Dodaj do ulubionych

wazektomia - opinie

24.04.18, 12:19
Hej interesuja mnie wasze opinie na temat wazektomii. Ogolnie warto sobnie zrobic jak sie wie ze juz wiecej sie nie chce miec dzieci? Czy zrobilibyscie sobie taki zabieg?
Sam sie nad tym zastanawiam i mam mieszane odczucia. Moj starszy brat jest po wazektomii i nie zaluje ale ja sam nie wiem.
Edytor zaawansowany
  • antoniantonow 27.04.18, 09:20
    Dla mnie super rozwiązanie, żona nie musi się faszerować hormonami, zapomnieliśmy co to pęknięte/zsunięte gumki, pigułki dzień po. Traktuję to też jako pewne zabezpieczenie moich dzieci - gdyby z okazji kryzysu wieku średniego (nie planuję, ale licho nie śpi ;) ) zdarzyło mi się zaszaleć na boku, to nie narobię więcej dzieci, które by były konkurencją dla nich.
    A jakość współżycia zdecydowanie się podniosła odkąd mamy z głowy martwienie się o nieplanowane ciąże.
    Dla już dzieciatych w wystarczającej ilości szczerze polecam, dla tych nie do końca przekonanych - no jednak trzeba to traktować jako nieodwracalną metodę i tu już każdy musi być uczciwy przed samym sobą.
  • shirleyadmonish 27.04.18, 12:03
    Polecam, super rozwiązanie.
  • wer818 25.05.18, 15:05
    Ja tam sama nie wiem ale czytałam wazektomii ze jest bezpieczna i nawet odwracalna
  • cycek27 29.08.19, 14:07
    Jestem sam po zabiegu.
    Zapłaciłem 2000 i mam kłopot z głowy
    Robiłem w Warszawie
    Zabieg jest odwracalny ale i koszt 10000.
    Zadowolenie mojej kobiety i moje bezcenne

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka