Dodaj do ulubionych

mam 23 lata i już kilka siwych włosów

04.12.11, 18:22
Witam wszystkich:) mam dopiero 23 lata i już siwe włosy, można temu jakoś zaradzić?? bo jak dalej tak będzie to w wieku 25 lat będę całkiem siwy a i wtedy będzie problem z znalezieniem 2 połówki bo dziewczyny nie chętnie patrzą na młodych a już siwych.Proszę o szczere wypowiedzi
Edytor zaawansowany
  • mieux 04.12.11, 19:27
    Zapuścisz włosy do ramion, zafarbujesz na biało i będziesz ściągał spojrzenia wszystkich lasek. Biały kolor włosów to teraz hicior, prosto z japońskiej mangi.

Przykłady : Kora, ten dyrygent od klaskania, jak mu tam..., zresztą teraz zmienił kolor i skręt włosów, modelki na wybiegach.
  • usmiechaniola13 04.12.11, 20:44
    mój maż mając 25 lat już był łysy...
  • kiszczynska 04.12.11, 21:52
    usmiechaniola13 napisała:

> mój maż mając 25 lat już był łysy...

nadal jestescie razem?
  • costasa 04.12.11, 22:02
    wystarczy , że będziesz inteligentny, przedsiębiorczy, kulturalny, będziesz miał dobrą pracę, samochód, pomysły na życie i ciekawe spędzanie czasu - możesz wtedy byś siwy, niebieski, zielony a i tak się od fajnych kobiet nie opędzisz

jak się zafiksujesz, że ci się życie nie uda bo jesteś siwy, to ci się życie faktycznie nie uda - ale dlatego żeś głupi a nie siwy...
  • feel_good_inc 05.12.11, 08:38
    costasa napisała:
    > wystarczy , że będziesz inteligentny, przedsiębiorczy, kulturalny, będziesz mia
    > ł dobrą pracę, samochód, pomysły na życie i ciekawe spędzanie czasu - możesz wt
    > edy byś siwy, niebieski, zielony a i tak się od fajnych kobiet nie opędzisz
    >
    > jak się zafiksujesz, że ci się życie nie uda bo jesteś siwy, to ci się życie fa
    > ktycznie nie uda - ale dlatego żeś głupi a nie siwy...

THIS. Z odpowiednią wypłatą nie ma czegoś takiego jak problemy ze znalezieniem drugiej połówki.

--
    Myjcie się, dziewczyny. Nie znacie dnia ani godziny.
  • dzika.bestia 04.12.11, 22:44
    trzeba powiedzieć obie szczerze ... już po Tobie ...
  • tatibi 05.12.11, 10:45
    Jest taki produkt Schwarzkopf RE- NATURE. To jest cos w rodzaju farby do włosow przywracajacej naturalny kolor, moj maz bardzo posiwiał po 30 i wygladał jak dziadek. Dopiero ten Renature go uratował bo nie widac odrostow ani kolor nie jest inny niz naturalny. Nie pokrywa idealnie ale nie bedzisz swiecił białym blaskiem. To działa na zasadzie utleniania. W srodku sa 2 tubki. Nie trzeba zuzywac całej tubki i przez to jest wydajny. Cena ok 40 zł w Rossmanie. Polecam bo 2 osoby w mojej rodzinie uzywaja od lat i sa zadowolone.
  • ultimate.strike 06.12.11, 11:52
    Jest lepsze wyjście. Kup sobie kilt, podobno kobiety lubią siwych mężczyzn w kiltach. :)
    --
    Waleczne Serca pracy i zimy się nie boją :)
    Strony kiltowe: główna newsy i komentarze foto-video linki forum
  • tehuana 06.12.11, 00:25
    moj rowiesnik z liceum byl mocno szpakowaty juz przed matura - takie geny;
    moj maz jest szpakowaty i zakochalam sie w nim do szalenstwa; wiec nie jest tak zle; osobiscie nie cierpie tylko lysych albo blondynow,;

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka