Dodaj do ulubionych

sztuka kochania

27.01.17, 13:24
widziałam przedpremierowo. jak ktoś lubi ambitne kino osadzone w latach PRL-u to zdecydowanie warto się wybrać do kina. Rola Wisłockiej to moim zdaniem niezaprzeczalnie rola życia Boczarskiej.
Edytor zaawansowany
  • 28.01.17, 12:00
    Zgadzam się, zdecydowanie. Jednak poza tym, że scenariusz jest po prostu świetny, to też miło zaskoczyło mnie kilku aktorów, np Lubos ( w roli niecodziennej dla siebie, bo amanta) spisał się naprawdę nieźle, no i oczywiście Boczarska, która moim zdaniem zagrała świetnie
  • 31.01.17, 00:07
    Wybieramy sie niedlugo z zona na ten film, dzieki za krotka recenzje
  • 10.02.17, 14:00
    Ja też widziałam ostatnio ten film i byłam mile zaskoczona. Nie spodziewałam się, że Boczarska tak dobrze wcieli się w rolę. Nawet córka Wisłockiej mówiła o tym w wywiadzie.
  • 14.02.17, 23:01
    Wybieramy sie na to w piatek, mam nadzieje, ze bedzie dobry. niezle sie zapowoiada po zwiastunie
  • 16.02.17, 11:51
    A czy to chociaż lepsze niż przereklamowani "Bogowie"?
  • 25.06.17, 12:18
    Wreszcie jakiś nowy polski film, który mi się się podobał :D

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.