Dodaj do ulubionych

Polacy, ktorzy studiowali na Wegrzech

02.05.11, 12:51
Hej, pisze prace magisterska o Polakach, ktorzy studiowali na Wegrzech. W zwiazku z tym poszukuje osob, ktore mialyby czas i ochote spotkac sie i opowiedziec o swoich wrazeniach, wspomnieniach itd. :) Mysle, ze warto takie rzeczy utrwalic :)
Pozdrawiam :)
Edytor zaawansowany
  • 05.05.11, 08:35
    jestem chętna
    ;zaczęłam w 1980 roku-wielkie przemiany w Polsce
  • 07.05.11, 16:29
    swietnie :) a moglabym prosic o jakies namiary, zeby sie z Pania skontaktowac? :)
  • 07.05.11, 18:07
    mieszkam i pracuje w Polsce , Bełchatow, tel.793169022
    pozdrawiam
  • 16.05.11, 14:36
    plhubeata napisała:

> mieszkam i pracuje w Polsce , Bełchatow, tel.793169022
    > pozdrawiam

Dziękuję za telefon, szkoda, że mieszka Pani tak daleko, ja jestem spod Warszawy i na razie skupiam się na poszukiwaniach osób z W-wy i okolic :) Ale nie mówię ostatecznie nie :)
  • 07.05.11, 19:09
    Witam ja zaczalem studia 93 r. Oraz mieszkam w warszawie chetnie pani pomoge
  • 16.05.11, 14:33
    pkaszuba napisał:

> Witam ja zaczalem studia 93 r. Oraz mieszkam w warszawie chetnie pani pomoge

Super, czy mogłabym prosić o jakieś namiary, żeby się z Panem skontaktować ? Ja mieszkam pod Warszawą, ale codziennie jestem w stolicy:)
  • 16.05.11, 15:22
    Prosze napisac mi maila z nr telefonu to zadzowie
  • 17.05.11, 07:57
    pkaszuba napisał:

> Prosze napisac mi maila z nr telefonu to zadzowie

Już wysłałam:)
  • 09.05.11, 19:53
    Witam!
    Przy odrobinie zachodu sporo kontaktów można odnaleźć poprzez naszą klasę. Tylko trzeba przeszukać uczelnie węgierskie.
    Mam też pytanie jaki okres obejmuje Pani praca?

Pozdrawiam
  • 16.05.11, 14:40
    waldekbp napisał:

> Witam!
    > Przy odrobinie zachodu sporo kontaktów można odnaleźć poprzez naszą klasę. Tylk
    > o trzeba przeszukać uczelnie węgierskie.
    > Mam też pytanie jaki okres obejmuje Pani praca?
    >
    > Pozdrawiam

Pierwotny zamysłem były lata 50-te (studenci przed 1956 i po), ale wszystko zależy od tego czy i ile osób uda mi się znaleźć, więc pewnie lata te będą trochę modyfikowane :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.