Dodaj do ulubionych

Zagadka seksu oralnego ;)

17.04.18, 02:26
Poznałam kilka miesięcy temu faceta na czacie towarzyskim. Ja jestem wolna i chciałam znaleźć sobie przyjaciela do seksu i dałam ogłoszenie. Między wieloma durniami odpisał mi całkiem sensowny facet. Spodobał mi się od razu, mimo, że żonaty. Jednak podkreślał, że on chce tylko seksu oralnego, bo to nie zdrada. A że żona za tym nie przepada ani w jedną ani w drugą stronę, więc szuka gdzie indziej. Pisałam mu, żeby w takim razie mnie sobie darował, bo ja chcę seksu full, bo jestem aktualnie samotna i potrzebuję wszystkiego, a nie tylko seksu oralnego. Ale on nie dał za wygraną, bo pisał, marudził no i w końcu się spotkaliśmy. Na początku rzeczywiście było niewinnie, bo niby tylko ten oral, ale potem jednak doszło kilkakrotnie do penetracji. I to z jego inicjatywy również, sam chciał. Ale po paru razach zaczął odpuszczać i się oddalać aż straciliśmy kontakt, bo ja też sobie darowałam. Ale tak się zastanawiam i jestem ciekawa waszych opinii. Czy to możliwe, że uciekł po przespaniu się ze mną z powodu wyrzutów sumienia odnośnie żony, czy to raczej taki bajer dla kochanek i po prostu zaliczył, znudziło się i szuka następnej? Panowie, jak to jest? ;)
Edytor zaawansowany
  • obrotowy 17.04.18, 15:10
    - bo to rzeczywiscie niezla bajeczka do opowiadania na wstepie...

PS. ten pan mial zasady, ale je zlamal.

To mam podobnie. Sam nie podrywalem nigdy mezatek, bo nie bede innym psul malzenstwa
    (swoje to moge, bo to moje malzenstwo), ale... jesli jakas mezatka sama sie napali,
    to przeciez nie odmowie
    - bo kultura wymaga - by kobiecie nigdy nie odmawiac...
  • saksalainen 18.04.18, 21:18
    To trochę tak jak niektóre młode dziewczyny, co to oralu albo analu nie odmówią, ale "prawdziwy" seks nie, bo chcą pozostać dziewicą.

W pewnym stopniu mogę faceta zrozumieć, ale wobec żony to jednak od początku do końca nieuczciwe. A że odpuścił - no cóż, złamał własne zasady, a tego nie chciał, dał się ponieść i żałuje.

--
    Sie müssen nur den Nippel durch die Lasche ziehn
    und mit der kleinen Kurbel ganz nach oben drehn.
    Da erscheint sofort ein Pfeil
    und da drücken sie dann drauf
    und schon geht die Sache auf!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.