Dodaj do ulubionych

Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi?

05.10.17, 20:58
Pamięta ktoś z podstawówki czytankę o złej Kunegundzie, która w swym okrucieństwie, m.in. śmiała się (to akurat pominięto w poniższym linku), gdy kot szarpał mysz, lub gdy pies gryzł kota?

torpan.cba.pl/Serwis/bajki/zla_ksiezniczka/indeks.htm

...Ja jestem tylko bardzo ciekawy, ILU dzisiejszych panów potrafiłoby postąpić tak, jak ten rycerz z legendy owej??
Znakomita większość (jeśli nie wszyscy) przypuszczalnie chwaliliby los, że to im się udało, i że ich TAKI "zaszczyt kopnął" ze strony tej kobiety, że udało im się zdobyć tę "nagrodę" - ów "pępek świata", którym jest ta piękna kobieta, która "łaskawie" dopuszcza
jego - "zdobywcę" ...:-X... do siebie.

A ilu jest dziś takich, którzy postąpiliby tak jak ten rycerz, któremu się udało, a który dał jej przysłowiowego "kopa w tyłek"??
Być może wybrał on samotność do końca życia (w przeciwieństwie do tamtych co zginęli, którzy, gdyby przeszli tę próbę, to być może ze ślepą euforią chcieliby się żenić z tą księżniczką, która "łaskawie" :) oddałby któremuś z nich swoją rękę) - bo wolał on to, niż złamać swoje własne zasady.
No, Panowie - ILU z Was byłoby w stanie tak postąpić, jak ten rycerz?? ...ILU z Was??

Czy są jeszcze dzisiaj prawdziwi mężczyźni?? Czy już tylko same żałosne "pieski" nadskakujące kobietom i uganiające się za nimi (za kobietami) "z wywieszonym, śliniącym się ozorkiem"??
Edytor zaawansowany
 • 06.10.17, 12:32
  Do czego to doszło, żeby szowiniści argumentowali swoje zmyślone teorie, poprzez posługiwanie się legendami ?
 • 06.10.17, 14:55
  wieczornica napisał(a):
  > Do czego to doszło, żeby szowiniści argumentowali swoje zmyślone teorie, poprze
  > z posługiwanie się legendami ?


  Nie takie bajki trzeba bylo czasem opowiadac, by otumanic jakies dziewcze,
  wiec z czym masz problem ?
 • 11.10.17, 13:34
  Odpowiedź jest banalnie prosta, równouprawnienie wymiotło facetów. Mamusie wzięły się za wychowywanie synków, stadami plonsają radośnie 7 latkowie z długimi loczkami, a mamusia wlecze zakupy i PLECACZEK SWEGO SYNUSIA!!

  Efektem czego dekadę później mamy męskie piz... :>
 • 30.10.17, 07:59
  Zasadniczo, to rycerz głupi był, moim skromnym zdaniem. Nie dlatego że panny nie chciał, tylko że narażał życie żeby się popisać. Życie ludzkie jest zbyt cenne , by je tracić w taki sposób, dla takich celów.

  --
  Wszystkim dogodzić się nie da, ale wszystkich wku...ć to już żaden problem :D
 • 21.11.17, 19:43
  ...tak śpiewała Danuta Rinn w jednej ze swych piosenek.
  Śpiewała też w niej o współczesnych panach:
  "...jak bezwolne manekiny - przestawiane i kopane.
  Gęby pełne wazeliny..."
  I nie dziwota.
  Współcześni panowie właśnie tacy są i tak się zachowują.
  Nadskakują żałośnie kobietom zabiegając o nie i o ich względy, i poniżając się przez to (jakby to im miało "bardziej" zależeć, niż kobietom), jednocześnie nazywając przewrotnie takie zachowanie "zdobywaniem", i przewrotnie stwierdzając, że to "mężczyźni mają zdobywać"...
  Wysilają się jak błazny ostatnie, byle zabłysnąć tym "poczuciem humoru", bo... bo mają na uwadze to, żebytylko się przypodobać kobietom...
  A czy na pewno właśnie to (poczucie humoru) tak pociaga kobiety?? Owszem - one tak MÓWIĄ... jednak glębiej chyba nie zastanawiając się nad tym, CO mówią, a jedynie powielając słowa niczym papugi - jedna (kobieta) od drugiej.
  Zaś za wzór "męstwa", przyjęli sobie (współczesni mężczyźni) - lalusiowatych, latynoskich, ciotowatych macho, których przejawem "męstwa" jest... dominowanie nad kobietą...

  ...Faktycznie - GDZIE się podzieli ci prawdziwi mężczyźni, którzy nie poniżali się przed kobietami zabiegajac o nie, a którzy to oni właśnie sami byli obiektem westchnień kobiet, i o których to kobiety właśnie (nawet te najpiękniejsze i najseksowniejsze) - mogły sobie co najwyżej pomarzyć??
  GDZIE mężczyźni tacy, jak n.p. Byliwyf (nieustraszony, waleczny, charyzmatyczny, a zarazem pełen szlachetności - wódz jednego z plemion Wikingów)??

  ...Gdzie??

  www.youtube.com/watch?v=VNcTWXpQoIQ
 • 21.11.17, 19:52
  W tej mojej powyższej "wypowiedzi", do której własnie się odnoszę, a w której wspomniałem o Buliwyfie - jest zawarty na samym dole link do filmiku na youtube.
  Skopiujcie go sobie i "wklejcie" w oknie adresowym innej karty (bądź, innego okna), uruchamiając zawarty tam krótki filmik.
  ...Obraz jest trochę rozciągnięty w kierunku: góra - dół, a więc i postaci tamtejsze będą, niestety, nieco wydłużone.
 • 21.11.17, 19:45
  Większość kobiet jest już teraz samowystarczalnymi pod względem materialnym i finansowym. A większość mężczyzn w Polsce - wciąż się zachowuje po staremu.
  Dlatego jest kryzys męskości, a kobietom wydaje się już, że są wręcz "pępkami świata". To dzięki mężczyznom - bo to oni je sami tego nauczyli, a w obecnych okolicznościach (gdy kobiety są samowystarczalne materialnie) - "odbija się" to im (panom) "czkawką".
  Mężczyźni zachowują się tak, jakby to im bardziej zależało.
  Dopóki mężczyźni nie zaczną okazywać kobietom bezwzględnej obojętności i totalnego braku zainteresowania nimi, dotąd będzie trwał kryzys męskości.
 • 21.11.17, 20:08
  Pamiętajcie, Panowie, że jeśli bardziej będziecie okazywali zainteresowanie n.p. jakiemuś Waszemu hobby (i/lub jakiejś swojej idei), a NIE kobiecie która Wam się podoba - to OD RAZU urastacie w oczach tej kobiety.

  Obojętność względem kobiet, odnoszenie się do nich z dystansem - tylko to może Was uratować. Waszą podeptaną przez kobiety już do granic możliwości, dumę.

  Jeśli mijacie piękną i seksowną kobietę na mieście - odwracajcie głowę w drugą stronę (tak, żeby ona widziała tę waszą ignorancję).
  Jeśli widzicie piękna i seksowna kobietę samą w przedziale w danym pociągu - OMIJAJCIE ten przedział z nią.
  Jeśli piękna i seksowna kobieta wejdzie do Waszego przedziału, i będziecie z nią sam na sam, a ona zapyta, czy jest wolne - odpowiedzcie i owszem, że jest wolne, ALE sami opuśćcie wówczas ten przedział, przenosząc się do sąsiedniego, i siadając tam n.p. razem z jakąś starszą panią, czy z kimkolwiek innym.

  NIE podrywajcie kobiet. NIE pokazujcie, że Wam zależy.

  MAŁO tego:
  bądźcie NIEPRZYSTĘPNI, oschli, oziębli.
  ...Grzeczni, ale ZIMNI.


 • 28.11.17, 02:10
  No prawdziwi mężczyźni, wiadomo, siedzą na forum gazeta.pl;)

  --
  newsfromhangerland.blogspot.com/
 • 29.11.17, 20:17
  A sztuczni, czytaj plastikowi, wiodą nędzny żywot w realu.

  --
  Niektórzy ludzie są tacy ubodzy. Jedyne, co maja, to pieniądze.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.