18.11.13, 22:20
Dużymi krokami zbliża się jedna z największych premier tego roku. Jakie macie nastawienie do tej części? I do całej serii. Ja osobiście ciesze się, że są 3 części. Im więcej świata Tolkiena na ekranie, tym lepiej:) Poza tym poziom z Władcą jest wyrównany, aktorzy z wysokiej półki. Ja czekam z niecierpliwością na dwójkę..
Edytor zaawansowany
  • elwira22 19.11.13, 10:28
    Czas tak szybko zleciał od I cz Hobbita do II, że nawet się nie obejrzałam, oczywiście ze czekam z niecierpliwością i co tam ju lubię i świat Tolkiena i reżyserkę Jacksona. Na pewno się wybiorę.
  • panzielonydworek 19.11.13, 20:22
    Powiem szczerze, że czytałem obie części ale nie ogladałem jeszcze ani jednej. Sceptycznie jestem nastawiony do tego typu filmów ale jest takie powiedzenie: "Tylko krowa nie zmienia poglądów." Juz kilka razy chciałem obejrzeć jedynkę ale nic z tego nie wyszło. Myśle, że może w ten weekend sie przmogę i cos więcej powiem :) Sama tematyka jest mi bliska ale tylko w formie papierowej. Taka tradycja narodowa ;d
  • bartoszcze 10.12.13, 20:59
    A czytałeś drugą część w wydaniu w twardej, czy w miękkiej oprawie?

ROTFL.

--
    weiss, rot, gelb, blau
    SOS dla lasów tropikalnych
    Stalinogród, Oberschlesien ; Zapiski kiepsko uczesane
  • panna-pytalska 20.11.13, 14:07
    Też cieszę się, że są 3 części - myślę, że w książce było tak dużo wątków i różnych przygód, że spokojnie starczy na aż 3 filmy. Wydaje mi się, że w tej formie (na ekranie) niektóre zdarzenia z książki mogą wypaść nawet lepiej niż ich sam książkowy opis, dzięki efektom specjalnym, itp.
    A premiera Pustkowia Smauga już za miesiąc, fajnie, że tak szybko im się udało (rok od poprzedniej części to mało moim zdaniem). :D
  • elwira22 20.11.13, 14:09
    też myślę, że szybkosćiowo im to wyszło
  • panzielonydworek 21.11.13, 21:41
    elwira22 napisała:

> też myślę, że szybkosćiowo im to wyszło

Właśnie i tu rodzi się pytanie czy nie za szybko :) Wiadomo co nagle to po diable. Chociaż z drugiej strony podobno użyto w filmie najnowocześniejsze techniki i osiągi do produkcji filmów więc być może będzie na plus. Trzeba się przejść do kina i ocenić tego Hobbita ;]
  • grazia2808 20.11.13, 19:37
    Uważam że Hobbit jest gorszym filmem od Władcy pierścieni reżyserowi nie udało się przynajmniej zbliżyć do klimatu wcześniej wymienionego. Ale to nie oznacza że nie warto iść do kina .
    Ja również czekam na kolejne Pustkowie Smauga .
  • cooleris89 25.11.13, 20:10
    Jest inny klimat, ale nie koniecznie gorszy. Książka też ma zupełnie inny klimat. Choć wiadomo, każdy ma swoje gusty. Ja liczę, że dwójka będzie lepsza od jedynki, choć już jedynka mi się podobała. Ciekawe jak zagra O.Bloom w Hobbicie..
  • elwira22 25.11.13, 21:45
    Obiło mi się o uszy, ze rola "Legolasa" będzie bardzo oszczędna wręcz symboliczna, ale grunt że będzie...;-)
  • panzielonydworek 26.11.13, 20:07
    Premiera 27 grudnia więc już niedługo :) Czekamy i sprawdzamy, a później oceniamy ;]
  • iskra66 29.11.13, 13:55
    Faktycznie to już nie długo :) Ta cześć będzie równie dobra, albo i lepsza jak pierwsza !!
  • panzielonydworek 08.12.13, 22:46
    iskra66 napisała:

> Faktycznie to już nie długo :) Ta cześć będzie równie dobra, albo i lepsza jak
    > pierwsza !!

Ja jestem wielkim fanem Hobbita więc czekam z niecierpliwością :)
    Pozdrawiam fanów ;]
  • mmagi 09.12.13, 10:45

--
    "Przedkładaj wiele małych przyjemności nad niewiele wielkich"
  • nchyb 09.12.13, 13:35
    rodzinnie wybieramy się w okresie świątecznym
  • papryczka9 09.12.13, 21:50
    Bardzo lubie Tolkiena. Ksiazke czytalam z zapartym tchem. Pierwsza czesc Hobbita ogladalam w kinie, na druga tez sie oczywiscie wybiore. Nie widze inaczej:)
  • zielenatka 20.12.13, 19:28
    ja też jestem ciekaw drugiej części, recenzje z premiery są bardzo dobre
  • artmaj 21.12.13, 21:26
    wszyscy czekamy :) podobno jest świetna druga część
  • wikaluz 21.12.13, 22:19
    ja się muszę koniecznie wybrać, pierwsza część była świetna
  • wiesiawiosna 21.12.13, 22:54
    trzeba obejrzeć. ekranizacja Tolkiena dokonana przez Jacksona zapisze się w historii
  • panzielonydworek 22.12.13, 11:49
    Już się nie mogę doczekać premiera w kinie 27 grudnia więc jeszcze 5 dni :)
  • majkaart 22.12.13, 18:02
    obejrzenie drugiej części to po prostu obowiązek :)
  • iskra66 30.12.13, 12:42
    Widziałam w sobotę i jestem pod dużym wrażeniem. Efekty niesamowite, dużo akcji - jednym słowem zero nudy :)) I faktycznie ta cześć jest chyba lepsza od pierwszej.
  • panzielonydworek 30.12.13, 20:37
    A też byłem w niedzielę i powiem, że jestem w szoku jak można zrobić takie efekty specjalne, jak wyglądają te krajobrazy i jak przedstawia się akcja w filmie, a do tego świetna gra aktorska:)
    Jak dla mnie bardzo mocna 8-emka ;] Warto iść do kina!
  • zaz22 01.01.14, 21:50
    Dopiero się wybieram na Dwójkę, ale widziałam pierwszą część w ubiegłym roku i nie mogę się pozbyć wrażenia, że to jest jeden, wielki skok na kasę.
    Później pewnie zabierze się za Silmarillion.

--
    trochekultury.eu
  • marslo55 09.01.14, 14:48
    zaz22 napisał:
    "Dopiero się wybieram na Dwójkę, ale widziałam pierwszą część w ubiegłym roku i nie mogę się pozbyć wrażenia, że to jest jeden, wielki skok na kasę."
    Fakt, że rozciągnięte to do obrzydliwości. Powstawiane idiotyczne wątki, rozwlekanie każdej sceny w nieskończoność. Wszystkich, którzy z tej racji zamierzają "Hobbita" oglądać dopiero w telewizji, spieszę poinformować, że na parzenie herbaty najlepiej spożytkować sceny, w których Gandalf łazi po Dol Guldur i mamrocze pod nosem: "czuję tu zło", "wiem, że tu jesteście", "pokażcie się" i tak w nieskończoność.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.