Dodaj do ulubionych

Kradzież telefonu komórkowego

03.06.12, 15:36
Zainspirowany artykułem opublikowanym na pewnym polskim "wirtualnym polskim" portalu gdzie moje wpisy były reguralnie kasowane, bez podawania konkretnych przyczyn, założyłem taki oto temat pod rozwagę czytelników. Oto treść kasowanego komentarza:
Witaj!

Z powodu naruszenia regulaminu dodawania opinii Twój wpis został usunięty.

Treść wpisu: A ja zostałem okradziony z telefonu znam złodzieja okazało się że jest na warunkowym zwolnieniu Zgłosiłem na policję że mnie okradł jego kamienica znajduje się jakieś 200 m od komisariatu Wcale nie chcięli przyjąć zgłoszenia w końcu przyjęli ale zanim trafiła sprawa do właściwego komisariatu R E J O N I Z A C J A minął miesiąc W telefonie zdjęcia rodzinne i takie tam prywatne sentymentalne pierdółki Wartość tel ponad 500 zł i sprawa stoji w miejscu Jeszcze się zastanawiam czy gość w akcie odwetu nie wymyśli jakiegoś cwaniackiego numeru np przedstawi 5 świadków wszscy karani kumple z kamienicy że niby kupił ode mnie ten telefon bez pudełka ładowarki gwarancji itp Fajnie co Za to dopytywałem pewnego faceta zajmującego się windykacją LEGALNIE ile kosztuje skruszenie złodzieja jakoś 1500 zł za złamanie ręki z przemieszczeniem i takie tam jakieś dodatki Czy to nie jest bandycki kraj i czy aby przypadkiem policja tak średnio ściga bandziorów bo mo
im zdaniem jak by chcieli to powyłapywali by tych małych krętaczy ale wtedy zaczną się redukcje spadną wskaźniki przestępczości za bardzo i takie tam niuanse kto ma do czyniena z policją wie jak prowadzone są sprawy w teczce sobie leżą często przez dłuuugi czas bo statystyki muszą być na W ogóle jakoś mi się widzi że czasami stróże prawa ze złodziejem na jednym wózku jadą Informator w jednej dzielnicy i ciche przyzwolenie na kradzież Proszę o nie kasowanie ponownie mojego komentarza zmieniłem go i jest na temat dziwi mnie natomiast co robią pytania o avast albo infantylne pisanie że mam bombe w telefonie
Wpis dodany do tematu: Jak zlokalizować skradziony telefon,

Jeżeli nie zgadzasz się z tą decyzją, możesz zgłosić reklamację odpisując na tego maila (odpowiadając prosimy nie kasować powyższych danych identyfikujących usunięty wpis)

Pozdrawiamy,
Zespół Animatorów
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka