Dodaj do ulubionych

Druga część wampirzej sagi

04.06.09, 08:04
Kinomanów? Znaczy się ludzi, którzy chodzą do kina popatrzeć na pop corn i popatrzeć na fajnych aktorów?
Edytor zaawansowany
  • Gość: pipi IP: *.josettihoefe.de 04.06.09, 08:28
    porażka jakaś! zwykła sieczka dla szarańczy. plastikowa gra, nuda, dialogi niedobre.
  • Gość: mesza IP: *.cdma.centertel.pl 04.06.09, 09:50
    ścierwo dla ścierwojadów
  • Gość: tydi IP: 212.160.172.* 04.06.09, 10:22
    Tylko ktoś z poważnymi kompleksami mówi na innych ścierwojady. Najbezpieczniejszą formą wyrazu jest krytyka. W Polsce nic tak nie lubimy jak krytykować wszystkich i wszystko. Jak Wam się nie podobało, to po co oglądacie kolejne zwiastuny? Czyżby kompleksy sięgały tak głęboko, że nie potraficie się przyznać, że film/książka Was zainteresowała? Bo co? Ktoś Was osądzi? Pozna Wasz gust?
    Jeśli chodzi o film Zmiarzch, nie był on spełnieniem marzeń i troszkę rozczarowywał w porównaniu z książką, którą polecam. Mnie bynajmniej nie znudził i chętnie oglądnę kolejną część sagi.
  • Gość: zakochana IP: *.kalisz.mm.pl 04.06.09, 18:20
    tydi masz racje jaK sie wam nie podoba to po co ogladacie zwiastuny !! Ja jestem wierna fanka i zadna krytyka tego nie zmieni;* to jest najlepszy film jaki sie kiedykolwiek ukazal na swiecie .:*!!! szkoda ze tak puzno wychodzi film ale to cio mam ksiazka i wszytko moge sobie wyobrazic i na plakaty popaczec ;* niekiedy mi sie nawet plakac cche choc nie wiem czemu ;(:* pikneee !!!!!!!!!!!
  • Gość: olkuu IP: *.sta.asta-net.com.pl 04.06.09, 20:30
    Zajebistyy
  • penelopez 05.06.09, 09:53
    cześć - ja uważam ze książka jest fajnie napisana, obecnie czytam już 4 część i jestem zachwycona, fajnie sie czyta, ale film ( I część) był beznadziejny, nie oczekiwałam że bedzie mi się podobał tak jak książka ale to co zobaczyłam załamało mnie i cieszę sie że zaczęłam od książki a nie od filmu. Aktorzy byli sztuczni i zupełnie inni niż w książce. Ciekawa historia nie do końca dobrze przedstawiona w kinie :( a szkoda
  • Gość: Luka IP: *.t2.dsl.vodafone.it 05.06.09, 11:55
    co za wilkolak, buaahaaaaahaaaa!
  • Gość: zwierzak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.06.09, 13:12
    tydi ma rację !
  • Gość: agi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.06.09, 13:43
    totalna beznadzieja ten film, ot historyjka akurat dla czytelniczek "Bravo Girl" , do serialu True Blood ma sie to jak wól do karety a juz przy " Wywiadzie z Wampirem" czy nawet "Krolowej Potepionych " wypada jak zdezelowany Trabant do Mercedesa S classe.
  • Gość: Gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.06.09, 13:44
    film kiepski, książka dobra jeśli chodzi o fabułę, natomiast warsztat pisarki pozostawia wiele do życzenia (tłumaczenie polskie niestety również...najlepiej wyszła czwarta część sagi przetłumaczona przez amatorów, jeszcze przed oficjalną polską wersją) najlepsza z tego wszystkiego jest ścieżka dźwiękowa:) :) pozdrawiam
  • Gość: Majka IP: *.rajskanet.pl 05.06.09, 13:51
    Luka: gdybyś czytał(a) ksiązke wiedziałbyś że to nie ma być Wilkołak.
    Zwiastun mi się podoba, byłam zachwycona całą sagą ale Zmierzch był dla mnie lekką porażką, gdybym nie czytała ksiązek nie miałabym pojęcia zielonego o co tam naprwde chodzi nie było mnóstwa wątków które by wyjaśniały oglądającemu wiele rzeczy. Mam nadzieję że druga cześć bedzie lepsza. Pozdrawiam.
  • Gość: zyta IP: 212.160.172.* 05.06.09, 14:31
    agi, nie wiem, czy zdajesz sobie sprawdę, ale filmy adresowane są do konkretnej widowni.
    Piszesz: "ot historyjka akurat dla czytelniczek "Bravo Girl". A może właśnie tak! Może właśnie jest adresowany do nastolatek, które z przyjemnością zanurzą się w nierealnym świecie pełnym ideałów. Co Ci do tego? To tak jakbyś mówiła, że Uszatek jest zbyt dziecinny.

Nikt nie obiecywał, że będzie to krwawa masakra przesycona brutalnymi scenami i sexem jak w True Blood. Jak w ktoś ma taką wizję wampirzego świata to jego sprawa!
    Jeśli chodzi o książkę - fabuła i sama geneza jest interesująca i napisana w ciekawy sposób, choć podpisuję się dwoma rękami pod "gościem", który napisał, że "warsztat pisarki pozostawia wiele do życzenia". Myślę jednak, że jak na początkującą autorkę - bardzo fajna pozycja! Szczerze polecam wszystkie 4 części!
    Film, niestety mnie rozczarował, choć nie skreślam go całkowicie. Myślę, że będzie to pozycja do której będę wracać.
    Szczerze liczę, że zmiana reżysera dobrze wpłynie na pozostałe części sagi. Oby efekty specjalne nie rozczarowały!
  • Gość: r77 IP: *.171.230.144.dsl.crowley.pl 05.06.09, 15:36
    s. meyers nie jest może mistrzynią pióra, ale czyta się to całkiem dobrze i ciekawi, co bedzie w kolejnym tomie, a o to przecież chodzi. przyłączam się do opinii, że tłumaczenie jest kiepskie. sam film mógłby być lepszy, ale przyznać trzeba, że zdjęcia są niezłe, casting bezbłędny i atmosfera zielonego, deszczowego i mrocznego forks jest
  • Gość: Fanka95 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.06.09, 11:52
    uwielbiam całą sagę :) Film...nie podoba mi się to że Laurent ma zarost, a wampiry wg. książki się nie zmieniają. Esme na zwiastunie wygląda młodziej co również wg. ksiązki nie byłoby możliwe. Nie zmienia to faktu że do kina się wybiorę. Księzyc w nowiu jest chyba trochę jaśniejszy, co mnie cieszy :]
  • Gość: roza IP: 212.160.172.* 08.06.09, 14:59
    Mam nadzieję, że to nie ostateczny popis efektów specjalnych, bo Jacob w roli wilkołaka nie prezentuje się najlepiej. Oby tego nie zepsuli. Ogólnie całą sagę świetnie się czytało.Mam nadzieję, że tak samo będzie z ekranizacją.
  • Gość: fajka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.06.09, 11:51
    mam nadzieje że następny film będzie zajebiście fajny
  • Gość: wolf IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.06.09, 15:49
    Slowa krytyki plyna od osob które ukrywaja to co lubia, boja sie odrzucenia przez znajomych!!!!! Jest to oznaka slabosci. sage skonczylam jakis czas temu.... moim zdaniem jest swietna!!!! barwny jezyk i tresc.
  • Gość: lala xD IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.06.09, 19:01
    Mnie podobała się cała saga. Co do filmu "Zmierzch" nie jestem nim zachwycona. Książka była o niebo lepsza, ale go nie przekreślam. Uwazam jednak, że można by było zmienić w nim pare rzeczy. Jestem lekko rozczarowana. Natomiast jak oglądam zwiastun "Ksieżyca w nowiu" to mogę powiedzieć, że jest fajny i już nie mogę się doczekać aż zobaczę cały film.
  • Gość: avatar IP: *.acn.waw.pl 27.06.09, 12:40
    Powiem jedno : pseudodramat!
  • Gość: Na na na IP: *.range81-159.btcentralplus.com 28.07.09, 12:49
    Film jest zarąbisty ! ! !

jakie mnie dreszcze przechodzą ! Gdy oglądam moment jak Bella krzyczy ' Jakob run ! '
    to jest świetne !
    Już nie mogę się doczekać !
  • Gość: paulina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.07.09, 10:20
    Świetny film przynajmniej dla mnie bardzo mi sie podobał zmierzch wiec czekam na kolejna czesc
  • Gość: edwarda... IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 03.08.09, 13:46
    moim zdaniem ten film był romantyczny i z zaciekawieniem go oglądałam czekam na drógą część i nie moge sie doczekać kiedy ją obejże .....wiem że będzie zajebista .....tym co sie nie podoba ten film niech nawet nie kometują bo widocznie sie nie znają na tym co dobre ..........może woleli byście "barwy szczęścia " czy m jak miłośc" .....jak wam sie nie podoba zmierzch to jesteście pojebani.......................................
  • Gość: RZepa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.09, 20:36
    Najlepszy Edward ... ;p
  • Gość: gość monika IP: *.aster.pl 13.08.09, 15:24
    film jest zajebisty.A druga czść będzie jeszcze lepsza.Już nie mogę się doczekać listopada.Ci którym się nie podoba niech się nie wypowiadają bo znają się jak świnie na gwiazdach........

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka