Dodaj do ulubionych

Naznaczony - ktoś widział?

20.07.11, 21:12
Hej. Zastanawiam się na jaki film wybrać się do kina. Co myślicie o Naznaczonym? Ktoś był?
Edytor zaawansowany
  • Gość: qwer IP: *.adsl.inetia.pl 22.07.11, 19:31
    Pobieraj i oglądaj filmy bez ograniczeń z MegaVideo i VideoBB:

megavideo-bezlimitu.pl/MTA/Naznaczony
  • promana 23.07.11, 21:35
    Nie, dzięki. Raczej jestem fanką oglądania filmów na dużym ekranie.
  • yrdylay 23.07.11, 17:40
    Byłem wczoraj w kinie, film godny polecenia nawet jeżeli ktoś nie lubi horrorów. Bowiem film po za świetną koordynacją dźwięku i sceny posiada zaskakującą akcje, a koniec wgniata w fotel:) Polecam
  • paulandpaula 23.07.11, 22:38
    Świetny film. Akcja naprawdę mnie wciągnęła, było kilka nieoczekiwanych zwrotów akcji, a zakończenie było dla mnie totalnym zaskoczeniem. Dobra gra aktorska.
  • Gość: Ania IP: *.dynamic.chello.pl 24.07.11, 01:23
    Ja się kocham w horrorach i zawsze oceniam nie pod względem fabuły, logiki czy spójności, ale pod względem tego, czy się darłam i podskakiwałam. Bo dla mnei o to chodzi w horrorze:P
    Jeśli chodzi o Naznaczonego, to: 1) darłam się. 2) podkakiwałam 3) zamykałam oczy.
    Więc moim zdaniem zdecydowanie warto. Szczególnie, że ostatnio horrory się mocno popsuły, a tu miłe zaskoczenie:)
  • yrdylay 25.07.11, 20:01
    Rzeczywiście ostatnio horrory bazują na rzezi w połączeniu z nienaturalną ilością krwi, dla takich filmów powinno się wymyślić nową kategorie bo horrorami to one nie są :)
  • Gość: zzzeta IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.07.11, 11:46
    Jest już wymyślona nazwa tej kategorii, kategoria ta nazywa się: filmy gore. Do kategorii tej należą np.: "Martwica mózgu" i wszystkie inne tego typu horrory, w których jest pełno zabijania, zwłok, krwi, trupów, nieuzasadnionej przemocy, itp. (Chociaż oprócz tego, "Martwica mózgu" jest też bardzo śmiesznym, wręcz groteskowym w niektórych momentach filmem.) Osobiście nie mam nic przeciwko tego typu filmom. Wydaje mi się jednak, że rzeczywiście trudniej jest zbudować przerażający nastrój za pomocą długich ujęć, niedopowiedzeń, umiejętnie podsuwanym sugestiom niż przez rozlew krwi, nieuzasadnioną przemoc, itp. Ten film Naznaczony zdecydowanie bardziej należy do tego pierwszego rodzaju filmów, w którym już pierwsza scena wprowadza widza w nastrój pełen tajemnicy, zapowiedzi czegoś strasznego, co się wkrótce wydarzy. Zakończenie też było dla mnie dużym zaskoczeniem. Ogólnie polecam film, zwłaszcza miłośnikom horrorów (ale nie tylko), którzy w "Naznaczonym" będą mogli odnaleźć sporo odwołań do innych horrorów.
  • promana 26.07.11, 13:25
    Nie bardzo rozumiem, tych powyższych rozważań o filmach gore, ale byłam wczoraj na "Naznaczonym". Film - rewelacyjny! Tak jak ktoś tutaj pisał, bardzo dobra gra aktorów, poza tym świetna rola Patricka Wilsona, którego skądinąd bardzo lubię.
  • yrdylay 26.07.11, 16:26
    Najlepsze to ta jego żona;) To tak dla męskiej części, Rose Byrne ona w tym filmie odwaliła kawał ślicznej roboty. Po za tym motyw z tymi łapiduchami nie był zły, a przede wszystkim realny przecież wiadomo że to świry:)
  • Gość: wilkihr IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.07.11, 13:35
    Duo było niezłe :) Nawet podobał mi się scenariusz choć początkowo nie bylem przekonany, ale w sumie reżyser dobry, bo ten koleś między innymi zrobił Piła, Dead Silence i fantastyczny Death
    Sentence, więc w sumie to mogłem się spodziewać czegoś dobrego.
  • yrdylay 30.07.11, 08:45
    No tak reżyser pokazał swoją wszechstronność, tworząc ten film i jego klimat pokazał przy okazji że potrafi robić świetne horrory bez rozlewu krwi. A tak a propos są ludzie, którzy wierzą OOBE :)
  • Gość: Mary IP: 125.166.234.* 02.05.12, 16:10
    Film CzĹ?owiek z Hawru (2011) jest super! Polecam!
  • Gość: Fred IP: 180.248.26.* 31.05.12, 15:36
    Film Faust (2011) jest super! Polecam!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka