Dodaj do ulubionych

czy warto teraz do Maroka

26.11.11, 23:33
czy warto teraz do maroka do agadiru czy czekać na lato
Obserwuj wątek
    • africamaniac Re: czy warto teraz do Maroka 27.11.11, 03:14
      Deowit, po pierwsze dzięki za zlitowanie się nad bezdomnymi fanami Maroka ;)
      Czy warto? Powiem tam - jak już musi być Agadir, to od biedy można - znaczy w oceanie woda ma stałą w miarę temperaturę, teraz ok. 17C, w ciągu dnia, o ile jest słonecznie, bo zimą przychodzą czasem deszczowe fronty - to ok. 23-25C, w nocy chłodno... Akurat zima to świetne warunki na surfing - ale lepsze od Agadiru są Tagazhout i Immesouane nieco dalej na północ...
      Zamiast na plaży (bo upału i tak nie będzie), moim zdaniem lepiej na pustynię pomknąć - ale rzecz gustu oczywiście :)
      • rege2 Re: czy warto teraz do Maroka 22.01.12, 17:09
        pisałam na dawnym forum..
        teraz nie polecam, za zimno i chmury
        ja byłam III/IV i za wcześnie; w Marrakeszu lało jak z cebra; na pustyni zimne noce, chmury...jedzie się głównie dla widoków
        woda w oceanie i basenie lodowata
        słońce i przez chmury parzy, ale widoki nie te jak przy słońcu
        może V byłby dobry
        --
        wwwcabala.blox.pl/2011/05/Garden.html
        fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/2403871,5,21,50262,Fruzia.html
        • aqua_frigida Re: czy warto teraz do Maroka 22.01.12, 22:24
          Bylam w ubiegłym roku na początku kwietnia na imprezie typu 7+7. Pogoda naprawdę super. Zdarzały się i bardzo gorące dni, zwłaszcza w Marakeszu, Fezie. W Agadirze przez cały tydzień mialam słońce od samego rana. Oczywiście wieczorem od oceanu wieje dość chłodny wiatr.
          Ocean jest w ogóle zimny przez cały rok. Ha! nasz Bałtyk tez nie jest ciepły... :-))

pozdrawiam
          --
          "Lepiej kontrolować błędy swoje, niż cudze." (Demokryt)
          • yrec61 Re: czy warto teraz do Maroka 28.01.12, 11:39
            Ocean nie jest zimny przez cały rok, my byliśmy w lipcu (w Agadirze) i woda w oceanie była fantastycznie ciepła, ale dla porównania, przed kilkoma laty w lipcu w Portugalii - ocean był jak nasz Bałtyk.
    • warmianka35 Re: czy warto teraz do Maroka 31.01.12, 14:03
      Dzisiaj pokazywali w telewizji Maroko zasypane śniegiem więc chyba lepiej poczekać do lata. Bo co to za przyjemność ze śniegu do śniegu? W końcu nie po to jeździ się do tak zwanych ciepłych krajów aby mieć to samo co w kraju
        • yrec61 Re: czy warto teraz do Maroka 01.02.12, 09:18
          A moim zdaniem to bardziej kwestia tego czy mówimy o wodzie w kwietniu czy w lipcu. Ja wierzę że w kwietniu jest zimna (choć w tym miesiącu nie pływałem), a skoro Ty nie byłaś tam w lipcu to pewnie nie możesz porównać.
          • deoand Re: czy warto teraz do Maroka 01.02.12, 10:03
            Ja tam byłem w połowie wrzesnia i woda za ciepła to nie była ale można było sie jednak kąpać ... inna sprawa , że dla mnie ciepła to jest woda w Morzu czerwony, w Egipcie i to w lipcu ... Kazdy ma inne odczucie ciepła . Dobrze by było , żeby hotel miał podgrzewany basen . Na pewno nie ma podgrzewanego i krytego basenu hotel Tivoli w Agadirze

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka