mnie wlasnie tam mozna bylo najsmaczniej zjesc w ciagu dnia,teraz trzeba bedzie pedalowac na palze no trudno daleko nie jest.A jak z ty pokojem za 100$ jak zrobic "dobre wrazenie".Jak sie meldowalismy 4 lata temu tez mowili o oficjalnej cenie za pokoj nad basenem ale odpuscilismy a i tak dostalismy pokoj na widok tylko w tej czesci prawej blizej plazy i to na 1 pietrze.A w tym roku bardzo zalezy nam aby to byl parter ze wzgledu na male dziecko.
  • moniawi1 13.05.14, 15:20
    A wlasnie co do MSbylismy jak byly one 4 lata temu w RPA i zawsze po kinder disco rozstawili ten rzutnik i sie meczyki ogladalo zobavzymy jak bedzie teraz czy tez mecze wypadna po kinder to chyba inna strefa czasowa.
  • moniawi1 13.05.14, 15:21
    A widzisz jeszcze do tych recznikow czyli po kazdym zejsciu z plazy/basenu zabieramy reczniki do domu? tak dobrze rozumiem a kiedy wymiana.
  • white_swan 13.05.14, 23:25
    Ręczniki przynoszone są po południu. Czasami , jak jest dużo gości to są trochę póżniej. Ale to i tak bez znaczenia, bo użyjecie je dopiero następnego dnia. Te stare zabierają przy sprzątaniu.
    Dobre wrażenie , czyli z uśmiechem na twarzy, miłą pogawędką ze wspomnieniem, że jesteście kolejny raz , z dzieckiem na rękach, bo lubią dzieci , a dziecko małe to czy jest szansa na pokój na parterze przy basenie wink
  • moniawi1 14.05.14, 18:35
    Dzieki za wszystkie nowosci zwiazane z hotelem,ale jeszcze male pytanko skoro juz nie ma baru z jedzeniem kolo basenu a piszesz ze sie wszystko przenioslo nad morze w zwiazku z tym czy nie za duzo ludzi korzysta z tego baru i jest tam takze taki sam wybor jedzenia jaki byl nad basenem. Z tego co pamietam nad morzem to chyba sama pizza byla,frytki i jakies drobnostki a tam nad basen bylo duzo duzo wiecej,byly i kurczaczki i jakies pasty i makarony pamietam tez jakies rybki i warzwka.Jescze raz dzieki.
  • white_swan 14.05.14, 19:13
    W porze obiadu czynne są jeszcze 2 restauracje w budynku głównym. Więc tłoku nie ma.
    Szczerze mówiąc nie wiem co na plaży serwują , bo zawsze jadam w restauracji.
    W sezonie też stawiają namiot z lodami movenpick. I animacje są teraz przeniesione do ostatniego basenu ( tego od strony plaży). Nowa restauracja meksykanska jest za sklepami na prawo od wyjścia z hotelu. Nie umiałam jej na początku zlokalizować. Świeże soki w barze w kawiarni.
    Pamiętajcie , że woda w kranie w tym hotelu jest filtrowana. Co od razu czuć na skórze i włosach. Więc nie bawcie się w płukanie zębów wodą mineralną wink
  • narasap 08.06.14, 11:17
    Witam,
    lecimy z wawy w czwartek. pobyt kończy się w poludnie 19.06. a wylot jest o 2 w nocy (czyli już 20.06). Czy bedzie problem z pobytem na basenie i korzystaniem z restauracji po wymeldowaniu?
    Trzeba dać bakszysz żeby zostawili opaskę? Ile?
  • moniawi1 08.06.14, 19:42
    Ja ci nie odpowiem ale mysle ze white_swan cos wiecej w temacie bedzie wiedziala to stala bywalczyni tego hotelu.My z warszawy tez wylot z hrg mamy tak samo jak wy bedziemy mieli ten sam problem co i wy wiec chetnie sie dolaczam do pytania.Po powrocie dajcie znac jak hotel i ogolne wrazenia.Dzieki.
  • white_swan 08.06.14, 20:20
    Musisz tylko wymeldować się z pokoju . Jeżeli chcesz zachować pokój to wtedy musisz dopłacić. Wg oficjalnego cennika. Ale nie pamiętam ile to kosztuje.
  • noso2000 16.06.14, 18:24
    Z info które otrzymałem od piątku znów jest nowe molo, które rozwalilo się na początku roku
  • noso2000 23.06.14, 17:46
    mam pytanko do bywalcow, czy bedac w Albatros Palace mozna isc do Albatros Beach obok? Widzialem na google earth ze sa tam jakies zjezdzalnie a w Albatros Palace nie ma...
  • moniawi1 23.06.14, 19:26
    Jak btlismy 4 lata temu z rodzinka nie bylo z tym najmniejszego problemu,w tym roku tez lecimy juz za 3 dni i w snecie gdzies znalazlem ze w tym roku tez ludzie bez problemu korzystali ze zjezdzalni,malo tego bedac tam w 2010r korzystalem z plazy Albatros beach,poniewaz wydawala nam sie duzo duzo lepsza od tej naszej.Nie powiem ci jak jest teraz jak wroce zdam obszerna relacje.Pomost rzeczywiscie jest nowy widzialem na zdjeciach na holideycheku.
  • noso2000 23.06.14, 20:24
    moniawi1 napisała:

> Jak btlismy 4 lata temu z rodzinka nie bylo z tym najmniejszego problemu,w tym
    > roku tez lecimy juz za 3 dni i w snecie gdzies znalazlem ze w tym roku tez ludz
    > ie bez problemu korzystali ze zjezdzalni,malo tego bedac tam w 2010r korzystale
    > m z plazy Albatros beach,poniewaz wydawala nam sie duzo duzo lepsza od tej nasz
    > ej.Nie powiem ci jak jest teraz jak wroce zdam obszerna relacje.Pomost rzeczywi
    > scie jest nowy widzialem na zdjeciach na holideycheku.

no my jedziemy 10 Lipca na 2 tygodnie smile Wiec raczej sie miniemy smile
  • profek13 24.06.14, 06:52
    noso2000 napisał:

> moniawi1 napisała:
    >
    > > Jak btlismy 4 lata temu z rodzinka nie bylo z tym najmniejszego problemu,
    > w tym
    > > roku tez lecimy juz za 3 dni i w snecie gdzies znalazlem ze w tym roku te
    > z ludz
    > > ie bez problemu korzystali ze zjezdzalni,malo tego bedac tam w 2010r korz
    > ystale
    > > m z plazy Albatros beach,poniewaz wydawala nam sie duzo duzo lepsza od te
    > j nasz
    > > ej.Nie powiem ci jak jest teraz jak wroce zdam obszerna relacje.Pomost rz
    > eczywi
    > > scie jest nowy widzialem na zdjeciach na holideycheku.
    >
    > no my jedziemy 10 Lipca na 2 tygodnie smile Wiec raczej sie miniemy smile
    A ja nie polecę więc się nie miniemy
    No co za chwali pięta.
    Co Twoja odpowiedź wniosła do wątku ???
  • white_swan 24.06.14, 19:57
    Profek sam zaśmiecasz forum wypowiadając się w kilkunastu wątkach na raz, nie patrząc na daty ani na to, że Twoje odpowiedzi mają się nijak do aktualnego pytania.
  • moniawi1 13.07.14, 18:59
    No i sie wrocilo w piatek rano,bylo super.Tak jak juz poprzednicy pisali,jeden z naj naj hoteli w hrg.Az zal bylo wracac choc uwazam ze 14 dni to w sam raz jak na egipskie warunki.Dostalismy pokoj w prawym skrzydle do basenow dla dzieci mielismy moze 5sek,tylko przejsc przez dwa trawniki,pokoj oczywiscie za doplata,100$ ponoc "special price for you".Tak jak pisalem wczesniej to juz nasz drugi pobyt w tym hotelu,wiec moze dlatego troszke taniej.Na drugi dzien pobytu zameldowal sie wpokoju kosz pelen owocow niestety bez wina choc widzialem ze inni dostawali.Na trzeci dzien pisemne zaproszenie na uroczysta kolacje(jesli dobrze przeczytalem a z angielskiego slabiutki jestem to "dla gosci ktorzy kolejny raz odwiedzili Albatros Palace) bardzo mily gest ze strony hotelu.Do listu byly dolaczone dwa kubki z imieniem moim i meza oraz ze zdjeciem hetelu i nr naszego pokoju,naprawde super.Aco do samego hotelu nic dodac nic ujac no moze troszke jedzenie slabsze ale nie duzo,a poza tym wszystko na przyslowiowa 6.Jesli jakies pytanka bardzo prosze chetnie odpowiemy.
  • moniawi1 13.07.14, 19:02
    Bardzo przepraszam nie w prawym tylko w lewym.
  • aiwlys74 17.07.14, 09:09
    Proszę o info czy można korzystać ze zjeżdżalni i basenów w hotelu położonym obok tj Albatros Beach oraz czy nie ma problemu z wymianą ręczników basenowych i jak się to odbywa ?
  • moniawi1 17.07.14, 18:21
    A wiec tak z dwoch duzych zjezdzalni mozna korzystac,natomiast z malego basenu dla dzieciakow nas grzecznie wyprosili(inny kolor opasek na rekach).Natomiast co do recznikow na powitanie w pokoju leza dwa lub trzy w zaleznosci ile was w pokoju,pozniej bierzesz sobie te reczniczki na basen i korzystasz,wieczorem jak wracasz do pokoju zabierasz je ze soba,lub stwierdasz ze sa brudne i oddajesz do "towel center" tam je od was biora i zapisuja ile recznikow oddaliscie.Na drugi dzien odbierasz czyste reczniki,wlasnie tak to dziala.
  • white_swan 17.07.14, 20:12
    Znowu zmienili system wymieniana ręczników ? wink Widać szukają nadal idealnego rozwiązania.
    Dziwne, że musieliście znowu płacić. Ja od drugiego pobytu nie płacę smile Raz tylko trafił się jakiś starszy gość, też wysokczył z 'special price for you ' . Ale grzecznie zapytałam się czy coś się zmieniło bo od 3 lat nie płacę i pokój się znalazł wink
    100$ to normalna kwota za 2 tyg.
  • moniawi1 17.07.14, 20:28
    Tak teraz juz wiem ze 100$ to normalna cena,ale jak przylecielismy w nocy to hotelu to zaczelo sie od 130$,wiec sie cieszylem zu troszke udalo mi sie zbic cene.Ale od polakow ktorzy przyjezdzali po nas i tez placili "nazwijmy to specjalny pokoj"tez placili po 100$,wiec to taka normalna cena.A za przedluzenie doby skasowali mnie 60 euro do 22.00.O i wlasnie tak sie traktuje stalych klientow.Ale mimo tego to i tak naj naj w hrg w srod hoteli.
  • white_swan 17.07.14, 21:28
    Może to też zależy od biura . Ja jeździłam z tui a od zeszłego roku z neckermannem, bo tui niestety nie ma już albatrosa w ofercie.
  • aiwlys74 18.07.14, 18:41
    Czy na plaży jest molo z "wyspą" widoczne na zdjęciach w ofertach biur podróży ?
  • moniawi1 18.07.14, 21:47
    Tak molo jest czynne a na koncu mola jest cos takiego,nazwijmy to taras widokowy.Sa zamocowane drabinki i mozesz zejsc z nich bezposredni na troszke glebsza wode.
  • wielkiczlowiek 21.07.14, 10:14
    wrocilismy wlasnie z AP. troche mnie zaskakujecie z tymi doplatami: my mielismy pokoj z widokiem na morze (prawe skrzydlo, prawie przy plazy) bez zadnych doplat, dolarow w paszporcie czy nawet zwyklej prosby. po prostu dali sami smile zaproszenie na kolacje tez gratis...
  • shot777 21.07.14, 12:23
    a czy mozesz napisać z jakiego biura byłeś
  • wielkiczlowiek 21.07.14, 15:55
    bylismy z itaka
  • moniawi1 21.07.14, 19:30
    Wiesz my chcielismy pokoj w okreslonej czesci,czyli mozliwie najblizej atrakcji dla dzieci i z zastrzezeniem ze pokoj ma byc na parterze.Dostalismy idealnie do basenudla dzieciakow mielismy rzut beretem i do kids clubu tez bardzo blisko,byc moze za takie pokoje trzeba dodatkowo doplacic.
  • wielkiczlowiek 21.07.14, 22:24
    ok. dla nas lokalizacja pokoju byla bez wiekszego znaczenia (no moze poza widokiem na smietnik lub jakas budowe, ale w AP, to chyba nie grozi... smile ), wiec od razu zdecydowalismy, ze nie ma zadnych dodatkowych doplat - formalnych czy nieformalnych. Jedyna rzecz za jaka bylbym w stanie doplacic (i to niemale pieniadze), to cos co pozostaje w sferze moich marzen, a mianowicie Russians Free Zone! Jesli w przyszlosci jakis hotel odwazy sie cos takiego wprowadzic, to mysle, ze zrobi na tym zloty interes...
  • moniawi1 22.07.14, 11:17
    Naprawde wam przeszkadzali,fakt byli wszedzie ,nawet aimacje dla dzieciakow w kids clubie i na kinder disco pod nich,ale wiesz co przez dwa tyg nie zauwazylem zadnego chamskiego zachowania.Nawet kilka razy pogralem z nimi w siatke i bylo ok.A razilo mnie i to strzasznie jak sobie w restauracjach ponakladli pelne talerze jedzenie a zjedli z tego moze polowe,A twoj pomysl RUsians free zone,po zestrzeleniu Beoinga(moze zle napisalem),kto wie,kto wie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka