Dodaj do ulubionych

Internaszonal przegląd kandydatek na żonę

10.09.12, 10:20
taka Flamandka jest dobrym pomysłem... mały naród...walczy o przetrwanie...adoptuje dzieci z Afryki na potęgę.... kobiety tam świadomie i z oddaniem i chęcią poświęcają się prowadzeniu domu i wychowywaniu dzieci i do tego są ładne...wykształcone, zadbane, sympatyczne, nie maja chorych aspiracji i frustracji.... myślicie, że taki słowianin nadużywający alku miałby spore szanse?....
Edytor zaawansowany
  • katmich86 10.09.12, 11:11
    Takie bajki....tylko w necie :D

--
    Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta - za słaba.
  • mariuszg2 10.09.12, 11:14
    wiesz coś o tym prawda?
    --
    Life's like a box of chocolates. U never know what u'r gonna get.
  • katmich86 10.09.12, 11:46
    O bajkach? Owszem. :)
    --
  • mariuszg2 10.09.12, 13:15
    wic to wszystko kłamstwo, że tylko ja, że kochasz...itd... o ja naiwny! znowu dałem się nabrac!.... chyba zostanę homoseksualista albo wręcz transem....w najlepszym wypadku metro...
  • katmich86 13.09.12, 15:04
    Powodzenia na nowej drodze życia:P
    --
  • six_a 10.09.12, 11:23
    nienienie, kobiety idą na lewo (czyli zachód), panowie na prawo (czyli wschód), bo inaczej się bajzel koedukacyjny robi.

--
    where do I begin
  • mariuszg2 10.09.12, 11:46
    To fakt, Brytyjki są tak brzydkie, że nie zostaje im nic innego jak pójśc na zachód na wysokie klifowe wybrzeże Walii i rzucić się w ocean...

aleale...jak panowie będa szli na wschód a Panie na zachód to się w końcu spotkają....... Panowie z Czukotki z Paniami z Alaski gdzies na morzu beringa....
    --
    "Pocałuj mnie Hans, bo może nigdy nie będę miała na to ochoty"
  • htoft 10.09.12, 11:34
    Nie dla psa kiełbasa. Kobiety szukają lepszych od siebie, więc co najwyżej mężczyzna z zachodu + kobieta ze wschodu (a nie odwrotnie).
  • mariuszg2 10.09.12, 11:39
    nie no ....ja się nie czuję gorszy od panów z zachodu...wręcz przeciwnie.... miałem do czynienia z różnymi nacjami i uważam, że jako Polak nie mam najmniejszych powodów do kompleksów....jedynie czego mi brakuje.... to odrobiny wiary w siebie...dlatego piję żeby sobie dodac animuszu ;)
  • htoft 10.09.12, 11:58
    Nie musisz się czuć gorszy; ważniejsze jest to, jak jesteś postrzegany. Sad but true.
  • mariuszg2 10.09.12, 12:01
    eeee tam...uderzasz do Flamandki z futrem z jenota, dom perinioon rocznik 57, proponujesz przejażdżkę Aston Martinem zapraszasz do swojej drewnianej chaty w Puszczy Biłowieskiej gdzie raczysz ją samogonem i już jest Twoja....
    --
    Jak chcesz zobaczyć raj musisz pójść ze mną do piekła
  • headvig 10.09.12, 11:57
    mariuszg2 napisał:

> taka Flamandka jest dobrym pomysłem... mały naród...walczy o przetrwanie...adop
    > tuje dzieci z Afryki na potęgę.... kobiety tam świadomie i z oddaniem i chęcią
    > poświęcają się prowadzeniu domu i wychowywaniu dzieci i

po co brać Flamandkę z afrykańskimi dziećmi? nie lepiej bezpośrednio taką panią z Afryki? zawsze uśmiechnięta, kolorowo ubrana - wychowa, posprząta, ugotuje, uszyje i jeszcze do tego ordnung muss sein.
    widziałam takie panie w Paryżu z gromadą dzieci, jak wchodziły do metra to dzieciarnia na baczność, reszta pasażerów też na baczność, a za nimi zadowolony afrykański pan.
    o, taaaak byś miał z taką panią dobrze...
    www.africanevents.com/images/NigerianMother2--nip-4.25.jpg

--
    dream on and wake up to a brand new day
  • mariuszg2 10.09.12, 12:08
    hahaha.... znam Pana (Nigeria) który pojął za żonę Polkę i ma z nią już troje dzieci... żeby było ciekawiej to jego bodajże trzecia oficjalna polska żona...i z każda ma 3 dzieci....żeby było jeszcze zabawniej to żony się znaja a ich dzieci chodza razem do szkoły i nawet są do siebie podobne wyróżniając się spośród inncyh dzieci :))))..... i jest jeszcze kilkoro dzici podobnych do nich ale to podobno już nieślubne......z tego samego ojca....jeśli już mam mieć kompleksy to faktycznie.... Ci z Afryki Panowie są niesamowici....
  • headvig 10.09.12, 12:13
    >Ci z Afryki Panowie są niesamowici....

panie też :)
    --
  • mariuszg2 10.09.12, 12:32
    masz na myśli te Polski? owszem....goopie jak but z lewej nogi
    --
  • headvig 10.09.12, 12:42
    > masz na myśli te Polski? owszem....goopie jak but z lewej nogi

nie, te Afrykańskie - te to wiedzą co gdzie ma i jak być, żeby był porządek i wszyscy byli szczęśliwi.

te Polskie to fakt, jak każde, co wierzą w bajer i lecą na habibi.
    --
  • mariuszg2 10.09.12, 12:44
    > te Polskie to fakt, jak każde, co wierzą w bajer i lecą na habibi.

w tym rzecz, że nie wiem na czym polega bajer tego Pana z Nigerii :))) i w dodatku kurdupel...:)

habibi? masz na myśli penisa?
    --
  • headvig 10.09.12, 12:58
    mariuszg2 napisał:

> w tym rzecz, że nie wiem na czym polega bajer tego Pana z Nigerii :))) i w doda
    > tku kurdupel...:)

może mit murzyńskiego członka, a długość nie idzie w parze z wzrostem? :)

> habibi? masz na myśli penisa?

habibi to chyba "kochanie" po arabsku ;) :P

--
    I can't stand this indecision married with a lack of vision
  • mariuszg2 10.09.12, 13:06
    >
    > może mit murzyńskiego członka, a długość nie idzie w parze z wzrostem? :)

Nie wiem... nie wiem.... u mnie długość sie zmienia w zalezności od ciśnienia... ;) a wzrost w zasadzei stanął i stoi ..od jakiegos czasu...hehe....

> > habibi? masz na myśli penisa?
    >
    > habibi to chyba "kochanie" po arabsku ;) :P

hm.....kiedyś pytam Turka...du ju spik inglisz? a on do mnei łer ar ju from? a ja, że z połlend...a on do mnie kocham Cię..... trochę się to zaciere w globalnej wiosce....kto by pomyśłął, że mała czarna po turecku to wcale nie kawa....tylko ciepły sok jabłkowy...

--
  • lepian4 10.09.12, 14:40
    Nie goopie, tylko leca na panow z Zachodu. A na tym zachodzie maja zwykle szanse jedynie u Turkow, murzynow, Marokanczykow...

• mariuszg2 10.09.12, 14:47
    ale hinduski sa niczego sobie....
    www.google.pl/imgres?imgurl=http://republika.pl/blog_nq_4102327/6158338/sz/aishwarya_rai_pic_13.jpg&imgrefurl=http://my-country-indie.blog.onet.pl/&h=240&w=240&sz=66&tbnid=DdlrFgpMGM91TM:&tbnh=90&tbnw=90&prev=/search%3Fq%3Dhinduskie%2Bkobiety%26tbm%3Disch%26tbo%3Du&zoom=1&q=hinduskie+kobiety&usg=__HTVRsJRNJlYimLBJaKfjaW9O9Yg=&docid=vXJAlWcHaXfylM&hl=pl&sa=X&ei=COFNUNenBYXltQbX14GgCw&ved=0CCcQ9QEwAg&dur=880
    --
  • yoko0202 11.09.12, 01:29
    mariuszg2 napisał:

> adoptuje dzieci z Afryki na potęgę....
    a na to są jakieś może unijne dotacje? bo jeżeli o to Ci biega, to może prościej zasadzić las albo jakiś staw rybny czy coś, podobne zajebiaszcze dofinansowanie dają.

--
    Śpieszmy się kochać mężczyzn, tak szybko dochodzą.
  • mariuszg2 11.09.12, 08:45
    O! z kim moge o tym pogadac? Umiesz pisać projekty na takie dotacje? jezeli tak to zapraszam Cię na dobra kolacje w reprezentacyjnym lokalu....;)
  • yoko0202 11.09.12, 14:35
    mariuszg2 napisał:

> O! z kim moge o tym pogadac? Umiesz pisać projekty na takie dotacje? jezeli tak
    > to zapraszam Cię na dobra kolacje w reprezentacyjnym lokalu....;)
    jasne, że umiem
    wolę na wódkę na ognisko
    :D

--
  • mariuszg2 11.09.12, 15:08
    > jasne, że umiem
    > wolę na wódkę na ognisko
    > :D
    Ok załatwione...przyślij wstępny projekt wniosku z fotka....czuję, że się zakochuję w Tobie...też masz takie mrowienie?

--
  • yoko0202 11.09.12, 15:36
    mariuszg2 napisał:

> > jasne, że umiem
    > > wolę na wódkę na ognisko
    > > :D
    > Ok załatwione...przyślij wstępny projekt wniosku z fotka....
    ale tego stawu, czy sadzonek?

> czuję, że się zakochuję w Tobie...też masz takie mrowienie?
    mam, ale tylko w stopach i po sprawdzeniu okazało się, że po prostu założyłam za małe kapcie

--
  • mariuszg2 11.09.12, 15:58
    > ale tego stawu, czy sadzonek?

wszystko jedno...byle dotacja była duuuuza

> mam, ale tylko w stopach i po sprawdzeniu okazało się, że po prostu założyłam z
    > a małe kapcie

a może stóp nie umyłas po prostu?

--
  • jerzy.kryszak 12.09.12, 01:31
    Polecam Węgierki.
  • headvig 12.09.12, 06:58
    > Polecam Węgierki.

potwierdzam, najlepsze są wędzone. i dobrze wpływają na przemianę materii.
    --
    I can't stand this indecision married with a lack of vision
  • kalllka 12.09.12, 10:03
    o yeaah, sliwki
    a ty kochasiu to masz tak na nazwisko jak kryszak, czys sobie blask cudzej slawy przywlaszczyl, kochasiu?

• mariuszg2 12.09.12, 10:36
    a Ty kociaku weszysz za swiezonka co? zamiast swojej sliweczki pilnowac zeby sie tam robal jakis nie dostal
    --
  • kalllka 12.09.12, 18:08
    aj waj, kawaler znane nazwisko szarga zapisem fonetycznem uraga kobiecia w oczy kobietom
    a ty nazad oko przymykasz na bezmyslne chamstwo bo niby un jaje?
    ej wstyd mariuszu, wstyd...
  • mariuszg2 12.09.12, 23:01
    nie ma ni kszty urągania....ot samcza frustracja czasem ...potrzebuje sie wykazac słaboscia... i oznajmić gorycz porażki .... w gruncie rzeczy szukając ....współczucia i miłosierdzia.... a u kogóż jak nie w kobiet kibici łagodnej i subtelnej....? no proszę Cie Pani ! przy Pani lat doświadczen chyba ni musze Pani zawstydzać tak oczywista prawdą....chyba, ze Pani pomimo wieku zacnego mązczyzn nie zaznała dość aby nie oblac się rimieńcem wstydu pod przygrubawą maską makijażu?
    --
  • kalllka 13.09.12, 09:00
    od srodka,
    pewny siebie bo (ustosunkowany) mezczyna; bywaly i swiatly- orzekl, ze ze mnie taka seksualnosc jak z przypowiesci biblijnej.
    ale powiem ci , ze lagodnosc plci, powykrzywianej pokoleniami paternostrow, odmawia posluszenstwa, a prostakom wspolpracy. zwlaszcza wtedy gdy spryciarsko probuja wolantowych posuniec (choc miesza im sie higiena jamy ustnej,, ze skrzydelkami)
    ale z innej beczki
    czy wiesz mariuszu, ze kongres kobiecy we Warszaw, a forum gospodarcze o tem milczy? mimo, ze mogloby wykorzystac Krynice, wiedzy w osobie prezes GazoBeton ?
    (opisana zjawisko, posiadlo rozmowczo plec naprzeciwna, w pan kliku, lewej do prawej innowacyjnych z 'pozytywna optyka' gospodarcza i wszystko poltreszer.
    zjawisko konwersowalo z dziennikarz implementujac ( winiac glownie) polisz contruction,
    z przyczy publicznego walenia (stacji metra)dziura deprawuje globalnego zlotego. w toku dyskusji, drogie Panstwo , nie zajarzylo okiem, ze glowy nosza od Prady, a dressy z procomu.

• mariuszg2 13.09.12, 09:36
    a wiesz ze mialem nawet watek o Tym kongresie kobiecym zalozyc..aleś mnie uprzedzila...
    jak będzie miała jakiś konktret, który Kongres ustali to prosze daj mi znać...

daruj sobie cos w stylu parytet płci, równouprawnienie, mniejsze zatobki-wyższekawalifikacje....pokój na świecie....głodująca Afryka czy inne takie
    --
  • kalllka 13.09.12, 10:06
    hym, raczej o tem co moze zrobic innym desperat ,ktoremu mamunia wizerunek wykrzywila nieustannie lustereczko pokaz przecie, a opowiadajac tale o bazyliszku.
    chcesz?
  • mariuszg2 13.09.12, 10:12
    hahah Kajuś miła...od Ciebie to nawet bym jad żmiji ze smakiem wypił.
    --
  • coff.eina 12.09.12, 09:34
    taaa marzenie każdego mężczyzny: ładna,zgrabna,mądra i nogi wiecznie za 15 trzecia...a może tak zaczniecie Panowie od siebie???bo stereotyp : chciałaś księcia to teraz o niego dbaj dawno poszedł w odstawkę...ALLELUJA!!

no ale marzenia wspaniała rzecz...:P
  • mariuszg2 12.09.12, 10:33
    >
    > no ale marzenia wspaniała rzecz...:P

tak sie sklada za 15 czecia mam wolne dzisiaj...wpadniesz? jestem wysoki, przystojny, inteligentny, bogaty, øadnie pachne ...
    --
  • coff.eina 12.09.12, 13:53
    już raz wpadłam :)
    poza tym wolę facetów z brzuszkiem,którzy pachną jak Pan Bóg przykazał-czyli po swojemu...a! i koniecznie krzywe nogi!!!
    i to święta prawda-jak widać nie każdą kobietę obchodzą stereotypy...a co do bogactwa-wolę u mężczyzn zasób wiedzy a nie portfela..
  • mariuszg2 12.09.12, 14:08
    coff.eina napisał(a):

> już raz wpadłam :)

ale nie ze mła... ze mną jest inaczej....a nie tam ..stereotypowo :)

> gactwa-wolę u mężczyzn zasób wiedzy a nie portfela..

wezmę ze sobą lapka...jak czego nie będę wiedział to wyguglam...pasi?
    --
  • coff.eina 12.09.12, 14:13
    no problem...mam nadzieje że na tym pomoc "lapka" -jeżeli chodzi o Twoja niemoc- się kończy??
  • mariuszg2 12.09.12, 14:20
    W ramach gry wstepnej wyjme baterie i Cię nimi popieszczę.... gdzie jesteś bo już 20 po 14 czyli jakies 25 min zostało do pozycji na za 15 3cia
    --
  • coff.eina 12.09.12, 14:24
    jee...ja tam wolę "urządzenia" o napędzie jądrowym,ze to tak ujmę...no wiesz..SZUKAJ :P ,żeby zaklepać...:)
  • mariuszg2 12.09.12, 14:28
    coff.eina napisał(a):

> jee...ja tam wolę "urządzenia" o napędzie jądrowym,ze to tak ujmę...no wiesz..S
    > ZUKAJ :P ,żeby zaklepać...:)

żadnego urządzenia nie będę sobię klepał...mas zna myśli łódź podwodną? czy zegarek? te z napędem jądrowym bardzo dokładnie czas mierzą.... a łodzie całkiem niedrogo od ruskic mo zna nabyc.....
    --
  • coff.eina 12.09.12, 14:30
    o ja...nie Ty masz sobie klepać :) u Ruskich...bądź człowiekiem kup co lepszego...np.made in china! to już luksus..a co :P
  • mariuszg2 12.09.12, 14:39
    no nic... widze zes mocna w gebie tylko....dałem Ci 25 minut....jak widac za mało, żebyś się rozgrzała...w to miejsce psykne sobie owal z otworem z napisem caffeine taurine..... spada mi cisnienie.....i ciągle mam w ustach smak alku .... te upalne noce mnie wykańczają....
    --
  • coff.eina 12.09.12, 14:46
    jakoś tak od razu tracisz wiarę w ludzi..może czas brać coś dożylnie?

• facettt 12.09.12, 15:28
    coff.eina napisał(a):
    > jakoś tak od razu tracisz wiarę w ludzi..

od pewnego wieku jest to dowodem rozwagi, a nie defetyzmu i leczenia nie wymaga.
  • mariuszg2 12.09.12, 15:32
    ayeah!
    --
  • coff.eina 12.09.12, 15:59
    nie ma to jak facet w pewnym wieku...deliszyz :P
  • facettt 12.09.12, 16:06
    coff.eina napisał(a):
    > nie ma to jak facet w pewnym wieku...

I do tego jestem Warszawiak w 3-cim pokoleniu.
    dziadek o to zadbal, bo znudzilo mu sie podbijanie na wsi kopyt koniom
    i w Warszawie przerzucil sie z mlotkiem na podkuwanie oficerek.
  • mariuszg2 12.09.12, 16:13
    hmmmm. czy myślisz, że laski leca bardziej na faceta jak jest warszawiak? a taka rodowita poznanianka np? albo krakowianka?.... smiem sadzić, że wręcz przeciwnie .....:)
  • facettt 12.09.12, 16:19
    mariuszg2 napisał:
    > hmmmm. czy myślisz, że laski leca bardziej na faceta jak jest warszawiak? a tak
    > a rodowita poznanianka np? albo krakowianka?.... smiem sadzić, że wręcz przeciw
    > nie .....:)

No teraz mamy czasy "Restauracji", czyli powrotu do tradycji i II. RP.
    No to ja - jako Warszawiak z Dziada (a Pradziad tez nie byle kto - byl w Armii Carskiej)
    - chyba mam sie tradycyjnie czym wykazac ?
  • mariuszg2 12.09.12, 16:25
    > No teraz mamy czasy "Restauracji", czyli powrotu do tradycji i II. RP.
    > No to ja - jako Warszawiak z Dziada (a Pradziad tez nie byle kto - byl w Armii
    > Carskiej)
    > - chyba mam sie tradycyjnie czym wykazac ?

haha...już sobie wyobrażam romans....odrestaurowany szlachcic z zaboru rosyjskiego z galicyjska podupadło księżniczką herbu dusigrosz z tradycjami walki narodowo-wyzwoleńczej przeciw CK ciemiężycielowi... ...lub z prawnuczką Drzymały co to nie dała dzieci Wrześni germanic....o rusyfikacji nei wspomne..... to tak jakby wydac córkę bacy spod Giewontu za pawljaka.... jessssu....mega seks widze!
    --
  • coff.eina 12.09.12, 16:20
    wiesz co myślę,że województwo mało ma tu do rzeczy...liczy się członek,tzn.człowiek rzecz jasna..taka pomyłka w środku dnia :P

• mariuszg2 12.09.12, 16:26
    "pomyłka? moja żona na drugie ma pomyłka" :)
    --
  • facettt 12.09.12, 16:34
    mariuszg2 napisał:
    > "pomyłka? moja żona na drugie ma pomyłka" :)

podswiadomie czuje...
    ze gdybysmy sie wymienili zonami, to kazdy by znalazl sie w miejscu, w ktorym
    i tak aktualnie jest...
    no ale przynajmniej cos by sie dzialo :)

• mariuszg2 12.09.12, 16:39
    nie mów, że chodzi Ci o słingowanie ;)...oj wtedy to by się działo!
    --
  • coff.eina 12.09.12, 16:21
    toś teraz trzepnął tytułem...a ja krajanka z krwi i kości-nic tylko orzechy tyłkiem łupać :)
  • mariuszg2 12.09.12, 16:29
    ciekawe jak mają na Śląsku? Czy to afront dla takiej dajmy na to Opolanki puściś się dajmy na do z Dąbrowszczakiem albo Sosnowiczaninem?
    --
  • coff.eina 12.09.12, 16:39
    ale trafiłeś..tak więc dla Ślązoczki to je richtig wstyd iść kaj do lasu z Warszawiokiem bo u nos sie godo na takich cwaniak warszawski co yno ło jednym mysli pieron łoklynty...:)
  • mariuszg2 12.09.12, 16:56
    Niy godej tela i dej se pozor bo bydzie w doma haja
    Jak się bajtel mianujesz?
    Na dzisiaj szlus!
    Ida nudelzupa zyisć a wieczorem Ci pod kecka zajrze ino mi batki wcześny wyciepnij...

--
  • coff.eina 12.09.12, 17:02
    dobre -se pojydz synek a potym potarmoś kerej szczybrocha :)
    paaa
  • mariuszg2 12.09.12, 17:59
    szczybrochem to Ci kerej wyfedruje ja?
    --
  • coff.eina 13.09.12, 09:14
    nie dzistej ino nastąp sie...:)
    pódz na tyj bo bych co wychlapała...
  • mariuszg2 13.09.12, 09:29
    masz ptoka chyba. Rano nie mam szkrabki. Jak mnie pocyckasz ale to wierczorem....teraz mi nie fanzol, zakłedaj ten cycenhalter bo mi cug na grube ucieknie....
    --
  • coff.eina 13.09.12, 09:37
    nima to jak być rylem..ja chopie sie narób a jak przidziesz to dostaniesz modro kapusta i rolada,mono też potem otworza cipuszka....ale to po łobiedzie :)
  • mariuszg2 13.09.12, 09:50
    smrodliwa ta Twoja kapusta i rolada...i nic mi tu nie otworzej ...szczodliwa jaka!...rzyć Ci na piździka ledwo włazi...
  • coff.eina 13.09.12, 09:58
    jak już to smrodlawo pieronie jedyn,sie znaloz mondrok - zić mu przeszkadzo!
    chyba na Twojego piździka nie styka...
    :)
  • mariuszg2 13.09.12, 10:10
    skiyrz Twoja rzyć ...ide porychtowac... bo za chodnik nie dadzo i na szopa z wurzem nie bedzie... rada Cie mieć staro...chociaż Ty Waserpolka a ja pszonek..
    --
  • coff.eina 13.09.12, 10:22
    jam rada fest a fest,potym posniodomy i sie poryćkomy ja?
    jak Pon Boczek przikozoł!
  • mariuszg2 13.09.12, 10:30
    uł jaaa
    --

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka