Dodaj do ulubionych

Polacy w Miskolc?

10.01.11, 22:02
Tak sie wlasnie zastanawialam czy sa jakies Polki i Polacy w Miskolcu? Moze ktos chce nawiazac znajomosc. Jak tak, to prosze piszcie :))
Edytor zaawansowany
  • shila.80 27.01.11, 13:51
    Na prawde nie ma zadnych Polakow w Miskolc???
  • przemek-pl82 19.02.11, 15:04
    Witam
    Ja mam zamiar przeprowadzić sie do miskolc za jakies 2 tyg , narazie pojawiam sie tam raczej turystycznie :) jakby co to mailuj na dobrzanski82@gmail.com
  • doniavestito 02.04.11, 11:07
    witam. Mam pytanie . Mieszkasz w MISKOLC i jesteś Polakiem ale czy znasz język Węgierski.
    Potrzebuję osoby która by poszła ze mną założyć konto bankowe do banku w mieście Miskolc i była tłumaczem.
    proszę o kontakt - perfectclean@o2.pl
  • shila.80 02.04.11, 14:10
    Niestety nie znam wegierskiego i nie moge w tym pomoc. Tez bylam w takiej sytuacji. W Raiffaisen bank w Szinvapark dogadasz sie po angielsku jesli znasz. Mowia jak mowia, ale dogadac sie mozna, tylko uzbroic sie trzeba w cierpliwosc :) :) :) Przejrzyj oferty bankow dokladnie, bo sa drozsze niz polskie niestety ;/ Pozdrawiam :)
  • ladypolhun 09.02.14, 12:20
    Witaj, Teresa jestem, chcialabym spotkac sie z Toba w miskolcu 11 lutego tam bede, szukam partnerow do miedzynarodowej wspolpracy, moj tel. 06706387873, pozdrawiam Teresa
  • mmyszor 02.08.15, 23:50
    Odgrzewam temat :) Czy sa jacys Polacy, Polski w Miskolc, ktorzy chca nawiazac znajomosc? Piszcie, pozdrawiam. Maja
  • gosiasn 21.11.15, 20:49
    Ja rowniez chcialabym poznac Polakow z Miskolc. Zastanawiam sie, czy nie osiedlic sie w tym miescie, ale bariera jezykowa to duza przeszkoda. Przydalaby sie jakas rada albo pomoc. Jakby co, to moj mail adres: gosiasn@gmail.com

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka