Dodaj do ulubionych

Podaj dalej **

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.12.03, 16:36
Autor tej recenzji jest kompleyn DEBILEM

finito :P
Edytor zaawansowany
  • Gość: inka IP: 212.106.131.* 11.01.04, 00:02
    zgadzam sie.... kto coś takiego w ogóle napisał
  • Gość: jolajna IP: *.skierniewice.cvx.ppp.tpnet.pl 11.01.04, 00:18
    Osoba, ktora pisala te opinie o 'Pay It Forward' chyba niedokladnie obejrzala
    film. Tu jeszcze mozna przyznac, ze sie czepiam (choc czy na pewno?). Przykre
    jest natomiast to, ze nie docenia sie filmow po prostu LUDZKICH. Nasz gatunek
    odroznia sie od innych chyba przede wszystkim tym, ze czuje! Jesli sie ktos
    bierze za opiniowanie i stwierdza, ze jest to film 'bzdurny', to wypada jedynie
    sie zalamac... 'Podaj dalej' ma swoje wady, ale jest niezbedna perelka, ktora
    pozwala mi wierzyc, ze istnieje bezinteresowne dobro. Powyzsza gburowata
    recenzja jest po protu przykra, nie powinno sie jej w ogole ukazywac na swiatlo
    dzienne, bo jedynie je przycmiewa, rozsiewajac tragiczna szarosc... i zabijajac
    to, co ludzkie! Pomocy! cyborgi atakuja :/
  • czarna_jagodka 11.01.04, 00:25
    W ogóle czytając opinie o filmach, zamieszczane w Gazecie Wyborczej, odnoszę
    wrażenie, że ich autorzy uważają się za bogów w kwestii wyrokowania o jakości
    filmów. Wszystko co nie jest dziełem Bergmana, W.Allena i innych wielkich
    rezyserów jest durne, nudne i dla mało inteligentnych ludzi.
  • Gość: lubie podaj dalej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.01.04, 12:46
    filmbardzo mi sie podobal chcialabym zobaczyc go jeszcze raz poniewaz
    najbardziej podobal mi sie koniec kiedy wszyscy zebrali sie pod domem chłopca i
    składali mu kwiaty prz tym sie strasznie poplakalam
  • Gość: Xionc IP: 213.77.7.* 12.01.04, 10:20
    To nie debil, to coś znacznie gorszego - to mossakowski...
    Kuchwa, czy GW nie stać na trochę bardziej inteligentnego pracownika w tej
    materii, czy naprawdę czytelnik musi być skazany na jego wypociny?
  • Gość: Dosia IP: 195.217.253.* 12.01.04, 12:32
    Ja tam sie z ta recenzja zgadzam. Film z gatunku "Uwolnic orke". Infantylny do
    bolu.

Dobry, chwytajacy za serce film mozna zrobic, niekoniecznie uciekajac sie do
    przerysowanych i przeslodzonych sytuacji (vide chocby Billy Elliot, czy nawet
    ostatni To wlasnie milosc). A w tym filmie takich tanich, chwytajacych za serce
    momentow bylo za duzo. We mnie to wywolywalo okrzyki wrecz niedowierzania, ze
    taki lukrowany i doslowny film mozna w ogole zaserwowac publicznosci.
  • pappagallo 14.01.04, 11:41
    no cóz Dosiu, miejmy nadzieję, że Ty nigdy nie bedziesz recenzentem, I gdyby
    jednak "podaj dalej" weszło w życie, nikt nigdy Ciebie na jedna z trzech osób
    by nie wybrał.
    pozdrawiam
  • Gość: Patyczak IP: *.udn.pl 14.01.04, 20:55
    Taaak.... moment końcowy z kwiatami, świecami itp. był wspaniały... tez mi sie
    łezki zakręciły...

Film mi sie podobał...
  • Gość: Dosia IP: 195.217.253.* 15.01.04, 17:54
    Mam wrazenie, ze to forum czytaja 12latki.
  • Gość: Arwen87 IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 16.01.04, 00:18
    A ja mam wrażenie ze ty jesteś poniżej 12 lat, Dosiu. I na dodatek jeżeli dla
    ciebie dobrym filmem-lepszym od Podaj dalej-jest To właśnie miłosć, to chyba
    nie wiesz co mówisz albo nie dokładnie go obejrzałaś, bo to był właśnie film
    nastawiony głownie na masowego widza, który niby miał pokazywać o miłości etc-a
    tak naprawdę było to połączenie taniej komedyjki, wątku miłosnego i odrobiny
    dramatyzmu. I oczywiście musieli wlepić tam Hugh Grant'a, no miodzio. Super
    porównanie, nie ma co.
  • Gość: Dosia IP: 195.217.253.* 16.01.04, 10:50
    Zauwaz, ze w pierwszej kolejnosci podalam Billego Elliota (jezeli juz trzymamy
    sie przykaladow), a To wlasnie milosc podalam jako EWENTUALNIE drugi przyklad.

Nie widze powodu, zebys sie miala czepiac wlasnie tego przykladu, a to, ze to
    robisz swiadczy wlasnie o Twojej niedojrzalosci. Male dzieci czepiaja sie
    slowek.

Mimo wszystko uwazam, ze To wlasnie milosc, jakim by filmem nie byl, na glowe
    bije tego lzawego gniota z oskarowymi aktorami robiacymi z siebie ofiary losu.

I zrozum - nie chodzi mi o to, ze historia opowiedziana w tym filmie jest zla i
    infantylna. Tego nigdy nie powiedzialam, i to ze wszyscy mi zarzucaja, ze
    jestem bez serca, ze nie dla mnie takie akcjie, ze nie rozumiem, ze maja
    nadzieje, ze piorun mnie strzeli itp. itd. swiadczy tylko i wylacznie o tym, ze
    nie potraficie rozdzielic oceny tematu filmu (ktory dobry jest), od oceny
    sposobu prezentacji tegoz.

Na milosc Boska. Ja nie mowie ze pomysl byl zly i glupi, ja mowie tylko i
    wylacznie o WYKONANIU. Lzawym, bezmyslnym wyolbrzymianiu schematow, po to aby
    osiagnac efekt. Bo ten film to zwykle EFEKCIARSTOW jest. I dlatego podalam
    wlasnie tytul np. Billego Elliota, filmu bardzo oszczednego w ckliwe historie,
    filmu po prostu opisujacego rzeczywistosc, ale w taki sposob, ze az lapie za
    gardlo. Na tym polega dobry film.
  • Gość: Dosia IP: 195.217.253.* 16.01.04, 10:52
    Aha i jezeli liczba przy Twoim nicku to rok urodzenia, to... chyba mialam racje
    mowiac o nastolatkach na tym forum... No fakt. W Twoim wieku jeszcze podobaly
    mi sie Smerfy.
  • Gość: Arwen87 IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 17.01.04, 23:05
    Ciągle podkreślasz wiek- jakby to było wyznacznikiem wszystkiego. Uważasz że
    jak jesteś starsza i więcej niż pełnoletnia to czyni cię mądrzejszą od choćby
    nastolatka. Wiesz, ja już ze smerfów dawno wyrosłam. Może po prostu nie
    doceniasz-lub w ogóle nie znasz-młodego pokolenia.I to, ze mam 16 lat, to nie
    mie znaczy wcale że nie mam już wyrobionego swojego gustu filmowego, z resztą
    nieważne. Uważasz się po prostu za lepszą od każdego nastolatka, który
    chociażby tu pisze? Jestem ciekawa ile masz lat, że się tak wymadrzasz w
    ferowaniu opiniami co do tego, że pewnie piszą tu same smarkacze.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.