Dodaj do ulubionych

Sex - rozstanie

20.11.19, 22:01
Jestem - byłam w związku przez ponad 20 lat. Maz zdecydował niedawno ze chce się rozstać. Wyniósł się z małżeńskiej sypialni ok 1,5 miesiąca temu.
Nie wiem czy ma kogoś i nie chce dociekać . Wyglada na to ze nie ma nikogo w tej chwili bo wieczory spędza w domu raczej nigdzie nie bywa poza praca.
Ja przez cały czas małżeństwa nie miałam innego partnera poza mężem ! Z mojego punktu widzenia te sprawy układały się nam naprawdę dobrze.
Mimo ze nie mam kłopotu z nawiązywaniem kontaktów międzyludzkich :) lubię flirtować z mężczyznami to nie wyobrażam sobie sexu z przypadadkowym mężczyzna a związku kolejnego już nie chce.
Mimo ze jestem już w wieku dojrzałym to właśnie teraz potrzeby sexualne mam naprawdę jedne z większych w życiu :)
Zastanawiałam się nawet czy nie zaproponować mężowi sexu bez zobowiązań :)) ale to chyba przesada. Skoro mnie nie chce !
Obserwuj wątek
    • adria231 Re: Sex - rozstanie 21.11.19, 05:50
      Nie pomyślałaś, że może to jakaś choroba, o której ci nie mówi,bo może nie chce cie martwić, albo po prostu wstydzi się.
      To normalne, że właśnie teraz masz większe potrzeby seksualne. Jesteś dojrzałą kobietą, potrafisz zadbać o siebie i zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą.
      Domyślam się, że twój mąż zbliża się do, lub nawet przekroczył 50 lat. W tym wieku możliwości seksualne faceta są zdecydowanie mniejsze. Facet wstydzi się tego. Bo utarło się że facet, to jego penis i jego możliwości.
      Porozmawiaj z nim, może przyda się psycholog, lub seksuolog. Nie szukaj pocieszenia poza związkiem.
      • amandajohns69 Re: Sex - rozstanie 21.11.19, 08:12
        Ale tego związku już nie ma!
        Wyniósł się z sypialni ponieważ chciał się rozstać. Nie było żadnych problemów seksualnych - nigdy ( np ze wzwodem ani jakichkolwiek innych) wiec to raczej nie chodzi o kłopoty ze zdrowiem.
        • tapatik Re: Sex - rozstanie 15.12.19, 22:33
          No to złóż pozew rozwodowy. Skoro powiedziało się A, to trzeba też powiedzieć B.

--
          Pieniądze nie zmieniają człowieka.
          Pieniądze pozwalają mu być sobą.
        • tapatik Re: Sex - rozstanie 19.12.19, 17:09
          Zgredzie, czy mógłbyś zgłosić spamerkę do administracji (przycisk Zgłoś).
          Administracja wtedy wycina spam, a to jest najgorsze co może spamera spotkać.
          Dyskusja pod linkiem nie ma znaczenia, bo spamer i tak tego nie czyta.

--
          • zgred.polarny Re: Sex - rozstanie 21.12.19, 11:17
            tapatik napisał:
            > Zgredzie, czy mógłbyś zgłosić spamerkę do...................

Wygodnicki :) Sam zgłoś!
            Ja nie lubię walczyć z wiatrakami :O
            --
            Wykształcenie nie piwo, nie musi być pełne
            :piwo:
            • tapatik Re: Sex - rozstanie 21.12.19, 12:40
              Zgłosiłem, ale potrzebne są minimum dwa zgłoszenia, żeby admin zareagował.

--
              • zgred.polarny Re: Sex - rozstanie 21.12.19, 13:59
                tapatik napisał:

> Zgłosiłem, ale potrzebne są minimum dwa zgłoszenia, żeby admin zareagował.
                >

Przekonałeś mnie
                :/
                --
                Wykształcenie nie piwo, nie musi być pełne
                :piwo:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka