Dodaj do ulubionych

Jak to robić najlepiej?

19.01.11, 10:16
Jak myślicie, w jaki sposób najłatwiej nauczyć się podrywania?
Edytor zaawansowany
  • potworski 19.01.11, 10:46
    Odpowiedź jest prosta=obserwując przyrodę. Ubierz gumiaki, nieprzemakalne cuś na grzbiet, kanapki, jajka na twardo w złotku, termos z herbatą i dalej jazda do lasu=siedź w krzaczorach i patrz.
    Np dzięcioły=one się kur#wa nie przejmują - podchodzą do dzięciolicy, biorą za rękę, rzucają jakiś bajer i po kłopocie. Tylko dzięcioły wyrywają na chatę, więc mają nieco ułatwioną sprawę - a tam już w środku=wiadomo, rozłożona wersalka, stół nakryty, telewizja kablowa UPC i dzięciolica sama się rozkłada do ruch#anka.
    Jak jesteś nieśmiały to możesz podrywać jak sosna=stać w miejscu i napier#dalać szyszkami dookoła, ale tutaj masz dużą szansę, że trafisz na paszczaka bo to jest metoda chybił-trafił=trochę dla desperatów. Poza tym istnieje szansa, że trafisz szyszką osobnika twojej płci, a tego chyba nie chcesz?
    Powodzenia

--
    http://img833.imageshack.us/img833/1449/gawron2.jpg
  • alexon19 19.01.11, 10:49
    Zaufaj instynktowi on jest najlepszym doradcą , a poderwać to można się do biegu a kobiety się uwodzi :)
    --
    Tanie Książki
    Porównanie Kredytów Gotówkowych
  • grassant 19.01.11, 11:19
    eee, rybki łowi się od dawna "na podrywkę"
  • photoguard 19.01.11, 15:26
    ok, to jak najlepiej twoim zdaniem nauczyć się uwodzenia?
  • marina.sy 19.01.11, 17:14
    > kanapki, jajka na twardo w złotku,

Potworski, mam do Ciebie (jako specjalisty od jajek na twardo) pytanie: dlaczego złotko nazywa się złotkiem skoro jest srebrne?
  • illogic 19.01.11, 21:03
    potworski napisał:
    > Jak jesteś nieśmiały to możesz podrywać jak sosna (...) Poza tym istnieje szansa, że tr
    > afisz szyszką osobnika twojej płci, a tego chyba nie chcesz?

Też mi ekspert... przecież każdy wie, ze sosny to obojniaki...

--
    "I think that every video, no matter how random and inappropriate it may be, should have a skateboarding midget."
  • marina.sy 19.01.11, 21:15
    Ale nie wszystkie!
  • mojave777 20.01.11, 11:05
    Panie Potworski,
    Pan mnie rozbawił okrutnie. Pokornie proszę o więcej.

Teraz wizja dzięciolicy oglądającej Discovery Channel na kanałach UPC będzie mi towarzyszyła przez co najmniej 10 klepsydr.

eM.
    --
    ___
    Ze wszystkich pięknych, bezlitosnych kłamstw, które powtarzają ludzie najokrutniejsze jest to zwane miłością
  • salma75 19.01.11, 15:44
    Się nie da nauczyć, z tym trzeba się urodzić ;).

--
    "Kobieta, jeśli tylko zechce, da mężczyźnie to, co mu się należy". Hrabi
  • tow.ortalion 20.01.11, 07:49
    photoguard napisała:

> Jak myślicie, w jaki sposób najłatwiej nauczyć się podrywania?

Z moich obserwacji wydaje mi się, że facetom ta sztuka jest dziś już zbędna.

--
    Mężczyźni poznają życie za wcześnie, kobiety za późno.
    - Oscar Wilde
  • mojave777 20.01.11, 11:04
    Ja odpowiem.
    Ale będziesz mi winny drożdżówkę z dobrą kruszonką:

Podrywania najlepiej się nauczysz....podrywając.
    Czynność powtórzyć, wyciągnąć wnioski, gdy efektu nie widać, wybrać inną taktykę, czynność powtórzyć itd..

eM.

___
    Ze wszystkich pięknych, bezlitosnych kłamstw, które powtarzają ludzie najokrutniejsze jest to zwane miłością
  • photoguard 29.01.11, 11:08
    A co sądzicie o kursach uwodzenia, książkach czy forach na ten temat warto z tego korzystać?
  • kalllka 29.01.11, 11:21
    mysle, ze od dawna i dla wszystkich jasnym iz uwodzenie bez celu konczy sie floodem.
    podobnie "bicie piany" bez wytyczenia sciezki jest widzeniem, ze sie slyszy.
    A grupa " tajemniczych uwijajacych" w sreberka -na forach gazety od dawna wyliczona.

"pejsbook" powinien sie otworzyc na wspolzawodnictwo. miedzynarodowe. wtedy pogadamy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka