Dodaj do ulubionych

Country Club Sharm - PiLNE!!

06.07.05, 17:19
BARDZO prosze o jakiekolwiek info o Country Club 4* w Sharm!!
Obserwuj wątek
      • oblizniak Re: Country Club Sharm - PiLNE!! 06.07.05, 21:49
        Kurcze , a ja dałam się nabrać! W katalogu Triady jest informacja ,że hotel ma
        być otwarty w lipcu! Wykupiłam w tym hotelu w sierpniu.Mam cichą nadzieję że
        do tego czasu zdążą zakończyć budowę i jakoś go wyposażą!!
    • egipt-hotele Re: Country Club Sharm - PiLNE!! 24.07.05, 16:37
      Czy ma pani jakiekolwiek informacje nt.hotelu w Sharm ...Country Club,ja mam tam
      przebywać we wrześniu a w triadzie prawie nic nie wiedza na jego temat,wiem
      tylko że to nowy obiekt.bardzo prosze o jakiekolwiek info na temat chetnie
      posłucham,będe wdzieczny za emaila ,ale najlepiej na adres staniwaw@tkdami.pl
      pozdrawiam i z góry dziekuję Stanisław Wawrzyk
    • egipt-hotele Re: Country Club Sharm - PiLNE!! 09.02.06, 19:54
      Witam wszystkich wczasowiczów.
      Mam świeżutkie informacje o hotelu Country Club.
      Na miejscu okazało się, że hotel posiada kategorie 3* a nie jak opisuje triada
      4* a co za tym idzie wyżywienie też odpowiada 3* ( mały wybór i niezbyt
      smaczne). Pokoje skromniutkie (bez lodówek, suszarek a jak rano zabiorą Wam
      ręczniki do prania to nie liczcie, że dostaniecie je wcześniej niż po awanturze
      wieczorem.)Większośc gości hotelowych to Arabowie, Wegrzy i Rosjanie(Uwaga na
      robactwo w poscieli). W ciągu dnia wczasowicz skazany jest na własną
      organizacje czasu i pomysłowość gdyż hotel nie zapewnia żadnych atrakcji typu
      aerobic, gra w piłkę czy bilarda itp. (nawet odpłatnych). Nie ma żadnych
      atrakcji dla dzieci (np plac zabaw lub opiekunka) a w baseniku hotelowym jest
      okropnie zimna woda.Życie w hotelu zamiera o godzinie 21.00 bo nie ma żadnych
      dyskotek ani animacji. Obsługa hotelowa stara się być uprzejma (jak na
      egipcjanów dość szybka).Bezpłatny bus dowozi dwa razy dziennie na plaże
      hotelową ale bardzo brudną i zaniedbaną. Doba hotelowa kończy się o 12.00 w
      południe a większość samolotów odlatuje dopiero nad ranem (biuro nie zapewnia
      ani pokoju w którym można by było poczekać na odlot ani żadnego wyżywienia poza
      przysługującym śniadaniem). Nie dajcie sie skusić na wycieczki z biura
      hotelwego, gdyż w tym samym budynku jest biuro wycieczkowe egipskie (pewne),
      które oferuje te same wyjazdy za pół ceny. Piloci poza sprzedaniem wycieczek
      niczym więcej się nie interesują (ale to nie nowość).
      Reasumując jest to bardzo mały hotel w którym ciszy i spokoju nikt Wam nie
      zakłuci.
    • kokoszajbus Re: Country Club Sharm - PiLNE!! 02.07.06, 18:07
      nie ma co wysylac zdjec z wierzchu moze i wydaje sie ladny ale jak wiadomo
      pozory myla... hotel ma bardzo maly teren jest na odludziu wszedzie daleko nie
      ma zadnych rozrywek w hotelu. pokoje bardzo ciemne, lazienki wygladaja jakby
      hotel mial 20 lat a nie rok indifferent jedzenie jak juz bylo pisane bardzo ubogie
      codziennie to samo zeby pojechac na plaze o wyznaczonych porach jest bus co
      jest nie wygodne... ogolnie odradzam....
      • andro1 Re: Country Club Sharm - PiLNE!! 13.07.06, 09:40
        Witam
        Wczoaj wróciłem z Country Club i prawie w 100% potwierdzam post Kokoszajbusa.
        Hotel faktycznie ma bardzo mały teren ale czego można wymagać od hotelu który
        ma 62 pokoje, w hotelu faktycznie nie ma żadnych rozrywek poza odpłatnym
        bilardem. Pokoje owszem słoneczne nie są ale może to i dobrze (od słońca jest
        basen i plaża). Hotel faktycznie sprawia wrażenie jakby miał 20 lat ale już
        podczas mojego pobytu zaczeły się ostre prace remontowe. Przypadkiem
        dowiedziałem się, że miesiąc temu hotel zmienił właściciela i nowy nabywca
        rozpoczął intensywne remonty - mówię zupełnie poważnie. jedzenie faktycznie
        kiepskie i monotonne. Do plaży dowozi bus hotelowy 2 razy dziennie, według mnie
        powinno być więcej wyjazdów. Hotel faktycznie na odludziu ale to jak większość
        hoteli w Sharm. Ogólnie na chwilę obecną odradzam, może za miesiąc już będzie
        lepiej. Zdjęcia z hotelu na życzenie wyślę mailem.
    • miriam_73 Re: Country Club Sharm - PiLNE!! 24.07.06, 18:11
      Wróciłem z Country Club
      Autor: andro1 IP: 217.153.178.(866)
      Data: 13.07.06, 10:12 + dodaj do ulubionych wątków

skasujcie post

+ odpowiedz cytując + odpowiedz

--------------------------------------------------------------------------------
      Witam
      Hotel ma bardzo mały teren ale czego można wymagać od hotelu który ma 62
      pokoje, w hotelu nie ma żadnych rozrywek poza odpłatnym bilardem. Pokoje duże
      z dobrze chłodzącymi i mrożącymi lodówkami. Hotel sprawia wrażenie jakby miał
      20 lat, ale przypadkiem dowiedziałem się, że miesiąc temu hotel zmienił
      właściciela i nowy nabywca rozpoczął już podczas mojego pobytu intensywne
      prace remontowe jak na tempo egipskie. Jedzenie kiepskie i monotonne, a
      obsługa przygotowująca ciepłe posiłki wyjątkowo niegramotna. Do plaży dowozi
      bus hotelowy 2 razy dziennie, według mnie powinno być więcej wyjazdów. Hotel
      usytuowany pomiędzy Naama Bay i Old Market ale to jak większość hoteli w
      Sharm (do Naama Bay dowozi i przywozi bus hotelowy raz dziennie za 5 funtów).
      Basen hotelowy z kiepską filtracją wody, codziennie sypią duże ilości chloru.
      Ogólnie hotel na chwilę obecną odradzam, może za miesiąc już będzie lepiej.
      Zdjęcia z hotelu na życzenie wyślę mailem.

--
      Moje Podróże
      community.webshots.com/user/miriam_1973-date
    • sylvana5 Re: Country Club Sharm - PiLNE!! 04.08.06, 09:49
      Witam wlasnie wrocilam z Egiptu z htelu sea life ,ktory jest polaczony razem z
      hotelem country club.Jest to nowy piekny hotel z basenem i licznymi knajpkami
      na terenie hotelu.Polozony nad samym morzem z ,ktorego widok wychodzi na wyspe
      Tiran.Goraco poleceam wszystko super jak w ofercie ,nie ma sie czego obawiac!!!
      • kasia-k Re: Country Club Sharm - PiLNE!! 09.08.06, 11:36
        sylvana5 napisała:

> Witam wlasnie wrocilam z Egiptu z htelu sea life ,ktory jest polaczony razem
        z
        > hotelem country club.Jest to nowy piekny hotel z basenem i licznymi knajpkami
        > na terenie hotelu.Polozony nad samym morzem z ,ktorego widok wychodzi na
        wyspe
        > Tiran.Goraco poleceam wszystko super jak w ofercie ,nie ma sie czego
        obawiac!!!

coś tu nie gra countru club nie jest nad samym morzem...
          • pillowbook BYŁAM w Country Club - NIGDY WIĘCEJ!!!!!!! 10.08.06, 13:49
            Byłam 0d 18 do 25 lipca. Hotel nie jest połączony z żadnym innym.
            Nie zasługuje na 4*. Jest mały, ale wcale nie kameralny. Od rana do nocy bębni
            muzyka na małej basenowej przestrzeni i to wcale nie egipska.
            Jedzenie bardziej niż byle jakie.
            Pościel wyglądała jakby już ktoś w niej spał, a materac był z "wyleżanym"
            dołkiem.
            Pokojowy z brudnych ręczników robił łabądki.
            Spałam pod prześcieradłem i ręcznikiem plażowym, gdyż koce były wątpliwej
            czystości i (przepraszam) śmierdziały.
            Tylko raz kolacja była pod gwiazdami i to z okazji pojawienia się właściciela.
            Za jednym zamachem odbębnili taniec Derwisza i taniec brzucha.
            Na plażę owszem dowożą, ale lepiej jechać do Sopotu. Czegoś takiego jeszcze
            nigdy nie widziałam, a bywam w Egipcie kilka razy w roku i nigdy dotąd nie
            narzekałam.Pierwszy raz będąc nad Morzem Czerwonym kilka dni spędziłam na
            koszmarnym hałaśliwym basenie. Sam basen owszem ładny - woda ciepła, ale chyba
            nie o to chodzi. Zdjęcia hotelu, plaży i czegoś co nazywają kortem tenisowym
            zamieściłam na forum "Podróże - Zdjęcia hoteli w Egipcie - County Club"
            Obok Country są ładne 4* hotele - byłam wewnątrz - naprawdę ładne. Mieszkałam
            też na objeździe w Regina Style w Nuweibie i choć meble w pokojach są
            nadgryzione czasem i nie wiem ile ma gwiazdek - to, aż chciało się tam zostać.
            Country Club - NIGDY! Nie wiem kto dał Country 4*!!!!!!!!
    • ularze Re: Country Club Sharm - PiLNE!! 18.01.07, 18:33
      Hotel Country Club zdecydowanie nie jest hotelem 4*owym - daję mu 2*! Czystość
      pokoju pierwszego dnia po przylocie pozostawiała wiele do życzenia... Brudne
      blaty - masa plam na blacie nad lodówką, plamy na stolikusad Materace na łożkach
      porwane, poszarpane - kładziesz się na łóżko i zapadasz się - ewentualnie
      staczasz się do środka. Pościel pozostawia wiele wiele do zyczenia - nie
      doprana z plamami, dziurami - okropna! Wszytsko zamontowane na słowo honoru -
      lepiej nic nie dotykać.O ile pokój na pierwszy rzut oka jest OK to łazienka...
      straszna!Wanna obleśna, kurtyna prysznicowo-wannowa do połowy brązowa - weeee
      Ta łzienka nie zna środka typu bielinka czy ace. Wszytsko jest takie
      zapeziałe... Kran kręci się we wszytskie strony. Woda to zupełnie inna historia-
      jesli juz jest to super żółta. Wyskakuje z kranu i pryska na wszystkie strony.
      Umycie zębów to nie lada przygoda. Grzyb zagosił także na ścianach pokoju -
      zajmuję ich wiekszą cześć. Ten hotel jest teoretycznie nowy - nie macie pojecia
      jak bardzo się rozczarujecie jego "nowością".
      Obsługa miła - nawet bardzo miła. A nawet tak miła że sprzątając mój pokój
      sprzątneli mi komórkę... 200zł polskich też sprzątneli. Pogrzebali w
      walizkach... Pzregięcie na maxa! Sprawa kradzieży nie rozwiązana - zawsze
      słyszałam to samo - W EGIPCIE NIE KRADNĄ... W TYM HOTELU NIGDY SIE TO NIE
      WYDARZYŁO! Oczywiście nie wierzę w te bzdury - podczas mojego pobytu w tym
      hotelu nie tylko ja zostałam okradziona. Fatalny menager hotelu - zamiast
      sprawe rozwiązać to się na mnie obraził??? Największym dla mni eprzegieciem
      było to, że kluczem od mojego pokoju pasowały do innch i odwrotnie? Wyobrażacie
      sobie co to za hotel?? Każdy może wejść do Twojego pokoju! Porażka.
      Basen- mały - wygląda OK
      Jedzenie... wiecznie było go za mało! Talerze świeciły pustkami. Dzień w dzień
      to samo. W drugim tyg pobytu jedzenie zdecydowanie sie polepszyło ale niestety
      ciągle było go za mało - i zawsze było wszytsko zimnesad
      Wile razy byłam w krajach arabskich - ale w czymś takim to dawno za te
      pieniądze nie mieszkałamsad

Serdecznie Wam odradzam urlop w tym hotelu. Ja spędziłam super 2tyg ale to nie
      dzięki temu hotelowi ale towarzystwu które tam poznałam. Wszystko psuło to, że
      dzień w dzień sprawdzaliśmy czy kogoś tym razem nie okradziono... I musieliśmy
      walczyć o jedzenie. Nie polecam tego hotelu ani ani!!! Nie marnujcie swoich
      wakacji! Nie jestem wymagającą osoba i wiem że egipskie hotele odstają od
      ogólnie przyjętych standardów, ale ten COUNTRY CLUB to była porażka!!!

Jesli chodzi o sporty to ... ach szkoda gadać. Korty??? Sauna??? Siłownia
      heheheheh dobry żart. Nic takiego tam nie ma.

Nie dajcie sie nabrać na ten hotel - nie ryzykujcie - szkoda wakacji.

Pozdrawiam serdecznie polska ekipe z Country Club - mamnadzieję że już wiecej
      osób tam nie okradli...

• tomaszhercka Re: Country Club Sharm - PiLNE!! 21.01.07, 15:41
        szczerze to jestem zdziwiony -byłem w tym hotelu pod koniec września i nic z tych opisanych historii mnie nie dotkneło -pokój mieliśmy czysty, łazienka też -nic nam nie zgineło hotel był czysty woda w basenie nie śmierdziała obsługa choć natrętna (jak to w egipcie bywa) całkiem ok -jedzenie też dobre i spory wybór -kort to faktycznie żart ale szczerze to w takim upale mało kto ma ochote grać w tenisa -może nie jest to Hilton ale wakacje spędziliśmy sympatyczne i napewno będziemy je mile wspominać -aha co do hotelowej plaży to dramat -wygląda jak jakieś kamieniołomy -ale jest na to recepta -wychodząc z hotelu w prawo idziemy (lub za grosze podjezdzamy urokliwą taksówką do końca ulicy) ok 400m.i mamy bardzo fajną plażę na klifie -na której mamy bar, restauracje, wypożyczalnie sprzętu do nurkowania, leżaki i parasole oraz co najlepsze w całym Egipcie RAFY KORALOWE na których mozna sie relaksować oglądając bajecznie kolorowe ryby...
        Nie kwestionuje przeżyć innych tylko pisze o tym co sam przeżyłem -osobiście nie narzekam choć wiem ze w egipcie wszystko sie może zdarzyć wink)))
        Pozdrawiam
        • wikwaw Re: Country Club Sharm - PiLNE!! 30.01.07, 21:34
          A ja potwierdzam wszystkie te uwagi. Nawet mógłbym je pomnożyć przez dwa. Co
          ciekawe, co mnie zaskoczyło, to to, że problemy są znane od dawna, a pani z
          Triady twierdzi, że i tak będą z tego hotelu korzystać bo jest tak tani.
          Dziękuję za taką taniość i wszystkim "złapanym" współczuję(zdjęcia z pobytu
          kojarzące się z tym hotelem wyrzucam). Oczywiście były osoby mające więcej
          szczęścia, ale zasad kierujących tym pensjonatem i jego obsługą nie udało się
          ustalićwink
          • jolanta.gaj Re: Country Club Sharm - PiLNE!! 19.03.07, 15:54
            Byłam w Country Club w lipcu'06. Koszmar. Zdjęcia plaży, kortu i pokoju
            zamieściłam na forum "zdjęcia hoteli w Egipcie".
            Po powrocie z tych upiornych wakacji ( nie pierwszych w Egipcie, ale
            pierwszych z Triadą), zaczęłam pisać "wspomnienie", jednak na myśl o
            dokończeniu robi mi się niedobrze.
            Nie polecam nawet "niewymagającym"...
    • t286 Re: Country Club Sharm - PiLNE!! 16.06.07, 18:29
      Wróciłam 13.06.07r. z tego motelu - bo hotelem trudno nazwać Country Club.
      Po pierwsze - fatalne położenie na ulicy nomen omen Motels Street, aleko od przyzwoitych hoteli, daleko od morza, daleko od Naama - wszędzie trzeba dojeżdzać taksówką. Hotelowy bus wiezie na plażę 2 (!) razy dziennie o 9.30 i 14.30. I już. Kto nie zdązy nie jedzie. A zresztą szczerze mówiąc trudno ten kawałek zatoki nazwać plażą. Woda do kolan, brudna bo nieopodal cumują statki wycieczkowe i szaleją motorówki, ŻADNEJ RAFY .
      Hotel brudny - brudne pokoje,łazienki, pościel,jakby ktoś już w niej spał tydzień,brudna stołówka, brudne szklanki,łyżki, talerze... I karaluchy. Zresztą stołówka i podawane tam jedzenie to odrębny temat.Mało, zimne,wydzielane - mięsa jeden kawałek, a ciasto krojone tak cienko,że można zobaczyć przez nie Warszawę.
      Kawa i herbata podawana jest w starych i lepkich od brudu termosach- na sam ich widok odechciewa się pić. Zdarza też się mieszać herbatę widelcem, bo nie można sie doprosić łyżeczek.Gdy po 10 minutach kończy się masło czy pomidory nikt już niczego nie uzupełnia ,a na prośbę obsługa z głupim usmiechem odpowiada że juz nie ma.
      Kolejny problem to niekompetentny i leniwy personel- nie chce im się sprzątać, uszkodzone zamki do drzwi- a takie są co trzecim pokoju - naprawiają przez trzy dni( bez skutku), nawet nie ma kto z basenu wyłowić robaków i smieci. Sprawiają wrażenie,ze turyści specjalnie im nie przeszkadzają...
      Ostrzegam przed Tiadą i Country Club- naprawdę warto dopłacić kilkaset złotych i jechać do wybranego hotelu aby nie czuć się turystą drugiej kategorii.
      • syska92 Re: Country Club Sharm 08.07.07, 23:05
        Ja byłam tam w zeszłym roku, hotel nie był dopracowany, ale nie był aż tak w
        złym stanie,to nie jest najgorszy hotel.Jak sie wybiera oferte to trzeba czytać
        a nie patrzeć sie na obrazek. Tam było napisane ze do miasta trzeba dojezdzać
        busami.Bus do OLD MARKET był za darmo wiec nie wiem z czego pani robi afere.
        Rafa oczywiście tam jest bo nie po to stali tam strażnicy żeby sie opalać tylko
        upominać ludzi żeby nie stali na rafach, a jeżeli pani nie dowidzi to jest
        okulista. Plaża oczywiscie ma wiele do życzenia ale jeżeli komus nie pasowało
        mozna było isc na plaże publiczną. Po pierwsze jedzenie nakłada sie samemu więc
        jaki jeden kawałek. Hotele sa sprzatane codziennie.Jedzenia jest duzo tylko
        trzeba przyjsc na początku albo po środku a nie na sam koniec
    • malena32 Re: Country Club Sharm - PiLNE!! 19.07.07, 15:36
      Idealne miejsce dla rodziny z dzieckiem. fajny mily czysty hotel, kameralna
      atmosfera, ktora tylko nawiedzony operator muzyczny maci rozgrzewka od rana.
      Ale to jest do przejscia :0 negocjowac i uciekac z baru na basenie (ktory
      notabene podaje obrzydliwe drinki) i mowic managerowi hotelu, ze to przez
      muzyke nikt nie chce tam siedziec, wiec moze warto sciszyc ja. Jedzenie jak to
      jedzenie w Egipcie smile, ale hotel naprzeciw Sole Virginia niby kilkugwiadkowy
      mial wiecej zgloszen o faraonce niz w Country, wiec chyba lepsze podlejsze
      jedzenie i wieksza higiena, niz full wypas i tydzien w luksusowej toaleciesmile
      Niedaleko sklep, w ktorym mozna kupowac wode i slodycze (nawet orzechowa
      princesse hahah ) Obsluga pracowita i mila. W tym roku kolejny raz chce sie tam
      wybrac i byc jak ostatnio w pokoju z klimatyzacja, bo bylo kilka bez. W koncu
      tam tylko przychodze spac po cudownym nurkowaniu smile Ogolnie nie jest zly,
      najwazniejsze ze czysty. Polecam
      • turysta200 Re: Country Club Sharm - PiLNE!! 23.07.07, 09:17
        Trafiliśmy do Country przypadkiem, ot trafił się akurat a pani w
        przedstawicielstwie TRIADY opowiadała o nim bardzo dobrze i w miare tani bo
        jest od niedawna. Nie mamy nadmiernych wymagań więc zdecydowaliśmy się. Country
        przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. NIE DYSPONOWAŁ praktycznie niczym
        oprócz małego i brudnego basenu (na naszym turnusie turyści nazywali go "Kaczy
        dół"), brak plaży bo turystów dowożono do takiego cuchnącego zaułka, prawie
        nikt z tego nie korzystał. Porcje mięsa były faktycznie wydzielane ale i tak
        nie chciało się ich jeść bo najczęśćiej letnie i podawane przez obsługe w
        wyświnionych fartuchach. Jeśli piorą je raz na miesiąc to czasem jest pewnie
        szansa trafic na trochę czyściejsze. Obsługa z TRIADY próbowała traktować
        turystów jak motłoch który zakłóca ich wypoczynek, stąd też były ciągłe
        awantury. Jednym słowem PRZESTRZEGAM przed TRIADĄ I COUNTRY CLUB.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka