Dodaj do ulubionych

Sorry, ale nie...

17.10.10, 20:31
...mogłam się powstrzymać, by nie dodać tego tematu pod obrady;) W końcu to imię mojej Idolki;) Cokolwiek by o Niej nie powiedzieć, jedno trzeba przyznać. Ona równie dobrze mogła by się poruszać i po FM jak i po FK nie sądzicie?;)))

muzyka.onet.pl/10172,1627342,wywiady.html
Edytor zaawansowany
  • rybka.11 18.10.10, 13:31
    Ja tam lubię sobie nucić to ""Little bit of hmmm… "..;-) i te batoniki z tej reklamy tez lubię;-)
    --
    Niektóre kobiety są po to, by je wielbić, inne - żeby je bzykać. Problem mężczyzn polega na tym, że ciągle mylą pierwsze z drugimi.
    - Jonathan Carroll
  • silic 18.10.10, 13:48
    Właśnie się dowiedziałem o jej istnieniu. Wychodzi na to, że nie byłem stratny przez ten czas nieświadomości.

--
    A z takim ryjem kim on może być ?...Thajem ?
  • rybka.11 18.10.10, 13:55
    silic napisał:

> Właśnie się dowiedziałem o jej istnieniu. Wychodzi na to, że nie byłem stratny
    > przez ten czas nieświadomości.
    >

--
    Niektóre kobiety są po to, by je wielbić, inne - żeby je bzykać. Problem mężczyzn polega na tym, że ciągle mylą pierwsze z drugimi.
    - Jonathan Carroll
  • silic 19.10.10, 00:33
    Aż do tego momentu byłem przekonany, że wykonuje to jakiś Węgier, Czech lub Bułgar (oczywiście mężczyzna).

--
    Adwokat na usługach diabła - całodobowo.
  • rybka.11 19.10.10, 07:56
    silic napisał:

> Aż do tego momentu byłem przekonany, że wykonuje to jakiś Węgier, Czech lub Buł
    > gar (oczywiście mężczyzna).

--
    - Jonathan Carroll
  • amanda-lear 19.10.10, 10:06
    Nie wiem czemu, ale mnie osobiście fascynują ludzie nietuzinkowi, kontrowersyjni i czasem przewrotni. Czy to mężczyźni czy też kobiety. Zdaję sobie sprawę, że Ona/On wzbudza różne uczucia w skali od nienawiści do uwielbienia wręcz. U mnie podziw dla charyzmy, bezpruderyjności, umiejętności samopromocji. I dla talentu, bo bez talentu gwiazdy, gwiazdki, gwiazdeczki bardzo szybko znikają z nieboskłonu...A Ona/On trwa...

Ps. Silic, cieszę się, że już wiesz kim jest Amanda Lear, a czy ta wiedza będzie Ci kiedyś przydatna? Być może...
  • silic 19.10.10, 10:52
    Nie doswiadczyłem jej przewrotnosci czy nietuzinkowosci. To jest osoba z innej epoki, dla mnie jedynie zdjęcie w Internecie, nazwisko do zapamiętania (lub nie). Życie osobiste obcych ludzi mnie nie interesuje, twórczosć tej pani raczej mi nie przypadnie do gustu. Świadomosć jej istnienia nie wpłynie w żaden sposób na moje życie.

--
    We don't believe the words,
    We just love the way they sound
  • amanda-lear 19.10.10, 11:04
    silic napisał:

> Nie doswiadczyłem jej przewrotnosci czy nietuzinkowosci. To jest osoba z innej
    > epoki, dla mnie jedynie zdjęcie w Internecie, nazwisko do zapamiętania (lub nie
    > ). Życie osobiste obcych ludzi mnie nie interesuje, twórczosć tej pani raczej m
    > i nie przypadnie do gustu. Świadomosć jej istnienia nie wpłynie w żaden sposób
    > na moje życie.
    >
    Do czasu, aż występując w milionerach nie usłyszysz o Niej / Nim w pytaniu za milion;)))

A tak poważnie, to życie mnie już nauczyło tego, aby się tak mocno nie zarzekać...Pozdrawiam
  • nothing.at.all 19.10.10, 10:17
    Ja muzyczkę kojarzyłam, ale nie wiedziałam, że to takie wykonanie. Dzięki za oświecenie.
  • amanda-lear 19.10.10, 10:36
    nothing.at.all napisała:

> Ja muzyczkę kojarzyłam, ale nie wiedziałam, że to takie wykonanie. Dzięki za oś
    > wiecenie.

Ależ do usług....karramba;D

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka