Dodaj do ulubionych

Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi?

05.10.17, 20:58
Pamięta ktoś z podstawówki czytankę o złej Kunegundzie, która w swym okrucieństwie, m.in. śmiała się (to akurat pominięto w poniższym linku), gdy kot szarpał mysz, lub gdy pies gryzł kota?

torpan.cba.pl/Serwis/bajki/zla_ksiezniczka/indeks.htm

...Ja jestem tylko bardzo ciekawy, ILU dzisiejszych panów potrafiłoby postąpić tak, jak ten rycerz z legendy owej??
Znakomita większość (jeśli nie wszyscy) przypuszczalnie chwaliliby los, że to im się udało, i że ich TAKI "zaszczyt kopnął" ze strony tej kobiety, że udało im się zdobyć tę "nagrodę" - ów "pępek świata", którym jest ta piękna kobieta, która "łaskawie" dopuszcza
jego - "zdobywcę" ...:-X... do siebie.

A ilu jest dziś takich, którzy postąpiliby tak jak ten rycerz, któremu się udało, a który dał jej przysłowiowego "kopa w tyłek"??
Być może wybrał on samotność do końca życia (w przeciwieństwie do tamtych co zginęli, którzy, gdyby przeszli tę próbę, to być może ze ślepą euforią chcieliby się żenić z tą księżniczką, która "łaskawie" :) oddałby któremuś z nich swoją rękę) - bo wolał on to, niż złamać swoje własne zasady.
No, Panowie - ILU z Was byłoby w stanie tak postąpić, jak ten rycerz?? ...ILU z Was??

Czy są jeszcze dzisiaj prawdziwi mężczyźni?? Czy już tylko same żałosne "pieski" nadskakujące kobietom i uganiające się za nimi (za kobietami) "z wywieszonym, śliniącym się ozorkiem"??
Edytor zaawansowany
 • wieczornica 06.10.17, 12:32
  Do czego to doszło, żeby szowiniści argumentowali swoje zmyślone teorie, poprzez posługiwanie się legendami ?
 • obrotowy 06.10.17, 14:55
  wieczornica napisał(a):
  > Do czego to doszło, żeby szowiniści argumentowali swoje zmyślone teorie, poprze
  > z posługiwanie się legendami ?


  Nie takie bajki trzeba bylo czasem opowiadac, by otumanic jakies dziewcze,
  wiec z czym masz problem ?
 • lisu.z.lasu 11.10.17, 13:34
  Odpowiedź jest banalnie prosta, równouprawnienie wymiotło facetów. Mamusie wzięły się za wychowywanie synków, stadami plonsają radośnie 7 latkowie z długimi loczkami, a mamusia wlecze zakupy i PLECACZEK SWEGO SYNUSIA!!

  Efektem czego dekadę później mamy męskie piz... :>
 • makinetka82 30.10.17, 07:59
  Zasadniczo, to rycerz głupi był, moim skromnym zdaniem. Nie dlatego że panny nie chciał, tylko że narażał życie żeby się popisać. Życie ludzkie jest zbyt cenne , by je tracić w taki sposób, dla takich celów.

  --
  Wszystkim dogodzić się nie da, ale wszystkich wku...ć to już żaden problem :D
 • michael_praed 21.11.17, 19:43
  ...tak śpiewała Danuta Rinn w jednej ze swych piosenek.
  Śpiewała też w niej o współczesnych panach:
  "...jak bezwolne manekiny - przestawiane i kopane.
  Gęby pełne wazeliny..."
  I nie dziwota.
  Współcześni panowie właśnie tacy są i tak się zachowują.
  Nadskakują żałośnie kobietom zabiegając o nie i o ich względy, i poniżając się przez to (jakby to im miało "bardziej" zależeć, niż kobietom), jednocześnie nazywając przewrotnie takie zachowanie "zdobywaniem", i przewrotnie stwierdzając, że to "mężczyźni mają zdobywać"...
  Wysilają się jak błazny ostatnie, byle zabłysnąć tym "poczuciem humoru", bo... bo mają na uwadze to, żebytylko się przypodobać kobietom...
  A czy na pewno właśnie to (poczucie humoru) tak pociaga kobiety?? Owszem - one tak MÓWIĄ... jednak glębiej chyba nie zastanawiając się nad tym, CO mówią, a jedynie powielając słowa niczym papugi - jedna (kobieta) od drugiej.
  Zaś za wzór "męstwa", przyjęli sobie (współczesni mężczyźni) - lalusiowatych, latynoskich, ciotowatych macho, których przejawem "męstwa" jest... dominowanie nad kobietą...

  ...Faktycznie - GDZIE się podzieli ci prawdziwi mężczyźni, którzy nie poniżali się przed kobietami zabiegajac o nie, a którzy to oni właśnie sami byli obiektem westchnień kobiet, i o których to kobiety właśnie (nawet te najpiękniejsze i najseksowniejsze) - mogły sobie co najwyżej pomarzyć??
  GDZIE mężczyźni tacy, jak n.p. Byliwyf (nieustraszony, waleczny, charyzmatyczny, a zarazem pełen szlachetności - wódz jednego z plemion Wikingów)??

  ...Gdzie??

  www.youtube.com/watch?v=VNcTWXpQoIQ
 • michael_praed 21.11.17, 19:52
  W tej mojej powyższej "wypowiedzi", do której własnie się odnoszę, a w której wspomniałem o Buliwyfie - jest zawarty na samym dole link do filmiku na youtube.
  Skopiujcie go sobie i "wklejcie" w oknie adresowym innej karty (bądź, innego okna), uruchamiając zawarty tam krótki filmik.
  ...Obraz jest trochę rozciągnięty w kierunku: góra - dół, a więc i postaci tamtejsze będą, niestety, nieco wydłużone.
 • wieczornica 16.12.17, 11:15
  W ramach odpowiedzi na ten post, posłużę się pewną historyjką ku przestrodze kobiet przed takimi mężczyznami.
  Niegdyś spodobał mi się pewien facet. Żywiłam do niego bardzo głębokie uczucia, jednak nie zamierzam się rozdrabniać na ten temat, ponieważ tenże okres już dawno przeszedł w niepamięć. Zawsze po okresie „pierwszego zauroczenia”, następuje moment „zderzenia się z prawdą”. Więc ukażę Wam obraz mężczyzny, który ujrzałam w chwili zderzenia, bo był dość szokujący.
  Zobaczyłam przed sobą upasionego prosiaka, którego nawet spojrzenie uderzająco przypominało świnkę, która właśnie idzie do rzeźni. Za każdym razem, kiedy spotykałam go w pomieszczeniu, wszystko cuchęło przeraźliwym fetorem. Aż miałam ochotę zwymiotować – ten facet nie mył się przynajmniej przez miesiąc, a nawet nie zdziwiłabym się, jakby z braku higieny kiedyś wyżarły go robale (chociaż chyba nawet one zatrułyby się po skonsumowaniu takiego oblecha).
  Chciałoby się rzec – liczy się tylko charakter. Jednak w jego przypadku osobowość odpowiadała do jego cielesnej brzydoty. W gronie wzajemnej adoracji, wychwalali go jako „efemerycznego artystę”, jednak jego „dzieła” były tak żałosne jak on. Wykazywał się bezwzględnym brakiem talentu, a studia wyższe skończył jedynie poprzez lizusostwo bądź kasę (nie ma wysokiego ilorazu inteligencji ani urody, żeby dać d... odpowiedniemu wykładowcy). Jednak co za tym poszło – ma pracę za najniższą krajową, jednak jest za wysoka jak na jego standardy. Gdyby nie był taki spasiony, mógłby pracować fizycznie, bo do pracy intelektualniej zupełnie się nie nadaje.
  Morał z tego płynie taki, żeby przeczekać chwilę zauroczenia, zanim nawet umówi się ze swoim obiektem westchnień. Kiedy z oczu zejdą wszelkie fałszywe złudzenia, można zobaczyć kogoś innego, niż mogłoby się spodziewać.

  --
  youtu.be/Qq4j1LtCdww
 • michael_praed 21.11.17, 19:45
  Większość kobiet jest już teraz samowystarczalnymi pod względem materialnym i finansowym. A większość mężczyzn w Polsce - wciąż się zachowuje po staremu.
  Dlatego jest kryzys męskości, a kobietom wydaje się już, że są wręcz "pępkami świata". To dzięki mężczyznom - bo to oni je sami tego nauczyli, a w obecnych okolicznościach (gdy kobiety są samowystarczalne materialnie) - "odbija się" to im (panom) "czkawką".
  Mężczyźni zachowują się tak, jakby to im bardziej zależało.
  Dopóki mężczyźni nie zaczną okazywać kobietom bezwzględnej obojętności i totalnego braku zainteresowania nimi, dotąd będzie trwał kryzys męskości.
 • michael_praed 21.11.17, 20:08
  Pamiętajcie, Panowie, że jeśli bardziej będziecie okazywali zainteresowanie n.p. jakiemuś Waszemu hobby (i/lub jakiejś swojej idei), a NIE kobiecie która Wam się podoba - to OD RAZU urastacie w oczach tej kobiety.

  Obojętność względem kobiet, odnoszenie się do nich z dystansem - tylko to może Was uratować. Waszą podeptaną przez kobiety już do granic możliwości, dumę.

  Jeśli mijacie piękną i seksowną kobietę na mieście - odwracajcie głowę w drugą stronę (tak, żeby ona widziała tę waszą ignorancję).
  Jeśli widzicie piękna i seksowna kobietę samą w przedziale w danym pociągu - OMIJAJCIE ten przedział z nią.
  Jeśli piękna i seksowna kobieta wejdzie do Waszego przedziału, i będziecie z nią sam na sam, a ona zapyta, czy jest wolne - odpowiedzcie i owszem, że jest wolne, ALE sami opuśćcie wówczas ten przedział, przenosząc się do sąsiedniego, i siadając tam n.p. razem z jakąś starszą panią, czy z kimkolwiek innym.

  NIE podrywajcie kobiet. NIE pokazujcie, że Wam zależy.

  MAŁO tego:
  bądźcie NIEPRZYSTĘPNI, oschli, oziębli.
  ...Grzeczni, ale ZIMNI.


 • basiastel 02.04.18, 11:39
  Ciekawe michael, że jesteś specjalistą od relacji damsko-męskich i rwiesz się do pouczania, a kobiety w życiu nie miałeś. Paradne to dość.
 • basiastel 02.04.18, 11:42
  a potem żyjesz swoimi marzeniami o upojnych nocach z jakąś brunetką i tyle masz z zycia
 • adria231 05.04.18, 09:07
  Najlepiej przeczekać okres zauroczenia i być sobą.
  Kobiety tak samo, jak mężczyźni znają trochę sztuczek , by zainteresować sobą kogoś ,kto akurat nam się podoba.
  Repertuar po jakimś czasie kończy się i przychodzi otrzeźwienie. Czasem trochę za późno.
 • grzeczna_dziewczynka15 28.11.17, 02:10
  No prawdziwi mężczyźni, wiadomo, siedzą na forum gazeta.pl;)

  --
  newsfromhangerland.blogspot.com/
 • lisu.z.lasu 29.11.17, 20:17
  A sztuczni, czytaj plastikowi, wiodą nędzny żywot w realu.

  --
  Niektórzy ludzie są tacy ubodzy. Jedyne, co maja, to pieniądze.
 • strikemaster 23.12.17, 13:23
  Obecnie mężczyźni masowo narażają swoje zdrowie i życie w imię mody na spodnie. Masz odpowiedź, dla faceta ważniejsza jest moda niż jaja.

  --
  Kilt pod choinkę - kup bliskiemu i przekaż info o akcji dalej
  Nowe strony kiltowe
  Forum kiltowe
  18 maja - Dzień kiltów i Męskich Spódnic
 • wieczornica 23.12.17, 14:49
  Przecież facet nie musi mieć ciasnych spodni, aby wyglądać atrakcyjnie. Ważne, żeby były odpowiednio dopasowane do ciała.

  --
  youtu.be/Qq4j1LtCdww
 • strikemaster 23.12.17, 16:02
  Każde spodnie powodują u mężczyzn spadek płodności i wzrost ryzyka nasieniaka.

  --
  Kilt pod choinkę - kup bliskiemu i przekaż info o akcji dalej
  Nowe strony kiltowe
  Forum kiltowe
  18 maja - Dzień kiltów i Męskich Spódnic
 • wieczornica 23.12.17, 17:29
  To może czas przerzucić się na spódnice :) ?

  --
  youtu.be/Qq4j1LtCdww
 • strikemaster 23.12.17, 19:22
  Czas do spódnic powrócić, o czym np. w mojej sygnaturce. :)

  --
  Kilt pod choinkę - kup bliskiemu i przekaż info o akcji dalej
  Nowe strony kiltowe
  Forum kiltowe
  18 maja - Dzień kiltów i Męskich Spódnic
 • adria231 18.03.18, 09:45
  Pamiętam, jak na Rynku Krakowskim muzykowała szkocka orkiestra. Wszyscy panowie w ludowych strojach. Koleżanki przy pomocy lusterek sprytnie umocowanych na nodze sprawdzały, co mają pod kiltem.Ściślej: czy mają, czy nie. Zdania były podzielone. Byłam niepocieszona, ale i tak do dzisiaj nie noszę przy sobie lusterka.
 • ultimate.strike 06.04.18, 22:34
  To dalej nie będziesz wiedziała. :)

  --
  Spodnie zabijają! Rzuć teraz.
  Nowe strony kiltowe
  Forum kiltowe
  18 maja - Dzień kiltów i Męskich Spódnic
 • arbuzowy_pomaranczowy 05.04.18, 13:14
  lol

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.