11.02.12, 17:33
Panowie, idę dziś na fast date
życzcie mi powodzenia
zdam relację, czy warto :D
Edytor zaawansowany
  • gyubal_wahazar 11.02.12, 18:17
    Polska jenzyk - trudna jenzyk, ale czasem warto : szybka randka. Powodzenia, Nikoś :)
    --
    knur.blox.pl
  • six_a 12.02.12, 20:19
    i co tam: za szybka, żeby dało się zrelacjonować?

--
    fireball
  • patriszkaa 12.02.12, 22:12
    czekam z niecierpliwością na relację.
    Też miałam na to iść, ale niestety mi coś wypadło w ostatniej chwili ;/
  • nick_othem 13.02.12, 14:07
    w skrócie:
    w ciągu ok 2 godzin poznałem 23 kobiety :D Wiekowo prawie wszystkie mi odpowiadały (25-35), wyglądowo również nie było źle:)
    Ogólnie było całkiem sympatycznie. Dostaje się listę, na której zaznacza się dziewoje, które wzbudziły Twoje zainteresowanie. Ja zaznaczyłem chyba 5 Pań, i jeśli owe 5 Pań również mnie zaznaczyło, dostaniemy swoje numery telefonów. Z tym że, póki co, nie dostałem żadnego maila, ale liczę na to, że to wynik czasowego poślizgu organizatorów :D
    Pod koniec "eventu" byłem psychicznie wyczerpany, ale w sumie baardzo fajne doświadczenie:)
  • patriszkaa 13.02.12, 14:17
    wiem jak wygląda cała procedura co i jak, czytałam na stronie :)
    Raczej chodzi mi o info jacy ludzie się tam zjawiają. Jacyś w miarę rozgarnięci? przeciętni z ulicy? tacy jakich spotykamy w pubach? miernoty życiowe? wiem, że się nie uogólnia bo pewnie mieszanka przyszła, ale zastanawiam się czy warto czy raczej strata czasu.
    Poszedłbyś jeszcze raz?

ps. daj znać czy któraś się spasowała z Tobą :P
  • nick_othem 13.02.12, 14:48
    moi "konkurenci" nie wyglądali na "życiowe miernoty", tylko na normalnych kolesi, takich, jak ja:) Oczywiście zawsze się jakieś czarne owce zdarzą, w przypadku obojga płci, co też miało miejsce (1 megawieśniak był na pewno, wystarczyło nań spojrzeć, ew. dodatkowo posłuchać...).
    Zarówno przekrój Pań, jak i Panów, wyglądał całkiem normalnie.
    Rozmawiałem parę minut z weteranem takich imprez (co najmniej kilka osób było tam nie pierwszy raz) i powiedział mi kilka rzeczy, burząc moją pozytywną wizję tego przedsięwzięcia.
    Dowiedziałem się przykładowo, że rzekomo niektóre Panie przychodzą tam tylko i wyłącznie celem znalezienia nieprzyzwoicie bogatego partnera (miałęm się przygotować na pytanie "czym przyjechałeś" oraz "ile zarabiasz", ale takie pytania n ie padły...), że część Panów przychodzi tam tylko po to, żeby znaleźć sobie przygodną partnerkę seksualną (pewnie tacy się zdarzają).

Ogólnie - mam pozytywne wrażenia, myślę, że jest szansa, że się wybiorę jeszcze raz.
    Ktoś tam jeszcze pytał, czy się płaci - tak, 50 zeta, w tym jest drink, który zgubiłem przy bodajże 2gim stoliku:) (panowie się przemieszczają, Panie siedzą i oczekują na kolejnych kandydatów).
    Plusem jest fakt, że jeśli nawet słabo się układa rozmowa, to te 4 minuty szybko mijają. Minusem, że jak fajnie, to mijają zdecydowanie zbyt szybko:)
  • mariuszg2 13.02.12, 14:58
    a sa ochroniarze? jakby 4 minut zbraklo a jakis kolo by sie tu pchal móznaby go grzecznie poprosic aby sobie dany stolik darowal....
    a mozna doplacać za kolejne 4 minuty?

dla urozmaicenia powinni wprowadzic element licytacji...jak na allegro... kolejne 4 minuty i kolejne kasa...kto da wiecej....
    ekstra barek za ekstra kase...ale mam pomysl na biznes....nudzimisie chono tu zakladamy bznes!....ty bedziesz glownym udzialowcem a ja prezesem...slotka bedzie ksiegowa co wy na to?

--
    Mława jest OK
  • nudzimisie_strasznie 13.02.12, 15:04
    Pomysł fajny. Ale wymaga przystosowania do forumowych standardów.Slotka dobrze to wymyśliła. Ty będziesz główna atrakcją. Twoje fanki mają 4minuty, żeby poobcować z Tobą. Potem wg Twojego scenariusza -licytacje, dodatkowe drinki... Strukturę udziałów oraz władzy jeszcze bym przedyskutowała. Ale ogólnie podoba mi się.
  • s.romeczek 13.02.12, 15:07
    najlepiej żeby to w formie balu maskowego było, jabym się za śmierć przebrał i mogę selekcję robić na bramce
  • nudzimisie_strasznie 13.02.12, 15:12
    O, O już zwietrzył interes i zarobić chce. Na tramwaj w tym stroju śmierci sio! Mariuszu, tylko czekać aż do naszego byznesu będzie się chciał strike podłączyć. Boję się to powiedzieć, ale może i kallka zwąchać tu dla siebie miejsce.

• mariuszg2 13.02.12, 15:17
    nie czakaj na bramkarza mozemy go wziasc...to jedna z wazniejszych funkcji w takim lokalu...dobry jest...
    --
    Jak chcesz zobaczyć raj musisz pójść ze mną do piekła
  • nudzimisie_strasznie 13.02.12, 15:24
    Oj na bramkarza to wersja, ona już ma już doświadczenie. Romek może być takim starterem,taką rozgrzewką przed daniem głównym czyli Tobą,wiesz pierwszy krąg wtajemniczenia. Ewentualnie może przywozić panie tramwajem.
  • mariuszg2 13.02.12, 15:39
    moze bys sie tak romka zabytala czy chce byc starterem co? powtorze...nie chce byc niczyim daniem ani ciachem ani inna atrakcja...
    --
  • s.romeczek 13.02.12, 15:22
    żadnego interesu nie zwietrzyłęm, za śmierć chę sie tylko przebrać i kosić kosić kosić;P
  • nudzimisie_strasznie 13.02.12, 15:25
    Bachor. Dobra będziesz śmiercią, ale non profit.
  • s.romeczek 13.02.12, 15:29
    a dusze będe mógł zatrzymywać? na co one komu?
  • nudzimisie_strasznie 13.02.12, 15:31
    Jak Ci będą chciały oddać, to pewnie, że możesz. Mamusi dasz w prezencie zamiast kurtki z norek.
  • s.romeczek 13.02.12, 15:34
    ee, po ciachnięciu kosą dusza sama wylatuje przez otwór w szyi to wystarczy ja tylko łaps do wora i tyle.
    Dusze dodaje się do mielonych lepiej smakują;P
  • nudzimisie_strasznie 13.02.12, 15:49
    A resztę na organy! To będzie wilopiętrowy zarobek. Tyle branż na raz. Ale, damy radę.
  • mariuszg2 13.02.12, 15:53
    nie nie nie...czekaj...to jest biznes plan o zasiegu strategicznym czyli dlugofalowym...skupmy sie na szybkiej randce....
    --
    Mława jest OK
  • s.romeczek 13.02.12, 15:56
    jeśli chodzi o szybkie randki to trzeba napisać żeby przychodziły bez majtek!
  • mariuszg2 13.02.12, 16:02
    o właśnie romek...juz zalapales o cow tym biznesie chodzi...wiec zajrzysz na bramce kazdej pod kieckie.... jak przychodza bez majtek zabierasz na gore...do sali glownej wchodza te w majtkach ....no chyba, ze kurpianki...ponoc na Kurpiach to tradycja ze sie chodzi be majteek...my szanujemy tradycje, mniejszosci narodowe, wyznanie oraz kolor skóry...no chyba że parchaty to nie....
    --
  • s.romeczek 13.02.12, 16:05
    a po co zaglądać? trzeba napisać, że bardzo wyskoie kary za przyjście w majtkach i tyle.
    Potem sie okaże i na samych mandatach zarobimy 2x tyle
  • mariuszg2 13.02.12, 16:08
    romek dobrze ze wspominasz.... miejsca parkingowe....trzeba sie ratuszem dogadac.... ale to juz zostawimy strajkowi i jego ultimatum.... mozna by zorganizowac jakis autobus co bedzie dowozil i rozwozil z przedmiesci.... tam mieszkaja zamozni.... wiec autobus musi byc klasa... klima, barek, stewardessy,
    --
    Mława jest OK
  • s.romeczek 13.02.12, 16:14
    a WC????? toż to żyła złota prawdziwa, parking podziemny kopmy po co ratuszowi płacić?
  • mariuszg2 13.02.12, 16:22
    i to jest mysl z budowa metra sie dogadamy to zaoszczedzimy koszty...mam juz haslo...szybka randka na kazdej stacji metra...

i wykorzystamy P&R....to sie nazywa oszczednosc kosztow....! genialne! jestem taki posdekscytowany...gdzie jest ta moja ksiegowa?!
    --
  • s.romeczek 13.02.12, 16:29
    księgowa moze na randce?
  • slottka.ja 13.02.12, 19:48
    Romeczku moje randki również są szybkie i odbywają się w międzyczasie;)
    --
    Oszczędzając wstydu damie
    lepiej cicho siedź, ty chamie.
  • slottka.ja 13.02.12, 19:39
    No jestem jestem,
    jak już mam z wami pracować to byłam się za ubrankiem służbowym rozejrzeć, ale te lateksy tak się wpinają...
    Jesteś pewien, że ja mam być księgową? Czy moje certyfikaty wystarczą w tej branży...
    Aplikuję jednak na stanowisko sekretarki samego Prezesa....piszę biegle na klawiaturze metodą dziesięciopalcową bezwzrokową oraz umiem obsługiwać automat do kawy:)

--
    Miast okradać krowę z mleka
    dój bliskiego ci człowieka.
  • nudzimisie_strasznie 13.02.12, 16:04
    A panowie w kiltach. Czyli jednak tantiemy dla strikea.
  • mariuszg2 13.02.12, 16:05
    o tak! strajk! tego mi potrzeba! to jest gość od PiJaru!..Jak on pięknie Kalllke wykosił! szacun!
    --
    Mława jest OK
  • s.romeczek 13.02.12, 16:09
    a panowie też na szybkie randki??
  • nudzimisie_strasznie 13.02.12, 16:17
    Na czym wg Ciebie polegają szybkie randki? Proszę, słucham.
  • s.romeczek 13.02.12, 16:20
    nie wiem nie byłem? ale na pewno chodzi o czas przejścia do sedna
  • nudzimisie_strasznie 13.02.12, 16:24
    Zaręczyny już na pierwszej randce? WOW,to mi się podoba.
  • s.romeczek 13.02.12, 16:26
    a co fajnego w zaręczynach? pierścionek w hotdogu czy magia chwili?
  • nudzimisie_strasznie 13.02.12, 16:37
    Czyli pudło? Czekaj... no nie gadaj, że chodzi Ci o szybkie randki zakończone od razu ślubem? Ale jak się nie zostanie wytypowaną przez wytypowanego, to trochę smutno samej do domu w tej białej bezie wracać.
  • s.romeczek 13.02.12, 16:45
    ? jakie randki, za śmierć się tylko przebrać chciałem
  • nudzimisie_strasznie 13.02.12, 16:52
    Od razu mówiłam, że się nie nadajesz.
    Panie Prezesie, heeeelou, menedżer bramkowy out, księgowa nie stawiła się na stanowisku pracy. Ktoś tu ma problemy z zarządzaniem. Może przedyskutujemy jednak strukturę władzy?
  • s.romeczek 13.02.12, 16:56
    ja?? idę ostrzyć kosę i prać prześcieradło, jeszcze wam pokażę
    to do naoszczenia
  • mariuszg2 13.02.12, 18:40
    miałem ważne spotkanie na szczycie

jakie masz propozycje :)?
    --
    Brak serotoniny przez pieprzone endorfiny
  • nudzimisie_strasznie 14.02.12, 10:33
    Moja propozycja: NMS_S na prezesa! Taaaaaaak,tłum skanduje moje imię.
    Hej, ja też chcę walentynkowe życzenia, nie możesz tak wybiórczo tylko księgowej.
  • mariuszg2 14.02.12, 10:40
    No ale ksiegowa mnie kocha a Ty jestes bozyszczem tlumu... nie ma smoalosci skladac zyczen gwieździe....
    --
    Life's like a box of chocolates. U never know what u'r gonna get.
  • nudzimisie_strasznie 14.02.12, 10:48
    heheh, czyżby próba wyłudzenia kolejnej deklaracji uwielbienia. Mało jeszcze owieczek na tej farmie fanek? Nic z tego.
    Ale walentynkowo serdecznie Cię pozdrawiam życzę duuuużo miłości.
  • mariuszg2 14.02.12, 10:56
    heheh wiesz jak to jest ... jak sie ma wiele fanek to sie nie ma żadnej tak na prawde.... weź np takich co mieli rzesze fanów i jak skończyli? Majkel Dżekson, Łitnej Hjuston, EMi Łajnhałs.... chce CI pomóc...wyciągnąć z kleszczy sławy i niczym Michał Żebrowski zejsć w cień gdzie nikrt nie widzi, nie słyszy i można w spokoju oddać się sielance z ukochaną osobą i nageywać płyty z bajkami dla dzieci....
  • nudzimisie_strasznie 14.02.12, 11:02
    Pięknie, pięknie. Już uwodzi, a potem się dziwi, że mu miłość wyznają. Ty wiesz, mój tata ma to samo i całe życie się dziwi co te głupie baby od niego chcą i oburza się identycznie jak Ty. True story.
    Rany, teraz sobie pomyślałam, a co jeśli ja teraz z własnym tatusiem flirtuję? :)
  • mariuszg2 14.02.12, 11:07
    No jak uwodzi? kurde... nie wiem o co chodzi... wiele rzeczy przeżyłem ale żeby własna córka? cóż...niedaleko pada jabłko od jabłonia... zaraz bede forumowym Fritzlem.... wtedy wersja mnie do reszty ...wiesz co mi zrobi....
    --
  • mariuszg2 13.02.12, 16:31
    Ooooooo!!!! kolejny genialny pomysl......jubiler.....od razu wstawmy tam jakiegos kruka czy aparta....wybur pierscionkow zareczynowych i obraczek!!!!!
    czad! zaraz eksploduje!
    --
  • nudzimisie_strasznie 13.02.12, 16:39
    Ty nie eksploduj, Ty myśl kto zostanie pastorem-elvisem.
  • nudzimisie_strasznie 13.02.12, 16:01
    Czy Ty jesteś absolutnie pewien, że tego degenerata chcesz brać do niewinnego, miłosnego biznesu? Ja mu tak przytakuję, ze strachu tylko.
  • mariuszg2 13.02.12, 16:03
    posadzimy go z główna ksiegowa w pokoju...a włąsnie gdzie ona jest? cos sie nie odzywa...chyba sie nieorazila? ktos nam musi pilnowac kasy do cholery!
    --
  • nudzimisie_strasznie 13.02.12, 16:08
    Jeśli źle życzysz księgowej to ok.
    Do tego poniżej. Pytania o inwentarz na rozmowie kwalifikacyjnej to dyskryminacja. A fu!
  • s.romeczek 13.02.12, 15:55
    na organy do katedry i odpis od dochodu jako darowizna na cele kultu religijnego, może jakie fajne torebki też się trafią?;P
  • mariuszg2 13.02.12, 15:14
    eee tam z wami to marny interes bbym zrobil.... sie uwziely ... jestem zajety, nie jestem zainteresowany, nie chce.... koniec kropka...

przejdzmy zatem do rozwoju koncepcji.... co do wladzy i podzialu nie ma dyskusji, moj pomysl, moj zarzad moja wladza.... potrzeba mi tylko kasy...hmmm moze wyemituje akcje.... i wejde na parkiet.... (druga sala obok tej ze stolikami)

włąśnie można by dokonać segmentacji rynku.... na pieterku pospolita agaencja towarzyska...ponizej kacik poezji milonej i sala kinowa i romance tv 24 h....karta staleg kienta uprawnianiaca do pierwszej licytacji gratis.... dla lepszych gosci stoliki w eleganckiej restauracji (boksy tematyczne - hinduski, orientalny, francuski, angielski, latynoski, egzotyczny....obsluga na poziomie i muzaczka na żywo....
    --
  • nudzimisie_strasznie 13.02.12, 15:20
    Oj jestem zajęty, nie chcę. A kogo to? Ty chyba nie kończyłeś ekskluzywnego kierunku zarządzanie i marketing. Jest popyt to i podaż musi być.

I ty mnie na inwestora głównego wybrałeś? To dopiero jak romka wydoję, bo na razie mogę jedynie oddać w usługi swój odarty ze złudzeń, cyniczny rozum.
    Ty masz fantazję, ja bark skrupułów. Będzie dobrze. A i wolontariusza mamy bo slotka chce za darmo robić.
  • mariuszg2 13.02.12, 15:38
    nie chce wersji..Ona sie nie nadaje...popyt to se moze byc....podazy nie ma....i nie bedzie...romka wydoisz jak zarobi na bramce....nie potrzebuje odartego cynicznego umyslu na uslugi..... wystarczy mi m oj ;) nie masz kasy trudno ide do innego banku.... dla mnie wazne sa checi...slotka ma ich az nadto...i to sie liczy ! wypadasz z biznesu :)))
    --
  • s.romeczek 13.02.12, 15:41
    bramka ma być za free (ew za dusze) to się o dojenie za nerkę rozchodzi, tę licytowaną
  • mariuszg2 13.02.12, 15:43
    aaaa to!!!.... nie no to już rozliczenia miedzy wami...ja sie w to nie wtracam :)
    --
    Mława jest OK
  • nudzimisie_strasznie 13.02.12, 15:41
    Ty podły, Ty. Roooomek, jest Pan z duszą do odebrania.
  • mariuszg2 13.02.12, 15:43
    nie podjudzaj...
    --
  • nudzimisie_strasznie 13.02.12, 15:47
    Oj dobra, ale weź mnie nie wyrzucaj.
    Zróbmy fast dejta dla wszytkich forumowiczów, no niech już będzie. Mam lokal, mogę wnieść aportem, to co zostaję?
  • mariuszg2 13.02.12, 15:51
    no jak bedziesz ładnie aportować..to dam Ci szanse ;) ...ale na okres próbny :)))
    --
  • nudzimisie_strasznie 13.02.12, 16:02
    Oj bez takich. Albo bierzesz albo nie. I to z całym dobrodziejstwem inwentarza.
  • mariuszg2 13.02.12, 16:04
    jakiego inwentarza? nic mi nie mowilas o inwentarzu? dzieci nie przyjmujemy...to nie etyczne...
    --
  • nick_othem 13.02.12, 15:06
    "ludzie organizatora" (w postaci miłych Pań) grzecznie przepędzają takich, co im się rozmowa zbytnio dłuży:)
  • mariuszg2 13.02.12, 15:18
    cikawe ile im organizator placi....ja taka pania od razu bym do stolika i po paru sekundach by miala nowego pracodawce...
    --
  • slottka.ja 13.02.12, 15:08
    A daj mi żyć:)
    Jeszcze o czerpanie zysku z nierządu mnie pociągną, czytałeś że niektórzy tylko łatwego seksu szukają:)
    --
  • mariuszg2 13.02.12, 15:19
    Tobie tylko seks w głowie...skup sie na ksiegowosci ...tam ci sie musi wszystko zgodzic i podatki masz mi tu odprowadzac uczciwie...
    --
  • slottka.ja 13.02.12, 20:11
    mariuszg2 napisał:

> Tobie tylko seks w głowie...skup sie na ksiegowosci ...tam ci sie musi wszystko
    > zgodzic i podatki masz mi tu odprowadzac uczciwie...

Słuchaj, no mówie Ci uczciwie to jest za nudna robota dla mnie,
    tyle się będzie działo dookoła, że ja spokojnie z tyłkiem na miejscu nie usiedzę:P
    --
  • mariuszg2 13.02.12, 20:21
    ok w takim razie weź się za sprzedaż.... ja w tym czasie poszukam jakiejś asystentki :P
    PS
    myślisz, że jesteś w stanie ze swoim pijącym lateksem wygenerować dostatecznie dużą sprzadaż aby mnie utrzymać wraz z asystentką?
    --
  • slottka.ja 14.02.12, 08:58
    No tak tylko asystentki Ci w głowie;)
    We moim lateksie wygeneruje taką sprzedaż, że będziesz musiał lokalu na filię szukać:P

--
  • mariuszg2 14.02.12, 09:30
    W takim razie przyjmij ode mnie z okazji wiadomej dzis wyrazy sympatii i całusy :*
    --
  • lepian4 14.02.12, 05:03
    Minely miesiace po tym twoim uniesieniu milosnym. Beda dzieci, czy znowy idziesz na drinka?
  • mariuszg2 13.02.12, 14:19
    o to poprosimy o dalsze relacje czy z tyhc 5 cos sie wykluje...
    pytanie....czy sie płaci za taka impreze....? tak se mysle moze by cos na forum zrobic?

--
  • nudzimisie_strasznie 13.02.12, 14:29
    Zzjadłeś literkę. Zarobić.
  • mariuszg2 13.02.12, 14:30
    a ty tylko o pieniadzach...romka juz wydoilas?
    --
  • nudzimisie_strasznie 13.02.12, 14:49
    No sam się przecież pytałeś czy to za kasę. To się projekcja nazywa fachowo.
    Chciałam doić, ale mi nie pozwolił.
  • mariuszg2 13.02.12, 14:59
    patrz wyzej mampomysla na biznesa dla nas...
    --
  • slottka.ja 13.02.12, 14:32
    Hehe też tak sobie pomyślałam, że Mariuszek chce zarobić na forumowych randkach;)
    --
    Odpoczynek daj królicy,
    sam się rozmnóż w kamienicy
  • mariuszg2 13.02.12, 14:36
    poki co slabo mi idzie ;)

z duzej chmury maly deszc...
    --
  • slottka.ja 13.02.12, 14:44
    No wiesz po tych ostatnich wpisach z uwielbieniem Twej osoby co czytaliśmy na forum, śmiało mógłbyś ogłosić taką 'fast date with mariuszg2';)
    zastanów się, może warto:)
    --
  • mariuszg2 13.02.12, 14:48
    wolałbym nie.....
    --
  • slottka.ja 13.02.12, 14:53
    No tak, istnieje ryzyko że zainteresowanie przerosłoby oczekiwania;)
    --
  • mariuszg2 13.02.12, 14:59
    wole nie wiedziec poza tym chwilowo zajety jestem
    --
    Mława jest OK
  • slottka.ja 13.02.12, 15:11
    Ewentualnie gdyby...to mogę dla Ciebie wstępną selekcję przeprowadzić;)
    za free of kors:)
    --
  • mariuszg2 13.02.12, 15:16
    obawiam sie ze bylabys zbyt stronniczcza...po tym co razem przeszlismy...nie chce nawet z unijna subwencja ;)
    --
  • six_a 14.02.12, 10:44
    >Wiekowo prawie wszystkie mi odpowiadały (25-35),

za-łam-ka.
    myślałam, że to dla dzieci iwent?
    jeeesu 35 lat?
    poważnie???

--
    the beat is
  • nick_othem 15.02.12, 21:34
    a cóż Cię tak za-ła-mu-je??
  • six_a 15.02.12, 22:00
    procedura
    albo pomysł i procedura
    woglewszysko.

--
    give me
  • lospecchio 13.02.12, 20:55
    bym chciała we związku z jutrzejszymi Walentynkami, jutro na godzinę od 18.00 do 20.00 w warszawskiej restaruacji hotelu Mairott. Kolacja, drinki oraz odwożenie taksówką do domu na koszt tegoż.

Opłata za rezerwację fast date z Mariuszemg2? (50 zł?) na konto czy gotówką?
  • mariuszg2 13.02.12, 22:51
    ups...może za rok?... w tym już mam komplet....
  • lospecchio 15.02.12, 16:20
    mariuszg2 napisał:

> ups...może za rok?... w tym już mam komplet....

Hahahahaha!

OK. Tylko, żebyś nie zapomniał mnie zapisać w kalendarzyku na przyszły rok!
  • iwona334 15.02.12, 16:40
    nick_othem napisał:

> Panowie, idę dziś na fast date
    > życzcie mi powodzenia
    > zdam relację, czy warto :D
  • lospecchio 15.02.12, 16:44
    iwona334 napisała:

Świeże mięsko?
  • iwona334 15.02.12, 16:51
    lospecchio napisała:

Swieże mięsko?

i wazne - ze ekspresowo :)
  • lospecchio 15.02.12, 16:59
    Oczywiscie, he,he! :)
  • talk_jockey 15.02.12, 18:00
    `Close your eyes, clear your heart
    Cut the cord

Are we human or are we dancers?`

no ludżmi przecież

- to jak mnie oceniasz?

- no... akceptowalny, ale nie wiem sama bo mam dni plodne... a ty co o mnie myslisz?

-no... moze byc , i moze myslalbym inaczej gdybym nie mial kaca i kobiety od miesiaca

- to u mnie czy u ciebie?

- u nikogo, jestes po pietnastu czterominutowkach na piatm miejscu

- och ty... mam cie w du...

- chcialabys:) ja cie tez
  • lospecchio 15.02.12, 21:03
    talk_jockey napisał:

> `Close your eyes, clear your heart
    > Cut the cord
    >
    > Are we human or are we dancers?`
    >
    > no ludżmi przecież
    >
    > - to jak mnie oceniasz?
    [...]

I tak proza życia stała się poezją ...

Świetne!
  • talk_jockey 16.02.12, 11:31
    maluje obrazy.. poeta nie mam zamiaru byc:)
    inna sprawa to czy sie bywa czy sie jest

ale temat cokolwiek idealny na dokument, albo nawet fabułe...

moge ostatecznie, konsultowac scenariusz i z dwa dialogi wymyslic, ale jestem malarzem
    tylko i wylacznie jezeli chodzi o kategorie - artysta

słowo mnie bawi ale kocham tylko ksztalty i kolory

za kompla oczywiscie dziekuje - myslalem ze i tak nikt nie przeczyta sceny ktora mi sie nagke, ze tak powiem, narysowala
  • slottka.ja 16.02.12, 11:47
    Ja widzę, że nam tu nowa gwiazda wyrasta na FM:)
    żeby nie powiedzieć świeże miąsko...;)
    --

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka