Dodaj do ulubionych

Marmur Rogowo, fajny film wątek nr 2

18.09.19, 23:14
Skończyło się miejsce w poprzednim wątku, więc założę nowy. Niech ten wątek będzie merytoryczny, bez bluzgów, bez przekleństw, hejtów i wszystkiego po kolei. Krytyka a obrażanie to dwie różne rzeczy. Pliz.
Edytor zaawansowany
  • dzbanna_morswiniak 19.09.19, 00:04
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • lajtbozy 19.09.19, 00:07
    Nie rozwalajcie tematu, serio. Olejcie i tyle. To nie o to tu od początku chodzi.
  • dzbanna_morswiniak 19.09.19, 00:11
    lajtbozy napisała:

> Nie rozwalajcie tematu, serio. Olejcie i tyle. To nie o to tu od początku chodz
    > i.

Widzisz na co teraz wpadła? Masz rację, olać. Jaki ma pusiasty teraz login na insta? Można mu wysyłać priwy?
  • kejsza91 19.09.19, 00:41
    na kafeterii jadą na ciebie i twojego kryminalistę temat ma już 5 stron nie zablokujesz już go
  • marmurrogowo 19.09.19, 05:54
    DzbAniu Noxelko, a wiesz o tym, że na tym forum można ustawić wyświetlanie od najnowszych postów i na nic wtedy twoje spamowanie? 🙂 Btw widać, jaka szczęśliwa jesteś - w środku nocy, w świńskim szale blokujesz wątek o pusiu na kafe, brawo. 🤦
  • 666noxelka 19.09.19, 17:11
    Jestem na pewno szczęśliwsza niż wy wszyscy razem wzięci, którzy macie obsesje na punkcie Adaśka. Ja mam przynajmniej własne życie, związek, zwierzaki, pasje, a noc spędziłam z moim Ukochanym, to co najwyżej późnym wieczorem byłam i później się zmyłam. I nie będę więcej tracić czasu na wasze bagno. Ja bardziej cenię swój czas. Jest tyle ciekawszych rzeczy na świecie, niż virtualne fora.
  • lajtbozy 19.09.19, 10:17
    Mam nadzieję, że to ostatni raz, kiedy jest tu spam i takie rzeczy. Powtórzę po raz tysięczny, to nie jest wątek na ten temat.
  • lajtbozy 19.09.19, 11:18
    Były dziś lajwy, chociaż, rzecz jasna, miało nie być tygodniami. Znowu nadaje na temat forum, wpisów, to co zawsze. Tak go bardzo to wszystko nie obchodzi.
  • xxxpusxxx 19.09.19, 11:41
    Strasznie zamula, stracił grafitowy blask. Ciekawe jak wypadnie na tym panelu.
  • lajtbozy 19.09.19, 12:24
    Jednak został "zaproszony". No nic, zobaczymy, co ciekawego powie.
  • bezdickens 19.09.19, 12:29
    Zgłaszajcie spam. Wcisną jej bana. Chociaż lepszy taki "atak" niż obcinanie sobie części ciała.
  • lajtbozy 19.09.19, 12:35
    Dokładnie tak, a na Gazecie bana wyłapuje się na IP za recydywę :) Nie mogę się doczekać.
  • xxxpusxxx 19.09.19, 12:37
    no to spokojnie czekajmy, rozwiąże się
  • lajtbozy 19.09.19, 12:40
    xxxpusxxx napisał:

> no to spokojnie czekajmy, rozwiąże się

Pewnie, godzina i spokój, ban na IP i po problemie :) Deratyzacja.
  • xxxpusxxx 19.09.19, 12:47
    kochani, wystarczyło 6 minut. dziękujemy !
  • bezdickens 19.09.19, 12:47
    Rycerz nie uzależnił się od psiary, pozostał przy swoich sprawdzonych nałogach. Psiara na detoksie.
  • kilofan 19.09.19, 12:10
    Ciekawe co będzie jak Edj rzeczywiście wystąpi 🤔 może będzie jakaś transmisja live z tego wydarzenia? Na Facebooku może?
  • lajtbozy 19.09.19, 12:19
    Przypomnę wszystkim, że zanim minie atak psychozy, wystarczy wybrać sortowanie od najnowszej wiadomości :)
  • lajtbozy 19.09.19, 12:22
    PS. Marmurrogowo, chyba pora trochę ukrócić zabawę.
  • lajtbozy 19.09.19, 12:46
    No i po problemie. Dyskusja, a nie hejty i mamy święty spokój. Każdy może rozmawiać, o czym mu się tylko podoba, dopóki nie przekracza granic etycznych i moralnych. A spamerzy i hejterzy powinni, owszem, trafić tam, gdzie ich miejsce.
  • xxxpusxxx 19.09.19, 12:48
    lajtbozy napisała:

> No i po problemie. Dyskusja, a nie hejty i mamy święty spokój. Każdy może rozma
    > wiać, o czym mu się tylko podoba, dopóki nie przekracza granic etycznych i mora
    > lnych. A spamerzy i hejterzy powinni, owszem, trafić tam, gdzie ich miejsce.
    Oczywiście.

Ale 'pozew zbiorczy' mi się naprawdę spodobał :D
  • lajtbozy 19.09.19, 12:50
    Mnie się podoba to, że admin rozróżnia spam i mowę nienawiści od ROZMOWY. Tak to już jest, że każdy lubi interpretować sytuację zastaną pod swoje tezy, ale, jak widać, nic z tego.
  • kilofan 19.09.19, 14:20
    Może jestem naiwny trochę, ale mam nadzieję, że Ejd powie coś ciekawego a co najważniejsze PRAWDZIWEGO.
  • kilofan 19.09.19, 14:27
    I oczywiście mam świadomość, że większa szansa jest wygrania w Lotto 😀
  • marmurrogowo 19.09.19, 16:19
    streamable.com/yl8x1
    To z kafe, nie mogę teraz obejrzeć, podobno jakiś komprom pusia.
  • lajtbozy 19.09.19, 16:32
    No tak. Jak mówi stare porzekadło, w necie nic nie ginie. Nie wiem skąd to masz, ale faktycznie jest to ten stary wywiad z legendarną trychologią stosowaną. I z zawodem psychoterapeuty.
  • puspus 19.09.19, 16:57
    uff tu jestescie, znalazlem was :D

--
    Jest dla mnie specjalne miejsce w piekle - nazywa sie tron.
  • isthisthereallife 19.09.19, 23:16
    puspus napisała:

> uff tu jestescie, znalazlem was :D
    >
    Ja to samo, zeszlo mi troche. Lubie was czytac, juz sie dygalam, ze was nie znajde Bo ja to troche taki nieogar jestem
  • marmurrogowo 19.09.19, 16:57
    Na kafe wciąż ktoś wrzuca takie smaczki, zapisujcie linki zanim temat o kitowcu w ukraińskim hostelu znowu zostanie udupiony.
  • lajtbozy 19.09.19, 17:08
    Ciekawe co Jarmuż powie na to, że jednak ktoś zgrał ten materiał i nie zniknął z neta. Wywiadów, jak wiadomo, "nie udzielał i nie autoryzował", a co z wywiadem video? Też manipulacja?
  • lajtbozy 19.09.19, 17:29
    Oho. Znalazłam wątek na kafeterii. Faktycznie powrzucali tam linki do różnych wypowiedzi z wywiadów. Nie są jednak usunięte z neta. Jest tam wszystko to, od czego potem celebryta umywał ręce, że rzekomo nigdy tak nie mówił.
  • marmurrogowo 19.09.19, 19:04
    Zapisałaś? Temat już skasowany...
  • 666noxelka 19.09.19, 17:17
    To pisałam ja, doommetal. Nie ma blokad, których nie da się obejść, a ja mam takie rzeczy w małym paluszku. Ale peace, tak czy siak szkoda czasu na to dno. Życie jest ciekawsze offline. :)
  • bezdickens 19.09.19, 17:22
    Ja bym się nie domyśliła, że to ona:)
  • lajtbozy 19.09.19, 17:24
    bezdickens napisał(a):

> Ja bym się nie domyśliła, że to ona:)

:D Zgłaszajcie, będzie święty spokój. Na szczęście moderacja działa tu fantastycznie, jak się nie chce kogoś na forum, to pomagają od ręki.
  • marmurrogowo 19.09.19, 17:29
    Tak, zwłaszcza na poprzednim wątku było to widać. Ale fakt, że na tym działają rewelacyjnie w porównaniu z kuweterią. 😉
  • bezdickens 19.09.19, 17:40
    to tylko kwestia samodyscypliny w kwestii samoakceptacji:)
  • bezdickens 19.09.19, 17:47
    hahahhah Adam musi na powrót zaprzyjaźnić się z Anną, żeby zamuliła wątek na kafe:)
  • lajtbozy 19.09.19, 17:50
    bezdickens napisał(a):

> hahahhah Adam musi na powrót zaprzyjaźnić się z Anną, żeby zamuliła wątek na ka
    > fe:)

Już to zrobiła, kompuls ;) Mam nadzieję, że ktoś zapisał te filmiki.
  • puspus 19.09.19, 20:21
    Ja mam zapisane

--
  • lajtbozy 19.09.19, 20:26
    Tu jest jeden link wyżej, tak więc zapytam - co to jest trychologia stosowana? I makijaż tatuażowy?
  • kilofan 19.09.19, 20:39
    By to zrozumieć to trzeba szkoły ukończyć, mieć doktorat, posiadać mądrość życiową a nie być zwykłym hejterskim lajkonikiem 😀
  • xxxpusxxx 19.09.19, 22:00
    lajtbozy napisała:

> Tu jest jeden link wyżej, tak więc zapytam - co to jest trychologia stosowana?
    > I makijaż tatuażowy?
    Mistrz to wyjaśnił w swoim niepowtarzalnym stylu, że stosowana bo do stosowania w domu przecież, we własnym zakresie! :D
    (kotlecik odgrzewany ale teraz kiedy właściwie przestał nadawać musimy się ratować starymi perełkami, uwielbiam jak czarny master tłumaczy świat)

• lajtbozy 19.09.19, 23:51
    Nie przestał nadawać. Dziś były ze 4 lajwy, wczoraj to samo, codziennie nawija. Jutro pewnie też.
  • xxxpusxxx 20.09.19, 09:34
    lajtbozy napisała:

> Nie przestał nadawać. Dziś były ze 4 lajwy, wczoraj to samo, codziennie nawija.
    > Jutro pewnie też.
    ale podobno się nagadał, że daje sobie spokój?
    :D
  • puspus 19.09.19, 17:27
    tak tak, idz stad patologio

--
  • marmurrogowo 19.09.19, 17:18
    Zgłoszone. 🙂
  • kilofan 19.09.19, 17:23
    Wyrafinowane zdolności hakerskie niektórych osób są rzeczywiście zdumiewające. Cóż mogę powiedzieć... Poznań przeprasza! 😀
  • marmurrogowo 19.09.19, 17:26
    Ona umi zakładać lewe konta, taka z niej hakierka, a ty co hejterze, nadal ciągle jedno, niezbanowane? 😄
  • aneurysm 19.09.19, 17:35
    Kim jest ten W. Wasielewski? Kolejny antyfan Ejdama? Coś mnie ominęło? Nie było mnie tu kilka dni. Koleś był na strimie Nox i po tym co pisał wnioskuję, iż nie żywi do niego sympatii.
  • 666noxelka 19.09.19, 23:58
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • marmurrogowo 20.09.19, 00:54
    A co twój osiedlowy patus na twoją ewentualną współpracę z policją? 🙂
  • marmurrogowo 20.09.19, 00:58
    Na razie zbanowali tylko ciebie, hejterko. Twoje multikonta będą zgłaszane.
  • lajtbozy 20.09.19, 10:57
    Jak widać, moderacja działa elegancko. Jestem bardzo z tego tytułu zadowolona, naprawdę.
  • bezdickens 20.09.19, 00:33
    Nie pójdziecie na policję, bo wiesz, co się liczy, wiesz, wiesz, co się liczy:)
  • marmurrogowo 20.09.19, 00:55
    Szacunek kotów w piwnicy!
  • lajtbozy 20.09.19, 10:56
    Adam zbiera grzyby. Z uporem powtarza, jak lubi borowiki oraz prawdziwki szlachetne, a także maślaki i wiele innych grzybów. Ciekawe, kiedy się zorientuje, że borowik i prawdziwek to ten sam grzyb.
  • lajtbozy 20.09.19, 11:16
    Na tej imprezie tatuażowej poruszy wątek forów i hejtu :) Czekam z niecierpliwością, aż nakłamie, że grożą mu tu śmiercią i wyzywają, a później każdy będzie mógł tu wejść i zweryfikować samodzielnie :)
  • bezdickens 20.09.19, 11:27
    Bardzo niedojrzały jest. Wystarczy iść na mecz, żeby zobaczyć, że za strzał w trybuny ludzie gwiżdżą na piłkarza, a potem na twitterze godzinami rozprawiają, że to wkład do koszulki, najemnik i duuuużo, duuuużo gorzej. I piszą to ludzie pod swoim nazwiskiem, pełniący ważne funkcje. Wyrażają w ten sposób dezaprobatę, emocje.
    Tu koleś nie ma żadnych osiągnięć, umiejętności, kłamie w kwestiach kwalifikujących się pod kk i jeszcze czuje się ofiarą, gdy ktoś wskaże jego kłamstwa:)
  • lajtbozy 20.09.19, 13:18
    Pełna zgoda. Często jest tak, że ci najbardziej agresywni, najbardziej manipulujący i złośliwi dla całego świata grają najgłośniej ofiary :) Coś w tym jest.
  • marmurrogowo 20.09.19, 13:28
    On powinien być księdzem z tym upodobaniem do opowiadania bajek, wielką gębą, małym rozumkiem i wkurwiającym świętojebliwym głosikiem.
  • isthisthereallife 20.09.19, 15:43
    marmurrogowo napisał(a):

> On powinien być księdzem z tym upodobaniem do opowiadania bajek, wielką gębą, m
    > ałym rozumkiem i wkurwiającym świętojebliwym głosikiem.
    Hahaha leze I kwicze! Takie to prawdziwe 😂
  • puspus 20.09.19, 16:03
    Znowu Pusio lajta nie zapisal :/

--
  • lajtbozy 20.09.19, 16:54
    Trudno żeby zapisał, jak znowu nagadał głupot ;) Za to na IG wrzuca swoje zdjęcia z programu z TTV, z którym przecież "się nie identyfikuje" i który za nim "nie przemawia". Nostalgia i tęsknota za normalnym wyglądem? ;)
  • puspus 20.09.19, 17:02
    Normalni ludzie w godzinach jego lajtow nie maja czasu ich ogladac, tylko kajki

--
  • puspus 20.09.19, 19:20
    scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/70504876_935581383479015_3580446658212659200_n.png?_nc_cat=109&_nc_oc=AQnNMt37xebd3UFMEbJiJWuI5pjI1MjwWInHApsp9EDwkmFYXfGsMoV4oY-pERkJ0HE&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&oh=0259ec6d9dd6c4ada2ddc86947b2dc9c&oe=5DF38837
    12:15 panel z Pusia

--
  • kilofan 20.09.19, 19:59
    Co do odmienności to ok, ale mnie zablokował na ig jak stwierdziłem, że jest nietolerancyjny i obraża pracujących ciężko Ukraińców za brak higieny, reklamówki itp. po pierwszym dniu w przybytku.
  • lajtbozy 20.09.19, 20:11
    Ależ to będzie pokaz kaznodziejstwa :D
  • isthisthereallife 20.09.19, 22:38
    Czy bedzie to mozna jakos poogladac w netach? Nie mieszkam w polszy 🤪 chcialabym zobaczyc reakcje publiki
  • nulloforever 21.09.19, 08:55
    ciekawe, czy ktokolwiek jeszcze może skojarzyć ten nowy, wstrząsający pseudonim z twarzą marmurka. to jest już w ogóle inna kwestia, że on nawet ksywy musi zmieniać, zeby nikt przypadkiem nie odkrył, że adam to adam
  • lajtbozy 21.09.19, 11:44
    Nadaje lajty od samego rana, najpierw emocjonująca podróż na festiwal, potem dyskusja na trawniku pod miejscem imprezy. Będzie opowiadał o hejcie, sztuka za nim przemawia, o innych konwentach to on nawet nie wie, ten najbardziej mu się podoba. Wcale nie dlatego, że to na ten dostał zaproszenie ;) Nie zdąży dziś do szkoły, która jest po jego panelu dyskusyjnym. Jeszcze niedawno wersja była taka, że może się spóźnić, bo zajęcia ma z samego rana :)
  • lajtbozy 21.09.19, 14:48
    No i jest live na Facebooku tattoo art festival. Byłem dzieckiem adoptowanym, nie miałem nigdy rodziców. Miałem trzy kropki robione cyrklem. Potem napis I AM żeby zaakcentować kim jestem i dokąd zmierzam. W trakcie studiów zachorowałem na chorobę onkologiczną :) Potem, wiadomo, schorzenia poonkologiczne, bielactwo, łuszczyca. I tyle z wystąpienia. Słuchaczy pod sceną - zero :)
  • nulloforever 21.09.19, 15:04
    to chyba było do przewidzenia, wrzucili go na rano jako zapychacz między otwarciem a tym momentem, w którym pojawią się pierwsi goście
  • bezdickens 21.09.19, 15:33
    34letni Marmurek smutnym głosem snuje opowieść o tym, że nie ma rodziców:) Prowadzący nie podchwycił, lecz przekierował rozmowę nt. tatuaży. Faktycznie jest o czym mówić. Adam narobił sobie buraków, które kompulsywnie przykrywał najtańszym kosztem. Gdyby poszedł do studia tatuażu, do dermatologa, do psychiatry, wyglądałby dziś normalnie.
  • nulloforever 21.09.19, 17:14
    co mowil na temat swoich tatuazy? ze uleczyły mu azs, czy ze musiał je zrobic bo wyglądał jak chory na raka i ludzie na niego pluli? btw to jest niesamowite, ze on uważa, ze to, co mowi, jest normalne. i szczerze w to wierzy. i ze tyle osob dorosłych (przynajmniej z metryki) sie na to złapało na jego insta.
  • amaresha112 21.09.19, 15:01
    lajtbozy napisała:

> Nadaje lajty od samego rana, najpierw emocjonująca podróż na festiwal, potem dy
    > skusja na trawniku pod miejscem imprezy. Będzie opowiadał o hejcie, sztuka za n
    > im przemawia, o innych konwentach to on nawet nie wie, ten najbardziej mu się p
    > odoba. Wcale nie dlatego, że to na ten dostał zaproszenie ;) Nie zdąży dziś do
    > szkoły, która jest po jego panelu dyskusyjnym. Jeszcze niedawno wersja była tak
    > a, że może się spóźnić, bo zajęcia ma z samego rana :)

Znalazłam Was, no ja niestety mam tylko ZASZCZYT OGLĄDANIA ZDJĘĆ, LAJTY DLA MNIE ZABLOKOWANE, 😂🤣
  • puspus 22.09.19, 10:41
    Lajtow nie zapisuje, a robi je w dziwnych porach, wczoraj udalo mi sie wejsc to bylo 9 osob xD
    Nasz archaniol znowu ma konto "ofiszjal" :D

--
  • isthisthereallife 22.09.19, 10:50
    No tak, mikrofony, kamery, slawa to musi byc official...jaka to jest porazka. Jak zyc...
  • helga1521 22.09.19, 11:43
    Nie było mnie pare dni a tu takie zmiany :) Pusia jak widzę po tygodniu ma znowuz publiczne konto.
    Także wywalenie 14 followersow żeby na tydzień mieć private konto, aby znowuz zrobić je publicznym.... No cóż tylko w Pusiowym psychicznym świecie ma to sens i logikę.
    Ah i widzę ze znowuz jest _official_
    I nagle wszystkie stare zhakowane zdjęcia się odnalazły :)
    Same cuda u naszego kaznodziei !
  • isthisthereallife 22.09.19, 12:27
    helga1521 napisał(a):

> Nie było mnie pare dni a tu takie zmiany :) Pusia jak widzę po tygodniu ma znow
    > uz publiczne konto.
    > Także wywalenie 14 followersow żeby na tydzień mieć private konto, aby znowuz z
    > robić je publicznym.... No cóż tylko w Pusiowym psychicznym świecie ma to sens
    > i logikę.
    > Ah i widzę ze znowuz jest _official_
    > I nagle wszystkie stare zhakowane zdjęcia się odnalazły :)
    > Same cuda u naszego kaznodziei !
    Wehehey! Helga is back! Tesknilam za Twoimi cietymi podsumowaniami 😁
    Uwaga uwaga bedzie krotki lajf o 12.30
  • isthisthereallife 22.09.19, 12:35
    Ech drazni sie z nami, przeniesiony na 12.45 ale spoko kochani dla touch co nie moga, bedzie zapisany, beda wazne informacje, beda wszystkich interesowac. Znowu bedzie wszystko
  • helga1521 22.09.19, 12:36
    😘😘😘
  • isthisthereallife 22.09.19, 12:52
    Znowu robi osobne konto <ziew>
  • bezdickens 22.09.19, 13:03
    "Z dnia na dzień coraz bardziej się rozwijam. Internet jest po to, żeby zarabiać pieniądze, a nie żeby upubliczniać się w nim. Dzięki osobom, które mówią - zrób tak, a ci pomogę".
    Znowu ktoś chce zarobić na Marmurku. I wszystko będzie konsultowane z tym człowiekiem i wszystko będzie monetyzowane:)
    "Nawet na konwencie widać było, że nie czuję się dobrze wśród ludzi".
    To już było. My wszyscy zdajemy sobie sprawę, że Adam jest aspołeczny i kozaczy tylko na lajwach. Kiedyś ktoś mijając go kichnął, a on podskoczył przerażony.
    O ciekawe. Powiązał Annę z usuwaniem followersów!
    "Ludzie widzą, że jestem silny". Ja widzę kolejną mamkę na horyzoncie.
  • isthisthereallife 22.09.19, 13:29
    Znowu wszystko bedzie. Czlowiek kameleon, czlowiek gabka, pod dyktando. Nic sam nie ogarnie. Roszczeniowiec, wszystko mu sie nalezy. Nawet to o byciu wyalienowany ukradl od Weroniki! Chlopie Ty nie masz osobowosci, jestes nikim, nie masz nic do zaoferowania, wszystko co o sobie opowiadasz jest klamstwem lub jest podlapane od innych ludzi! Ludzi z osobowoscia, z charakterem.
    Ale spoko tak jak juz napisalam znowu wszystko bedzie...
  • lajtbozy 22.09.19, 21:42
    bezdickens napisał(a):

> "Z dnia na dzień coraz bardziej się rozwijam. Internet jest po to, żeby zarabia
    > ć pieniądze, a nie żeby upubliczniać się w nim. Dzięki osobom, które mówią - zr
    > ób tak, a ci pomogę".
    > Znowu ktoś chce zarobić na Marmurku. I wszystko będzie konsultowane z tym człow
    > iekiem i wszystko będzie monetyzowane:)
    > "Nawet na konwencie widać było, że nie czuję się dobrze wśród ludzi".
    > To już było. My wszyscy zdajemy sobie sprawę, że Adam jest aspołeczny i kozaczy
    > tylko na lajwach. Kiedyś ktoś mijając go kichnął, a on podskoczył przerażony.
    > O ciekawe. Powiązał Annę z usuwaniem followersów!
    > "Ludzie widzą, że jestem silny". Ja widzę kolejną mamkę na horyzoncie.

Może to nawet nie tyle mamka, co jakieś jednostki spotkawszy go pierwszy raz na konwencie podbudowały jego wiarę w siebie, co u niego oznacza atak mitomanii i kompulsywnie robione bzdety. I co, Adaś, warto było usuwać 14k obserwujących, które to można przekuć w zarobek, o ile ma się do tego łeb? :) Czyżby teraz konto było publiczne, bo "pewna osoba" doradziła mu, żeby na nowo zbierać followersów? :) Boże, co za parodia.
  • bezdickens 22.09.19, 22:10
    Możliwe, że poznał jakiegoś Janusza biznesu, który zamiast zająć się sobą i swoimi problemami, chce niczym eklezjasta prawić morały Marmurkowi, tak jak Marmurek Kajkusiom. Ludzie odnajdują się przy takich sierotach jak Marmurek (vide Wera), bo na kontraście ich własne problemy wydają się mniejsze. Pomagają mu, żeby nie zajmować się sobą.
    On z tego błędnego koła najpewniej nie wyjdzie. Za chwilę "nowy kontakt" się nim znudzi, bo nie spełni się jako wychowawca ani nie zarobi. Marmurek przerażony schowa się w skorupkę. Potem znowu ktoś zechce mu pokazać jak żyć, licząc, że jednocześnie na nim zarobi itd.
    Powiedział rano na lajcie (tylko ten widziałam:(), że sytuacja z Anną sporo go nauczyła, szkoda tylko tych 14. tysięcy followersów. Ponieważ nie oglądałam go od dawna, może Wy macie pomysł, jak on to połączył.
  • paparontz 22.09.19, 14:04
    Jak on się tam zwie teraz na insta? Nie mogę bo znaleźć.
  • bezdickens 22.09.19, 14:21
    paparontz napisał(a):

> Jak on się tam zwie teraz na insta? Nie mogę bo znaleźć.
    gabriel_archangel_official
  • helga1521 22.09.19, 16:10
    Czy Wy wiecie ile Pusia ma wzrostu. Kiedyś na Libię powiedział ze 1,75 - ale jak dla mnie to on wyglada z metra cięty. Przy każdym wyglada na mega niskiego.
    Tak się zastanawiam czy on nawet w sprawie wzrost skłamał
  • marmurrogowo 22.09.19, 16:30
    Na roksie miał 1,75 m, 28 lat i waginę, więc wiesz...
  • helga1521 22.09.19, 17:11
    On mi wyglada na 1,67 cm góra.
    Historia zreszta pokazała ze cięci z metra sa najbardziej zagorzali 😬
  • marmurrogowo 22.09.19, 17:19
    Ale muszą mieć też coś w głowie oprócz bajek i legend na swój temat... Garstka oczadziałych kajkuś to trochę mało, żeby zawojować świat.
  • puspus 22.09.19, 17:24
    Monika i Ada na lajcie u Adasia i juz z 16 ogladaczy prawie setka

--
  • amaresha112 22.09.19, 19:55
    puspus napisała:

> Monika i Ada na lajcie u Adasia i juz z 16 ogladaczy prawie setka
    >
    A mnie zniwu zablokował, chore, na innym profilu go widzę, ale bez lajtów, juz mnie to nudzi, tylko tutaj mogę się dowiedzeć co on tam produkuje, chyba jestem nielubiana, napisałam mu na tamtym moim prawdziwym profilu, ze nie wiem co zrobiłam nie tak
    Ten do mnie że Proszę Pani to ma Pani problem nie ja i ban😂😂😂😂
  • kalamburkowo 22.09.19, 19:59
    Teraz był lajt i obraził się nie wiadomo na co i bach skończył. On musi być w centrum uwagi, bo inaczej nim trzęsie
  • puspus 22.09.19, 20:03
    Na wczesniejszym lajcie jakas kajka mu pisala o dzieciach, bo Dasko przeklinal na dzieci i napisala mu, ze przeciez mial zone w ciazy! Czujecie to? Procz meza w Niemczech byla jeszcze zona w ciazy (poronila)
    inne kajki skoczyly, zeby nie wyciagac przeszlosci.

--
  • amaresha112 22.09.19, 20:20
    Robi się tak fajnie absurdalnie, a ja nie mogę oglądać,😂😂😂💩
  • amaresha112 22.09.19, 20:24
    I co dziwne, jestem na jego fanpejdzu na. fb, pod tym samym nazwiskiem , imieniem co ig, z tego mnie nie wyrzucił😀ale tam gowno jest
  • helga1521 22.09.19, 20:35
    Żona ? W ciąży ? Ja pierd..... przecież jeszcze niedawno mówił ze jest bezpłodny. Dlatego ucięcie jego Pusia nie było aż tak krytyczne bo i tak nie może mieć dzieci.
    Co za kłamca! Co za parszywy kłamczuch. Żona, mąż... kurde co jeszcze!!!
  • nulloforever 22.09.19, 20:42
    to prawda, mówił, że kastracja wiele nie zmieniała, bo był (pierwsza wersja) bezpłodny od dziecka (druga wersja) bezpłodny przez raka. ale motyw z żoną w ciąży pojawiał się już wczesniej, wlasnie w momentach kiedy potrzebował mocno zagrać na emocjach, chociaz bardzo szybko znikał, bo chyba sam gejbriel wyczuwa, ze to jednak za grube kłamstwo.
  • naratara 22.09.19, 20:49
    Ciekawe co by się działo gdyby Adaś dostał przypływu gotówki, albo gdyby podessał się pod jakąś kasiastą mamkę. To, że jest rozrzutny i nie dba o pieniądze (gdy je ma) to wiemy... ciekawe co byłoby pierwsze - nos, powieki, mandale? A może modyfikacje pod rosyjskiego Vougea? 😂
  • helga1521 22.09.19, 20:56
    Mamka ma tez swoje potrzeby. Żadna normalna kobieta nie weźmie aroganckiego, zadufanego w sobie kastrata pod opiekę. Żeby on był jeszcze reprezentacyjny! Ale gdzie się z takim klownem pokażesz? W tych okrągłych okularach bez szkieł i białymi wąsami jak Klakier ! Przecież on wyglada w tej swojej stylowce jak mądry inaczej!
    Dla mnie dramat. Głupio mądry mitoman, kaznodzieja z przerostem formy nad treścią.
    Każdy kto ma IQ powyżej buraka - od razu rozpracuje te jego mitomański historie!
    Mąż, żona, 5 razy zmiana nazwiska, rosyjska adoptowana sierota, doktor psychologii, brytyjskie prawo jazdy na traktor, trycholog, mieszkający w Moskwie, Berlinie, śpiewający w chórze, makijażysta, artysta, Chorujący na wszystkie nowotwory świata Eunuch!
  • isthisthereallife 22.09.19, 20:53
    amaresha112 napisał:

> puspus napisała:
    >
    > > Monika i Ada na lajcie u Adasia i juz z 16 ogladaczy prawie setka
    > >
    > A mnie zniwu zablokował, chore, na innym profilu go widzę, ale bez lajtów, juz
    > mnie to nudzi, tylko tutaj mogę się dowiedzeć co on tam produkuje, chyba jeste
    > m nielubiana, napisałam mu na tamtym moim prawdziwym profilu, ze nie wiem co zr
    > obiłam nie tak
    > Ten do mnie że Proszę Pani to ma Pani problem nie ja i ban😂😂😂😂
    Bo ta lajza pewnie nie Wie jak on to zrobil I nie potrafi tego wylaczyc 😂😂😂
  • lajtbozy 22.09.19, 21:03
    Nie oglądałam dziś naszego gwiazdora, a szkoda, bo z tego co piszecie, to było warto :D ŻONA W CIĄŻY, trzymajcie mnie. Przecież Adaś jest "bezpłodny od urodzenia" :D Na stówę jest nowa mamka, skoro wyszedł z krzaków i nadaje mitomańskie historie. On się nigdy nie ogarnie.
  • helga1521 22.09.19, 21:18
    Siedział w krzakach! Tutaj nic się nie zmieniło.
    Dołączył jakaś patologiczna Adę do live i prawił jej swoim eunuchowym głosikiem moralne kazanie.
    Po staremu : siedzi w krzakach i pierdoli mitomański głupoty! Tylko szok w jakie on samouwielbienie i narcyzm popadł!
  • lajtbozy 22.09.19, 21:46
    Musiał mu ktoś nagadać na konwencie, jaki jest oryginalny i wspaniały, a że jest wydmuszką, to przyjął banały od kompletnie obcej osoby i na kanwie komplementów buduje swoje nowe tymczasowe "ja" :) PS. Tak, on naprawdę jest niski. Karolinie Gilon sięgał ledwo powyżej ramienia. Ona jest bardzo wysoka, ale na pewno nie ma między nimi kilku centymetrów różnicy - prędzej kilkanaście.
  • naratara 22.09.19, 22:03
    Usunął tego lajta który miał być zapisany?
  • marmurrogowo 22.09.19, 23:49
    Nowy film u Klary, zapis z lajwa. Pušica zjechał pornodziwę Dzbannę aż się znowu poryczała. Obydwoje są przykrzy.
  • amaresha112 23.09.19, 01:44
    marmurrogowo napisał(a):

> Nowy film u Klary, zapis z lajwa. Pušica zjechał pornodziwę Dzbannę aż się znow
    > u poryczała. Obydwoje są przykrzy.
    Jaka KLARA?
  • marmurrogowo 23.09.19, 01:48
    Klara_kauonik, sprawdź na YouTube :)
  • amaresha112 23.09.19, 01:52
    amaresha112 napisał:

> marmurrogowo napisał(a):
    >
    > > Nowy film u Klary, zapis z lajwa. Pušica zjechał pornodziwę Dzbannę aż si
    > ę znow
    > > u poryczała. Obydwoje są przykrzy.
    > Jaka KLARA?
    Aaa to widziałam, jak jeszcze mogłam oglądac tą dramę, potem mnie wyłączył
  • amaresha112 23.09.19, 01:54
    amaresha112 napisał:

> amaresha112 napisał:
    >
    > > marmurrogowo napisał(a):
    > >
    > > > Nowy film u Klary, zapis z lajwa. Pušica zjechał pornodziwę Dzbannę
    > aż si
    > > ę znow
    > > > u poryczała. Obydwoje są przykrzy.
    > > Jaka KLARA?
    > Aaa to widziałam, jak jeszcze mogłam oglądac tą dramę, potem mnie wyłączył
    Jebać pajaca i tą spermowłosą
  • marmurrogowo 23.09.19, 01:57
    Wiele nie straciłaś, przekrzykują się nawzajem, przerywają sobie, raz to on się histerycznie śmieje, raz ona, mielą w kółko to samo aż ona w koncu zaczyna ryczeć. On ma nad nią jakąś niedużą przewagę intelektualną (to nie jest trudne) i używa jej maksymalnie czując się przy tym chyba jak mistrz szachowy, kiedy doprowadza Dzbannę do płaczu. Niesmaczne i tyle.
  • amaresha112 23.09.19, 02:56
    marmurrogowo napisał(a):

> Wiele nie straciłaś, przekrzykują się nawzajem, przerywają sobie, raz to on się
    > histerycznie śmieje, raz ona, mielą w kółko to samo aż ona w koncu zaczyna ryc
    > zeć. On ma nad nią jakąś niedużą przewagę intelektualną (to nie jest trudne) i
    > używa jej maksymalnie czując się przy tym chyba jak mistrz szachowy, kiedy dopr
    > owadza Dzbannę do płaczu. Niesmaczne i tyle.

No jutro filmik panny dzbanny na jiciubie, prawda zostanie ODKRYTA
    Podobno jarmuz ma drugie konto tzylko dla zaufanych, tak rzekła Szecherezada
  • marmurrogowo 23.09.19, 07:22
    Dzbania ujawnia całą prawdę o kitowcu z Rogowa, odcinek 456.
  • lajtbozy 23.09.19, 10:42
    marmurrogowo napisał(a):

> Wiele nie straciłaś, przekrzykują się nawzajem, przerywają sobie, raz to on się
    > histerycznie śmieje, raz ona, mielą w kółko to samo aż ona w koncu zaczyna ryc
    > zeć. On ma nad nią jakąś niedużą przewagę intelektualną (to nie jest trudne) i
    > używa jej maksymalnie czując się przy tym chyba jak mistrz szachowy, kiedy dopr
    > owadza Dzbannę do płaczu. Niesmaczne i tyle.

Adaś w takich sytuacjach się czuje mocarny, bo wie, że wygra, ale to nic trudnego. Chciałabym zobaczyć konfrontację z kimś normalnym i zrównoważonym :) Ten lajw jest świetnym studium tego, jakim on jest naprawdę człowiekiem. Podły, destrukcyjny, bezwzględny. I przerażony, skoro wyżywa się na takiej osobie.
  • marmurrogowo 23.09.19, 11:10
    Ona nie jest lepsza, kiedy się poczuje pewniej. No ale to są mentalnie bliźnięta.
  • marmurrogowo 23.09.19, 11:11
    Poza tym to jednak ona zaczęła całą szopkę.
  • bezdickens 23.09.19, 12:03
    Nie widzę żadnej przewagi intelektualnej u Marmurka. Idę o zakład, że w testach IQ wypadłaby lepiej. Ona poprawniej mówi, ładniej formułuje przekaz.
    Normalny gość w pierwszym kontakcie z nią, kiedy nakreśliła wizję spisku w necie i wspólnej walki z nim, podziękowałby serdecznie i się pożegnał. Tymczasem kilka miesięcy Adam miał o czym z nią rozmawiać i razem brnęli w teorie spiskowe. Bardzo dobrze się w tym czuł, dopóki nie poznał kogoś, kto sprzedał mu nowy sposób myślenia. Czy to znaczy, że jest silniejszy? Przecież działał pod jej wpływem, nie odwrotnie. A że przejechał po niej jak walec, w sytuacji, gdy była bezbronna jak dziecko, to już znęcanie się, a nie siła. Nie bronię jej, jednak nie zgadzam się z tym, że ją zmiażdżył. Ona była zmiażdżona, ona była jak 3latek wyciągający rączki. Ona ma poważne problemy. A że znęcanie nad osobą chorą psychicznie wywołało w nim radość, pobudzenie, energię, to już bardzo kiepsko świadczy o nim.
  • lajtbozy 23.09.19, 11:51
    marmurrogowo napisał(a):

> Ona nie jest lepsza, kiedy się poczuje pewniej. No ale to są mentalnie bliźnięt
    > a.

Jak dla mnie eunuch nie ma konkurencji w byciu podłym.
  • marmurrogowo 23.09.19, 12:07
    Żeby było jasne: dla mnie to, co robi kitowiec czyli pseudo-inteligentne poniżanie dzbanny aż do spowodowania płaczu na wizji też jest dosyć żałosne. Widzę, ile energii w to wkłada i jaki jest z siebie dumny, jakby zjechanie tej durnoty byłoby jakimkolwiek osiągnięciem. Natomiast faktem jest, że dzbanna chciała atencji i ją ma, tylko jak na kafe, tak i na insta czy tutaj jakoś zawsze wygląda to podobnie i podobnie się kończy.
  • bezdickens 23.09.19, 12:46
    Ona jest jak pijak pod sklepem, który prosi o złotóweczkę i chętnie opowie ci historię swojego życia. I to jest naturalne, że większość ludzi ma ochotę nawiązać kontakt, kiedy chce i z kim chce, a nie "na wymus". Jednak różnica między omijaniem takiego Zenka a zasunięciem mu kopa jest duża jak Grand Canyon.
  • isthisthereallife 23.09.19, 14:11
    Oboje siebie warci, oboje maja problemy z glowa. Oboje sa psychiczni. Ten mial raka, ta oszukala przeznaczenie. Jak zyc....
    A tymczasem u szarego cisza
  • lajtbozy 23.09.19, 14:13
    Cisza, ale zaprezentował swoją wspaniałą perukę :) Człowiek, który nie ma na mieszkanie i godne warunki życia kupuje sobie tandetną perukę z plastikowych włosów. Będzie w niej ładnie wyglądał w krzakach.
  • helga1521 23.09.19, 15:11
    Koleś jest absolutnie nieprzystosowany do życia. Nie ma gdzie mieszkać, je pewnie same grzyby które uzbierał : ale na jakaś tandetna perukę kasę ma! I gdzie w tym paskudztwo będzie chodził ? W krzakach siedział i dzieci straszył ?
    Jakoś jego wielka milosc i urządzanie mieszkanka nagle ucichło, z praca tez jakby już się pożegnał.
    Teraz widzę ze Edjam po targach nabrał pewności siebie, jeszcze bardziej jest przekonany o swojej wyjątkowości.
    Co za przypadkowy zlepek komórek 🤦‍♀️
  • bezdickens 23.09.19, 15:13
    A po co mu peruka? A po co mu marmurkowork? A po co mu kastracja? :)
  • bezdickens 23.09.19, 15:20
    Wszystko to jest przydatne w ramach autosabotażu. Miał pracę, wynajęty pokoik na poddaszu, koleżankę kasjerkę. Jeżeli ktoś wierzy, że jego problemem jest brak pracy, brak pomysłu na siebie czy polska nietolerancja, to logicznie nie myśli. On to wszystko miał i zrezygnował z tego. Jestem pewna, że gdyby dziś dano mu pracę, partnera, pieniądze, to kroiłby się dalej i robił wszystko, żeby to stracić.
  • isthisthereallife 23.09.19, 15:20
    helga1521 napisał(a):

> Koleś jest absolutnie nieprzystosowany do życia. Nie ma gdzie mieszkać, je pewn
    > ie same grzyby które uzbierał : ale na jakaś tandetna perukę kasę ma! I gdzie
    > w tym paskudztwo będzie chodził ? W krzakach siedział i dzieci straszył ?
    > Jakoś jego wielka milosc i urządzanie mieszkanka nagle ucichło, z praca tez jak
    > by już się pożegnał.
    > Teraz widzę ze Edjam po targach nabrał pewności siebie, jeszcze bardziej jest p
    > rzekonany o swojej wyjątkowości.
    > Co za przypadkowy zlepek komórek 🤦‍♀️
    Jak chodzilam do liceum, mielismy w szkole taka laske, psychiczna jak Ejdem I anka razem wzieci, roznica polegala na tym, ze wtedy internety nie byly tak latwo dostepne I nikt oprocz nas w szkole, no I oczywiscie w jej otoczeniu o niej nie wiedzial. A teraz? Hmmm po internetach chodza tacy jak on I sa bardziej widoczni I niestety slyszy o nich "swiat caly" I przyciaga takich jak on sobie podobnych I potem ma grono psychicznych wielbicielek.
    Nie znam laski od peruek ale podejrzewam, ze skoro chce miec doczynienia z bezsiuskowcem, w glowie ona nie posiada nic, Bo gdzie normalny czlowiek chcialby byc utozsamiany z typem jak on. Ale jak juz wczesniej napisalam, po przegladnieciu jej insta wszystko tam jest plastikowe.
  • helga1521 23.09.19, 15:42

> Jak chodzilam do liceum, mielismy w szkole taka laske, psychiczna jak Ejdem I a
    > nka razem wzieci, roznica polegala na tym, ze wtedy internety nie byly tak latw
    > o dostepne I nikt oprocz nas w szkole, no I oczywiscie w jej otoczeniu o niej n
    > ie wiedzial. A teraz? Hmmm po internetach chodza tacy jak on I sa bardziej wido
    > czni I niestety slyszy o nich "swiat caly" I przyciaga takich jak on sobie podo
    > bnych I potem ma grono psychicznych wielbicielek.
    > Nie znam laski od peruek ale podejrzewam, ze skoro chce miec doczynienia z bezs
    > iuskowcem, w glowie ona nie posiada nic, Bo gdzie normalny czlowiek chcialby by
    > c utozsamiany z typem jak on. Ale jak juz wczesniej napisalam, po przegladnieci
    > u jej insta wszystko tam jest plastikowe.
    Absolutna racja. Dziewczyna istotnie jest przerażająca w swojej plastikowosci. Edjam potrafi tego tupu Kajkusi zrobić pranie mózgu - także pewnie zadziałał jego kaznodziejami monolog, wykastrowanym głosikiem
  • puspus 23.09.19, 14:14
    Przyszla w koncu peruka dla Dasia

--
  • isthisthereallife 23.09.19, 14:30
    Znowu bedzie nawijal, ze przez raka nie ma wlosow - badzmy szczerzy ono wylysialo.
  • amaresha112 23.09.19, 15:01
    puspus napisała:

> Przyszla w koncu peruka dla Dasia
    >

Po co mu ta peruka?
    Klientów w krzakach w niej będzie przyjmował
    Poza tym peruki są drogie, za ostatnią zapłaciłam 6 tysi, z naturalnych włosów u fryzjera celebryty
    A ta sama ondine srine tez aspiruje do zajebistości
    Reklame ma jej robić?
    Tak jak było z lunchboxami, kosmetykami
    Nic nie wyszło
  • isthisthereallife 23.09.19, 15:13
    amaresha112 napisał:

> puspus napisała:
    >
    > > Przyszla w koncu peruka dla Dasia
    > >
    >
    > Po co mu ta peruka?
    > Klientów w krzakach w niej będzie przyjmował
    > Poza tym peruki są drogie, za ostatnią zapłaciłam 6 tysi, z naturalnych włosów
    > u fryzjera celebryty
    > A ta sama ondine srine tez aspiruje do zajebistości
    > Reklame ma jej robić?
    > Tak jak było z lunchboxami, kosmetykami
    > Nic nie wyszło
    Wszystko sie zgadza (z Cena za naturalne) ale to jest plastik fantastik (tak samo jak I ta laska ) wiec nie bedzie tyle kosztowac.
    Adejm pomyslow co nie Miara, nam tylko czekac co znowu zmyslil 😉
  • lajtbozy 23.09.19, 15:30
    Ta peruka jest tak absurdalna, jak wszystko co robi. Przecież to absurd, on jest groteskowy, przerysowany, przebrany. A jeszcze teraz ma zamiar występować w tej plastikowej czuprynie ze świecidełkami. Wyobraźcie to sobie, serio. Spróbujcie w wyobraźni minąć takiego przebierańca w parku. Heteronormatywny, średniowieczny świat nie jest chyba gotowy na taki artyzm ;)
  • bezdickens 23.09.19, 15:38
    Widziałam fragment programu Katie Piper, w którym występował Szwajcar wytatuowany na czerwono. Londyńczycy reagowali zdziwieniem, konsternacją, lękiem. Ot, zwykła ewolucyjna reakcja na coś nietypowego. Marmurek ze swoim syndromem ofiary wywołuje dodatkowo litość i wrogość. W pewnym sensie szkodzi temu środowisku, bo o ile pierwsza reakcja to naturalne zdziwienie, o tyle w dalszym kontakcie nie da się go polubić.
  • helga1521 23.09.19, 15:46
    Jego nie da się polubić. Jego głos, intonacja i sposób mówienia jest dla mnie absolutnie odpychający.
    Ten kaznodziejski , ksiezowaty sposób głoszenia głupot życiowych, te jego psychotyczne monologi, ten jego mitomański świat pełen kłamstwa i sprzeczności.
    Niektórzy gadają głupoty a i tak ich lubię.
    On jest absolutnie typem który wywołuje we mnie mdłości.
    I te jego samouwielbienie, egocentryzm.
    Wczoraj na live do dzieci w parku: tak jestem wyjątkowy 🤦‍♀️
    No rzesz ! Prawie mnie zemdliło.
  • lajtbozy 23.09.19, 16:06
    Nadaje na lajcie i wypomina Ance, że ona powtarza w kółko to samo, że jest niekonsekwentna jak on kiedyś :), że dużo gada, a mało robi. Znowu dzień projekcji. Adaś, ty też kilkanaście razy mówiłeś, jak to osobie odpuszczasz, a dalej co drugi lajw jest na ten temat :) Widzisz podobieństwo?
  • puspus 23.09.19, 16:09
    Uwaga!

Pusiowi "powrocila" luszczyca? O ile z twarza jest ok, to najgorzej z lokciami.
    Pus przeprasza za to, ze obrazal wczoraj dzieci, i niektorzy moga sie poczuc urazeni.
    Dzieci nie sa niczemu winne. Pseplasam :(
    Adam sie kaja przed kajkami :D
    Nie pytajcie o Monike i Ade, Dasia to nie interesuje.
    Adam dementuje, zony nigdy nie mial!

--
  • lajtbozy 23.09.19, 16:12
    Adaś nie czyta, nie śledzi, nic nie ogląda, nie jest na bieżąco :)
  • bezdickens 23.09.19, 16:19
    Liczba mnoga od zoo to zaa, a małpa to też pawian. Krzyż jest do góry nogami, bo tak jest wygodniej i żeby ludzie się bali. Adaśko zabiłby siebie z czasów menago i atelier. Jednak teraz jest innym człowiekiem. Wczoraj zapewniał, że na koncie official nie będzie lajtów. Dziś nie pamięta siebie z wczoraj.
  • lajtbozy 23.09.19, 16:24
    Nie interesuje go Anka, bawi go, wręcz śmieszy. Z tego tytułu podenerwowany opowiada, że obejrzy jej wieczorny live. Nie obchodzi mnie to, bawi, śmieszy, żenada. Ale obejrzę, gryzę paznokcie, niech nie powie nic konkretnego, niech nie powie.
  • puspus 23.09.19, 16:27
    imgur.com/a/ddou85F
    --
  • lajtbozy 23.09.19, 16:42
    "Jeżeli nie jesteśmy tolerancyjni i nie akceptujemy, to nie mamy prawa oceniać i jest to hipokryzja". 10 minut temu Adaś był "nietoleracyjny i nie wszystko akceptujący". Ściele się gęsto ban :)
  • amaresha112 23.09.19, 16:43
    Teraz nagrania dla Canal + BRAWO👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻
  • bezdickens 23.09.19, 16:44
    Jakie zatroskane towarzystwo. Jak miłosiernie patrzą z góry na Annę. Jakie definicje patologii przytaczają. Otóż, niepatologia to kultura słowa:) Trynkiewicz lubi to! Jedna już wino szykuje na wieczór, żeby wyśmiewać Annę.
  • bezdickens 23.09.19, 16:48
    Niesamowity jest. Nie chce krzyczeć i motywować Moniki czy Anny (chociaż próbuje to robić), bo nie jest ich mamą. Jednocześnie chciałby mieć taką osobę, która go zmotywuje i przywoła do porządku:)
  • lajtbozy 23.09.19, 17:06
    Zapisał ktoś te linki ze streamable które fruwały po kafeterii? Myślę że ich nie widział, a fajnie, gdyby sobie przypomniał co gadał o trychologii i doktoracie, zanim zacznie wyzywać Ankę wieczorem i się na niej wyżywać ku uciesze kajkuś.
  • lajtbozy 23.09.19, 17:08
    Piszę o tym bo Adaś grzmi i grozi Annie, że jej występy są udokumentowane na YT. Adaś, twoje też. Wszystkie.
  • amaresha112 23.09.19, 17:12
    Kanał Klary Kauonik zrobił się sławny 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻
  • bezdickens 23.09.19, 17:16
    Zacytował mnie, mówiąc, że Anna jest inteligentna i ładnie formułuje zdania:) Jest na bieżąco.
  • lajtbozy 23.09.19, 17:19
    Oczywiście, że jest, czyta każdy wpis odkąd się dowiedział o tym forum. Teraz twierdził, że jakość jego nasienia "była zbadana" przy "pierwszej chorobie onkologicznej" (bez wątpienia), a dziecko jego byłej żony wcale przecież nie musiało być jego :) Co drugie zdanie jest o nadchodzącym lajwie Anki. Panikuje, widać ma jednak powody, mimo tego, co Anka wyprawia na tych festiwalach. Ponawiam pytanie, ma ktoś linki do tych fragmentów jego wywiadów?
  • puspus 23.09.19, 17:45
    Ze stremable sa usuniete

--
  • isthisthereallife 23.09.19, 17:52
    lajtbozy napisała:

> Oczywiście, że jest, czyta każdy wpis odkąd się dowiedział o tym forum. Teraz t
    > wierdził, że jakość jego nasienia "była zbadana" przy "pierwszej chorobie onkol
    > ogicznej" (bez wątpienia), a dziecko jego byłej żony wcale przecież nie musiało
    > być jego :) Co drugie zdanie jest o nadchodzącym lajwie Anki. Panikuje, widać
    > ma jednak powody, mimo tego, co Anka wyprawia na tych festiwalach. Ponawiam pyt
    > anie, ma ktoś linki do tych fragmentów jego wywiadów?
    Oczywiscie, ze ma powody. Ale nie oszukujmy sie Anka nic nie miala I miec nie bedzie. Nic wiarygodnego z tego nie wyjdzie. Najlepiej by bylo skontaktowac sie z kims z rogowa kto moglby zweryfikowac te wszystkie jego klamstwa. Np podzwonic po szkolach, przedstawic sie jako ktos wiarygodny I dowiedziec sie do jakiej szkoly ta lajza uczesczala.
  • puspus 23.09.19, 17:53
    Teraz jak jest rodo to nic telefonicznie sie nie dowiesz.

--
  • isthisthereallife 23.09.19, 18:03
    puspus napisała:

> Teraz jak jest rodo to nic telefonicznie sie nie dowiesz.
    >
    Heheh czytam za duzo powiesci kryminalnych, poniosla mnie fantazja 😂
  • nulloforever 23.09.19, 18:11
    co z tymi dziennikarzami o których tutaj były posty? że niby będą robić dochodzenie, będą rozmawiać z rodzicami pusia?
  • naratara 23.09.19, 20:14
    Mi się wydaje ze to bullshit z tymi dziennikarzami, ani rodzina nie miałaby ochoty na udzielanie wywiadów o członku rodziny, który sobie swojego członka uciął, ani RODO ich nie puści by cokolwiek się dowiedzieć
  • amaresha112 23.09.19, 21:57
    Z owu nadajedzban tego lajta i nic z tego nie wynika, znowu hkene i gada w kôłko to samo
    Co to za choroba na krôrà choruje dzban?, rentę nie tak łateo dostać
    Bordeline, dwubiegunowosc?
  • amaresha112 23.09.19, 22:18
    Ta baba jest tak chora, DOWODY TO RZECZY KTÔRE SOBIE KAŻDY ZNAJDZIE W NECIE
    DODADTKOWO RYCZY I GADA DO NIEGO JAKBY BYŁ NA LAJCIE A GO NIE MA
    ŻENADA
    ODETNIJTA JEJ NETA
  • lajtbozy 23.09.19, 22:22
    On jest na live, dyskutuje. Musiał Cię zablokować. Nie oglądam, więc nie streszczę, ale zajrzałam.
  • amaresha112 23.09.19, 22:36
    dobra, już mam, kilka kont to dobra sprawa
  • marmurrogowo 23.09.19, 23:22
    streamable.com/xvf53

Dnia 19.09.2019 o 16:32, Gość gosc napisał:

streamable.com/v84sk

Dnia 19.09.2019 o 16:19, Gość gosc napisał:

streamable.com/7eh6s

Dnia 19.09.2019 o 15:41, Gość gosc napisał:

streamable.com/yl8x1

Z kafe.
  • amaresha112 24.09.19, 00:46
    Fantastico!
  • marmurrogowo 24.09.19, 01:18
    That's it. 😉 Tutaj nie zginie, na kafe zaraz wsiąknie.
  • lajtbozy 24.09.19, 09:57
    Skończyłem trychologię stosowaną. Skończyłem studia trzeciego stopnia. Chciałbym pracować w zawodzie jako terapeuta. Zupełnie nie wiem, jak można próbować się teraz tego wypierać. Jest czarno na białym, jak to mówił. Własnymi ustami.
  • helga1521 24.09.19, 10:05
    Teraz nadaje na live: będzie wywiad dla Canal + , bedzie wszystko relacjonował na livach , bo mu pewna osoba to doradziła.
    Także oczekujmy relacji z jego sesji zdjęciowych, wywiadów itp.
    Jakoś ostatnio nie ma mowy o pracy, ukochanym ani mieszkaniu.
    Teraz jest nowy temat: rozwijająca się kariera medialna.
    Co do jego poprzednich wywiadów ze jest psychologiem, terapeuta, trychologoem ito - proponuje zrobić set i wrzucić to na wiadomy YT :) tam nie zginie- a więcej osób będzie mogło zobaczyć.
  • helga1521 24.09.19, 10:10
    Właśnie kolejny raz na live przyznał ze tak skończył studia i ze tak robił doktorat ale go nie skończył.
    To tyle w temacie!
  • bezdickens 24.09.19, 10:32
    Zapisał lajwa jak zapowiadał? Bo nie wiem czy nie wyłączył mi dostępu:)
  • helga1521 24.09.19, 10:53
    Zapisał
  • lajtbozy 24.09.19, 10:56
    HIT! :D
  • bezdickens 24.09.19, 11:23
    Będę robił naleśniki, będę wam pokazywał. Nie zamierzam kręcić dram. Tak, zacząłem doktorat, tak, nie skończyłem. Książki nie będzie, bo są fragmenty z mojego życia, z którymi nie chciałbym się dzielić. Gdyby książka wyszła, byłaby bardzo okrojona.
    O mnie zawsze będzie się pisało i z kontekstu wszystko wyciągało. Będzie więcej gotowania. Jeżeli będę szedł na zakupy, też zrobię lajwa, pokażę wam w czym gustuję. Wybierając koszulę ja se mogę powiedzieć o siamtym i owamtym, ale tu trzeba troszeczkę pokoloryzować i tyle.
    Jak ja mogę mieć złe dni? Nie usuwałem filmików, bo się wstydziłem tego, ja się do pewnych rzeczy przyznaję i tyle. Tak czy owak jak najszybciej muszę zacząć tego YT robić. A jeżeli skupię się na YT to raczej będzie to dla mnie lepsze. Odcinki już som, tylko jesteśmy tak zapracowani. Do pewnych rzeczy trzeba wrócić, rutyna poranna, jak byłem kreatywny jak w Londynie.
    Nie ma magistra z psychologii, ale zaczął przewód cyt doktorancki:) Na dworze ciemno i ponuro, a odważny Adaś w okularach przeciwsłonecznych. I kolejny pomysł na ocieplenie wizerunku - dej mu naklejki, a najlepiej karmę i pieniądze, a on przekaże schronisku:) Ma duży sentyment do psów, więc ty dej, a on zaniesie do schroniska i nakręci z tego filmik na YT.
  • helga1521 24.09.19, 11:59
    Nie miałam siły obejrzeć dłużej niż 5 min - także wielkie dzięki za fajne podsumowanie.
    Będzie wszystko, będzie wywiad dla Canal + i będzie lajw ze smażenia naleśników. Tak mu pewna osoba doradziła. 🤦‍♀️
    Już się wszystko robi i monetyzuje, już za chwile będzie blog, YT ... i będzie wszystko.
    Czy ta pierdoła gdziekolwiek pracuje ? Czy nadal „szuka” pracy?
  • bezdickens 24.09.19, 12:06
    Zobaczcie komentarze pod filmikiem na kanale Noxelia:)
  • bezdickens 24.09.19, 11:57
    helga1521 napisał(a):

> Co do jego poprzednich wywiadów ze jest psychologiem, terapeuta, trychologoem i
    > to - proponuje zrobić set i wrzucić to na wiadomy YT :) tam nie zginie- a więce
    > j osób będzie mogło zobaczyć.

www.youtube.com/watch?v=q4xeFWGfDkw
  • bezdickens 24.09.19, 11:58
    www.youtube.com/watch?v=q4xeFWGfDkw
    Tutaj chyba można normalnie linki wstawiać.
  • helga1521 24.09.19, 12:14
    Niezłe! A już idiotki broniące Kastrata się zleciały i go własna piersią, bohatersko bronią! Jaka papkę zamiast mózgu trzeba mieć żeby tego Eunucha bronić.
    To jest ten sam typ który wysyła przelewy na Ojca R z Torunia.
  • lajtbozy 24.09.19, 12:41
    PRZEWÓD DOKTORANCKI <3 Oj, Adaś, Adaś. Domek z kart się sypie.
  • lajtbozy 24.09.19, 12:41
    I niestety nie zapisał lajta, ominął mnie ten cyrk :(
  • helga1521 24.09.19, 12:19
    O rzesz!!! Jaki on jest obleśny! Absolutnie ohydne!
    Tego nie da się odzobaczyc!
    I ten brak tatuażu! Wyglada jakby dupa usiadł w białej farbie.
    100% obły , asexualny, zapuszczony oblech
  • 666noxelka 24.09.19, 12:21
    Grajcie ze mną do jednej bramki, a wszystkie jego oszustwa zostaną publicznie wyjustowane. Tylko po prostu zostawcie mnie w spokoju i skupmy się na mitomanie. Niczego więcej nie oczekuję. Szczególnie piszę to do ciebie marmurrogowo, skupiamy się tylko na mitomanie, o mnie nic kompletnie nic nie piszcie.
  • helga1521 24.09.19, 12:25
    Jeśli będziesz się skupiać na Edjamie ;) to jak najbardziej. Ja osobiście nic do ciebie nie mam :)
  • 666noxelka 24.09.19, 12:26
    No i git, a wszystko w swoim czasie... ludzie nie rozumieją, że mam też swoje życie a pewne kwestie wymagają czasu. Małymi krokami ku prawdzie :)
  • marmurrogowo 24.09.19, 12:24
    helga1521 napisał(a):

> O rzesz!!! Jaki on jest obleśny! Absolutnie ohydne!
    > Tego nie da się odzobaczyc!
    > I ten brak tatuażu! Wyglada jakby dupa usiadł w białej farbie.
    > 100% obły , asexualny, zapuszczony oblech

Było miesiące temu na kafe, w nocy ktoś to znów wrzucił, dzbanna jak zwykle ujawnia tylko tyle, co znajdzie na forach, bo nic innego o pušicy nie ma 💩
  • helga1521 24.09.19, 12:27
    Ja w życiu nie byłam na Kafe :) dlatego dla mnie nowość.
    I tak absolutnie obleśne! Żałuje ze widziałam. Ta jego biała dupa! Absolutnie paskudne.
  • marmurrogowo 24.09.19, 12:35
    No i ten makabryczny puś...
  • lajtbozy 24.09.19, 12:43
    Mi jest fizycznie źle, kiedy na to patrzę i wiem, że ktoś mógł się tak okaleczyć na własne życzenie. Czuję autentyczne przerażenie.
  • lajtbozy 24.09.19, 12:50
    Adaś, przeczytaj to i zastanów się. Są wklejone linki, w których mówisz kolejno, że skończyłeś "trychologię stosowaną", choć taki kierunek nie istnieje. Wymawiasz się, że chodzi o "stosowanie w domu", co jest absurdem, bo wyraźnie tam podkreślasz, że "skończyłeś" takie studia. To nieprawda, one nie istnieją, ty nie masz o tym pojęcia. Mówisz w kolejnym fragmencie, że jesteś psychoterapeutą - nie jesteś. To osoba z odpowiednim wykształceniem, o konkretnych kwalifikacjach. Później kłamiesz, że "skończyłeś studia trzeciego stopnia". To też nieprawda. Do wszczęcia przewodu (doktorskiego, nie doktoranckiego :)) potrzeba między innymi publikacji punktowanych, w branżowych, punktowanych pismach z listy ministerialnej. I to są publicznie dostępne dane, każdy może to sprawdzić w repozytoriach. O tobie nie ma ani słowa, a to rzeczy powszechnie dostępne w sieci o każdym doktorancie, tym bardziej o takim z otwartym przewodem. W tym samym wywiadzie, choć nie ma tego fragmentu, ściemniasz, że byłeś zawodowym siatkarzem - również nie ma cię w żadnym wykazie, a to kolejne informacje, które powinny publicznie latać i fruwać, jak u każdego innego zawodnika zawodowego. Co do kosmetologii, to każdy durny oceni twoje kwalifikacje. "Specjalność o wdzięcznej nazwie tatuaż makijażowy" - takie coś nie istnieje. Choćbyś się zapierał, że nie ma "dowodów", to to powyżej to właśnie dowody. Rzeczy, o których mówisz, nie istnieją, więc nie mogłeś ich ukończyć.
  • lajtbozy 24.09.19, 12:56
    Aha, i wyjaśnij mi, jak taka wypowiedź jak powyższa może w twojej głowie być hejtem. Nikt cię nie wyzywa, nikt ci nie grozi. To po prostu analiza tego, co powiedziałeś. Jak znany aktor mówi: "jestem ojcem dwójki dzieci", to fani pytają - a gdzie te dzieci? Pokażesz je? Nie może wtedy odpowiedzieć: "nie macie dowodów, że ich nie mam". To absurd. Nie hejt, nie groźba, nie mowa nienawiści.
  • helga1521 24.09.19, 12:58
    Siatkarzem 😂przecież on ma najwyżej 165cm wzrostu!
    Teraz wrzuca screeny ze niedługo wolentariat na onkologii, w schronisku dla zwierząt... będzie wszystko. BENDZIE.
    Ja tez mogę wrzucić ze jestem w drodze na Księżyc :)
    A jak piszesz Lajtbozy - te wszystkie jego mitomański ściemy można bardzo łatwo zweryfikować.
    Tylko ze jego publika ma razem IQ 20 - to jest ten sam typ kobiet która co miesiąc wysyła przelew Ojcu R.
    Także nie spodziewajmy się ze one będą drążyć cokolwiek - oprócz wysyłania Kastratowi buziaczkow i serduszek.
    On jest ich idolek. To sa słabo wykształcone MADKI siedzące ze swoimi bombelkami w domu, czekające na Janusza z pracy.
    Także to tyle.
    Jaki Miszcz taka publika 🤣
  • bezdickens 24.09.19, 12:58
    lajtbozy, "najpierw to trzeba widnieć w rejestrze pod nazwiskiem Adam Jarmużkiewicz. Co innego gdy zmieniło się swego czasu dane personalne. Proszę nie wprowadzać potencjalnego widza w błąd" (komentarz pod filmikiem na kanale Noxelia)
  • walejanna12 24.09.19, 13:00
    Szary nadaje
  • walejanna12 24.09.19, 13:26
    Szary prosi o link do transmisji ani gdzie jej partner grozi mu aby mógł dołączyć do sprawy ( Gazeta )
  • helga1521 24.09.19, 13:04
    Tak on zmienił nazwisko po żonie a później po mężu. To wszystko tłumaczy dlaczego nie ma go w spisie Doktorantów psychologii 🤣
  • kilofan 24.09.19, 13:13
    Mnie zawsze dziwiło argumentowanie, że on ma do czegoś predyspozycje, bo "babcia mi mówiła", np nadaję się do pracy w handlu, bo z babcią bawiłem się w sklep.
  • helga1521 24.09.19, 13:23
    Tak Babcia jest tu kluczowym elementem jego psychozy.
    Norman Bates Tez był pod wpływem - tylko ze mamusi :)
  • walejanna12 24.09.19, 13:30
    Będzie kanał na yt, już czekam
  • walejanna12 24.09.19, 13:31
    „Mam nadzieje ze wszystkie te osoby się udławią tym jadem”
  • walejanna12 24.09.19, 13:33
    Ulubione słowo Adasia „ i tyle” już po raz setny to słyszę
  • bezdickens 24.09.19, 13:36
    helga1521 napisał(a):

> Tak Babcia jest tu kluczowym elementem jego psychozy.
    > Norman Bates Tez był pod wpływem - tylko ze mamusi :)
    Taaaaak:) Trochę Norman Bates, którego alterego gadało głosem matki (tu babci), a trochę Buffalo Bill, który problemy psychiczne próbował leczyć chowając penisa między udami:)
  • helga1521 24.09.19, 13:53
    Trochę Norman Bates, którego alterego gadało głosem matki (tu babci),
    > a trochę Buffalo Bill, który problemy psychiczne próbował leczyć chowając peni
    > sa między udami:)

Pewnie Ed Gein jako prekursor powyższych postaci ( Real story ) - jest dla Edjama postacią bardzo bliska jego psychozom 😱
  • bezdickens 24.09.19, 14:06
    helga1521 napisał(a):

> Trochę Norman Bates, którego alterego gadało głosem matki (tu babci),
    > > a trochę Buffalo Bill, który problemy psychiczne próbował leczyć chowają
    > c peni
    > > sa między udami:)
    >
    > Pewnie Ed Gein jako prekursor powyższych postaci ( Real story ) - jest dla Edj
    > ama postacią bardzo bliska jego psychozom 😱
    Ed Gein, taaak jest! Casus Buffalo Billa dodatkowo fajnie pokazuje, że ludzie z problemami z tożsamością bardzo często szukają ich źródła kwestionując płeć i to równie często ślepa uliczka.
    www.youtube.com/watch?v=SFbpfNBBXfg
    Dziewczyna z piwnicy z pieskiem też kogoś przypomina:)))

• marmurrogowo 24.09.19, 14:10
    bezdickens napisał(a):

> helga1521 napisał(a):
    >
    > > Trochę Norman Bates, którego alterego gadało głosem matki (tu babci),
    > > > a trochę Buffalo Bill, który problemy psychiczne próbował leczyć c
    > howają
    > > c peni
    > > > sa między udami:)
    > >
    > > Pewnie Ed Gein jako prekursor powyższych postaci ( Real story ) - jest d
    > la Edj
    > > ama postacią bardzo bliska jego psychozom 😱
    > Ed Gein, taaak jest! Casus Buffalo Billa dodatkowo fajnie pokazuje, że ludzie z
    > problemami z tożsamością bardzo często szukają ich źródła kwestionując płeć i
    > to równie często ślepa uliczka.
    > www.youtube.com/watch?v=SFbpfNBBXfg
    > Dziewczyna z piwnicy z pieskiem też kogoś przypomina:)))
    >

Adaś pewnie też "sam by się zerżnął". 😄
  • helga1521 24.09.19, 14:23
    Adaś pewnie tylko sam siebie zaspakaja- No bo wybacz - ilu jest w Wawie amatorów Eunuchowych Pusiek - i białego dupska!
  • isthisthereallife 24.09.19, 14:32
    helga1521 napisał(a):

> Adaś pewnie tylko sam siebie zaspakaja- No bo wybacz - ilu jest w Wawie amatoró
    > w Eunuchowych Pusiek - i białego dupska!
    Wierz mi Helga zdziwilabys sie 😁 jest na swiecie duzo ludzi z roznymy dziwnymi fetyszami. Ale szary musi sie ponizac. W glowie mi sie to nie miesci
  • helga1521 24.09.19, 14:59
    isthisthereallife napisał(a):

> helga1521 napisał(a):
    >
    > > Adaś pewnie tylko sam siebie zaspakaja- No bo wybacz - ilu jest w Wawie a
    > matoró
    > > w Eunuchowych Pusiek - i białego dupska!
    > Wierz mi Helga zdziwilabys sie 😁 jest na swiecie duzo ludzi z roznymy dziwnymi
    > fetyszami. Ale szary musi sie ponizac. W glowie mi sie to nie miesci
    Pewnie masz racje. Ale jako Doktor Psychologii i człowiek renesansu wielu talentow & profesji - ze aż tak się musi poniżać.
    Ale jak rozumiem Babcia mu powiedziała ze jest człowiekiem z powołaniem na kasę w Biedronce. A jego przeznaczeniem jest wystawianiem swojego białego dupska i Pusi publicznie. Toz to jego powołanie & pasja.
    Trzeba szanować i wspierać ludzi renesansu 🤣🤦‍♀️
    Przecież on jest wyjątkowy !
  • helga1521 24.09.19, 14:21
    bezdickens napisał(a):

> helga1521 napisał(a):
    >
    > > Trochę Norman Bates, którego alterego gadało głosem matki (tu babci),
    > > > a trochę Buffalo Bill, który problemy psychiczne próbował leczyć c
    > howają
    > > c peni
    > > > sa między udami:)
    > >
    > > Pewnie Ed Gein jako prekursor powyższych postaci ( Real story ) - jest d
    > la Edj
    > > ama postacią bardzo bliska jego psychozom 😱
    > Ed Gein, taaak jest! Casus Buffalo Billa dodatkowo fajnie pokazuje, że ludzie z
    > problemami z tożsamością bardzo często szukają ich źródła kwestionując płeć i
    > to równie często ślepa uliczka.
    > www.youtube.com/watch?v=SFbpfNBBXfg
    > Dziewczyna z piwnicy z pieskiem też kogoś przypomina:)))
    >
    Absolutnie! Bardzo trafne porównania. Kwestionowanie swojej płci, lawirowanie wokół własnej osobowości, przeistaczanie się w inne postacie.... to już od dawna znane wątki w psychiatrii.
  • 666noxelka 24.09.19, 13:52
    Zaznaczam, iż nie boję się niczego, żądnych konsekwencji. Wszystko o czym mówię i piszę jest prawdą i wszystko jest jak i było dostępne w necie i wszystko Adam sam upublicznił. Ale jeśli będę musiała się bronić, zrobię to i zapewniam, że to Adam zapłaci za swoje oszustwa, podszywanie się pod psychologa i ujawnianie prywatnych spraw moich jak i innych osób publicznie. On również rozpowszechniał pewne niedozwolone materiały, a na lajwach udaje aniołka pod publiczkę.
    A do tego, Adam, mieszkanie jest moje i widzę, że bardzo mi zazdrościsz tego co w życiu posiadam. Nieważne, że jest po mamie (która wyprowadziła się na stałe na wieś), ale jest, moje. A za pomówienia na temat zwierząt nie daruję ci, napędziłeś mnie do pracy i to wszystko co się dzieje to spuścizna twoich pomówień na mój temat. BRZYDZĘ SIĘ TOBĄ.
  • paparontz 24.09.19, 13:55
    było coś konkretnego na twoim lajwie wczoraj?
  • 666noxelka 24.09.19, 13:57
    Było, ale prawdopodobnie przez to, że lajw był przez część czasu łączony z Adamem, nie udało mi się zapisać wszystkich części a tylko jedną wyciętą z kontekstu. Dlatego nie ma na zapisie nic. Ale to będzie powtórzone, tylko prawdopodobnie założę inny insta ku temu, bo mam dośc pomówień że zależy mi rzekomo na atencji. Od samego początku trzeba było tak zrobić.
  • paparontz 24.09.19, 14:00
    pewnie i tak wyląduje na yt znowu :D
  • marmurrogowo 24.09.19, 14:05
    666noxelka napisał(a):

> Było, ale prawdopodobnie przez to, że lajw był przez część czasu łączony z Adam
    > em, nie udało mi się zapisać wszystkich części a tylko jedną wyciętą z kontekst
    > u. Dlatego nie ma na zapisie nic. Ale to będzie powtórzone, tylko prawdopodobni
    > e założę inny insta ku temu, bo mam dośc pomówień że zależy mi rzekomo na atenc
    > ji. Od samego początku trzeba było tak zrobić.

Znowu ta sama szopka? Miałaś już dawno ujawnić mocne materiały na trychologa, wszystko ściema. A teraz znowu próbujesz nabierać ludzi stąd? Znowu chcesz ryczeć na wizji i błagać, żeby cię rozłączył? Przed godziną na kafe straszyłaś samobójstwem, ja tu zgłaszam wszystko co zamieszczasz, niezrównoważona istoto. Lecz się nie tylko z otyłości.
  • marmurrogowo 24.09.19, 14:09
    Btw o zwierzętach dziwne pogłoski chodzą od dawna, przypomnieć ci, czego chciałaś uczyć psa po tym, jak oddałaś kota, który ci się znudził i z jaką nienawiścią pisałaś o swoich świnkach i króliku, które potem oddałaś?
  • 666noxelka 24.09.19, 14:22
    Nigdy nie oddałam żądnego zwierzęcia i nikt nie ma na to dowodów, bo to nie miała po prostu miejsca. Prędzej bym umarła niż oddała moje dzieci. A kwestia odratowywania i leczenia za własne pieniądze gryzoni i szukania gryzoniom domów stałych to inna rzecz, to może potwierdzić fundacja z Poznania.
  • dominika04 24.09.19, 13:59
    Uff znalazłam Was! 😅
    Pus chyba znowu ma dołek, wypłynęły jego nagie zdjęcia, które sam wrzucił na wiadomy portal i teraz smuteczek 😁
  • helga1521 24.09.19, 14:01
    Welcome back :)
  • 666noxelka 24.09.19, 14:03
    Już się radziłam prawnika i nie mam się czego obawiać, on sam te zdjęcia publikował, zresztą mam nagrane jak propaguje swoją prostytucje. No i nie ma tam twarzy, a to już nie moja wina że on jeden jedyny wymazał się na szaro oprócz obleśnego rozciągniętego zada. Jak go stać niech się ze mną sądzi latami, mam to gdzieś, naprawdę nie boję się niczego. Za to nie odpuszczę po tym jak on mnie zaczął PIERWSZY pomawiać wyczytując bzdury hejterów dawne. Ja jestem po próbach samobojczych, każde jego słowo mogło mnie załamać. Dotkną zbyt wrażliwego tematu, kto sieje wiatr ten zbiera burzę. Dopoki mnie oficjalnie nie przeprosi i nie wycofa pomówień, nie odpuszczę w dążeniu do prawdy.
  • isthisthereallife 24.09.19, 14:18
    666noxelka napisał(a):

> Już się radziłam prawnika i nie mam się czego obawiać, on sam te zdjęcia publik
    > ował, zresztą mam nagrane jak propaguje swoją prostytucje. No i nie ma tam twar
    > zy, a to już nie moja wina że on jeden jedyny wymazał się na szaro oprócz obleś
    > nego rozciągniętego zada. Jak go stać niech się ze mną sądzi latami, mam to gdz
    > ieś, naprawdę nie boję się niczego. Za to nie odpuszczę po tym jak on mnie zacz
    > ął PIERWSZY pomawiać wyczytując bzdury hejterów dawne. Ja jestem po próbach sam
    > obojczych, każde jego słowo mogło mnie załamać. Dotkną zbyt wrażliwego tematu,
    > kto sieje wiatr ten zbiera burzę. Dopoki mnie oficjalnie nie przeprosi i nie wy
    > cofa pomówień, nie odpuszczę w dążeniu do prawdy.
    Ta wez sie nie osmieszaj. Tak jak ktos tu wczesniej napisala, nie masz NIC na niego, zbierasz informacje z forow na ktorych ktos inny powrzucal jego zdjecia. Radzilas sie prawnika? Stara brzmisz jak szarak. U ciebie tez wszystko bedzie tak jak I u niego. Bedzie bedzie bedzie. Wydupcaj stad kozo glupia. Nikt nie ma ochoty cie sluchac ani wchodzic z toba (niezrownowazona psychiczne) w uklady ktore to maja pograzyc szarego.
    Jakbys miala twarde dowowdy to juz dawno bys je pokazala. Kazdy jeden twoj lajf jest obiecanka, ze na tym juz napewno! Nie bede sie powstrzymywac. Stara jestes taka Sam jak I on. Jestescie oboje siebie warci.
  • puspus 24.09.19, 16:22
    Ty swoje popisy na SU tez sama publikowalas, plus zdjecie metrowych cyckow, i potem straszylas ludzi z kafeterii :D
    Zastanow sie co mowisz

--
  • walejanna12 24.09.19, 14:12
    Witam ponownie, mi tez było trudno odnaleźć wątek 🤣
  • 666noxelka 24.09.19, 14:48
    Zaznaczam iż materiały, którymi posługuje się obecnie Adam są zmanipulowane. "Zdjęcia" są rozciągnięte, poprawione w jakimś programie tak, że wyglądam gorzej niż w rzeczywistości celem ośmieszenia mnie. Natomiast wypowiedzi są efektem działań osoby, które sie podszywała pode mnie, wypowiedzi NIE SĄ moje.
  • paparontz 24.09.19, 14:50
    Ty mogłabyś w końcu zrozumieć że nie jesteś bohaterką tego tematu? zachowujesz się jakbyś była tu najważniejsza
  • isthisthereallife 24.09.19, 15:10
    paparontz napisał(a):

> Ty mogłabyś w końcu zrozumieć że nie jesteś bohaterką tego tematu? zachowujesz
    > się jakbyś była tu najważniejsza
    No ale o czym Ty mowisz, przeciez to psychiczna anka ktora mysli, ze jest z nami w koalicji 🤣
  • walejanna12 24.09.19, 14:51
    Gdzie są te materiały udostepnione?
  • isthisthereallife 24.09.19, 15:12
    walejanna12 napisał(a):

> Gdzie są te materiały udostepnione?
    Tutaj gdzies na tym watku marmurrogowo wrzucil linka do zdjecia jej ogrombiastych cycuchow I screena chyba, gdzie ktos ostrzega przed psychiczna laska ktora kupuje, adoptuje a potem oddaje gryzonie Bo nie sa w stanie zaprzyjaznic sie z jej psem. No I anka twierdzi, ze the zdjecia sa rozciagniete. No niestety to jej cycki
  • isthisthereallife 24.09.19, 15:21
    walejanna12 napisał(a):

> Gdzie są te materiały udostepnione?
    Zobacz post 19.09.19 16.19 by marmurrogowo. Tam jest pare linkow
  • isthisthereallife 24.09.19, 15:40

> walejanna12 napisał(a):
    >
    > > Gdzie są te materiały udostepnione?
    > Zobacz post 19.09.19 16.19 by marmurrogowo. Tam jest pare linkow
    A nie, przepraszam to nie ten. Zignoruj mnie.
  • dominika04 24.09.19, 19:37
    Kastrat robi lajwa, wymienia które części twarzy bolą przy tatuowanie, jedną z nich jest luk KUPIDYMA
  • marmurrogowo 24.09.19, 19:58
    666noxelka napisał(a):

> Zaznaczam iż materiały, którymi posługuje się obecnie Adam są zmanipulowane. "Z
    > djęcia" są rozciągnięte, poprawione w jakimś programie tak, że wyglądam gorzej
    > niż w rzeczywistości celem ośmieszenia mnie. Natomiast wypowiedzi są efektem dz
    > iałań osoby, które sie podszywała pode mnie, wypowiedzi NIE SĄ moje.

Dzbanna, wypad. Nikogo nie interesują twoje tłumaczenia ani to, co jest na zdjęciach.
  • naratara 24.09.19, 20:53
    O czym były jeszcze dzisiejsze lajty boże? Wiadomo co z jego miłością? Było i nie ma jak ze wszystkim? Znów pewnie się do kogoś przykleił, zamontował w mieszkaniu.
  • helga1521 24.09.19, 22:56
    Mi się wydaje ze nie ma miłości. Nie ma mieszkania - zostały tylko naleśniki i grzybobranie.
    Ale Edjam teraz uderza w duży świat : Canal +, wywiady, wolentariat na onkologii i w schronisku dla zwierząt. Duże hasła! Kajki chwytają jak pelikan rybę :)
    Bendzie wszystko kochani :)
  • lajtbozy 24.09.19, 23:38
    helga1521 napisał(a):

> Mi się wydaje ze nie ma miłości. Nie ma mieszkania - zostały tylko naleśniki i
    > grzybobranie.
    > Ale Edjam teraz uderza w duży świat : Canal +, wywiady, wolentariat na onkolog
    > ii i w schronisku dla zwierząt. Duże hasła! Kajki chwytają jak pelikan rybę :)
    > Bendzie wszystko kochani :)

Canal +, wywiady, wielki świat mediów - czy to nie to, od czego mówił, że się odcina? Nie potrzebuje "upubliczniania go", fejmu, oglądalności, fanów. Po co się więc pcha na ekran?
  • helga1521 25.09.19, 09:54
    Koleś zmienia zdanie jak ja torebki.
    Wczoraj : ja nic o sobie nie będę mówił, nic z życia prywatnego pokazywał, niczym się nie będę dzielił.
    Dziś: będę robił lajwy z tego jak kupuje kredkę do brwi, wybierał koszule, ze wszystkiego... ktoś mi tak doradził.
    To jest absolutnie niezrownowazony emocjonalnie typ.
    Bez jakiegokolwiek moralnego kręgosłupa.
    On pewnie nawet nie pamięta co mówił wczoraj.
    Wywalił 14k followersow, usunął _official_, zrobił private profil.
    Po tygodniu otwiera konto na publiczne i dodaje _official_
    Świr. Totalny świr.
    A teraz te emocjonalne chwyty: będzie wolentariat na onkologii, będzie pomagał w schronisku!
    Chwyci się każdej możliwej sposobności żeby tylko zwrócić na siebie uwagę!
    To jest obrzydliwe.
    I co polezie do szpitala i zrobi lajw jakimś chorym biedakiem!
    Jest to tak obrzydliwe aby się promować na chorobie, ze aż mi brak słów na określenie tej Gnidy!
    Absolutny brak charakteru, moralności, przyzwoitości!

• nulloforever 25.09.19, 09:58

> A teraz te emocjonalne chwyty: będzie wolentariat na onkologii, będzie pomagał
    > w schronisku!
    > Chwyci się każdej możliwej sposobności żeby tylko zwrócić na siebie uwagę!
    > To jest obrzydliwe.
    > I co polezie do szpitala i zrobi lajw jakimś chorym biedakiem!
    > Jest to tak obrzydliwe aby się promować na chorobie, ze aż mi brak słów na okr
    > eślenie tej Gnidy!
    > Absolutny brak charakteru, moralności, przyzwoitości!
    >
    nie denerwuj sie, i tak nic z tego wszystkiego nie wyjdzie. tak jak i z całą resztą górnolotnych planów - przeciez jeszcze w wywiadzie z oskarem netkowskim, tym niedawno opublikowanym, mowil ze bedzie chodzic do schronisk dla bezdomnych i ich bedzie malować i strzyc. a to był pomysl po jednym lajwie na ktorym ktos mu to podsunął.
  • isthisthereallife 25.09.19, 10:19
    Grzyby zbiera. Wczoraj mowil, ze nie bedzie Bo mu poszkodzily. Komedia
  • helga1521 25.09.19, 10:30
    Tak racja. On tylko gada i nic nigdy w czyn nie zamienił. Pamietam jak gadał godzinami o pomocy dla bezdomnych. Godzinne wywody & zero działania. Nikomu nic nie pomógł.
    On tylko potrafi godzinami nadawać te swoje mitomańskie dyrdymały.
  • lajtbozy 25.09.19, 10:33
    On nie pójdzie do żadnego hospicjum. Raz, że go tam nikt nie wpuści. Dwa, że nawet jakby wszedł, to posiedzi jeden dzień i go wywalą, bo okaże się, że nikt chory nie chce słuchać kaznodziei który opowiada o swoim nieistniejącym nowotworze. W nim nie ma grama empatii, on nie jest w stanie nikomu pomóc - w niczym. Wyobrażacie to sobie? Siedzą ciężko chorzy ludzie, pozbawieni nadziei, przestraszeni, niepewni jutra, a między nimi kaznodzieja, księdzowym głosem zawodzący o własnej chorobie, która nie istnieje.
  • helga1521 25.09.19, 10:35
    Szary nadaje. Oczywiście z krzaków :)
    Powiedzcie mi kto normalny kto pracuje ma czas 10 razy w tygodniu chodzić do lasu na grzyby.
    No chyba ze to jest właśnie jego źródło dochodu.
    Sprzedaje grzyby i borówki do skupu. No bo raczej przy szosie to nikt od niego nie kupi 😂
  • isthisthereallife 25.09.19, 10:37
    helga1521 napisał(a):

> Szary nadaje. Oczywiście z krzaków :)
    > Powiedzcie mi kto normalny kto pracuje ma czas 10 razy w tygodniu chodzić do la
    > su na grzyby.
    > No chyba ze to jest właśnie jego źródło dochodu.
    > Sprzedaje grzyby i borówki do skupu. No bo raczej przy szosie to nikt od niego
    > nie kupi 😂
    Hahah masz racje ludzie bali by sie zatrzymac, Bo on jak wylenialy diabel wyglada 😂
    Helga moze mu wlasnie podsunelas pomysl na zarobek
  • marmurrogowo 25.09.19, 10:56
    Może sam się nimi żywi. Musi być u niego naprawdę fatalnie z kasą, no ale ucięcie ptaka swoje kosztowało. Ciekawe ile z jego pomysłów na tzw. będzie podsuwają mu różni ludzie dla beki. Z tymi bezdomnymi raczej tak było.
  • helga1521 25.09.19, 10:58
    Raczej wyliniały kocur niż diabeł 😂
  • marmurrogowo 25.09.19, 11:05
    Mi on z gęby przypomina teraz chomika, rosyjskiego zresztą ze względu na barwę. Brak jajek coraz bardziej procentuje, głos mu się mocno zmienił w porównaniu z wywiadami sprzed operacji i krótko po, niedługo będzie mógł zaoszczędzić na zyletkach i maszynce elektrycznej, których i tak używa bardzo oszczędnie.
  • helga1521 25.09.19, 11:26
    Tak bardzo mocno widać zaburzenia hormonalne. Nie sadze aby przyjmował testosteron - także zmiany w wyglądzie nastąpią dość szybko.
    Niedługo będzie wyglądać jak okrągła kluska- takie skrzyżowanie wyliniałego kocura z laboratoryjnym chomikiem ;)
  • isthisthereallife 25.09.19, 11:36
    marmurrogowo napisał(a):

> Mi on z gęby przypomina teraz chomika, rosyjskiego zresztą ze względu na barwę.
    > Brak jajek coraz bardziej procentuje, głos mu się mocno zmienił w porównaniu z
    > wywiadami sprzed operacji i krótko po, niedługo będzie mógł zaoszczędzić na zy
    > letkach i maszynce elektrycznej, których i tak używa bardzo oszczędnie.
    Hahah no leze I kwicze!
  • bezdickens 25.09.19, 11:45
    On lubi takie miejsca jak hospicjum, bo przy strachu pacjentów, na kontraście jego strach wydaje się mniejszy. Poza tym może swój strach wyprojektować na nich i stwierdzić, że to co czuje na co dzień, czuje od nich, nie od siebie.
    Niestety takie miejsca przyciągają osoby z problemami różnego rodzaju. Na szczęście tatuaż powinien wystarczyć na etapie kwalifikacji.
    Kiedyś opowiadał o pracy w hospicjum, mówił o sobie, o swoim bohaterstwie, o tym, że docenił, iż oni mają gorzej, że jakaś starsza para chwaliła go jak syna. Nie dość, że nie ma miejsca dla cudzych emocji, to jeszcze był tam łechtać ego.
    On zupełnie nie przyjmuje swoich uczuć i ciągle wciska je innym. Kiedyś na lajwa wskoczyła wczorajsza tajemnicza Monika. Widać było, że jest skacowana i osłabiona, stąd dołek. Na co kaznodzieja zaczął krzyczeć - nie możesz się porównywać, nie można robić z siebie błazna w necie, nie graj wg ich zasad, oni traktują cię jak śmiecia. Monika przestała płakać, bo nie wiedziała, o co chodzi. A on gadał do siebie i o sobie. Kiedyś nawet doprowadził ją do łez i wtedy zaczął pocieszać. Najpierw mówił jej przykre rzeczy, że ludzie tylko się z niej śmieją, a kiedy popłakała się, był widocznie pobudzony, radosny i udawał pocieszyciela. Materiał na wolo w hospicjum:)
  • puspus 25.09.19, 11:51
    Wystarczy zobaczyc jaka ma mine jak Anka placze na slawetnym live z nim, a ten prawie orgazm ma jak ja poniza.

--
  • bezdickens 25.09.19, 11:52
    Puspus, dokładnie tak!
  • helga1521 25.09.19, 11:57
    On się karmi czyimś emocjami i lękami.
    Podbudowuje swoje ego, czyimś bólem i strachem.
    Energetyczny wampir.
    Przecież właśnie w taki pasożytniczy
  • helga1521 25.09.19, 12:01
    On jak pasożyt żerował na Weronice. Emocjonalnie, uczuciowo, finansowo.
    Teraz Weronika ma masakrycznego dola, jest zupełnie na krawędzi rozpaczy. Oczywiście Adama to nie obchodzi.
    I właśnie tak będzie z pomocą w hospicjum - dla własnego „femu” dla paru kajek rozpływających się nad jego humanistycznym człowieczeństwem.
    A on jak taki pasożyt pójdzie i będzie się karmił nieszczęściem i bólem!
  • kilofan 25.09.19, 12:07
    Przeceniacie Ejda! Realizacja pomysłów własnych jest prawie na poziomie zerowym (pomijając rzeczy które zrobił ze swoim ciałem), on może co najwyżej dołączyć się do jakiejś grupy na chwilę i ewentualnie wtedy w czymś uczestniczyć. Oczywiście potem jest wymyślanie problemów, odłączenie się i opowiadanie bajek od początku. Toksyczna osobowość.
  • lajtbozy 25.09.19, 12:52
    Zgadzam się. On nie pójdzie do żadnego hospicjum ani do schroniska, to jakaś kalka na pokaz, bo zapaliła mu się dupa od rewelacji, więc postanowił na szybko w tandetny sposób ratować swój "wizerunek" w oczach kajkuś. Nigdzie nie będzie nikomu pomagał, nie ma szans.
  • helga1521 25.09.19, 13:23
    Oczywiście nasz spec od grzybów zbiera grzyby do plastikowej foliówki & ucina nożem do masła.
    Jak można być takim nieudacznikiem życiowym!
    Co to jest za oferma! Aż normalnie ciężko to oglądać!
  • isthisthereallife 25.09.19, 13:25
    Malo tego, jak ktos go o to zapyta to powie, ze go nie chcieli przez to jak wyglada. Znowu bedzie jako to on biedny I pokrzywdzony.
  • kilofan 25.09.19, 13:37
    Facet bez jaj w przenośni i dosłownie...
  • nulloforever 25.09.19, 14:35
    ta historia o hospicjum w ktorym rzekomo pracował była jeszcze na etapie londynu, jak nadawał ze szpitala. ludzie pytali co to za obrączka na ręce, a adam odpowiadał, ze to pewnej pani z hospicjum, ktora traktowała go jak syna i zostawiła mu obrączkę zeby o niej myslal codziennie. ta historia sprawiła, ze rozwiały sie moje watpliwości na temat tego, jakim człowiekiem jest celebryta bez kuśki : )))
  • helga1521 25.09.19, 14:44
    A to zabawne. Ja pamietam jak kiedyś ktoś zapytał o obrączkę a Kastrat odpowiedział ze to po mężu.
    Jedna obrączka a tyle historii.
    Mitoman sam już nie pamięta co i kiedy mówił.
  • isthisthereallife 25.09.19, 14:46
    To jest jego problem tych klamstw jest tyle, ze sam sie w nich gubi
  • bezdickens 25.09.19, 14:58
    O tych starszych ludziach z hospicjum opowiadał kilka razy. Raz, że chcieli przed śmiercią przepisać na niego cały majątek, ale odmówił. Innym razem faktycznie mówił o obrączce.
    Wątek spadku i zaprzyjaźnionych babć pojawiał się parę razy. Mówił też, że zrezygnował ze spadku po przyszywanych dziadkach. Ci dziadkowie mieszkali we wsi obok. Nie byli rodzicami rodziców, ale obcymi ludźmi, których wyrodna córka otrzymała hektary, bo Adam nie miał siły na sprawę w sądzie:)
  • lajtbozy 25.09.19, 15:07
    Jak wiemy, wszystko musi być na opak, więc skoro "odrzucił spadek", to chyba wiemy, za co była wycieczka do Meksyku ;)
  • isthisthereallife 25.09.19, 15:31
    lajtbozy napisała:

> Jak wiemy, wszystko musi być na opak, więc skoro "odrzucił spadek", to chyba wi
    > emy, za co była wycieczka do Meksyku ;)
    Wycieczka do Meksyku byla za pueniadze Weroniki
  • lajtbozy 25.09.19, 15:35

> lajtbozy napisała:
    >
    > > Jak wiemy, wszystko musi być na opak, więc skoro "odrzucił spadek", to ch
    > yba wi
    > > emy, za co była wycieczka do Meksyku ;)
    > Wycieczka do Meksyku byla za pueniadze Weroniki

Myślisz, że dałaby mu ot, tak, kilkadziesiąt tysięcy? Ta operacja to musiały być ogromne koszty.
  • nulloforever 25.09.19, 18:27
    lajtbozy napisała:
    > Myślisz, że dałaby mu ot, tak, kilkadziesiąt tysięcy? Ta operacja to musiały by
    > ć ogromne koszty.
    ktoś w wątku na o2 pisał że wydał ojcowiznę na operację pusia. nie wiem na ile to wiarygodne, ale mogłoby sie zgadzać. albo serio odkładał pieniadze i opowiesci o dwoch pracach naraz wyjątkowo nie były wymyślone
  • marmurrogowo 25.09.19, 18:50
    nulloforever napisał(a):

> lajtbozy napisała:
    > > Myślisz, że dałaby mu ot, tak, kilkadziesiąt tysięcy? Ta operacja to musi
    > ały by
    > > ć ogromne koszty.
    > ktoś w wątku na o2 pisał że wydał ojcowiznę na operację pusia. nie wiem na ile
    > to wiarygodne, ale mogłoby sie zgadzać. albo serio odkładał pieniadze i opowies
    > ci o dwoch pracach naraz wyjątkowo nie były wymyślone

Tyle że puś to był impuls, chęć dorównania ówczesnej mamce, w której cieniu siedział. Nie zbierał na to. Myślę, że coś mu spadło i za to właśnie poleciał do Meksyku sobie uciąć. Przecież nawet na poprawienie spapranej roboty musiał żebrać na internetach. Wera temat wyjazdu i operacji ogarniała, ale nie finansowała, a przynajmniej nie w całości. Pewnie przy okazji załatwiła jakiś rabat, skoro sama jechała zoperować żebra.
  • naratara 25.09.19, 19:09
    Kojarzę że poleciała tam z nim dla wsparcia a pomysł wycięcia żebra pojawił się już tam - tak przynajmniej wynikało z jej relacji na ig
  • bezdickens 25.09.19, 15:49

> lajtbozy napisała:
    >
    > > Jak wiemy, wszystko musi być na opak, więc skoro "odrzucił spadek", to ch
    > yba wi
    > > emy, za co była wycieczka do Meksyku ;)
    > Wycieczka do Meksyku byla za pueniadze Weroniki
    Na 99% nie. Koszt tego zabiegu z biletami lotniczymi i hotelem to około 20 tysięcy funtów. A Weronika ma swoje problemy, swoje zabiegi, na które ciuła, a których robi bardzo dużo. Dopiero wróciła z Rosji, a już planuje korektę kości podbródka. Nie wierzę w to, że zapłaciła za jego kastrację.
  • isthisthereallife 25.09.19, 15:57
    bezdickens napisał(a):

> isthisthereallife napisał(a):
    >
    > > lajtbozy napisała:
    > >
    > > > Jak wiemy, wszystko musi być na opak, więc skoro "odrzucił spadek",
    > to ch
    > > yba wi
    > > > emy, za co była wycieczka do Meksyku ;)
    > > Wycieczka do Meksyku byla za pueniadze Weroniki
    > Na 99% nie. Koszt tego zabiegu z biletami lotniczymi i hotelem to około 20 tysi
    > ęcy funtów. A Weronika ma swoje problemy, swoje zabiegi, na które ciuła, a któr
    > ych robi bardzo dużo. Dopiero wróciła z Rosji, a już planuje korektę kości podb
    > ródka. Nie wierzę w to, że zapłaciła za jego kastrację

Pewnie I racja, ale z drugiej strony pomyslala sobie o tym jako o biznesie, ja ci zaplace, Ty tego siuska usuniesz, narobimy ci followersow I mi kiedys tam oddasz. A tu klops Bo ta lajza nie odnalazla sie (czytaj byl za tepy by uczyc sie angielskiego) I musial wrqcac do polszy.
  • bezdickens 25.09.19, 16:08
    For AMABs, usually it's done an orchiectomy, the removal of the testicles and scrotum, this will also cause menopausal symptoms and you may have to take estrogen or androgen therapy. The penis can also be removed but some places consider it genital mutilation. Usually the prostate , seminal vesicles and cowper's glands are left over. You can have your prostate removed throughput an prostatectomy, but doctors don't like performing that as this can make you unable to hold urine anymore, get infections and permannet urinary pain. After the prostate is removed you will no more feel amazing anal pleassure. Your urethra can also be moved to an more feminine place if you ask for it.
    A Lot of people complain about urinary infections, peeing pain and inability to hold urine after these surgeries.
  • bezdickens 25.09.19, 16:10
    Gdyby znał angielski:)
  • naratara 25.09.19, 15:15
    Coś pięknego te historie :)
  • lajtbozy 25.09.19, 16:29
    Oczywiście, że było, to ten sam mechanizm. Dziary brzydkie, to przykryję, ups, jeszcze gorzej, no to jestem niebinarnym alienem z marmurkowym efektem, poza tym łuszczyca, pluli na mnie. Siurak przeszkadzał, no to hop, wywalamy, jestem większym i bardziej niebinarnym alienem, ale nie zagrzało publiczności w taki sposób, o jakim marzył, więc proszę bardzo, historia nowotworu.
  • bezdickens 25.09.19, 16:42
    Marmurrogowo, w lipcu były pierwsze kastraciny:) Nullo ma dopiero roczek.
  • kilofan 25.09.19, 16:55
    Większość opowieści Ejda wpisuje się w ten modny trend dotyczący opisywania całej plejady nieszczęść jakie się przytrafiły. Cos jak Mam Talent czy inne "show". To czy się coś potrafi schodzi na dalszy plan, bo ludzi kręcą te historie (najczęściej zmyślone na potrzeby nakręcenia oglądalności) osobiste. Edj w większości nasłuchał się opowieści znajomych czy klientów i powsadzał siebie jako głównego bohatera, np mieszkałem w Berlinie "w Centrum". Jak dopytać o szczegóły to się mota.
  • marmurrogowo 25.09.19, 17:31
    bezdickens napisał(a):

> Marmurrogowo, w lipcu były pierwsze kastraciny:) Nullo ma dopiero roczek.

Wiem, że uciął w lipcu zeszłego roku, ale chodzi o to, że tamten wywiad nie był aż tak dawno, a rysy mu się całkiem mocno zmieniły - albo to złudzenie z tego idiotycznego wąsa lub po prostu przytył.
  • marmurrogowo 25.09.19, 18:06
    Albo to z braku męskich hormonów. Dupka chyba mu też urosła, było widać w jednym wywiadzie.
  • agatka.czepkowicz 25.09.19, 21:41
    Lepiej sobie wpiszcie w google buvuha2 i wejdźcie w ten link pokazywarka xD tam zobaczycie że to co Adam odwalił na Roksie to nic przy tym co Dzbanna odwalała xD
  • naratara 25.09.19, 22:00
    Linki które wymieniłeś nie działają. Btw z tą roksą chodzi o to że ejdem ma niedodatuowaną doope którą wypinał do zdjęć? XD nie widziałam ich, na nieszczęście lub szczęście
  • agatka.czepkowicz 25.09.19, 22:07
    Przed chwilą jeszcze działało, chyba zgłosiła do usunięcia xD znalazłam jeszcze inny link ale nie chcę tu podawać całego żeby mnie do sądu nie podała podam końcówkę /a/7G2v5 na znanym zagranicznym hostingu zdjęć, może ktoś tu wstawi nazwę, trzeba adres tego hostingu i tę końcówkę dopisać xD
  • agatka.czepkowicz 25.09.19, 22:08
    O już wiem /a/7G2v5 wystarczy w google wpisać i wyskakuje ten link xD
  • walejanna12 25.09.19, 22:16
    Moje oczy dostały zawału po tych dwóch linkach
  • agatka.czepkowicz 25.09.19, 22:19
    Tam jeszcze szczuplejsza była i miała 2 razy krótsze cycki xD
  • agatka.czepkowicz 25.09.19, 22:27
    A powiem wam, że ja Adama lubię nawet xD Wiem że on kłamie ale krzywdy dużej tym ludziom nie robi a ona też się podawała za weterynarza kiedyś na Facebooku i zdjęcie dała że dracenę ma w mieszkaniu i psa, a dracena jest toksyczna dla psów i ona szkalowała ludzi już wcześniej jak tego Sławka z chorego a o Adamie kłamała na lajwach że się spotkali, że się z nim całowała i że jakąś pomoc mu oferowała a to wszystko kłamstwa na tym kanale Klara Kauonik wystarczy obejrzeć film Wytatuowany Adam masakruje i jej live i tam ona normalnie sama się śmieje ze swoich kłamstw z kosmosu, on ją powinien podać do sądu o nękanie xD A Adama kłamstwa wynikają z niskiej samooceny i problemów psychicznych tyle że Dzbanna to kłamała na Kafeterii od 10 lat nie tylko na temat siebie ale i na temat innych i właśnie ona teraz nie tylko o sobie kłamie ale i o Adamie, chce go zniszczyć bo on z nią urwał kontakt jak zobaczył że ona sama hejtuje ludzi xD Ona tam takie banialuki opowiadała na tym łączonym lajwie że równie dobrze by mogła powiedzieć że będzie miała z nim dziecko xD
  • isthisthereallife 25.09.19, 22:20
    Kurwaaaaaaaaaaaaaaaaaa obiad jem! Laska dawala sobie lizac psioche PSU. Kurwaaaaaaaaaaaaaa co to jest. Co ona ma w glowie 🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯
  • walejanna12 25.09.19, 22:22
    Dlatego nic nie ginie w internecie i trzeba bardzo uważać co się robi, bo prawie wszystko da się odzyskać ;/
  • isthisthereallife 25.09.19, 22:23
    Wtf wtf wtf
  • isthisthereallife 25.09.19, 22:26
    A skad kurwaaaaaa wiadomo czy ona nie wykorzystuje teraz tych swoich obecnych psow?!!!!! Zglosic ja za znecanie sie bad zwierzetami! Co za laska ja Cie krece!!!!
  • marmurrogowo 25.09.19, 22:27
    Spokojnie, ze wszystkich tych zdjęć to z lizaniem pity jest akurat podstawione, dobrze pamiętam, jak pisała o tym lizaniu po depilacji i później ktoś wmontował to zdjęcie z neta między autentyki z szołapa 😉
  • isthisthereallife 25.09.19, 22:33
    marmurrogowo napisał(a):

> Spokojnie, ze wszystkich tych zdjęć to z lizaniem pity jest akurat podstawione,
    > dobrze pamiętam, jak pisała o tym lizaniu po depilacji i później ktoś wmontowa
    > ł to zdjęcie z neta między autentyki z szołapa 😉
    Jakos mnie to nie uspokoilo. Co za laska naprawde. Ja wiem, ze ja Tu nowa, I wy stara gwardia ale jak zyje kurwaaa na tym swiecie wiecej niz 30 lat tak takiego dziewczecia to ja nie spotkalam. Jaka ja jestem naiwna naprawde
  • marmurrogowo 25.09.19, 22:25
    agatka.czepkowicz napisał(a):

> Przed chwilą jeszcze działało, chyba zgłosiła do usunięcia xD znalazłam jeszcze
    > inny link ale nie chcę tu podawać całego żeby mnie do sądu nie podała podam ko
    > ńcówkę /a/7G2v5 na znanym zagranicznym hostingu zdjęć, może ktoś tu wstawi nazw
    > ę, trzeba adres tego hostingu i tę końcówkę dopisać xD

A masz może screeny, jak groziła Lady Love, że porąbie jej córkę? Albo film Noxelia Best Moments, bo tam to też jest?
  • agatka.czepkowicz 25.09.19, 22:33
    Te filmy to bym musiała przeszukać Kafeterię czy są linki xD
  • marmurrogowo 25.09.19, 22:35
    Kukałem i trudno znaleźć, wszystko pousuwane chyba :(
  • agatka.czepkowicz 25.09.19, 22:48
    Na razie znalazłam jak szkaluje tego opóźnionego Sławka i wymyśla jakieś kłamstwa o nim sendvid.com/ulpiw48l
  • agatka.czepkowicz 25.09.19, 22:51
    Że niby Sławek męczył chomika to też wymyślone kłamstwo żeby móc go hejtować xD to samo z Adamem, wymyśla że go przypadkiem spotkała bo akurat przechodziła jak stał w kolejce po jedzenie w Caritasie xD i że poszli na spacer do Lasku Marcelińskiego i się tam całowali xD
  • walejanna12 25.09.19, 23:22
    Szary nadaje, robi z siebie ofiarę mówi ze ania go przeprosiła. Karma wraca i tyle. Nie szanuje ludzi ze słodko do niego pierdza a potem z anonima lecą do Ani i piszą jaki on jest. Stwierdził ze Anie w końcu musi zamknąć. Nie chciał psuć związku Ani z facetem z przeszłością kryminalna ale jednak
  • walejanna12 25.09.19, 23:22
    On ma na nią niby printscreeny xD
  • walejanna12 25.09.19, 23:23
    „anie łatwo można zniszczyć”
  • walejanna12 25.09.19, 23:23
    „ nie zależy mi na fejmie i sławie”
  • walejanna12 25.09.19, 23:25
    „ ja nie jestem atencujszem” no jasne. To czemu masz 10 zawodów na raz helo i zmieniasz co chwile wersje
  • walejanna12 25.09.19, 23:27
    „Prawda się wyborni zawsze, raczej szczerość” xD
  • walejanna12 25.09.19, 23:29
    Działania szarego w schronisku i hospicjum będą udokumentowane w programie publicystycznym
  • walejanna12 25.09.19, 23:30
    Ma współpracę z firma kosmetyczna i ubraniowa, śniadaniówka canal plus występ z Weronika mówi ze media się nim interesują
  • walejanna12 25.09.19, 23:33
    Ps noxelka także nadaje live
  • walejanna12 25.09.19, 23:47
    „Jeśli masz skłamać to nic nie mów” motto szarego xD sam się nie stosuje do tego
  • helga1521 26.09.19, 00:19
    🤦‍♀️ No motto wybrał mocne!
    Jak rzeźnik: go veggie!

Brak słów dla jego psychozy!
  • agatka.czepkowicz 26.09.19, 00:23
    Pamiętam jak jeszcze na początku tego roku z jakimś poprzednim menelem (tym co jej meble wywalał w mieszkaniu matki po pijaku, którego zdradzała z Białorusinem) chciała doprowadzić do śmierci na zawał staruszkę sąsiadkę bo jej zwróciła uwagę że jej pies szczeka na klatce i się rzuca na ludzi i inne psy i jakiegoś pogryzł nawet i mówiła że jej menel będzie walił staruszce po nocach do mieszkania i będzie jej groził jak ją zobaczy
  • kilofan 26.09.19, 09:19
    Agatko... tutaj motywem przewodnim jest Ejd a nie Dzbanna. Dlaczego starasz się przekierować wątek na inne tory?
  • walejanna12 26.09.19, 09:40
    Dokładnie mnie poprzednie poczynania ani srednio interesują
  • lajtbozy 26.09.19, 09:48
    Mnie również, nie piszcie tu o tym, bo ją ściągacie.
  • isthisthereallife 26.09.19, 10:00
    A tymczasem szary nadaje. Zmienia wszystko, konto prywatne, znowu wszystko bedzie, jest madrzejszy. Policja, usuniete posty. Szalejemyyyy
  • helga1521 26.09.19, 10:02
    Wczoraj miał łatwa z Anka 🤦‍♀️ Co za patologia!
    Dzisiaj widzę ze szary ma znowuz prywatne konto!
    On ma absolutne rozszczepienie osobowości.
    Jego chwiejność emocjonalna kwalifikuje się pod przymusowe leczenie.
  • kilofan 26.09.19, 10:03
    W sumie zmiana konta na ig mnie nie rusza. I tak mam bana 😀
  • isthisthereallife 26.09.19, 10:04
    Chlopaki! Awansowalismy! Teraz jestesmy w koalicji z szarym! Bo udostepniamy materialy na psychiczna hahaha komedia
  • helga1521 26.09.19, 10:07
    Mnie Anki temat nie obchodzi. Tutaj wątkiem przewodnim i jedynym jest Kastrat.
    Zaczyna to się robić absurdalne te wszystkie dyskusje na jej temat tu.
    Chyba czas się pożegnać. Nie mam ochoty „plotkować” na temat jakiejś tam dziewczyny.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka