• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Co kobiety sądzą o facetach bez prawa jazdy?

• 21.05.11, 19:07
    Pytanie raczej do pań
    Edytor zaawansowany
    • 21.05.11, 21:05
      Facet powinien mieć prawo jazdy i go używać;-)
      • 21.05.11, 21:14
        myślę,że facetowi to nie przystoi;))pozdrawiam
        • 21.05.11, 21:24
          to dupa a nie facet !
          wogole facet bez auta to dla mnie porazka
          • 21.05.11, 21:38
            Hmmm bardzo ciekawe pytanie. Tzn zależy ile lat ma ten facet... ;) Nie jestem materialistką ale dla mnie facet powinien mieć prawko i samochód ( nie musi mieć nic wielkiego ale waze że swój). Dla mnie chłopak w wieku 18-20 powinien robic sobie prawko;) Ale to moje zdanie.
            • 25.05.11, 12:17
              psotkaaa napisała:

> Nie jestem materialistką ale dla mnie facet powinien mieć prawko i samochód
              > (nie musi mieć nic wielkiego ale waze że swój).
              Mówisz, że nie jesteś materialistką, ale uważasz, że powinien mieć samochód. Weź się zdecyduj.

> Dla mnie chłopak w wieku 18-20 powinien robic sobie prawko;)
              Prawko jest przydatne, ale czy każdy powinien je robić. Niektórych to nie kręci.
              • 25.05.11, 14:30
                Czytam tak te komentarze Pań i ręce opadają. Jak dla nich facet bez samochodu jest nieatrakcyjny, to i takie kobiety nie są nikogo warte.

Posiadam prawko od 10 lat, ale go nie używam i nie odczuwam potrzeby kupowania samochodu (mimo że mnie stać na więcej niż jeden). Bo do czego mi on, skoro mieszkam w wielkim mieście, gdzie wszędzie dotrę tramwajem, autobusem, a gdy jest ciepło, rowerem? Uważam, że jeżdżenie wszędzie samochodem, gdy mieszka się w centrum (lub w pobliżu centrum) to idiotyzm. Nie dość, że przez takich fanaberczyków robią się ogromne korki (przez które autobusy też są zablokowane), to jeszcze trują mnie tymi spalinami unoszącymi się w powietrzu. Przecież o wiele logiczniejsze jest wsiąść w autobus. Tutaj stosunek ilości przewożonych pasażerów do zajmowanego miejsca, czy do spalanego paliwa jest zdecydowanie na korzyść autobusów. Dlaczego tylu ludzi nie potrafi tego zrozumieć?

--
                Tutaj coś co najwyraźniej wszystkim dyskutującym umknęło: link
                • 25.05.11, 16:49
                  > Przecież o wiele logiczniejsze jest wsiąść w autobus.

Logiki to nie ma w tym, ze chca zrobic bilet w Wawie po 5,2zl. Jezdac do pracy samochodem wychodzi mi to taniej i wygodniej niz zapchana, spozniajaca sie komunikacja miejska? Gdzie tu logika?
              • 25.05.11, 16:59
                tonik777 napisał:

> psotkaaa napisała:
                >
                > > Nie jestem materialistką ale dla mnie facet powinien mieć prawko i samoch
                > ód
                > > (nie musi mieć nic wielkiego ale waze że swój).
                > Mówisz, że nie jesteś materialistką, ale uważasz, że powinien mieć samochód. We
                > ź się zdecyduj.

Ogarnij się chłopie. Auto na chodzie można kupić za 1000 - 2000 zł. Co to za materializm?

> > Dla mnie chłopak w wieku 18-20 powinien robic sobie prawko;)
                > Prawko jest przydatne, ale czy każdy powinien je robić. Niektórych to nie kręci
                > .

Niektórych nie kręci na przykład szkoła po gimnazjum. Co nie zmienia postaci rzeczy, że warto jednak pouczyć się dalej. Aby zwiększyć sobie szanse w życiu...

--
                Alfa Romeo to magiczny samochód i tylko jej posiadacze wiedzą o tym
                "Całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji"

– Natura nie zna pojęcia filozofii, Geralcie z Rivii. Filozofią zwykło się nazywać żałosne i śmieszne próby zrozumienia Natury, podejmowane przez ludzi. Za filozofię uchodzą też rezultaty takich prób. To tak, jak gdyby burak dochodził przyczyn i skutków swojego istnienia, nazywając wynik przemyśleń odwiecznym i tajemnym Konfliktem Bulwy i Naci, a deszcz uznał za Nieodgadnioną Moc Sprawczą.
                • 27.06.11, 16:14
                  andrzejto1 napisał:

> Ogarnij się chłopie. Auto na chodzie można kupić za 1000 - 2000 zł. Co to za ma
                  > terializm?

Pełna zgoda w tym punkcie.
                  Samochody są dziś tak tanie, że niemalże każdy jest w stanie pozwolić sobie na nabycie samochodu (nie mówię o utrzymaniu).

> > Prawko jest przydatne, ale czy każdy powinien je robić. Niektórych to nie
                  > kręci
                  > > .

Niektórzy (moje prywatne obserwacje- jeżdżę codziennie, może niewiele - około 25tys. km rocznie, ale zawsze) w ogóle nie powinni robić prawa jazdy (a jednak robią). Nie tyle niektórych to nie kręci, co niektórych kręcić nie powinno.

> Niektórych nie kręci na przykład szkoła po gimnazjum. Co nie zmienia postaci rz
                  > eczy, że warto jednak pouczyć się dalej. Aby zwiększyć sobie szanse w życiu...

Kolejny truizm :)

A co do Alfy z podpisu - pozwolę sobie na uszczypliwy dowcip:
                  Dlaczego właściciele Alfa Romeo nie pozdrawiają siebie na drodze?
                  Bo rano widzieli się już w serwisie ;)
                  --
                  Jednym z najmilszych doświadczeń w życiu jest być celem, nie będąc trafionym (W.Churchill)
          • 25.05.11, 16:38
            > to dupa a nie facet !
            > wogole facet bez auta to dla mnie porazka

Bo jestes blachara, a nie kobieta!
      • 25.05.11, 12:17
        wyboista napisała:

> Facet powinien mieć prawo jazdy i go używać;-)

Hmmm... w jaki sposób miałby go używać?
      • 25.05.11, 16:37
        Chłopaczek ma prawo jazdy. Facet ma prawo jazdy i samochód. Prawdziwy mężczyzna ma limuzynę i szofera. Ot co.
        • 26.06.11, 23:50
          samochody są dla plebsu, prawdziwy mężczyzna pilotuje helikopter lub samolot

dziękuję.
    • 21.05.11, 21:54
      Facet bez prawka - znam, masakra. Musi się gdzieś ruszyć i gdzie idzie to babki z prawkiem. Głupio wygląda kiedy kobietka 150 w kapeluszu wiezie osiłka 2 m wzrostu i 90 kilo żywej wagi małym autkiem. Nie muszę mu otwierać drzwi, ale regulacji fotela nie opanował po 3 latach dość częstego poruszania się rzeczonym autkiem.
      • 25.05.11, 13:31
        jestem homo i nie jestem skazany na towarzystwo panienek "150 w kapeluszu".
        Większą masakrą niż mężczyzna bez prawka jest kobieta bez mózgu.
        • 25.05.11, 14:11
          pewnie wolisz jazdę rowerem bez siodełka. zawsze mi się wydawało, że chłop bez prawka to musi być jakaś ciota i tu widzę się akurat potwierdza.
          • 25.05.11, 15:11
            ....w którym napisałem, że nie mam samochodu.
        • 25.05.11, 14:14
          A jak czytam wypowiedzi takich paróweczek to zaczynam uwielbiać homofobów.
          • 25.05.11, 15:16
            Lepiej być paróweczką, niż ćwierćinteligentką z materialistycznym podejściem do życia.
        • 25.05.11, 14:21
          kallipygos napisał:

> jestem homo i nie jestem skazany na towarzystwo panienek "150 w kapeluszu".
          > Większą masakrą niż mężczyzna bez prawka jest kobieta bez mózgu.

A tutaj sie mylisz bo akurat każda kobieta posiada mózg , a jakiej on jest jakości to juz inna sprawa ale na pewno nie braku :)
          • 25.05.11, 15:17
            ....choć posty 'naszych dwóch koleżanek powyżej' każą mi się zastanowić, czy tak jest w istocie ;)
    • 21.05.11, 22:13
      Josef, daj spokój, dałeś sobie wmówić prawdziwość kilku stereotypów i nimi żyjesz. Żebyś przestał żyć tym jednym stereotypem, podam przykład:
      Poznań Główny 21:17 - Berlin Ostbf. 23:42, czas przejazdu: 2h 25 min.

Świat się zmienia Josef, samochody zostaw niezamożnym, czas to pieniądz.
      • 22.05.11, 01:10
        nie jest tak źle... Gdańsk - Łódź 2h16min (centrum do centrum) eszcze wtedy o żadnych autostradach nire słyszeli... ;))
        • 22.05.11, 17:49
          Tak było codziennie, jak w przypadku połączeń kolejowych, czy tylko wyjątkowo i raz w życiu?
          • 22.05.11, 22:49
            codziennie, ale to już przeszłość. teraz staram się w ogóle nie jeździć (czasami bywa trudno)
    • 22.05.11, 09:00
      A ja uważam, że to nie ma znaczenia. Żyjemy w czasach równości, kobiety nie muszą liczyć na to, że będą wożone, same mają prawa jazdy i samochody, więc nie potrzebują zmotoryzowanego faceta. O męskości świadczy odpowiedzialność i dojrzałość emocjonalna, a nie prawo jazdy i własne auto.
      • 22.05.11, 11:14

-- fakt, rownosc jest, ale facet bez prawka??? mysle, ze kazdy facet chce miec prawko i swoj samochod, w tych czasach to normalka, po za tym kazdy ambitny facet ma prawko i auto, nie ma innej opcjii.

Prawda ma wartosc tylko dla tych, ktorzy sa w stanie ja pojac.
        • 22.05.11, 17:46
          Niektórzy mało ambitni nobliści musieli się teraz kiepsko poczuć.
          • 25.05.11, 14:22
            ehe pierdoły bez prawka to rzeczywiście sami nobliści
            • 25.05.11, 20:55
              Chodziło o to, że wiele osób uogólnia, a potem Josef wpada przez takich ludzi w nieprawidłowy tok myślenia.
      • 25.05.11, 12:15
        hirondelle napisała:

O męskości świadczy odpowiedzialność i dojrzałość emocjonalna, a nie prawo jazdy i własne auto.
    • 22.05.11, 11:39
      nie mam też samochodu, a zdanie kobiet na ten temat lata mi koło samie wiecie gdzie.

btw - mam za to własne mieszkanie, to się jakoś liczy w skali menskości i atrakcyjności wśród kobiet? :))))))
      • 23.05.11, 14:24
        > btw - mam za to własne mieszkanie, to się jakoś liczy w skali menskości i atrak
        > cyjności wśród kobiet? :))))))

własne, w sensie samodzielnie kupione i w całości spłacone ?
        • 23.05.11, 20:10
          allerune napisał:
          > własne, w sensie samodzielnie kupione i w całości spłacone?

Własne, samodzielnie kupione, spłacone w 1/3.
    • 22.05.11, 17:52
      Sama nie mam i jest to chyba ostatnia rzecz, na którą zwracam uwagę u faceta i u kogokolwiek.
    • 22.05.11, 18:50
      lubie takie.
      siedza cicho i mniej podskakuja.
      • 22.05.11, 19:31

troche racji w tym jest...ja zdalam dopiero egzamin teoretyczny i skacze jak wsciekla na wybojach wiec co to dopiero bedzie jak dadza mi na serio prawo jazdy...
    • 22.05.11, 19:54
      josef_to_ja napisał:

> Pytanie raczej do pań
      Wszystko zależy od tego jaki maja charakter a charakter nie zależy raczej od posiadania prawa jazdy z tego co mnie wiadomo.

--
      życie to ostry miecz na którym Bóg napisał:walcz,kochaj,cierp......Porządek to mam tylko na biurku a w życiu burdel jak na podwórku.
    • 22.05.11, 22:06
      Tylko male fiutki nie maja prawka. Srednie fiutki maja prawko ale nie
      maja fury (lub fure slaba). Duze fiutki maja i prawko i porzadna fure.

--
      Character is what we do when no one is watching.
      • 22.05.11, 22:58
        Że facet bez prawka to nie facet .
        • 22.05.11, 23:03
          A dla mnie kobieta co tak sądzi to zwykła blachara. A jak chcecie się baby dupę wozić to same sobie prawko zróbcie i furę kupcie
          • 22.05.11, 23:08
            JózekTy mnie od blachar nie wyzywaj bo prawko to ja mam juz od lat a i autka sie tez dorobiłam . A jak pytasz o zdanie kobiet to albo je przyjmij do wiadomości albo sobie tam mysl co chcesz ale nie obrażaj .
            • 22.05.11, 23:21
              A Ty nie obrażaj facetów bez prawka. Na auto by mnie było stać jak już o tym piszemy
              • 22.05.11, 23:29
                Na auto tak ale na prawko już nie .
                • 23.05.11, 00:04
                  Próbowałem je robić, oblałem parę razy, dalej nie umiem jeździć, wstrzymałem się
                  • 23.05.11, 09:17
                    Josef, zainwestuj w psychologa. Może to ci pomoże w uspokojeniu na egzaminie? :)
                    Mówię serio. Niekturzy ludzie przez nerwy nie uczą się nigdy jeździć porządnie:/ Powodzenia.
                    • 23.05.11, 09:49
                      Dzięki za radę. Jednak obecnie aż mi tak nie zależy na prawku i aucie. Szczerze to już bym wolał odkładać pieniądze i kupić sobie platynowy łańcuch na szyję
                      • 25.05.11, 14:20
                        człowieku jesteś pi.dą. i czego oczekujesz, że cię ludzie pogłaskają, czy wydaje ci się, że da się zaklinać rzeczywistość i wszystkim naokoło to udowodnisz, że nie jesteś cipą jakimiś glupawymi argumentami? równie dobrze możesz zapytać, czy jesteś facetem jak nie umiesz pisać albo nie korzystasz komputera? no też niby byś był... ale zawsze może być gorzej. np. mógłbyś nie mieć prawka i być pedałem:)
                        • 21.06.11, 19:30
                          Najlepiej to stosować wobec ludzi sztywne kryteria i jednakowe wymagania wobec wszystkich
                • 23.05.11, 09:19
                  Sandra. Co byś powiedziała na takie stwierdzenie, że mam furki nawet trzy i motocykl i coś tam jeszcze, ale prawka nie mam... :)
                  • 23.05.11, 10:00
                    Powiedziałabym , że albo masz szofera , który Cię wozi :) albo jesteś piratem drogowym a wiadomo , że obywatelowi bez prawka nic nie zabiorą i punktów żadnych nie dostanie prócz mandatu :) jest to na pewno wygodne , albo lubisz kolekcjonować pojazdy mechaniczne po prostu :)
          • 24.05.11, 09:42
            josef_to_ja napisał:

> A dla mnie kobieta co tak sądzi to zwykła blachara. A jak chcecie się baby dupę
            > wozić to same sobie prawko zróbcie i furę kupcie

Koniecznie musisz ten łańcuszek kupić, koniecznie. Bo z takim podejściem do kobiet to możesz liczyć tylko na te które Ciebie złowią.
            ;)
            • 24.05.11, 17:50
              Podobno mamy dziś uprawnienie. A kobiety to zwykle nie są aż takie rarytasy żeby się dla nich poświęcać
              • 26.05.11, 10:42
                josef_to_ja napisał:

> Podobno mamy dziś uprawnienie. A kobiety to zwykle nie są aż takie rarytasy żeb
                > y się dla nich poświęcać

Oj naiwny, naiwny, naiwny.... uwierzyłeś w te bzdury.

Kobieta to bardzo skomplikowana konstrukcja, mówi jedno, myśli drugie, a robi trzecie. "nie wierz nigdy kobiecie, dobrą radę Ci dam".
      • 22.05.11, 23:01
        poprioniony napisała:
        Duze fiutki maja i prawko i porzadna fure.

fura, rura i "komura" ?

nudne to.
      • 24.05.11, 07:43
        poprioniony napisała:

> Tylko male fiutki nie maja prawka. Srednie fiutki maja prawko ale nie
        > maja fury (lub fure slaba). Duze fiutki maja i prawko i porzadna fure.
        >
        Będę strzelać bm-ka X6?;)))
      • 25.05.11, 12:21
        poprioniony napisała:

> Tylko male fiutki nie maja prawka. Srednie fiutki maja prawko ale nie
        > maja fury (lub fure slaba). Duze fiutki maja i prawko i porzadna fure.
        >

ahaha
        to wlasnie Ci z mikrosopijnymi fiutkami musza kupowac wypasione bryki zeby podreperowac swoje ego.
        Gdybys mial duzego to bys wiedzial, ze zadne autko nie jest potrzebne do podniesienia pewnosci siebie.
      • 25.05.11, 13:09
        A jak fiutek ma prawko i niezła furę, ale na spółę z żoną, to jakim jest fiutkiem?
        Bo chciała bym, jakoś zaszeregować starego.
        --
        FORUM TYCHY DOBRE MIEJSCE
    • 23.05.11, 10:34
      prawko musi byc...! bez tego to raczej porażka....
      --
      Pozdrawiam,
      Karo

The smallest woman can break the biggest man with only 3 words...-"is it in?":)
    • 23.05.11, 12:46
      josef_to_ja napisał:

> Pytanie raczej do pań

józuś fora pomyliłeś
      --
      Jak mam czas to leże i odpoczywam, a jak nie mam czasu to tylko leże.
    • 23.05.11, 15:07
      Mam dwóch kolegów bez prawka. Obaj to wyjątkowe pierdoły. Nie wyobrażam sobie jak można nie mieć prawka - bez różnicy czy jest się babą, czy facetem.
      • 23.05.11, 15:19
        Atrakcyjna kobieta bez prawka jakoś wiele na tym nie ucierpi. Co z tego, że nie ma prawka, jak i tak będzie miała tłumy atrakcyjnych adoratorów
        • 23.05.11, 15:59
          Natomiast najatrakcyjniejszy facet traci bardzo wiele , bo facet bez prawka to oferma jakaś jest .
          • 23.05.11, 17:06
            Piszesz jak osoba które ocenia ludzi przedmiotowo, zresztą Twój nick już pasuje do tipsiary, która słucha techno :D
            Nie każdy musi być kierowcą
            • 23.05.11, 22:33
              Nie potwierdzę ani nie zaprzeczę - po prostu dzisiaj mi się nie chce :)
              • 24.05.11, 06:34
                W każdym razie bardzo niesprawiedliwie oceniasz facetów. Nie każdy się musi interesować samochodami i mieć do tego smykałkę
                • 24.05.11, 10:33
                  josef_to_ja napisał:

> W każdym razie bardzo niesprawiedliwie oceniasz facetów. Nie każdy się musi int
                  > eresować samochodami i mieć do tego smykałkę

interesowac samochodami??? a co to ma do prawa jazdy??? facet bez prawka jakos nie kojarzy mi sie z prawdziwym facetem, i koniec.
                  --
                  Prawda ma wartosc tylko dla tych, ktorzy sa w stanie ja pojac.
                  • 24.05.11, 17:51
                    A jak jest wytatuowanym karkiem to też nie jest samcem?
                • 25.05.11, 16:01
                  Smykałkę to trzeba mieć jak się kupuje Volvo Amazon, rocznik 1964, a do zrobienia prawa jazdy i użytkowania normalnego, współczesnego samochodu w warunkach drogowych wystarczy nie być poważnie chorym lub skończonym idiotą.

Ja rozumiem, że samochód może komuś nie być potrzebny, można nie mieć auta przez 20 lat, ale jeżeli ktoś nie ma prawa jazdy "bo nie" i przez to nie można mu dać samochodu, by gdzieś pojechał, to to jest wkurzające i w rodzinie, i w firmie, i wśród znajomych. Brak prawa jazdy to jest jednak spore upośledzenie ze względów praktycznych.
        • 27.06.11, 16:19
          josef_to_ja napisał:

> Atrakcyjna kobieta bez prawka jakoś wiele na tym nie ucierpi. Co z tego, że nie
          > ma prawka, jak i tak będzie miała tłumy atrakcyjnych adoratorów

Wbrew obiegowym opiniom uważam, że kobiety nadają się do prowadzenia pojazdów i jest to dla nich tak samo pożyteczna kwalifikacja, jak dla mężczyzn.
          Moje lepsze pół jeździ niegorzej niż ja... bo nie jestem samcem typowym, który żonie da poprowadzić jedynie, gdy jest pijany lub na kacu (z resztą i tak mamy dwa autka i każde z nas ma swoje ulubione, więc do konfliktów na tym polu nie dochodzi).

Zobaczyłbyś moją siostrę (spełnia kryteria "atrakcyjnej kobiety") za kierownicą Porsche 997 (mają takie na stanie) i jej męża w takiej samej pozycji... jak dla mnie, bezkonkurencyjna na miejscu "za fajerą" jest siostrzyczka :)
          --
          Jednym z najmilszych doświadczeń w życiu jest być celem, nie będąc trafionym (W.Churchill)
      • 23.05.11, 17:01
        Coś w tym jest, ale znam takie ofermy życiowe, że wolałabym ich na drodze nie spotkać.
        --
        bykom-stop.avx.pl
    • 24.05.11, 07:41
      Uważam, że każdy musi do posiadania prawka dorosnąć. Niezależnie czy to facet czy kobieta.
      • 24.05.11, 17:52
        Na mnie jeszcze ten czas nie przyszedł
        • 24.05.11, 21:39
          Josef, zacznij od karty rowerowej eti.agh.edu.pl/brd/testy/testy.html , a jeżeli Ci dobrze pójdzie, przeczytaj sobie Kodeks Ruchu Drogowego i zdaj chociaż egzamin teoretyczny, żebyś wiedział, że jesteś w stanie zdać. Jeżdżenie zostaw pedałom.
          • 24.05.11, 22:09
            Zdałem teoretyczny, tylko z praktycznym nie było już tak wesoło
            • 24.05.11, 22:15
              A jakim jesteś mężczyzną?
              --
              Pozdrawiam:

BlOGo-stan
              • 25.05.11, 16:53
                > A jakim jesteś mężczyzną?

Josef nie jest mezczyzna, jest zdeklarowanym prawiczkiem forumowym.. ;)
    • 24.05.11, 17:52
      I też jest fajtłapą?
    • 24.05.11, 21:59
      Ostatnio zdarzyło mi się umówić z facetem w mieście
      i na koniec okazało się, że tylko ja jestem zmotoryzowana,
      wobec czego zaproponowałam, że go odwiozę do domu, na co skwapliwie przystał.
      Równouprawnienie równouprawnieniem,
      ale ja zdaje się, jeszcze do niego nie dojrzałam.
      Wolę jednak jak facet ma prawo jazdy.
    • 25.05.11, 11:05
      na początek nie segreguje mężczyzn wg tego, czy mają prawo jazdy czy nie. ale gdybym była w poważnym związku z takim, który nie ma - namawiałabym go, żeby zrobił. są sytuacje awaryjne, gdy jest to po prostu przydatne. stanowczo czułabym się bezpieczniej, lepiej.
      • 25.05.11, 11:39
        olowek_na_stole: to zalezy co jest przyczyną nie posiadania praw jazdy. Jesli jest to jakakolwiek inna przyczyna poza wadą wzroku (lub innym ograniczeniem typu, zaburzenia błednika itp) to niestety nic na to nie poradze, ale oceniam negatywnie. Mężczyzna może nie mieć samochodu, bo nie każdego stać na auto i nie każdy go potrzebuje na co dzień, ale prawo jazdy powinien mieć. Choćby po to aby w sytuacji koniecznej móc pomóc swojej kobiecie i "robić" za kierowcę kiedy Ona nie może prowadzić.
      • 25.05.11, 12:15
        Podpisuję się pod tym. Posiadanie prawka nie jest kryterium. Sama zdałam bardzo późno, długo "dojrzewałam" do tego by pójść na kurs. Gdyby mój mąż nie miał to bym go namawiała (żeby czuć się bezpieczniej), ale bez przymusu.
    • 25.05.11, 11:27
      Nic.Albo to samo co o kobiecie nie mającej prawa jazdy.
    • 25.05.11, 11:35
      - na przyklad wady wzroku itp?
      Znam dwie osoby ktore np. nie maja jednego oka i nie powinny prowadzic.
      • 25.05.11, 16:05
        Brak jednego oka nie jest przeszkodą w prowadzeniu samochodu osobowego. Nawet w Polsce z idiotycznymi przepisami osoba nie widząca na jedno oko, może jeździć, jeśli nie ma wady w drugim oku. W innych krajach przepisy są jeszcze bardziej liberalne.

Wolę jechać z kimś rozsądnym, kto nie ma jednego oka, niż ze strzelcem wyborowym, który jest idiota.
    • 25.05.11, 11:36
      Ha ,ha
      Wziąłem kiedys takich dwóch z prawkiem i wielkimi furami na tydzien w góry
      Okazało sie ,że bez tych swoich furek ,są malutkim chłopaczkami.
      Dostali przez 7 dni na szlaku tak w dupe ,że myślałem ,że sie popłaczą.
      Oceniac kogoś czy ma samochód i prawko ?
      Smiech na sali
      Tylko baby na to stac .
      • 25.05.11, 17:06
        Jezdza wszedzie samochodami, pewnie nawet po przyslowiowe papierosy na druga strone ulicy, wiec jasne ze nie maja kondycji, i beda zdychac po 2h lazenia po gorach..
        Jakby ktos Cie wzial w Himalaje to tez by mogl sie smiac, ze zdychasz po zaledwie paru dniach wspinaczki..
    • 25.05.11, 11:39
      Tak! Kolejny kretyński temat z cyklu:"Za co tu by można jeszcze nienawidzić tych facetów"
      Odpowiem tak: A czy to przystoi dorosłemu człowiekowi płci żeńskiej być bezmózgiem, który zyje tylko "takimi problemami"?
      --
      1.Lubię mówić do siebie. Bo wtedy mam z kim porozmawiać.
      2.Świat jest zbyt ciekawy by psuć w sobie jego wizerunek pewnością siebie i zbyt pochopnie wyciąganymi wnioskami.
    • 25.05.11, 11:43
      Jacy Wy puści jesteście O.O Co to w ogóle za pytanie?? Czysty materializm. Esencja nowoczesności. Powodzenia życzę..
      • 25.05.11, 11:54
        DO LOL: sądzę że opatrznie rozumisz Ty i Tobie podobni zapytanie autorki watku. Pani nie pytała o to, co myślimy o facecie bez auta, tylko bez prawa do jazdy. Moze kurs czytania ze zrozumieniem by sie Pani niematerialistce przydał? Posiadanie samochodu i posiadania prawa oraz umiejętności kierowania nim to dwie rózne rzeczy! To tak jak nie wiedziec róznicy pomiedzy osobą posiadającą broń a umiejącą strzelać.... Litości, trochę myślenia nie zaszkodzi zanim się coś napisze!!!
        • 25.05.11, 12:26
          Lula zalezy jak na to patrzec, prawa jazdy chyba nie daja za darmo, tez cos kosztuje, wiec trzeba wydac troche materii zeby je miec. A tak na marginesie, jestesmy dosyc zacofanym i troszke "wiesniackim" spoleczenstwem. Wiesniackim w tym sensie, ze dla nas auto to symbol prestizu (skora, fura i komora), ciemne szyby Cb radio i jestem PANEM na drodze, a piesi to pionki, cyklisci natomiast to glownie pedaly i biedota, ktora nie jest w stanie pozwolic sobie na uzywane auto z Niemiec.
          W bardziej cywilizowanych krajach, gdzie na dobre, nowe auto stac prawie kazdego, ludziom zwisa kto czym jezdzi i czy w ogole ma prawko. Zreszta coraz wiecej moich znajomych rezygnuje z posiadania wlasnego auta na rzecz jego wypozyczenia (glownie na weekendy) za pare groszy. W Danii czy Holandii masa ludzi korzysta z rowerow i jakos nikt sie z nich nie nasmiewa. To tylko nowe panstwa UE to takie nienachapane motoryzacyjnie kraje, gdzie na widok najnowszego modelu AUDI niektorym cieknie slina.
          --
          Otwieram lodowke a tam ... Offka!
    • 25.05.11, 12:05
      Ja raczej bym się powstrzymał z oceną.
      Samochód jest tak popularny, że posiadanie go jest niczym specjalnym, za to nie posiadanie jest już raczej czymś niezwykłym. Oczywiście zależne jest to od miejsca zamieszkania.
      Kolo mieszkający w centrum np. Warszawy wcale nie potrzebuje smroda, bo z nim może mieć więcej kłopotów niż z tego pożytku, a do pracy ma trzy przystanki tramwajem. Kłopot z tym jest, bo trzeba gdzieś to parkować, a z tym w niektórych miejscach nie jest wesoło. Martwić się, czy ktoś go nie pożyczy, zniszczy itd.
      Mieszkający gdzieś na zadupiu jak ja nie może się bez tego obejść, niby mam pod domem niedaleko przystanek autobusowy, ale tak często kursuje ze swoją porażającą prędkością, że ... Po prostu z mojej wsi nie można nigdzie się dostać bez złoma (oby jednego, trzeba przecież mieć zapasowe na wypadek awarii drugiego, a jak się spie... to do wypożyczalni) i tu praktycznie nie ma ludzi bez prawa jazdy i samochodu.
      Czy jestem z tego powodu męski? Gówno prawda, męski bym był gdybym potrafił się bez tego gówna obejść, a tak jestem totalną ciotą nie dającą sobie rady bez jakiejś rzeczy.
      Jak na to będzie patrzeć kobieta? Jeżeli jest myśląca na pewno nie będzie patrzeć na faceta w kontekście posiadania auta, raczej zwróci uwagę na realia jakie go otaczają.
      Z chęcią bym się pozbył złomów (rzygam nimi), ale jestem za słaby na taki akt odwagi.
    • 25.05.11, 12:12
      taki facet to porażka. bo skoro nie ma prawka, to nie ma też auta, a to go dyskwalifikuje jako samca ;-)
      • 25.05.11, 17:11
        > taki facet to porażka. bo skoro nie ma prawka, to nie ma też auta, a to go dysk
        > walifikuje jako samca ;-)

No to przekaz zonie, ze jest blachara.. ;)
    • 25.05.11, 12:16
      W związku z czym jestem całkiem szczęśliwy.
      Nikt mi nie marudzi że nie wziąłem większego mieszkania na kredyt jak sąsiad, nie jeżdżę tam gdzie Tosia. Nie słyszę że kogoś boli głowa, dzień ustalam sobie jak chcę.
      Gdy potrzebuję seksu-żaden problem, tego jest pod dostatkiem w dzisiejszych czasach.
      Relaksuję się czytając książki, albo grając na komputerze.
      Współczuję tym którzy mają partnerki.
      • 25.05.11, 13:29
        To jeszcze mi powiedz (a propos kobiet), co robisz kiedy masz potrzebe wiezi czulosci, bliskosci, wzajemnego zaufania, wsparcia i etc. ???
        --
        • 25.05.11, 14:11
          Nie mam takich potrzeb :)
        • 25.05.11, 16:44
          Kobiet, które kategoryzują facetów ze względu na to czy posiadają prawko czy nie raczej bym o wyższe uczucia nie posądzał.
          • 25.05.11, 19:15
            Rzeczywiscie, o tym nie pomyslalem.
            --
          • 25.05.11, 20:29
            popcorn19111984 napisał:

> Kobiet, które kategoryzują facetów ze względu na to czy posiadają prawko czy ni
            > e raczej bym o wyższe uczucia nie posądzał.

kategoryzują.... przecież skoro poproszone o opinie wypowiadają się w wątku na temat braku prawa jazdy na pewno w realu pierwsza rzecz na jaką zwracają uwagę jest posiadanie prawka lub jego brak....

• 25.05.11, 20:40
        W wątku na kompletnie inny temat zachwalasz brak posiadania partnerki i swoje zadowolenie z tego powodu. Bardzo przekonująco to wyszło :D
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.