Dodaj do ulubionych

Nożownik w Hurgadzie

14.07.17, 16:44
Incydent a będzie afera że ho ho..........
Edytor zaawansowany
  • 14.07.17, 17:16
    Miało być Marsa Alam jest Hurgada.
  • 14.07.17, 17:18
    I znowu będzie nagonka na Egipcjan, jacy to źli i okrutni ci Arabowie, swoją drogą czy słyszał ktoś by MSZ odradzał wyjazd do Wielkiej Brytanii , Francji czy Niemiec?
  • 14.07.17, 19:12
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • 14.07.17, 23:41
    a co znaczy "starają się coś z tym zrobić"? gó... robią dlatego tylu ludzi ginie. Tu, w naszej cywilizowanej Europie. Odradzać wyjazd do Francji byłoby niepoprawne politycznie, ale do Egiptu pewnie, czemu nie... tam czai się złooooo, dlatego większość zamachów i trupów ściele się u naszych sąsiadów. Nożowników u nas nie ma? nieee, wcale. u nas w naszej cywilizowanej eurpce wystarczy być kibicem innej drużyny piłkarskiej, lub po prostu przechodzić po pasach żeby zginąć....
  • 15.07.17, 16:04
    Jak widać z wpisu, odczytuję iż jesteś wyznawcą pisu, piszesz zgodnie z wytycznymi obecnej władzy. Jakim prawem mówisz o Egipcjanach "brudasy", będzie Ci przyjemnie gdy nazwią Ciebie nacjonalistą, narodowcem, och przepraszam Tyś jest czystej maści patriotą.
  • 14.07.17, 18:12
    Oj tam to nie icydent tylko incydencik taki standarcik w pakiecie do wycieczki. Myślę, że rodziny ofiar myślą tak samo, przecież na całym świecie z wody mogą wyjść nożownicy. Bym z tego nie robił wielkiej afery.
  • 14.07.17, 18:55

To pryszcz. Jeżeli nie poderżnięto gardeł tuzinowi Polek to nie ma powodu do niepokoju.
    Nie będę wymieniał bardziej niebezpieczniejszych i znacznie droższych miejsc takich jak Paryż, Londyn, Bruksela itp. Polacy, nie dajcie się zastraszyćsmile
  • 14.07.17, 19:08
    faraon.drugi napisał(a):

>
    > To pryszcz. Jeżeli nie poderżnięto gardeł tuzinowi Polek to nie ma powodu do ni
    > epokoju.
    > Nie będę wymieniał bardziej niebezpieczniejszych i znacznie droższych miejsc ta
    > kich jak Paryż, Londyn, Bruksela itp. Polacy, nie dajcie się zastraszyćsmile

Dobre-polacy nie dajcie się zastraszyć no,no starasz się naganiać do wyjazdu do tej dziczy.
    Posłuchaj na Paryż , Londyn, czy Bruksele po prostu cię nie stać bo drogo i taki jak ty nie pojedzie do cywilizacji,tacy jak ty lecą niby na wypoczynek do tej dziczy zwanej Egipt za pare stówek.Egipt już jest pase więc nie imponujesz tymi wpisami gdzie to jest nioebezpiecznie.Załóż sandałki.
  • 14.07.17, 19:27
    Rozczarowałeś mnie. Nie potrafisz poznać ironii nawet gdy się o nią potkniesz.
    I zupełnie inne pytanie, po cholerę ciągle klikasz na cytuj przy odpowiedzi?
    Ja pamiętam co napisałem a ty tekst masz przed oczami. Jednak jesteś trochę
    spowolnionysmile
  • 14.07.17, 20:20
    faraon.drugi napisał(a):

Jednak jesteś trochę
    > spowolnionysmile
    Jestem opózniony w rozwoju
  • 14.07.17, 20:30
    A to przepraszamsmile Ale czytasz jednak ze zrozumieniem i masz potencjał.
    Mamy podobne opinie co do spędzania urlopu w Egipciesmile.
  • 14.07.17, 20:32
    To mamy 14 lipca także spokojnie to dopiero była rozgrzewka z nożem jakiegoś ciapatego gó...arza zamachy to sie tam dopiero zaczną nie wiem ile krwi musi spłynąć żeby te durne ludzie zrozumieli jaki to dziki kraj i czym grozi tam wyjazd.
  • 14.07.17, 21:08
    Myśle że częsć narodu Polskiego będzie wyjezdzać do tej dziczy bo jest tanio,ich nie interesuje bezpieczenstwo swoje i ich dzieci do Francji nie pojadą bo po prostu ich i np 2 dzieci na np eurodisneyland i inne atrakcje nie stać a na ten smietnik zwany egipt stać nawet Rumuna
  • 14.07.17, 21:09
    A najlepsze w tym jest to że znajdują się jeszcze jakieś niedorozwoje co chcą tak kupić chałupke i tam zamieszkać.
  • 14.07.17, 21:36
    Po co stresujecie Rodaków chcących "liznać" kultury potomkow faranow. Albowiem nikłe jest prawdopodobienstwo utraty zycia no chyba że zestrzela samolot. Przy założeniu ze wakacje w Egipcie spędzi 100-200 tys Rodakow spragnionych wrażeń 99 % z pewnoscia wróci do Ojczyzny zatem Polacy do BP ceny dobre cieplo dobre jedzenie przystojni zadbani mężczyzni i piękne otwarte na obcokrajowców kobiety!
  • 14.07.17, 21:37
    Z Tymi mieszkaniami to jest szczyt głupoty na FB jest taka zamknięta grupa ktora zachęca do wyjazdów do Egiptu i zakupu tam mieszkań po atrakcyjnych cenach ( ale to już wolność Tomku w swoim domku). Wracając do tego nożownika to miesiąc temu napisałem posta w jakimś temacie ze kwestia zamachów to tylko i wyłącznie kwestia czasu obstawiałem Marsa alam ale padło na Hurghade ale to jeszcze nie koniec wakacij. Z drugiej strony kto raz był w Egipcie to i tak bedzie go ciągnęło i dalej bedzie sobie wmawiał ze jemu napewno nic sie nie stanie i takim ludziom cieżko jest przemówić do rozsądku. Można by było Polakom zapewnić bezpieczeństwo ale to już wymagało by dyplomacji ograniczeń dla turystów i napewno zwiększenia cen wycieczek.
  • 14.07.17, 23:31
    A nie mówiłem, to się chłopki nakręciły,dalej,dalej dale........
  • 15.07.17, 08:53
    Dwa w jednym ,czliy taxi +karetka pogotowia ? Nie ma to ,jak extra nowoczesny transport do szpitala smile

fakty.interia.pl/swiat/news-egipt-nozownik-zaatakowal-turystow-sa-ofiary-i-ranni,nId,2417537
  • 16.07.17, 16:45
    Dobrze że go na deskorolce nie pchali ciapki smile
  • 16.07.17, 20:49
    zdaje się, że w naszym pięknym kraju dwa czy trzy dni temu synek zarżnął siekierą swoich rodziców i kuzyna...
    rocznie policja odnotowuje około 700 zabójstw.
    w naszym pięknym kraju....
    cudze widzi się pod lasem, a swojego pod nosem to już nie.

--
    sportowy krem nie tylko dla idiotów
    http://images44.fotosik.pl/266/58ea10722a7ca480m.jpg
  • 17.07.17, 14:53
    Super argument i przykład patologia i problemy rodzinne porównywać z atakami terorystycznymi. Różnica zasadnicza u nas nikt nie morduje turystów z powodu innego wyznania. W sumie to niektórym zazdroszcze co musiałoby się wydarzyć by Wam przeszkodziło w wypoczynku w Egipcie. Nikomu źle nie życzę i obyście się nie przekonali na własnej skórze czym jest dżihad.
  • 17.07.17, 20:28
    Obcy cię napadają to jest tragedia ,ale że w rodzinie się zabijają to na kogo można liczyć? U nas ...pamiętasz sytuację w Trójmieście i nie tylko ,,,,.
  • 17.07.17, 22:28
    dokładnie, media sensacje robią, co to się nie dzieje, nożownik w Hurghadzie, w dziczy mordują....a po minucie relacja z sądu z "cywilizowanego" kraju - wyrok za brutalne morderstwo i poćwiartowanie kobity. Rzeczywiście odbiegamy tej "dziczy".... a co życie turysty jest więcej warte niż życie rodaka???? świry i po..by są wszędzie, a co za różnica czy ktoś zabija w imię religii, czy z powodu koloru skóry, przynależności do innej kultury czy po prostu bo ma taki kaprys???
  • 18.07.17, 20:19
    no, widać że masz bogate doświadczenie w dżihadzie...

--
    sportowy krem nie tylko dla idiotów
    http://images44.fotosik.pl/266/58ea10722a7ca480m.jpg
  • 18.07.17, 21:41
    Ty zapewne masz. Ilu tu ekspertów od terroryzmu. Szok.
  • 25.07.17, 15:39
    doral2 napisała:

> zdaje się, że w naszym pięknym kraju dwa czy trzy dni temu synek zarżnął siekie
    > rą swoich rodziców i kuzyna...
    > rocznie policja odnotowuje około 700 zabójstw.
    > w naszym pięknym kraju....
    > cudze widzi się pod lasem, a swojego pod nosem to już nie.

A co to ma wspólnego z tą dziczą ?

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.