Dodaj do ulubionych

Mirage Aqua Park

21.01.15, 18:06
Wiem, że to nowy hotel ale może jest ktoś na forum który tam już był. Interesuje mnie wyżywienie, aqua park, restauracje a'la carte, plaża i cała infrastruktura. Wszystkie sugestie od siebie mile widziane.
Edytor zaawansowany
  • batysz 17.03.15, 16:53
    Ponawiam prośbę.
  • lengyel13 16.04.15, 09:19
    Też bym chętnie przeczytała jakiś opinie o tym hotelu. Najlepiej dobre smile
  • betty_julcia 30.05.15, 22:52
    Podbijam. Zarezerwowałam na 18.06 i nie wiem czego się spodziewać.
  • karla81_ka 31.05.15, 22:05
    Czytalam opinie i sa bardzo dobre. Ja wykupilam titanic palace ale sa tak zle opinie ze chyba zmienimy na mariage aqua park.
  • betty_julcia 01.06.15, 00:18
    Hej. Ja także byłam zainteresowana hotelem titanic ale po przeczytaniu opinii z maja zrezygnowałam, zarezerwowałam wstępnie mirage ale w rezultacie zdecydowałam się na sunrise select garden. Mam opinię z pierwszej ręki, moi rodzice tam byli i mając porównanie do innych hoteli egipskich powiedzieli że naprawdę warto. Nie ma tam aquaparku tylko pojedyńcze zjeżdżalnie, ale jest tak duża ilość różnych rozrywek, animacji że rekompensują brak aquaparku.
  • batysz 18.06.15, 18:21
    Wróciłem z Mirage i nie polecam tego hotelu, opinia na Holid...
  • jad66 22.06.15, 10:04
    batysz możesz opisać na priva ( jadud@op.pl) warunki w tym hotelu bo z opini chyba wtopiłem kupując wyjazd na sierpień. Z góry dziękuje
  • lengyel13 07.07.15, 13:06
    Również wróciłam z tego hotelu i sad nikomu go nie polecam. Dziwi mnie ta lawina pozytywnych komentarzy, która nagle, wraz z rozpoczęciem sezony z zachwytu zamieniła się na coś wręcz przeciwnego. Hotel podobno jest nowy ale niestety jego wygląd o tym nie świadczy. Wygląda na stary i zdezelowany. Meble to zbieranina starych gratów z odzysku. W barach po jednym barmanie. Dystrubytory na napoje odwrócone w stronę kelnerów więc nie da się nic samemu sobie nalać. Z takiej sytuacji wynikają nieustanne kolejki do barów. Właściciel hotelu niestety próbuje jak najtańczym kosztem uzyskać jak najlepsze zyski m.in. przez oszczędzanie na personelu, przelewanie syropów do butelek po napojach i rozcieńczanie ich wodą. Niestety wszystko jest brudne (w tym hotelu brud i niestaranność znacznie przekraczają nawet "Egipską normę". Byłam w Egipcie 6 raz i ten hotel bije na głowę wszystkie inne. Animacje są prowadzone głownie przez animatorów z hotelu. Jeden z nich występował m.in. w rofli fakira. W tym wypadku muszę przyznać, że występ może nie był powalający ale całkiem fajny. Pierwszy raz spotakłam się z tym, że nie ma standardowych wieczornych animacji ani "mini dosco" a zamiast tego na plaży jest organizowane "piana party". Wszystko byłoby ok ale za wejście na wieczorne animacje trzeba było zapłacić za osobę dorosłą po 12 USD. Dzieci do lat 12 mogły wejśc za darmo pod warunkiem, że za wejście zapłacili rodzice.
    Mieliśmy jechać tak jak w zeszłym roku do Jungle Aqua Park ale mąż w ostatniej chwili dał się skusić na "nowy hotel.
    Jeżeli chcecie jechać do Egiptu wybierajcie Jungle. W Hurghadzie na pewno jest najlepszy.
  • slashowa 08.07.15, 08:53
    Jungle Aqua Park - potwierdzam rewelacja. Jeśli ktoś się waha niech się nie zastanawia tylko kupuje - byłam w tamtym roku i wróciłam baaaaardzo zadowolona a dzieci zachwycone. Jedzenie bardzo dobre, czysto, pokoje duże i przestronne, aquapark fanatyczny dla dzieci i dorosłych - nie będziecie żałować, Dla mnie rewelacją były występy na żywo w Jazz Barze saksofonisty, gitarzysty czy skrzypaczki grających największe przeboje - super się słucha popijając drineczka czy piwko. Kwestią jest tylko czy w sytuacji taka jaka teraz chcecie wybierać się do Egiptu crying
  • ewab1973 23.03.16, 14:48
    Czy kto ma informacje o tym hotelu z tego roku?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.