Dodaj do ulubionych

Polacy w Budapeszcie-2012

26.05.12, 11:22
Witam wszystkich:)Jestem 24-letnią Polką i od marca mieszkam w Budapeszcie. Przyjechałam tu sama i bardzo brakuje mi spotkań z Rodakami i rozmów po polsku...Jakby ktoś był zainteresowany to czekam z niecierpliwością na odpowiedź i pozdrawiam:)

Otworzyłam nowy wątek ponieważ poprzedni "umarł" z końcem 2011 roku i nie byłam pewna czy ktoś tam jeszcze zagląda:)
Edytor zaawansowany
  • 27.05.12, 19:27
    witam mam na imie Seweryn i potrzebuje pomocy wlasnie w budapeszcie jezeli umiesz wegierski to prosilbym o pomoc..pzd
  • 27.05.12, 19:29
    sawer5 napisał:

> witam mam na imie Seweryn i potrzebuje pomocy wlasnie w budapeszcie jezeli umie
    > sz wegierski to prosilbym o pomoc..pzd o to meil seweryn301@op.pl
  • 29.05.12, 13:15
    Cześć ,
    Powiedzmy że mam ten sam problem co ty. Chetnie się spotkam , porozmawiam .
    email rooooose@gazeta.pl
  • 06.06.12, 14:48
    Witam,
    Również niedawno zmieszkałam w Budapeszcie i chętnie porozmawiam i spotkam się z kimś z Polski :)
    Pozdrawiam
  • 06.06.12, 15:23
    Mój email to: piiinkiii@gazeta.pl
  • 11.01.13, 14:18
    Czesc,
    Jestem tu od tygodnia - nowa. przyjechalismy z chlopakiem z Pragi.
    Chetnie poznam /spotkam sie nawet w ten weekend, bo planow jak na razie brak.
    moj e-mail: ilonkamk@tlen.pl
    Mam nadzieje,ze ktos sie znajdzie chetny..
    Pozdrawiam!
    Ilona.
  • 17.06.12, 20:32
    Hej! Ja tu mieszkam już od ponad roku ale wciąż znajomych mam raczej niewielu. Bardzo chętnie się spotkam! masz adres email albo gg albo telefon?:)
  • 18.06.12, 13:00
    To mój mail: ren-i11@gazeta.pl, odezwij sie:)pozdrawiam
  • 19.06.12, 23:15
    Witam :) widzę, że nie tylko ja cierpię na brak znajomych w Budapeszcie, jestem tu od miesiąca i baaardzo brakuje mi rozmów po polsku, chętnie się spotkam i pogadam wieczorkiem, co Ty na to?? mój e-mail malena33@o2.pl
  • 11.07.12, 15:46
    Cześć :)

Gdyby ktoś chciał się spotkać i pogadać :) podaję swojego maila: piiinkiii@gazeta.pl
  • 17.07.12, 07:15
    Co to? Znowu lapanka w Warsiafce - i wywozka na przymusowe zmywaki do Honvedii?
    Pozdro!
    Polska Kargulem silna!
  • 16.10.14, 11:08
    Potrzebuję pilnej pomocy w zakupie pewnej książki w antykwariacie w Budapeszcie ( obudaantikvarium.hu/ ). Właściciel z nieznanych powodów nie wysyła za granicę.
    Potrzebuję aby ktoś książkę zakupił , odebrał ją osobiście lub pocztą i wysłał mi ją do Polski ( Pocztą lub GLS-em ) za odpowiednią oczywiście prowizją. Należność mogę przelać na polskie konto ( wolałbym nie na węgierskie bo mam juz doświadczenia prowizji powyżej 70 zł ), Paypal ( najchętniej ) lub forinty przekazem pocztowym. Pozdrawiam zakochanych w Hungarii :) mail : hosteria@interia.pl
    Chętnie rozwinę taką współpracę na przyszłość ( stale kupuję książki na Węgrzech )
  • 25.07.12, 13:17
    Witam! Ja się chętnie spotkam. Mój mail: kajkoi.kokosz@gazeta.pl
  • 28.07.12, 09:08
    Witam serdecznie! Pod koniec sierpnia przeprowadzam się na stałe do Budapesztu.
    Będę tam pierwszy raz, więc domyślam się, że początki mogą być trudne:)
    Czy orientuje się ktoś z Was, jak ogarnąć tam jakieś mieszkanko, najlepiej kawalerkę?
    Może macie jakieś ciekawe namiary?
    Z góry dziękuje!
    Pozdrawiam mocno!
  • 20.08.12, 13:48
    Hej! Ja jestem w Budapeszcie od kilku dni, bardzo chętnie nawiążę nowe znajomości w nowym miejscu:) Jakby co pisz: karen_mei@wp.pl
    Co do kawalerek to też o takim rozwiązaniu myślałam, ale tutaj jest taki zwyczaj, że przy wprowadzaniu się płacisz oprócz czynszu z góry jeszcze 2-miesięczną kaucję co na poczatek jest naprawdę sporym obciążeniem...
    Polecam stronę roommatesbudapest.com/ - dobra i aktualne informacje a co najważniejsze ludzie odpisują, na innych stronach bywa z tym różnie..

Pozdrawiam i życzę powodzenia!
  • 12.09.12, 11:50
    Mozliwosci kontaktu z Polakami w Budapeszcie na: www.polonia.hu.
    W Budapeszcie jest np. Dom Polski, kosciól polski - 1103 Budapest, Óhegy útca 11.
    Pozdrawiam
    Malgorzata
  • 29.09.12, 19:14
    Nie wiem czy macie blisko do Ujpesztu, ale zaprasam wszytkich na spotkanie z Polonia na Wegrzech: Ujpest, Nyar u. 40-42.
    Maja tez strone www.ulko.hu
  • 07.11.12, 15:17
    Może znajdziesz coś dla siebie (i innych nowoprzybyłych na Węgry) na stronie:www.polonianova.hu,W tej chwili aktualne jest ogłoszenie o warsztatach teatralnych-oczywiście w języku polskim- w listopadzie.
  • 16.12.12, 17:21
    Train tickets for sale:
    20th December 2012 8.05 PM departing from Budapest Keleti pu. to Warszawa Centralna
    3rd of January 8.56 PM departing from Warszawa Centralna to Budapest Keleti pu.
    Original (already discounted) price is 39 Euro each, could be sold for less. Please share, for inquires inbox me ! (facebook: Kristóf Ketskeméty, email: szotyi15@gmail.com)
  • 13.01.13, 19:01
    Witaj,jezeli masz ochote porozmawiac,wyskoczyc do kina itp:)...pisz smialo,pozdrawiam Łukasz!
  • 20.01.13, 23:51
    o, jak milo. A mozna poprosic o jakis adres kontaktowy? :)
  • 25.01.13, 21:39
    Czesc. tez jestem nowa. przjechalam na poczatku stycznia.chetnie sie spotkam. nawet jutro. pisz na e-mail: ilonkamk@tlen.pl
    Pozdrawiam! :)
  • 20.01.13, 13:05
    Chyba juz wszyscy znalezli nowych znajomych :). Ale i tak napisze, ze i ja jestem nowa w Budapeszcie i chetnie nawiaze znajomosci z rodakami.
  • 20.01.13, 19:59
    Witaj zatem..:)
    Jestem Lukasz,w Bp juz od wielu lat,jak masz ochote na pogawedke,zapraszam....
  • 20.01.13, 23:50
    rooooose@gazeta.pl mam teraz duzo wolnego czasu:)
  • 17.04.13, 21:51
    Czesc,
    podaj maila to sie odezwe :)
  • 12.03.13, 23:27
    Witajcie, jestem Węgierką, ale mam szczególny sentyment do Polski i Polaków. W końcu marca opuszczam Polskę (wracam do domu w Budapeszcie) a myślę, że bardzo będzie mi brakowało Waszego kraju. Chętnie bym się spotykała z Polakami mieszkającymi w moim mieście. Kontakt: lilacfactory (małpa) lajt.hu. Pozdrawiam :)
  • 06.04.13, 17:24
    Witam!
    jestem tutaj nowy chętnie porozmawiam i poznam nowych znajomych,
    mój nr GyGy 47035927 ;-) pisać śmiało
  • 28.04.13, 16:53
    Hej :) ja juz w Budapeszcie od roku i chetnie spotkam sie na zimne piwo lub swietna kawe, GG nie uzywam juz od nie wiem jak dawna wiec .. raczej mail lub poprostu pisz tu, pozdrawionka Magda
  • 17.05.13, 10:46
    może dzisiaj wieczorem jakieś polskie spotkanie, wyjście na miasto?
  • 20.05.13, 17:11
    Hej, ja sie przeprowadzam do Budapesztu w sierpniu, a obecnie poszukuje tam mieszkania do wynajecia. Moze ktos tu poszukuje wspollokatorki? :)
  • 23.05.13, 09:55
    Ja chetna zawsze i wszedzie :))
  • 09.07.13, 23:32
    Hej, ja co prawda do Budapesztu przeprowadzam się dopiero za 2 miesiące, ale już teraz chciałam sprawdzić, czy forum jeszcze żyje :) Mam 28 lat i przeprowadzam się do mojego chłopaka, który jest Węgrem, miło by było nawiązać kontakt z kimkolwiek w tym mieście :)
    Także pytam... jest tu ktoś jeszcze? :)
  • 14.07.13, 12:13
    hej, ja wlasnie przeprowadzilam sie do Budapesztu i z przyjemnoscia poznam tu nowych ludzi:-) Koniecznie odezwij sie jak juz bedziesz na miejscu, Pozdr
  • 12.10.13, 16:35
    Witajcie, nie wiem, moze juz ktos pisal, to prepraszam, ze sie bede powtarzac, ale moze komus sie przyda informacja, ze w Budapeszcie w X. dzielnicy na Kobanya jest kosciol Polski i obok Dom polski. Msze w jezyku polskim sa w niedziee o 11-ej i 18-ej. 18 lat mieszkalam w Budapeszcie, teraz jestem w Krakowie, ale dosc dobrze znam Budapeszt casami tam bywam ;), wiec chetnie moge pomoc jesli macie jakies pytania.
    pozdrawiam,
    Agi
  • 06.07.13, 23:41
    Cześć,
    Tak sie złożyło ze 27.07.2013 przylatuje na tydzien na szkolenie do budapesztu, niestety nikogo i niczego tam nie znam....
    Czy jest tu moze jakas sympatyczna Polka która mialaby ochote milo spedzic popoludnia i wieczory w towazystwie ponoć przystojnego bruneta:-)
    Może pokażesz mi cos ciekawego w tym miescie, spotkamy sie gdzies na piwo itd...
    Odezwij się , a napewno miło spędzimy czas
    Pozdrawiam
    Robert
    odpisz na mail ferraripoland@gmail.com
  • 09.07.13, 23:56
    Hej, ja co prawda do Budapesztu przeprowadzam się dopiero za 2 miesiące, ale już teraz chciałam sprawdzić, czy forum jeszcze żyje :) Mam 28 lat i przeprowadzam się do mojego chłopaka, który jest Węgrem, miło by było nawiązać kontakt z kimkolwiek w tym mieście :)
    Także pytam... jest tu ktoś jeszcze? :)
  • 10.07.13, 16:07
    Ja jestem :) non stop niezmiennie od ponad roku. Jak bedziesz miala ochote wyjsc na piwo po przyjezdzie ja bardzo chetnie !!
  • 14.07.13, 12:19
    Hej, ja jestem tu od 2 tygodniu i bardzo chetnie poznam nowych ludzi:-) Daj znac jesli masz ochote na jakies spotkanie
  • 14.07.13, 17:55
    Witaj,jestem Lukasz,mieszkam w Bp juz od 10lat...rowniez chetnie poznam nowych ludzi....:)
  • 15.07.13, 11:15
    widzę, że uzbiera nas się jakaś grupka :)
    zacznę się do Was odzywać jak tylko przeprowadzę się do Budapesztu (za ok. 2 miesiące) i możemy zrobić spotkanie wszystkich aktywnych użytkowników :)

do zobaczenia !!!
  • 07.08.13, 10:21
    hej, hej

Ja również chętnie się spotkam z rodakami :), dajcie znać o spotkaniu

Pozdrawiam
  • 08.09.13, 13:55
    Wydaje mi się, że już najyżwszy czas, żeby zorganizować jakieś spotkanie. Proponuje przyszłą niedzielę 15.09. Pytanie - czy idziemy coś zjeść czy raczej na jakieś piwko. Dajcie znać czy jesteście zainteresowani i wtedy dogadamy szczegóły. Pozdr Karola
  • 09.09.13, 14:41
    wkońcu jakaś decyzja :)) 15.09. może być, miejsce obojętne.
    Możemy coś zjeść, jakiś polsko-węgierski obiad :)
    Pozdrawiam
    K.
  • 10.09.13, 12:50
    Hej :)
    ja chetna na spotkanie od 22.09 jestem spowrotem w BP :))
    Jak cos ustalicie na niedziele to chetnie sie przylacze !!
    Pozdrowionka,
    M.
  • 14.09.13, 16:54
    nie odzywalam sie bo bylam ostatnio troche zajeta... to co probujemy sie jakos na jutro umowic?
  • 15.09.13, 13:07
    Nikt się nie odzywał odnośnie dzisiejszego spotkania dlatego może spróbujmy jeszcze raz na przyszły weekend? 22.09.?? :))
    Pozdrawiam
    K.
  • 15.09.13, 13:18
    ja sie odzywalam:-) ale nikt nie odpowiedzial...Moze rzeczywisice sprobujmy w przyszlym tygodniu. Odezwij sie do mnie na maila (k.karlikowska@gmail.com) to sie jakos umowimy:-) No chyba ze mozesz dzisiaj...
  • 29.07.13, 13:52
    Hej Karola :-)
    Ja jestem w Budapeszcie od 2 dni , bede tu jescze przez tydzien na szkoleniu i popoludniami chętnie bym sie spotkał na jakieś piwo czy cos :-)
    Daj znac jak masz ochote
    Pozdrawiam Robert
  • 07.10.13, 11:17
    Hej,

Ja jestem w Budapeszcie od tygodnia.
    Jesli ktos ma ochote sie spotkac - piszcie
    gosiajanecka@gmail.com

Do zobaczenia :)
  • 16.10.14, 11:31
    Potrzebuję pilnej pomocy w zakupie pewnej książki w antykwariacie w Budapeszcie ( obudaantikvarium.hu/ ). Właściciel z nieznanych powodów nie wysyła za granicę.
    Potrzebuję aby ktoś książkę zakupił , odebrał ją osobiście lub pocztą i wysłał mi ją do Polski ( Pocztą lub GLS-em ) za odpowiednią oczywiście prowizją. Należność mogę przelać na polskie konto ( wolałbym nie na węgierskie bo mam juz doświadczenia prowizji powyżej 70 zł ), Paypal ( najchętniej ) lub forinty przekazem pocztowym. Pozdrawiam zakochanych w Hungarii :) mail : hosteria@interia.pl
    Chętnie rozwinę taką współpracę na przyszłość ( stale kupuję książki na Węgrzech )

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.