Dodaj do ulubionych

słownik węg-pol

12.04.06, 14:16
Witam
Jestem na pierwszym roku fil węgierskiej w Krak i poszukuję
słownika.Najbardziej zależy mi na Vorsanyim, ale każdy jest mile widziany:)
Może jest ktoś, kto chciałby sprzedać taki słownik lub wie jak go zdobyć??
Pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • 02.05.06, 09:17
    Hej!!
    Dziękuję!!!
    Już zdobyłam słownik.Znalazłam Varsanyiego po 35 zł:). Wersja z 1986 roku ale
    chyba stała u kogoś na półce bo w bardzo dobrym stanie.
    Dziękuję za pomoc!!
    Pozdrawiam
    Ewa
  • 12.04.06, 19:56
    Witam serdecznie.
    Mam do sprzedania Wielki slownik wegiersko-polski pod redakcja Jana Reychmana-
    osobno- lub w komplecie z wielkim slownikiem polsko- wegierskim tego samego
    autora. Cena bardzo korzystna:)!!!!!!!!!!!!!
    Üdv.
    Iwona
  • 02.05.06, 09:14
    Witam!!! Dziękuję za ofertę , ale kupiłam już słownik. Varsanyiego . Teraz
    muszę troche pooszczędzać bo w wakację jadę na Węgry. Jeśli kiedyś będę szukać
    tego dużego słownika to zgłosze sie do Ciebie. oczywiscie jeśli do tej pory nie
    znajdziesz innego kupca:)
    Pozdrawiam
  • 13.04.06, 08:46
    Hej
    możesz poszukać po antykwariatach (ale tam jest drogo, szczególnie koło nas na Jabłonowskich), na dworcu, na giełdzie pod halą (w niedziele rano), ew. mogę Ci poszukać u siebie we wrocku- słownik u nas kosztuje połowę tego co w Kraku, pod warunkiem oczywiście, że będzie. jesli potrzebujesz jakiejś pomocy przy szukaniu książek, możesz mi głowę zawracać;-) albo na necie, albo osobiście- w katedrze bywam niezbyt często(przywilej Vr), ale można mnie złapać w środę koło południa;-)
    pozdrawiam
    Kati
  • 02.05.06, 08:59
    dziękuję Ci Bardzo!!!Na szczęście udało mi się znależć ten słownik. kosztował
    35 zł więc chyba nie tak najgorzej:)Przepraszam, ze odpisuję tak późno. Nie
    wiedziałam, że tyle osób będzie mi chciało pomóc. Od dziś muszę bywać tu
    częściej:)
    Buziaczki
  • 14.04.06, 16:05
    Studiuję z Tobą tylko dwa lata wyżej;-) - wiem że w kraku ceny są
    kosmiczne(rekodzista za jeden tom chciał 290 zeta!). Próbuj na allegro ale
    osobiście radziłbym poszperac w miejscowościach na południu Polski-ja swój
    słownik dostałem jeżeli dobrze pamiętam za trzy dyszki-antykwariusze nie
    orientują się co jest szukane a nie oszukujmy się: słowniki węgiersko-polskie
    raczej nie zajmują czołowych miejsc w sprzedarzy antykwarycznej. Szukaj i życzę
    powodzenia!
    PS: nie daj po sobie w żaden sposób poznac, że ci bardzo na tym słowniku zależy,
    bo zedrze z ciebie ogromną kaskę(wiem z autopsji)- po prostu delikatnie wypytaj
    i "z łaski" zgódź się na kupno, kręcąc nosem, że 50 złotych to bardzo dużo...;-)
    Jeszcze raz powodzenia!
  • 14.04.06, 16:07
    aha, jeszcze jedno: jak satysfakcjonuje cię zwykły turystyczny, to mogę Ci
    pożyczyc, tylko daj znac, mam taki w domciu to przywiozę, oki?
  • 02.05.06, 08:56
    Hej!!!!
    Przepraszam, ze odpisuję tak póżno, ale ostatnio mieliśmy same kolokwia i nie
    miałam czasu. Dziękuję za oferowana pomoc. Już wiem do kogo się zgłosić jakby
    co:) Słownik udało mi się zanleźć na krupniczej. varsanyi - 35 zł. To chyba nie
    tak drogo...:)
    Pozdrawiam!!!
    Miłego długiego weekendu
    Ewa

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.